Play-off AutoCont extraligy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Chodov - 17. března 2018   19:30

Otrokovice
Otrokovice
08:42' Sovják (Mich. Nagy) • 13:32' Szweda (Uhrinovský) • 25:17' Zapletal (Švajný) • 55:46' Uhrinovský (Petřík)
4:5
(2:1, 1:3, 1:0 - 0:0)
Stav série: (0:3)

0:2

Chodov
Chodov
03:51' Strachota  (Kotlas) • 24:51' Tyl  (Koutný) • 38:40' Ondrušek  (Sýkora) • 39:52' Vávra  (Ondrušek) • 70:00' Ondrušek
Otrokovice
Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Uhrinovský, Jurčík – Zapletal, Koníček, Pešat – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík, Čevela.
Gavlas, Mikula
563 diváků
Chodov
Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Žák, Mikeš, Tyl – Vávra, Vávra, Ondrušek – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí dnes nepředvedli vůbec špatný výkon, utkání s favoritem dokázali dotáhnout až do samostatných nájezdů. V nich se však nedokázali ani jednou prosadit, třetí bod série tak putuje znovu na stranu Chodova, který už zítra může rozhodnout o svém postupu do semifinále!

Hráči utkání:
Lukáš Uhrinovský – Michal Strachota
70:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým FAT PIPE Florbal Chodov.
Autorem vítězné branky je TOM ONDRUŠEK.
Ani Petřík na Baráka nevyzrál, Chodov využívá hned první mečbol a vítězí!
Velmi pomalý nájezd, Ondrušek poté zakončoval do horní části branky, Chodov má čtyři mečboly!
Uhrinovský teď nedokázal propasírovat balónek pod Barákem, Otrokovice stále čekají na svůj první gól.
Parádní Michaljovič! Vypadalo, že ho Vávra překonal, domácí gólman se stihl vrátit na zem!
Nagy dělal taktéž kličku do bekhnedu, poté trefil pouze břevno!
Na druhé straně se prosazuje s obrovským štěstím Pražan, hosté jdou do vedení!
Jako první to zkoušel Pešat, který dělal kličku do bekhendu, hostující hráč však neuspěl!
Samostatné nájezdy začínají.
70:00'
Prodloužení skončilo.
69:57'
V samotném závěru se do dobré příležitosti hnal Uhrinovský, ten však nedokázal překonat Baráka, víc už se nestane!
69:02'
Rozběhla se poslední minuta prodloužení, větší příležitosti nepřicházejí, zatím to vypadá, že o vítězi budou rozhodovat až nájezdy!
67:58'
Otrokovice postupovaly do zajímavého kontru, balónek však nakonec dokázali získat hostující hráči.
67:12'
Přihrávka na střed, Sovjákovi však střelecký pokus vůbec nesedl a skončil vedle branky, skóre se nemění.
66:34'
Několik ostrých zákroků ve středu hřiště, rozhodčí přerušuje hru! Na zemi nyní zůstal ležet Uhrinovský, který podle všeho bude v pořádku.
65:20'
V tuto chvíli střílel Zapletal, hostující brankář si připsal snadný zákrok, úvodní pětiminutovka prodloužení je za námi.
63:42'
Mikeš našel Sýkoru, ten se v obrovské příležitosti prosadit nedokázal, prodloužení pokračuje, domácí teď měli štěstí!
62:49'
U míčku jsou především domácí florbalisté, kteří si přihrávají na vlastní polovině hřiště, na větší šance stále čekáme.
61:56'
Téměř dvě minuty za námi, na větší příležitost stále čekáme. Oba celky vychází především z pozorné obrany, což se také dalo čekat.
Dnešní utkání sleduje 563 diváků.
60:36'
Rozehrávat budou domácí poblíž Michaljoviče, diváci teď hlasitě skandují, jsou hodně slyšet!
60:01'
60:00'
59:35'
Jakoby už i hosté byli smíření s prodloužením, stále si přihrávají na vlastní polovině, víc už se pravděpodobně v základní hrací době nestane.
58:02'
Rozběhly se poslední dvě minuty třetí části, zatím to nevypadá, že by se skóre mělo měnit, Pražané teď drží balónek poblíž Baráka.
57:32'
Souboj mezi Uhrinovským a Sýkorou, rozhodčí přerušují hru, rozehrávat bude hostující celek, závěr zápasu se blíží.
56:59'
Zatím to vypadá na prodloužení, domácí už nikam nespěchají, do konce zhruba tři minuty, na míčku právě Otrokovice.
56:22'
Uvidíme, jak zareagují hostující florbalisté, kteří se zatím ve třetí dvacetiminutovce téměř k ničemu nedostali.
55:46'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Z rohu teď LUKÁŠ UHRINOVSKÝ míč posílal před branku, tam si ho pravděpodobně jeden z hostujících obránců srazil do branky, je srovnáno, diváci ožili! Asistence: Lukáš Petřík.
54:12'
Příliš se toho neděje, hosté vychází ze zabezpečené obrany, domácí se zase nemohou dostat do zakončení, do konce necelých šest minut.
52:47'
V rozehrávce chyboval Kostka. Ten stejný hráč poté celou situaci napravil, hraje se i nadále téměř bez přerušení.
51:29'
Hosté teď chytře drží balónek na hokejkách a kombinují na vlastní polovině. Čas běží, to Chodovu naprosto vyhovuje.
50:00'
Jsme přesně v polovině třetí dvacetiminutovky, žádnou větší příležitost jsme zatím neviděli, sledujeme hodně upracovaný florbal.
49:01'
Chodov rozehrával standardní situaci, dobrou práci v obraně teď předvedl Szweda, který do této akce vložil svou hokejku.
48:03'
Otrokovice se nyní jen těžko dostávají do větší příležitosti, hosté pozorně brání a logicky se nikam neženou, vedou o jednu branku.
46:42'
Je to tak, Pražané už hrají zase kompletní, Pražan se vrátil z trestné lavice. První přesilovka v tomto zápase tak zůstala nevyužita.
45:44'
Domácí se zatím v početní výhodě nemohou dostat do vážnější příležitosti, trest za malou chvíli vyprší a hosté budou kompletní.
44:35'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Držení).
43:33'
Vypadalo to na útočný faul. Nakonec však fauloval někdo z domácích hráčů, hosté tak budou pokračovat v obléhání branky Michaljoviče.
42:31'
Zatím se v podstatě nepřerušuje, oba celky tak musí střídat během hry. Otrokovice se snaží něco vymyslet a kombinují.
41:42'
Chodov teď dlouze kombinuje na vlastní polovině, k zakončení se ale taktéž nedostává, téměř dvě minuty už za námi.
40:50'
Opatrný úvod třetí části, u míčku domácí, kteří teď budou muset přidat směrem dopředu, Barák zatím zasahovat nemusel.
40:01'
Je za námi druhá dvacetiminutovka. Domácí dlouho vedli nejtěsnějším rozdílem, v samotném závěru však hosté dvakrát udeřili a v tuto chvíli jsou to oni, kteří mají lehce navrch!
40:00'
39:52'
Chodov právě vstřelil branku!
Hosté otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení! Na konci celé akce byl zakončující MAREK VÁVRA. který se prosadil osm vteřin před koncem prostřední části! Asistence: Tom Ondrušek.
38:40'
Srovnáno! TOM ONDRUŠEK s balónkem postupoval až k mantinelu, poté střílel na vzdálenější tyčku. Míček zapadl až za záda Michaljoviče! Asistence: Tomáš Sýkora.
38:04'
Po delší době teď Pražané svého protivníka zamkli na jeho polovině, zatím si pouze přihrávají, do zakončení se nedostávají.
36:41'
Několik nepřesností na obou stranách palubovky, domácí gólmani teď příliš práce nemají, blíží se závěr druhé třetiny.
35:55'
Do konce druhé části zhruba čtyři minuty, příliš šancí nevidíme, především domácí vychází ze zabezpečené obrany.
34:28'
Matejčík přihrával před branku, Nagy si málem srazil míček do vlastní branky. To se ale nestalo, Otrokovice i nadále vedou.
33:54'
Sýkora se dostal před branku, poté přihrával. Následně vznikl závar před Michaljovičem, který nakonec zasahovat nemusel.
32:45'
Hraje se hodně tvrdě, utkání je vyhecované. Přesto se zatím během první poloviny tohoto zápasů nevylučovalo.
31:24'
Na větší příležitosti stále čekáme. Nedočkali jsme se ani po dalším útočném výpadu Otrokovic, které však zůstanou u míčku.
30:34'
Střela Pražana gólem neskončila. Poté hosté chtěli střídat, jenže ještě předtím rozehráli, Michaljovič nakonec zasahovat nemusel.
29:48'
Až teď se po dlouhé době dostal Chodov k balónku a snaží se něco vymyslet. Domácí jsou v obraně pozorní!
28:26'
Velmi zajímavá standardní situace pro Otrokovice! Oslovený byl Petřík, Barák si však připsal důležitý zákrok, míček vyrazil!
27:34'
V posledních minutách se hraje převážně před Barákem, Pražané se nemohou k ničemu dostat a spíše se brání.
26:14'
Domácí zatím hrají opravdu výborně, Jurčík se dostal ke střele, která nebyla přesná, skóre se tak nemění.
25:17'
Netrvalo to dlouho, domácí už zase vedou! Výbornou přihrávku k mantinelu dostal MAREK ZAPLETAL. Ten ihned střílel, Barák si tento gól rozhodně za rámeček nedá! Asistence: Marek Švajný.
24:51'
Balónek teď poskakoval před Michaljovičem, jako první se k němu dostal MILOŠ TYL, který ho poslal pod horní tyčku a srovnal! Asistence: Martin Koutný.
24:05'
Otrokovice vychází především ze zabezpečené obrany a hrozí z rychlých kontrů, čtyři minuty druhé třetiny už za námi.
22:54'
Teď jsou to pro změnu domácí, kteří se snaží podržet míček poblíž vlastní branky. Florbalisté Chodova však napadají hodně vysoko.
22:07'
Obrázek hry se vůbec nemění, Pražané dlouze kombinují na vlastní polovině hřiště a hledají skulinku v defenzivě protivníka.
21:11'
Barák teď raději balónek odpálil do zámezí, rozehrávat budou domácí florbalisté, na první příležitost ve druhé třetině čekáme.
20:01'
Je za námi první část. Hosté šli brzy do vedení, ovšem Otrokovice přidaly a momentálně vedou rozdílem jediné branky. Vše je ale otevřené, druhá třetina začne zhruba ve 20:08.
20:00'
19:42'
Szwedovi teď střela vůbec nesedla, víc už se v první dvacetiminutovce nejspíše nestane.
18:01'
Dva dobré zákroky brankáře Michaljoviče! Rozběhly se závěrečné dvě minuty, hosté teď přidali a mají tlak.
16:52'
Několik nepřesností na obou stranách palubovky, skóre se nemění. Oba celky nyní střídaly, do konce první části zhruba tři minuty.
15:22'
Obrázek hry se nijak nemění, Pražané drží míček a snaží se diktovat tempo hry, do zakončení se téměř vůbec nedostávají.
14:34'
Zatím se hraje opravdu ve vysokém tempu, příliš se nepřerušuje, takové utkání se nestrannému divákovi musí rozhodně líbit!
13:32'
Tak to byla další paráda! Domácí se dostali do přečíslení, Uhrinovský našel MARTINA SZWEDU, který se dokázal prosadit do odkryté branky! Asistence: Lukáš Uhrinovský.
12:43'
Dlouhá přihrávka za obranu, Sovják se dostal k balónku, jenže nedokázal zakončit, poté byl faulován a domácí budou rozehrávat.
12:05'
Jeden z hostujících florbalistů teď zabránil Jurčíkovi ve skórování, Otrokovice jsou v těchto chvílích nebezpečnějším týmem.
11:14'
Několik ostrých zákroků na obou stranách, zatím se hraje vážně tvrdě, rozhodčí mají plné ruce práce, u míčku hosté.
10:25'
Obrovský závar teď vznikl před bránou Chodova! Brankář Barák byl včas na zemi a dokázal balónek schovat pod svým tělem!
09:43'
Hosté se dostávali do zajímavého přečíslení. Celou situaci však nevyřešili nejlépe a o míček nakonec stejně přišli.
08:42'
Tak to byla paráda! TOMÁŠ SOVJÁK napřáhl od mantinelu, jeho střela k překvapení všech skončila přesně v růžku, domácí srovnávají vývoj! Asistence: Michal Nagy.
08:14'
Florbalisté Chodova kombinují na polovině hřiště, do dobře postavené obrany soupeře se dostávají opravdu velmi těžko.
07:01'
Domácí hrozí především z rychlých brejků. Po jednom takovém zakončoval Nagy, jeho střele však chyběla razance.
05:36'
Ke střele se dostal Szweda. Jeho pokus však zastavil hned první bránící hráč, Barák na svůj první zákrok stále čeká.
04:44'
Uvidíme, jak na úvodní branku zareagují domácí. Ti zatím vyčkávají na to, co jejich soupeř vymyslí, Chodov kombinuje na vlastní polovině.
03:51'
Pražané se brzy dostávají do vedení! MICHAL STRACHOTA se otočil, poté ihned střílel. Překvapený Michaljovič neměl šanci! Asistence: Michal Kotlas.
03:32'
Těch faulů je zatím hodně, hosté budou rozehrávat za domácí brankou, oba celky kratšího přerušení využívají ke střídání.
02:32'
Hra se přelévá ze strany na stranu, na první vážnější příležitost však zatím čekáme, na míčku momentálně Otrokovice.
01:24'
Zápas s výbornou atmosférou začal v obrovském tempu, Szweda podle rozhodčího fauloval hostujícího gólmana.
00:01'
První vzájemný zápas byl jasný, Chodov zvítězil 7:2. Ten druhý už byl daleko vyrovnanější, Otrokovice vedly, ovšem chodovští florbalisté dokázali vývoj otočit a zvítězit 4:3. Také předchozí dvě utkání základní části skončily vítězstvím Chodova. Komu bude patřit třetí zápas série? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na jedné straně HU-FA Panthers Otrokovice , tento tým skončil na šesté pozici. Posbíral 47 bodů a mohl se pyšnit jednou statistikou. Domácí florbalisté měli druhou nejlepší obranu ze všech celků! Na té druhé poté FAT PIPE Florbal Chodov, který do zápasu půjde jednoznačně v roli favorita. Hosté skončili na druhém místě, jasně však věděli o kvalitách Střešovic, vybrali si tedy Otrokovice a zatím se jim to vyplácí, po dvou zápasech vedou, sérii rozehráli výborně!
Florbalová Tipsport Superliga má na programu play-off. V sobotu nás mimo jiné čeká souboj, ve kterém HU-FA Panthers Otrokovice na domácí palubovce přivítají FAT PIPE Florbal Chodov. Jde o třetí zápas série.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.