Hirscher vítězí, jeho rival se vzteká. Měl by radši hnout zadkem, radí mu | iSport.cz
9. ledna 2018 • 11:14

Hirscher vítězí, jeho rival se vzteká. Měl by radši hnout zadkem, radí mu

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
MOMENTY 4. kola: Kobra uštkla Klokana, Kučera mimo hru kvůli koncertu
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi lyžaři to vře. Rakouská hvězda Marcel Hirscher si dělá se soupeři, co chce, a to někteří špatně snášejí. Nor Henrik Kristoffersen, druhý muž celkového pořadí Světového poháru právě za Hirscherem, neunesl další porážku a v přímém přenosu se pořádně vztekal. A momentálně zraněný Němec Felix Neureuther mu dal co proto.Během čtyř dnů třikrát na nejvyšším stupínku, v Záhřebu a dvakrát v Adelbodenu. Ať už jde o slalom nebo obří slalom, vládce je pořád jeden, Rakušan Marcel Hirscher.

A Henrik Kristoffersen, který ve všech třech závodech stál na stupních vítězů, ale vždycky pod Hirscherem, to nemůže vydýchat. Frustraci rozhodně nedusí v sobě, ale dává ji najevo výbuchy vzteku nad bravurními jízdami Rakušana.  A tím si přátele rozhodně nedělá, u ostatních lyžařů to vzbuzuje nelibost.

Felix Neureuther se v rakouském rozhlasovém pořadu „Moje snídaně“ nechal slyšet, že se mu počínání Nora pranic nelíbí. „Kristoffersen tam skáče jako nějaký Rampelník, tohle fakt nechápu. Musí se naučit akceptovat, že někdo jiný je lepší. A taky by měl pohnout zadkem, aby se sám zlepšil,“ nešetřil norského mladíka Němec, který se právě dává dohromady po zranění.

Zato pro Hirschera má německý slalomář jen slova uznání. „On je prostě mašina, je nejlepší na světě.“Další šanci zastavit rozjetého Hirschera bude mít Kristoffersen i ostatní v neděli, kdy se jede slalom ve švýcarském Wengenu.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud