Ať žije stolní tenis! V klipu si zahrál Korbel, nazpíval ho také český Mercury | iSport.cz
11. května 2020 • 13:12

Ať žije stolní tenis! V klipu si zahrál Korbel, nazpíval ho také český Mercury

Autor: zej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola: Holíkův volej nebo Kalvachova jedovka
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Let´s Play! Výstižně se jmenuje nový hudební projekt, který propaguje stolní tenis. Nechybí v něm v herecké roli mimo jinými Petr Korbel, historicky nejúspěšnější český hráč. „Je to krásná oslava stolního tenisu,“ říká Jaroslav Břeský, český Freddie Mercury. Právě zpěvák skupiny Prague Queen dodal klipu hlas. Hraje v něm i vášnivý sportovec Lubomír „Čužák“ Rys, velký kamarád Jaromíra Jágra.Na výrobě klipu se podílela opravdová elita. Za hudebním projektem Bassky stojí František Raba, skladatel, hudební producent a baskytarista Karla Gotta, video vedle Norbiho Kovácse natočil významný kameraman Jan Malíř, jenž je kameramanem řady slavných snímků. Třeba Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Horem pádem.

„V klipu vedle hvězdného hráče Petra Korbela vystupují i další stolní tenisté. K vidění jsou také ukázky vrcholného světového ping-pongu, svoje umění představí třeba Timo Boll, aktuálně nejlepší evropský hráč,“ vypočítává zpěvák Břeský, jenž se v roce 2009 setkal s někdejším dlouholetým asistentem Freddie Mercuryho a od té doby se přátelí. Druhým hlavním zpěvákem v klipu je František Raba junior.

V klipu se objeví také Lubomír „Čužák“ Rys. Někdejší kladenský hokejista a populární bavič, s nímž nikdy není nuda. Navíc je to velký kamarád Jaromíra Jágra.

„Já v klipu Jardu zastupuju. Protože i já mám za sebou velké úspěchy. V hokeji i v ping-pongu!“ směje se známý bavič, jenž se i v pětasedmdesáti letech udržuje ve skvělé formě. „I sám Jarda si chtěl v klipu zahrát, ale nakonec mu to časově nevyšlo. Ale já jsem snad dobrá náhrada,“ žertuje Rys. „Ale Jarda stolnímu tenisu moc fandí, hraje ho rád,“ dodává Čužák, jenž s nejslavnějším českým sportovcem odehrál spoustu partií v téhle populární hře.

„Kdo vyhrál? No tak to radši nebudu odpovídat, aby se Jarda neurazil,“ směje se Rys.

Píseň by měla nejenom český stolní tenis připomenout i ve světě. „Velký zájem o klip mají nejenom v Německu, ale i v Japonsku, Číně, Indii a Jižní Koreji,“ vypočítává Břeský, český Freddie Mercury.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud