Záhrobská pojede s pokladem na hlavě | iSport.cz
16. prosince 2008 • 12:00

Záhrobská pojede s pokladem na hlavě

Autor: Blesk
TOP VIDEA
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Až v únoru pojede o světové medaile, poveze na hlavě poklad. Šárka Záhrobská, česká sjezdařka, totiž bude mít na hlavě helmu pokrytou křišťály od Swarovského!Tu pro mistryni světa a vítězku slalomu Světového poháru v alpském lyžování z Aspenu navrhla dědička šperkařského impéria Fiona Swarovski.

Krásné lyžařky ve večerních šatech
Krásné lyžařky ve večerních šatech


Společně se Záhrobskou budou s drahocennou helmou na světovém šampionátu ve francouzském Val d`Is re (3. – 15. 2. 2009) závodit ještě další čtyři lyžarky.

Záhrobská na nože! S Čechy! >>>

Při focení helem se předvedly ve večerních róbách. „Focení bylo super. Ale pracovat jako modelka bych nechtěla,“ žertovala Záhrobská. „Nápad ozdobit helmu křišťály je zajímavý. Na rozdíl třeba od tenistek si nemůžeme navrhovat oblečení. A helmy s křišťály si každý všimne,“ podotkla nejlepší česká sjezdařka, která helmu po sezoně vydraží pro charitu.

Šárka Záhrobská (23, Česko)
Tina Maze (25, Slovinsko)
Michaela Kirchgasser (23, Rakousko)
Maria Riesch (24, Německo)
Ingrid Jacquemod (30, Francie)

Články odjinud


Články odjinud