iSport.cz
1. dubna 2024 • 04:30

Kalendář sportu 2024: MS v hokeji v Česku, kdy je EURO a OH v Paříži?

Autor: iSport.cz, Petr Dias
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je tu rok 2024 a s ním pořádná nálož sportovních akcí v Česku i ve světě. Kdy se konají olympijské hry v Paříži nebo kdy budou hrát čeští fotbalisté své zápasy na EURO? Čeští sportovní fanoušci se letos také mohou těšit na velké události na domácí půdě. V květnu se v Praze a Ostravě odehraje MS v hokeji. A kdy budou bojovat o další medaili české hokejistky? Projděte si náš kalendář klíčových sportovních událostí roku 2024!



DUBEN

3.-14. 4. HOKEJ MS ženy v USA (Utica)
  3. 4. Česko-Finsko
  5. 4. USA-Česko
  7. 4. Česko-Kanada
  9. 4. Česko-Švýcarsko
  11. 4. čtvrtfinále
  13. 4. semifinále
  14. 4. finále a o 3. místo
7. 4. MOTORISMUS GP Japonska, závod MS vozů formule 1 (Suzuka)
7. 4. MOTORISMUS GP Argentiny, závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
7.-14. 4. TENIS ATP Masters 1000 Monte Carlo (Monako)
9.-10. 4. FOTBAL Liga mistrů UEFA, čtvrtfinále
11. 4. FOTBAL Evropská liga UEFA, čtvrtfinále
11. 4. FOTBAL Konferenční liga UEFA, čtvrtfinále
11. 4. HOKEJ Česko-Německo, zápas Euro Hockey Challenge
11.-14. 4. GOLF Augusta Masters, turnaj kategorie major (USA)
12.-14. 4. BASKETBAL Euroliga ženy, Final Four
13. 4. BOJOVÉ SPORTY UFC 300/Procházka-Rakic (Las Vegas, USA)
13. 4. HOKEJ Česko-Rakousko, zápas Euro Hockey Challenge
14. 4. BASKETBAL Konec základní části NBA
14. 4. FLORBAL Superfinále extraligy ženy a Superligy muži (Praha)
14. 4. MOTORISMUS GP Ameriky, závod MS silničních motocyklů (Austin)
16. 4. HOKEJ Předpokládaný start finále Tipsport extraligy
16. 4. Zapálení ohně pro OH 2024 v Paříži (Olympie, Řecko)
16.-17. 4. FOTBAL Liga mistrů UEFA, čtvrtfinále
18. 4. FOTBAL Evropská liga UEFA, čtvrtfinále
18. 4. FOTBAL Konferenční liga UEFA, čtvrtfinále
18. 4. HOKEJ Konec základní části NHL
18.-21. 4. MOTORISMUS Chorvatská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích.
20. 4. ATLETIKA Diamantová liga v Sia-menu (Čína)
20. 4. BASKETBAL Start play off NBA
20.-27. 4. CURLING MS smíšených dvojic ve Švédsku (Östersund)
21. 4. MOTORISMUS GP Číny, závod MS vozů formule 1 (Šanghaj)
22. 4. HOKEJ Start Stanley Cupu, play off NHL
23. 4.-4. 5. TENIS WTA 1000 Mutua Madrid Open (Španělsko)
24. 4. FOTBAL MOL Cup finále
24. 4.-5. 5. TENIS ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open (Španělsko)
25. 4. HOKEJ Slovensko-Česko, zápas Euro Hockey Challenge
25.-27. 4. JUDO ME v Chorvatsku (Záhřeb)
25.-28. 4. VESLOVÁNÍ ME v Maďarsku (Szeged)
25. 4.-5. 5. HOKEJ MS U18 ve Finsku (Espoo, Vantaa)
  25. 4. Česko-Švýcarsko
  26. 4. Česko-Kanada
  28. 4. Česko-Švédsko
  29. 4. Česko-Kazachstán
  2. 5. čtvrtfinále
  4. 5. semifinále
  5. 5. finále a o 3. místo
26. 4. HOKEJ Slovensko-Česko, zápas Euro Hockey Challenge
27. 4. ATLETIKA Diamantová liga vŠanghaji (Čína)
27. 4. FOTBAL Poslední kolo základní části FORTUNA:LIGY
28. 4. MOTORISMUS GP Španělska, závod MS silničních motocyklů (Jerez)
30. 4.-1. 5. FOTBAL Liga mistrů UEFA, semifinále

KVĚTEN

2. 5. FOTBAL Evropská liga UEFA, semifinále
2. 5. FOTBAL Konferenční liga UEFA,semifinále
2.-5. 5. HOKEJ České hokejové hry, závěrečný turnaj Euro Hockey Tour
  2. 5. Česko-Finsko
  4. 5. Česko-Švédsko
  5. 5. Česko-Švýcarsko
4. 5. FOTBAL Start nadstavbové části FORTUNA:LIGY
4.-26. 5. CYKLISTIKA Giro d'Italia
5. 5. MOTORISMUS GP Miami, závod MS vozů formule 1 (USA)
7.-8. 5. FOTBAL Liga mistrů UEFA, semifinále
7.-18. 5. TENIS WTA 1000 Internazionali BNL d'Italia Řím (Itálie)
8.-19. 5. TENIS ATP Masters 1000 Internazionali BNL d'Italia Řím (Itálie)
9. 5. FOTBAL Evropská liga UEFA, semifinále
9. 5. FOTBAL Konferenční liga UEFA, semifinále
9.-12. 5. MOTORISMUS WRC Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
10. 5. ATLETIKA Diamantová liga v Dauhá (Katar)
10.-26. 5. HOKEJ MS v Praze a Ostravě
  10. 5. Česko-Finsko
  11. 5. Česko-Norsko
  13. 5. Česko-Švýcarsko
  15. 5. Česko-Dánsko
  17. 5. Česko-Rakousko
  18. 5. Česko-Velká Británie
  21. 5. Česko-Kanada
  23. 5. čtvrtfinále
  25. 5. semifinále
  26. 5. finále a o 3. místo
12. 5. MOTORISMUS GP Francie, závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
16.-19. 5. GOLF PGA Championship, turnaj kategorie major (Louisville, USA)
16.-19. 5. VODNÍ SLALOM ME ve Slovinsku (Lublaň)
19. 5. ATLETIKA Diamantová liga v Rabatu (Maroko)
19. 5. MOTORISMUS GP Emilie-Romagny, závod MS vozů formule 1 (Imola)
22. 5. FOTBAL Evropská liga UEFA, finále (Dublin, Irsko)
24.-26. 5. BASKETBAL Euroliga muži, Final Four (Berlín, Německo)
24.-26. 5. CYKLISTIKA SP horských kol (Nové Město na Moravě)
25. 5. ATLETIKA Diamantová liga v Eugene (USA)
26. 5. FOTBAL Poslední kolo nadstavbové části FORTUNA:LIGY
26. 5. MOTORISMUS GP Monaka, závod MS vozů formule 1 (Monte Carlo)
26. 5. MOTORISMUS GP Katalánska, závod MS silničních motocyklů (Barcelona)
26. 5.-9. 6. TENIS Roland Garros v Paříži (Francie)
28. 5. ATLETIKA Zlatá tretra, mítink kategorie Continental Tour-Gold (Ostrava)
29. 5. FOTBAL Konferenční liga UEFA, finále (Atény, Řecko)
30. 5. ATLETIKA Diamantová liga v Oslu (Norsko)
30. 5. FOTBAL Baráž o postup do FORTUNA:LIGY
30. 5.-2. 6. MOTORISMUS WRC Italská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
30. 5.-2.6. CYKLISTIKA Závod míru

ČERVEN

1. 6. FOTBAL Liga mistrů UEFA, finále (Londýn, Velká Británie)
1. 6. MOTORISMUS GP České republiky, závod MS na ploché dráze (Praha)
1.-2. 6. HÁZENÁ Liga mistryň Final Four (Budapešť, Maďarsko)
2. 6. ATLETIKA Diamantová liga ve Stockholmu (Švédsko)
2. 6. FOTBAL Baráž o postup do FORTUNA:LIGY
2. 6. MOTORISMUS GP Itálie, závod MS silničních motocyklů (Mugello)
5.-9. 6. VOLEJBAL Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu (Ostrava)
6. 6. BASKETBAL Start finálové série NBA
6.-9. 6. VODNÍ SLALOM SP v Praze
7.-12.6. ATLETIKA ME v Itálii (Řím)
8. 6. BOJOVÉ SPORTY Oktagon Odveta století: Vémola vs. Végh
8.-9. 6. HÁZENÁ Liga mistrů muži Final Four (Köln, Německo)
9. 6. MOTORISMUS GP Kanady, závod MS vozů formule 1 (Montreal)
10.-16. 6. MODERNÍ PĚTIBOJ MS v Číně (Čeng-čou)
10.-23. 6. PLAVÁNÍ ME v Srbsku (Bělehrad)
12. 6. HOKEJ Stanley Cup finále, předpokládaný start finálové série NHL
13.-16.6. GOLF US Open, turnaj kategorie major (Pinehurst, USA)
13.-16. 6. KANOISTIKA ME v Maďarsku (Szeged)
14. 6.-14. 7. FOTBAL EURO 2024 v Německu
  18. 6. Česko-Portugalsko
  22. 6. Česko-postupující z baráže
  26. 6. Česko-Turecko
  29. 6.-2. 7. osmifinále
16. 6. MOTORISMUS GP Kazachstánu, závod MS silničních motocyklů (Almaty)
18.-23. 6. ŠERM ME ve Švýcarsku (Basilej)
23. 6. MOTORISMUS GP Španělska, závod MS vozů formule 1 (Barcelona)
27.-30. 6. MOTORISMUS WRC Polská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
29.-30. 6. ATLETIKA MČR ve Zlíně
29.6.-21. 7. CYKLISTIKA Tour de France
30. 6. MOTORISMUS GP Rakouska, závod MS vozů formule 1 (Spielberg)
30. 6. MOTORISMUS GP Nizozemska, závod MS silničních motocyklů (Assen)

ČERVENEC

14. 6.-14. 7. FOTBAL EURO 2024 v Německu
  29. 6.-2. 7. osmifinále
  5.-6. 7. čtvrtfinále
  9.-10. 7. semifinále
  14. 7. finále
1.-21. 7. TENIS Wimbledon (Londýn, Velká Británie)
7. 7. ATLETIKA Diamantová liga v Paříži (Francie)
7. 7. MOTORISMUS GP Velké Británie, závod MS vozů formule 1 (Silverstone)
7. 7. MOTORISMUS GP Německa, závod MS silničních motocyklů (Sachsenring)
12. 7. ATLETIKA Diamantová liga v Monaku
18.-21. 7. GOLF The Open Championship, turnaj kategorie major (Ayrshire, Velká Británie)
18.-21. 7. MOTORISMUS WRC Lotyšská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
20. 7. ATLETIKA Diamantová liga v Londýně (Velká Británie)
20. 7. FOTBAL Předpokládaný start nové sezony FORTUNA:LIGY
21. 7. MOTORISMUS GP Maďarska, závod MS vozů formule 1 (Budapešť)
21. 7. MOTORISMUS GP České republiky, závod MS v motokrosu (Loket)
21.-26. 7. TENIS WTA Prague Open ženy
25.-28. 7. GOLF Czech Tour
26.7.-11. 8. OH V PAŘÍŽI (Paříž, Francie)
  27. 7. cyklistika silniční časovka
    judo finále ženy (do 48 kg) a muži (do 60 kg)
    plavání finále štafety 4x100 ženy a muži
    sedmičkové ragby finále muži
    skateboarding finále muži
    skoky do vody 3m prkno finále
    sportovní střelba finále smíšených týmy vzduchová puška
    šerm finále šavle
    judo finále ženy (48 kg) a muži (60 kg)
  28. 7. cyklistika horská kola ženy
    judo finále ženy (52 kg) a muži (66 kg)
    lukostřelba finále týmy
    plavání finále ženy a muži
    sportovní střelba finále ženy a muži vzduchová pistole
    šerm finále fleret ženy a kord muži
    vodní slalom finále K1 ženy
  29. 7. cyklistika horská kola muži
    judo finále ženy (57 kg) a muži (73 kg)
    lukostřelba finále týmy
    sportovní gymnastika finále týmy muži
    plavání finále ženy a muži
    skoky do vody finále 10 m muži
    sportovní střelba finále vzduchová puška
    šerm finále šavle ženy a fleret muži
    vodní slalom finále C1 muži
  30. 7. judo finále ženy (63 kg) a muži (81 kg)
    plavání finále ženy a muži
    sedmičkové ragby finále ženy
    sportovní gymnastika finále týmy ženy
    sportovní střelba finále smíšené týmy vzduchová puška + trap
    stolní tenis finále smíšených dvojic
    surfing finále
    šerm finále kord týmy ženy
    triatlon muži
  31. 7. judo finále ženy (70 kg) a muži (90 kg)
    sportovní gymnastika finále muži
    cyklistika, finále BMX
    plavání finále ženy a muži
    skoky do vody finále 10 m ženy
    sportovní střelba finále trap ženy
    šerm finále šavle týmy muži
    triatlon ženy
    veslování finále ženy a muži
    vodní slalom finále C1 ženy
28. 7. MOTORISMUS GP Belgie, závod MS vozů formule 1 (Spa-Francorchamps)

SRPEN

26.7.-11.8. OH V PAŘÍŽI (Paříž, Francie)
  1. 8. atletika, chůze ženy a muži
    jachting
    judo finále ženy (78 kg) a muži (100 kg)
    plavání finále ženy a muži
    sportovní gymnastika finále ženy
    sportovní střelba finále puška muži
    šerm finále fleret týmy ženy
    veslování finále ženy a muži
    vodní slalom finále K1 muži
  2. 8. atletika 10 000 m muži
    badminton finále smíšené týmy
    cyklistika, finále BMX
    jachting
    judo finále ženy (78 kg) a muži (100 kg)
    lukostřelba smíšené týmy
    parkur finále týmy muži
    plavání finále ženy a muži
    skoky do vody finále muži
    skoky na trampolíně finále
    sportovní střelba finále puška ženy
    šerm finále kord týmy muži
    tenis o bronz ženy a finále smíšené čtyřhry
    veslování finále ženy a muži
  3. 8. atletika trojskok a 100 m ženy, koule a desetiboj muži, smíšené štafety 4x400
    badminton finále čtyřhry ženy
    box ženy (60 kg)
    cyklistika silniční závod muži
    lukostřelba finále ženy
    parkur finále drezury
    plavání finále ženy a muži
    sportovní střelba finále pistole ženy a skeet muži
    šerm finále šavle týmy ženy
    tenis o bronz muži a finále čtyřhry muži
    veslování finále ženy a muži
  4. 8. atletika výška ženy, kladivo a 200 m muži
    badminton finále čtyřhry muži
    box ženy (54 kg) a muži (51 kg, 63,5 kg, 80 kg, 90 kg)
    cyklistika silniční závod ženy
    golf finálové kolo muži
    lukostřelba finále muži
    parkur finále drezury
    plavání finále štafety ženy a muži
    sportovní střelba finále skeet ženy
    tenis finále čtyřhry ženy a finále muži
  5. 8. atletika disk, 5000 m a 800 m ženy, skok o tyči muži
    badminton finále muži
    basketbal finále 3x3
    dráhová cyklistika finále týmy ženy
    sportovní střelba finále skeet smíšené týmy
    triatlon smíšené týmy
    vodní slalom finále kajak cross
  6. 8. atletika kladivo, 3000 m a 200 m ženy, dálka a 1500 m muži
    box ženy (50 kg, 60 kg, 66 kg) a muži (71 kg)
    dráhová cyklistika finále týmy muži
    jezdectví finále skoky
    skateboarding finále ženy
    zápas ženy (68 kg) a muži (60 kg, 130 kg)
  7. 8. atletika skok o tyči ženy, disk, 400 m a 3000 m muži
    box ženy (57 kg) a muži (63,5 kg, 80 kg, nad 92 kg)
    dráhová cyklistika finále týmy ženy a muži
    skateboarding finále ženy
    sportovní lezení na rychlost ženy
    synchronizované plavání finále
    taekwondo ženy (49 kg) a muži (58 kg) 
    vzpírání ženy (49 kg) a muži (61 kg)
    zápas ženy (50 kg) a muži (77 kg, 97 kg)
  8. 8. atletika dálka, 400 m př. ženy, oštěp, 200 m a 110 m př. muži
    box ženy (54 kg, 75 kg) a muži (51 kg, 57 kg)
    dálkové plavání ženy
    dráhová cyklistika keirin ženy, omnium muži
    fotbal o bronz muži
    jachting
    kanoistika 500 m C2 ženy a K4 ženy a muži
    pozemní hokej finále a o bronz muži
    sportovní lezení na rychlost muži
    taekwondo ženy (57 kg) a muži (68 kg) 
    vzpírání ženy (59 kg) a muži (73 kg)
    zápas ženy (53 kg) a muži (67 kg, 87 kg)
  9. 8. atletika štafety 4x100 koule, 400 m, sedmiboj a 100 000 m ženy, štafety 4x100,
    trojskok a 400 m př. muži
    box ženy (50 kg, 66 kg) a muži (71 kg, 92 kg)
    breaking finále ženy
    dálkové plavání muži
    dráhová cyklistika madison ženy, sprint muži
    fotbal o bronz ženy, finále muži
    kanoistika 200 m C1 ženy, 500 m K2 ženy a muži
    moderní gymnastika finále
    plážový volejbal finále a o bronz ženy a muži
    pozemní hokej finále a o bronz ženy
    sportovní lezení bouldering muži
    stolní tenis finále týmy muži
    taekwondo ženy (67 kg) a muži (80 kg)
    volejbal o bronz muži
    vzpírání ženy (71 kg) a muži (89 kg)
    zápas ženy (57 kg) a muži (57 kg, 86 kg)
  10. 8. atletika oštěp, 100 m př., 1500 m a štafety 4x400 ženy, maraton, výška, 800 m, 5000 m a štafeta 4x400 muži
    basketbal finále a o bronz muži
    box ženy (57 kg, 75 kg) a muži (57 kg, nad 92 kg)
    breaking finále muži
    fotbal finále ženy
    golf finálové kolo ženy
    házená finále a o bronz ženy
    kanoistika 500 m K1 ženy, 1000 m C1 a K1 muži
    moderní pětiboj finále muži
    plážový volejbal finále a o bronz ženy a muži
    skoky do vody 10 m muži
    synchronizované plavání finále
    sportovní lezení bouldering ženy
    taekwondo ženy (nad 67 kg) a muži (nad 80 kg)
    vodní pólo finále a o bronz ženy
    volejbal finále a o bronz muži
    vzpírání ženy (81 kg) a muži (nad 102 kg)
    zápas ženy (62 kg) a muži (74 kg, 125 kg)
  11.srp atletika maraton ženy
    basketbal finále a o bronz ženy
    házená finále a o bronz muži
    moderní pětiboj finále ženy
    dráhová cyklistika sprint a omnuim ženy, keirin muži
    volejbal finále muži
    vzpírání ženy (nad 81 kg)
    zápas ženy (76 kg) a muži (65 kg, 97 kg)
    Závěrečný ceremoniál
1.-4. 8. MOTORISMUS WRC Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
4. 8. MOTORISMUS GP Británie, závod MS silničních motocyklů (Silverstone)
6.-12. 5. TENIS ATP Masters 1000 National Bank Open Montreal (Kanada)
6.-12. 5. TENIS WTA 1000 National Bank Open Toronto (Kanada)
12.-19. 5. TENIS ATP Masters 1000 Western & Southern Open Cincinnati (USA)
13.-19. 5. TENIS WTA 1000 Western & Southern Open Cincinnati (USA)
15.-18. 8. GOLF Czech Masters evropské série DP World Tour
16.-18. 8. MOTORISMUS Barum Czech rallye Zlín, podnik ME a ČR
17. 8.-8. 9. CYKLISTIKA Vuelta a España
18. 8. MOTORISMUS GP Rakouska, závod MS silničních motocyklů (Spielberg)
22. 8. ATLETIKA Diamantová liga v Lausanne (Švýcarsko)
25. 8. ATLETIKA Diamantová liga v Chorzówě (Polsko)
25. 8. MOTORISMUS GP Nizozemska, závod MS vozů formule 1 (Zandvoort)
26. 8.-8. 9. TENIS US Open
28. 8.-1. 9. CYKLISTIKA MS horských kol v Andoře (Vallnord)
29. 8. ATLETIKA Diamantová liga v Římě (Itálie)

ZÁŘÍ

1. 9. MOTORISMUS GP Itálie, závod MS vozů formule 1 (Monza)
1. 9. MOTORISMUS GP Aragonie, závod MS silničních motocyklů (Alcaňiz, Španělsko)
5. 9. ATLETIKA Diamantová liga v Curychu (Švýcarsko)
5.-8. 9. MOTORISMUS WRC Rallye Akropolis, podnik MS v automobilových soutěžích (Řecko)
7.-8. 9. TRIATLON SP v Karlových Varech
8. 9. MOTORISMUS GP San Marina, závod MS silničních motocyklů (Misano)
13. 9. HOKEJ Předpokládaný start nové sezony Tipsport extraligy
13.-14. 9. ATLETIKA Finále Diamantové ligy v Bruselu
15. 9. MOTORISMUS GP Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1 (Baku)
20.-22. 9. SPORTOVNÍ LEZENÍ SP v bouldering (Praha)
22. 9. MOTORISMUS GP Singapuru, závod MS vozů formule 1
22. 9. MOTORISMUS GP Indie, závod MS silničních motocyklů (Dankaur)
22.-29. 9. CYKLISTIKA MS v silniční cyklistice ve Švýcarsku (Curych)
25.9.-6.10. TENIS WTA 1000 China Open Peking (Čína)
26.-29. 9. MOTORISMUS WRC Chilská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
29. 9. MOTORISMUS GP Indonésie, závod MS silničních motocyklů (Mandalika)

ŘÍJEN

6. 10. MOTORISMUS Zlatá přilba, závod na ploché dráze (Pardubice)
6. 10. MOTORISMUS GP Japonska, závod MS silničních motocyklů (Motegi)
7.-13. 10. TENIS WTA 1000 Wuchan Open (Čína)
8. 10. HOKEJ Předpokládaný start sezony NHL
13.10. DOSTIHY Velká pardubická
16.-20.10. CYKLISTIKA MS na dráze v Dánsku (Ballerup)
20. 10. MOTORISMUS GP USA, závod MS vozů formule 1 (Austin)
20. 10. MOTORISMUS GP Austrálie, závod MS silničních motocyklů (Phillip Island)
26.-27. 10. ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ Předpokládaný start SP
27. 10. MOTORISMUS GP Mexika, závod MS vozů formule 1 (Mexico City)
27. 10. MOTORISMUS GP Thajska, závod MS silničních motocyklů (Buriram)
28. 10. BASEBALL World Series, předpokládaný start finále MLB
31.10.-3.11. MOTORISMUS WRC Středoevropská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích (Německo, Rakousko, Česko)

LISTOPAD

3. 11. MOTORISMUS GP Brazílie, závod MS vozů formule 1 (Sao Paulo)
3. 11. MOTORISMUS GP Malajsie, závod MS silničních motocyklů (Sepang)
3.-10. 11. TENIS WTA Finals Turnaj mistryň
7.-10. 11. HOKEJ Karjala Cup (Finsko)
10.-17. 11. TENIS ATP Finals Turnaj mistrů (Turín, Itálie)
12.-17. 11. TENIS Finálový turnaj Billie Jean King Cupu (Sevilla, Španělsko)
17. 11. MOTORISMUS GP Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů (Španělsko)
19.-24. 11. TENIS Finálový turnaj Davis Cupu (Málaga, Španělsko)
21.-24. 11. MOTORISMUS WRC Japonská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích
22.-24. 11. RYCHLOBRUSLENÍ Start SP v Naganu (Japonsko)
23. 11. MOTORISMUS GP Las Vegas, závod MS vozů formule 1 (USA)
28.11.-15.12. HÁZENÁ ME ženy (Rakousko, Maďarsko, Švýcarsko)
29. 11. BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ Předpokládaný start SP
29. 11. SKOKY NA LYŽÍCH Předpokládaný start SP
30.11.-8.12. BIATLON Start SP v Kontiolahti (Finsko)

PROSINEC

1. 12. MOTORISMUS GP Kataru, závod MS vozů formule 1 (Losail)
7.-15. 12. FLORBAL MS muži ve Švédsku (Malmö)
8. 12. MOTORISMUS GP Abú Zabí, závěrečný závod MS vozů formule 1 (SAE)
13.-15. 12. BIATLON SP v Hochfilzenu (Rakousko)
10.-15.12. PLAVÁNÍ MS v krátkém bazénu (Budapešť, Maďarsko)
12.-15. 12. HOKEJ Švýcarské hokejové hry
19.-22. 12. BIATLON SP v Le Grand Bornand (Francie)
26. 12.-5. 1. HOKEJ MS U20 v Kanadě (Ottawa)

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud