9. ledna 2018 • 11:14

Hirscher vítězí, jeho rival se vzteká. Měl by radši hnout zadkem, radí mu

Autor:
TOP VIDEA
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi lyžaři to vře. Rakouská hvězda Marcel Hirscher si dělá se soupeři, co chce, a to někteří špatně snášejí. Nor Henrik Kristoffersen, druhý muž celkového pořadí Světového poháru právě za Hirscherem, neunesl další porážku a v přímém přenosu se pořádně vztekal. A momentálně zraněný Němec Felix Neureuther mu dal co proto.Během čtyř dnů třikrát na nejvyšším stupínku, v Záhřebu a dvakrát v Adelbodenu. Ať už jde o slalom nebo obří slalom, vládce je pořád jeden, Rakušan Marcel Hirscher.

A Henrik Kristoffersen, který ve všech třech závodech stál na stupních vítězů, ale vždycky pod Hirscherem, to nemůže vydýchat. Frustraci rozhodně nedusí v sobě, ale dává ji najevo výbuchy vzteku nad bravurními jízdami Rakušana.  A tím si přátele rozhodně nedělá, u ostatních lyžařů to vzbuzuje nelibost.

Felix Neureuther se v rakouském rozhlasovém pořadu „Moje snídaně“ nechal slyšet, že se mu počínání Nora pranic nelíbí. „Kristoffersen tam skáče jako nějaký Rampelník, tohle fakt nechápu. Musí se naučit akceptovat, že někdo jiný je lepší. A taky by měl pohnout zadkem, aby se sám zlepšil,“ nešetřil norského mladíka Němec, který se právě dává dohromady po zranění.

Zato pro Hirschera má německý slalomář jen slova uznání. „On je prostě mašina, je nejlepší na světě.“Další šanci zastavit rozjetého Hirschera bude mít Kristoffersen i ostatní v neděli, kdy se jede slalom ve švýcarském Wengenu.

 

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze