Autor: iSport.cz, iSport.cz
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

TURNAJ V MONTE CARLU |  Den po vítězství nad světovou jedničkou Srbem Novakem Djokovičem vypadl tenista Jiří Veselý v Monte Carlu v 3. kole po prohře s Francouzem Gaëlem Monfilsem 1:6, 2:6. Dvaadvacetiletý český daviscupový reprezentant za o sedm let starším soupeřem od začátku zápasu zaostával, v prvním setu si ani jednou neudržel podání a jediný game získal při Monfilsově servisu.

Ani ve druhé sadě Veselý nenavázal na svůj středeční výkon, nepomohlo mu ani ošetření. Šestnáctý hráč světa Monfils mu dvakrát sebral servis, zatímco svůj si s přehledem podržel a za necelých 68 minut mohl slavit postup do čtvrtfinále.

Monfils oplatil českému tenistovi předloňskou pětisetovou porážku v 2. kole Wimbledonu. Veselý, jemuž v žebříčku ATP patří 55. místo, přesto výrazně vylepšil svůj loňský výsledek z Monte Carla, kde při své premiéře na turnaji vypadl hned v 1. kole.