9. ledna 2018 • 11:14

Hirscher vítězí, jeho rival se vzteká. Měl by radši hnout zadkem, radí mu

Autor:
TOP VIDEA
FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva
Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi lyžaři to vře. Rakouská hvězda Marcel Hirscher si dělá se soupeři, co chce, a to někteří špatně snášejí. Nor Henrik Kristoffersen, druhý muž celkového pořadí Světového poháru právě za Hirscherem, neunesl další porážku a v přímém přenosu se pořádně vztekal. A momentálně zraněný Němec Felix Neureuther mu dal co proto.Během čtyř dnů třikrát na nejvyšším stupínku, v Záhřebu a dvakrát v Adelbodenu. Ať už jde o slalom nebo obří slalom, vládce je pořád jeden, Rakušan Marcel Hirscher.

A Henrik Kristoffersen, který ve všech třech závodech stál na stupních vítězů, ale vždycky pod Hirscherem, to nemůže vydýchat. Frustraci rozhodně nedusí v sobě, ale dává ji najevo výbuchy vzteku nad bravurními jízdami Rakušana.  A tím si přátele rozhodně nedělá, u ostatních lyžařů to vzbuzuje nelibost.

Felix Neureuther se v rakouském rozhlasovém pořadu „Moje snídaně“ nechal slyšet, že se mu počínání Nora pranic nelíbí. „Kristoffersen tam skáče jako nějaký Rampelník, tohle fakt nechápu. Musí se naučit akceptovat, že někdo jiný je lepší. A taky by měl pohnout zadkem, aby se sám zlepšil,“ nešetřil norského mladíka Němec, který se právě dává dohromady po zranění.

Zato pro Hirschera má německý slalomář jen slova uznání. „On je prostě mašina, je nejlepší na světě.“Další šanci zastavit rozjetého Hirschera bude mít Kristoffersen i ostatní v neděli, kdy se jede slalom ve švýcarském Wengenu.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze