TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není nad okamžik, kdy probíháte cílovou čárou jako první a pak vystoupáte na nejvyšší stupínek vítězů. Tento pocit je nepopsatelný. Nemusí to být ale jen vítězství na hřišti. Do role vítězů či poražených se můžete dostat i doma, v práci, ve škole, či mezi přáteli. I malá vítězství se počítají. Být ale doma za vítěze, kde vás oslavuje celá rodina, to je velký úspěch. Zvítězit na „domácím poli“ se počítá. Podělíme se s vámi o tip, abyste i vy mohli doma vyhrávat. V každé domácnosti se najde spousta věcí na opravy, ale znáte to, většinou se nám do toho nechce a nemáme čas. Tu se viklá práh, odchlipuje se podlahová lišta, rozbila se jedna dlaždice v předsíni, nebo zase praskla podrážka vašich oblíbených sportovních bot. Nad tím vším se dá zvítězit. Naším tajným tipem je Pattex.

 

Foto 

Pro opravy v interiéru i exteriéru je skvělým a silným pomocníkem montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL. Dokáže přilepit téměř vše, na co si vzpomenete. Instalace obložení kuchyně, pracovní desky, zrcadla, oprava schodů, přilepení prahu, podlahové lišty, prasklé dlaždice, okapu, parapetu nebo jen připevnění háčků do kuchyně či koupelny, přilepení poštovní schránky nebo popisného čísla u domu, to vše hravě zvládnete s tímto lepidlem. A dokážete s ním ještě víc, díky jeho vysoké okamžité přilnavosti lepidlo skvěle lepí i na stěny a strop a lepená věc nesjíždí dolů. Další výhodou je jeho odolnost vůči vodě. Pattex ONE FOR ALL odolává vlhkému prostředí, proto se s ním snadno lepí i venku okolo domu, na zahradě či v kuchyni nebo v koupelně. Lze s ním třeba přilepit basketbalový koš, nebo opravit tekoucí okap, dokáže totiž dokonce vyplnit menší prasklinu. Každý jistě navíc ocení velmi snadnou aplikaci. Ani nemusíte vyvinout příliš velkou sílu, abyste lepidlo vytlačili z kartuše. Lepení je tak pohodlnější a rychlejší.

Foto 
 

Likvidujete vy, či vaše sportovně nadané děti, boty jako na běžícím pásu? Nebo máte ty svoje, se kterými jste stál na stupních vítězů uložené hluboko ve skříni i se žralokem na špičce, a jen tak nostalgicky je občas vyndáte ze skříně? Co je hned nelikvidovat, ale opravit. I tohle zvládnete s Pattexem. Pattex Chemoprén Obuv je transparentní, takže opravené místo je téměř neviditelné a díky jeho vysoké odolnosti vůči vodě a vlhkosti budou opravené boty ještě dlouho sloužit.

Staňte se doma vítězem. Uvidíte, že to rodina řádně ocení.

Inspirujte se dalšími opravami či nápady na www.pattex.cz

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze