Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Nottingham Forest : Leeds - 1. ledna 2019   16:00

Nottingham Forest
5' Colback  • 69' Colback  • 72' Murphy  • 76' Osborn
4:2
(1:0)
Leeds
Leeds
52' Clarke   • 64' Alioski
Pantilimon – Darikwa, Hefele (5. Guedioura), Fox (C), Robinson – Yacob, Colback – Lolley (65. Osborn), Carvalho, Cash – Murphy (90+4. Appiah)
Steele – Guedioura, Osborn, Janko, Yates, Dias, Appiah
England D. – Greenhalgh N., Mainwaring J
The City Ground (Nottingham, Nottinghamshire) - kapacita 30 602
29 530 diváků
Leeds
Peacock-Farrell – Ayling (C), Jansson, Phillips, Douglas (78. Roberts) – Forshaw – Harrison (46. Clarke), Hernandez, Klich, Alioski – Roofe
Huffer – Halme, Clarke, David, Shackleton, Baker, Roberts

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vmá příjemný zbytek Novoročního dne a u dalších textových přenosů na počtenou.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.
Máme tu konec dnešního pro fanouška určitě výborného utkání ve kterém padlo celkem šest branek. Domácí posla do vedení v 5. minutě JACK COLBACK. Ve 42. minutě byl vyloučen hostující Phillips po tvrdém záktoku. Hostům se podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat zásluhou JACKA CLARKEHO. V 64. minutě otočil skóre utkání pro hosty EGZIJAN ALIOSKI. V 69. minutě vyrovnal domácí JACK COLBACK, který se dostal k odraženému míči. V 72. minutě poslal domácí opět do vedení DARYL MURPHY, ten si naběhl na rohový kop od Osborna. 76. minuta přinesla poslední branku v zápase Murphy vysunul BENA OSBORNA, který střelou z hranice pokutové značky poslal domácí do dvoubrankového vedení. Poté měl šanci na snížení Roofe, ale Pantilimon domácí Nottingham výborně podržel.

Domácí si do tabulky připsali důležité tři body, družina Marcela Bielsy, si z posledních dvou utkání neřipsala žádný bod a skóre je 2:6.
90+6'
90+5'
Nottingham výborně brání a je blízko senzačnímu vítězství.
90+4'
Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Daryl Murphy, přichází Arvin Appiah.
90+3'
Rohový kop pro Leeds.
90+3'
Příhrávka na Robertse byla moc dlouhá a míč sebral Pantilimon.
90+2'
Výborně to nyní udělal Colback a Pantilimon má míč ve své moci.
90+1'
K hlavičce se ve vápně dostal Roofe v záklonu přesně nezakončil.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Fox se dostal ve vápně k míči, jeho pokus byl zablokován na rohový kop. Na centr Osborna se dostal jeden z domácích, Peacock-Farrell byl na místě.
89'
Další nepřesná nahrávka končí až u Pantilimona, ten posílá výkop daleko od vlastní svatyně.
88'
Ayling se snaží na pravé straně ještě něco vymyslet. Následně hosté přichází o míč a Pantilimon může odkopávat od branky.
87'
Hernandezův centr se na Janssona nedostal.
87'
Darikwa zahrál na hranici vápna rukou a Leeds má výhodu dobré standartní situace.
85'
Osbornův centr na Murphyho ve vápně neprošel. Domácí mohou vhazovat.
84'
Fox to nyní udělal pro domácí výborně a šetří vteřinky.
83'
Dnešní utkání sleduje 29 530 diváků.
82'
Na Alioskiho roh si naběhl Jansson, hlavou nezakončil přesně. Pantilimon odkopává od branky.
82'
81'
Žlutou kartu dostává Tendayi Darikwa (Nottingham Forest FC).
78'
Roofe mohl dát Leedsu naději, ale Pantilimon se nyní vyznamenal.
78'
Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Barry Douglas, přichází Tyler Roberts.
76'
Nottingham právě vstřelil branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Murphy poslal přihrávku na BENA OSBORNA, který střelou z hranice pokutové značky prostřeluje Peacocka-Farrella – 4:2.
75'
Hra se nyní trochu uklidnila, větší aktivita je nyní na hráčích Leedsu, kteří se snaží vyrovnat.
72'
Domácí jdou v utkání zpět do vedení. Na centr Osborna si naběhl DARYL MURPHY a "koníčkem" poslal míč do sítě – 3:2.
72'
Rohový kop pro Nottingham.
72'
Marcelo Bielsa hostující lodivod chystá druhé střídání. Na hřiště půjde Shackleton.
71'
Clarke to vyzkoušel z hranice vápna levačkou a jen těsně minul branku.
70'
Roofe to myslel dobře, ve vápně přihrávkou našel pouze Foxe.
69'
Máme vyrovnáno. Na hranici vápna se dostal po příhrávce Robinsona k míči JACK COLBACK a poslal ho přesně do sítě – 2:2.
68'
Robinson vybojoval rohový kop.
67'
Clarke se snažil protlačit k míči, domácí obran ho nepustila. Pantilimon odkopává od branky.
65'
Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Joe Lolley, přichází Ben Osborn.
64'
Leeds právě vstřelil branku!
Hosté otáčejí výsledek dnešního utkání. Po rohovém kopu byl Nottingham zaskočený a toho využil EGZIJAN ALIOSKI, který dorazil do branky hlavičku Janssona – 1:2.
64'
Ayling vybojoval rohový kop Leedsu.
63'
Leeds kombinuje na půlce hřiště a je aktivnější týmem.
62'
Pantilimon vyběhl proti Roofemu a ten ho ještě přehazoval a jen těsně minul branku.
61'
Hosté si nyní nerozumněli v kombinaci, domácí mohou vhazovat.
60'
Centr Roofe byl příliš dlouhý, Alioski se k němu nedostal. Pantilimon odkopává od branky.
59'
Roffe se dostával k nákopu do vápna, Pantilimon výborně vyběhl a byl nakonec u míče dříve.
58'
Murphy se dral ke střele, ale byl pokryt a následuje odkop od branky.
57'
Alioski vybojoval autové vhazování. Leeds může pokračovat kupředu.
56'
Hosty vyrovnávací branka nakopla a i když hrají o jednoho hráče méně domácí nyní převyšují.
55'
Střela Lolleye byla zablokovaná a skončila v rukavicích Peacocka-Farrella.
54'
Utkání nám začíná od začátku oba týmy jsou na stejné startovní pozici.
52'
Máme vyrovnáno. Rychlá akce Leedsu končí brankou. Na pravé straně se dostal ve vápně míč po přihrávce od Klicha k JACKU CLARKEMU a ten využil slabší chvilky Pantilimona v domácí brance – 1:1.
51'
Nottingham hraje nyní výborně a Leeds zatím napadá marně.
50'
Nepřesnost v hostující obraně nepotrestal Calvalho.
49'
Cash se nedostal k míči, následně však Murphy vybojoval rohový kop.
48'
Alioski nedostal na přihrávku od Hernandeze, nyní si to hráči mezi sebou vysvětlují.
47'
Pantilimon si smlsnul na střele jednoho z hostů.
46'
Výkopem začíná druhý poločas Nottingham.
46'
Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Jack Harrison, přichází Jack Clarke.
46'
Hráči se nám vrací zpět na travnatou plochu.
Druhý poločas začne přibližně v 17:08.
Po prvním poločase vede domácí Nottingham 1:0. Chybu Douglase v 5. minutě využil JACK COLBACK. Hosté měli několik šancí na vyrovnání, ale Hernandez ani Roofe Pantilimona nepřekonali. V 42 minutě byl vyloučen hostující Phillips po tvrdém zákroku na Guedioura. V nastavení prvního poločasu mohl poslat domácí do dvoubrankového vedení Lolley, jeho obrovskou šanci pokryl Peacock-Farrell.

Uvidíme co přinese druhý poločas, jestli Nottingham udrží vedení a nebo Leeds vyrovná v deseti hráčích.
45+6'
45+5'
Na centr Carvalha se dostal hlavou Yacob, zamířil nad branku.
45+5'
Murphy vybojoval autové vhazování u vápna Leedsu. Následně Murphy vybojoval na Alioskim rohový kop.
45+4'
Alioski zahrál rukou, rozhodčí to neviděl, přesto budou vhazovat domácí.
45+3'
Domácí hrají na brejky, hostům je zatím držení míče k ničemu.
45+2'
Rohový kop Leedsu.
45+1'
Joe Lolley měl na noze druhou branku domácích, Peacock-Farrell výborně zasáhl.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 5 minut.
45'
Klich fauluje Guedioura a domácí mohou rozehrávat z půlky hřiště.
44'
Fox našel ve vápně Cashe, jeho pokus byl zablokovaný.
43'
Hosté tedy utkání musejí dohrát pouze v deseti.
42'
Červenou kartu dostává Kalvin Phillips (Leeds United).
41'
Murphy výborně vybojoval míč a domácí mohou dopředu.
40'
Leeds kombinuje na půlce hřiště a snaží se rozebrat domácí pevnou obranu.
39'
Colbal vybojoval na půlce faul, ale ve vápně Leedsu si pomohl rukama Cash a hostující brankář může odkopávat.
38'
Yacob vybojoval autové vhazování na útočné polovině hřiště.
37'
Roofe byl centrem trefen do hlavy od, které se míč dostal k rukám Pantilimona.
36'
Centr Aylinga z pravé strany odvrací Darikwa na rohový kop.
35'
Nákop na pravé straně od Aylinga nebyl přesný, další odkop od branky Pantilimona.
33'
Nepřesná přihrávka na Harrisona, budeme odkopávat od branky. Na zemi už opět leží Lolley a vypadá to, že nebude moci pokračovat. Vypadá to na problém s lýtkovým svalem.
32'
Murphy zakončoval z levé strany přes obránce, nakonec se s míčem dostal, až do zámezí.
31'
Hosté jsou nyní nastěhovaní u branky Pantilimona a snaží se co nejrychleji vyrovnat.
30'
Po centru se dostal k hlavičce Alioski poslal ho na zadní tyč na Roofe, ten se na něj nedostal díky zákroku obránce u tyčky. Následuje další rohový kop.
29'
Rohový kop pro Leeds po zákroku Robinsona.
27'
Alioski poslal k zemi Colbacka, vypadá to, že zdravotní problémy má nyní domácí Lolley. Nottingham je v prvním utkání Nového roku, náchylný na zranění. Musel odstoupit Hefele, problémy měl Pantilimon a teď také Lolley. Domácí zdravotní jsou dnes ve velké permanenci.
26'
Leeds si pomohl na půlce útočným faulem a rozehrávat tak může Fox.
25'
Calvalho hledal přihrávkou Murphyho na něj nakonec míč neprošel.
24'
Pantilimon ukazuje, že bude moci pokračovat.
23'
Štiplavá střela z pravé strany od Roofe, Pantilimon jí likviduje na dvakrát, ale při zákroku si udělal něco se zády a je již v péči lékařů.
22'
Alioski si příliš hrál s míčem na levé straně, až mu ho Colback vypíchl. Douglas může vhazovat.
21'
Hernandezova přízemní střela levačkou Pantilimona nechala v poklidu.
20'
Na centr si do vápna naběhl Alioski, hlavičku poslal nad branku Pantilimona.
19'
Harrison hledal ve vápně střílenou přihrávkou spoluhráče, nikdo ve žlutém na míč nedosáhl.
18'
Rohový kop pro Leeds. Centr do vápna od Hernandeze zlikvidovala obrana.
17'
Darikwa výborně zasáhl proti Douglasovi a vybojoval autové vhazování. Hosté jsou po inkasované brance značně nervózní a podráždění.
16'
Standartní situaci rozehrál Douglas, svojí levačku poslal vedle branky.,
14'
Žlutou kartu dostává Jack Robinson (Nottingham Forest FC).
13'
Na něj si naběhl Yacob a jen těsně hlavičkou minul branku.
12'
Další chyba hostů tentokrát od Aylinga, Lolley jí nedokázal tentokrát využít. Následuje rohový kop.
11'
Leeds se nyní usadil u branky Nottinghamu, centr ani střela na Pantilimona zatím neletí.
10'
Douglas si nyní už raději dává pozor na své přihrávky a raději jim dává větší razanci. Domácí výborně napadají a Leeds nemá příliš času s míčem na kopačkách.
9'
Hosté zatím drží míč na kopačkách, k ohrožení Pantilimona zatím nedošlo.
8'
K míči se dral Lolley, Peacock-Farrell byl u míče dříve a poslal ho daleko od vlastní branky.
6'
Leeds se snaží o rychlou odpověď, ale zatím naráží na domácí obranný val.
5'
Domácí jdou do vedení. Chybu Douglase potrestal JACK COLBACK, ten udělal kličku Peacocku-Farrellovi a zakončil do branky – 1:0.
5'
Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Michael Hefele, přichází Adlene Guedioura.
5'
Darikwa zastavil akci hostí a ti mohou rozehrávat z poklidu.
4'
Murphy se natlačil k míči a svojí levačkou poslal míč vedle branky.
3'
Na hřišti zůstává ležet Hefele a je již v péči lékařů. Náhradníci se již šli raději rozcvičovat.
2'
Yacob rozjel domácí akci, o míč přišel na levém křídle Darikwa.
1'
Domácí začínají vysokým presinkem a míč skončil až u Peacocka-Farrella.
1'
Výkop měli hosté z Leedsu.
1'
Za malý okamžik utkání již začne.
Domácí dnes nastoupí v červených a hosté v žlutých dresech.

Nottingham Forest FC: Pantilimon – Darikwa, Hefele, Fox (C), Robinson – Yacob, Colback – Lolley, Carvalho, Cash – Murphy
Náhradníci: Steele – Guedioura, Osborn, Janko, Yates, Dias, Appiah

Leeds United: Peacock-Farrell – Ayling (C), Jansson, Phillips, Douglas – Forshaw – Harrison, Hernandez, Klich, Alioski – Roofe
Náhradníci: Huffer – Halme, Clarke, David, Shackleton, Baker, Roberts

Rozhodčí: England D. – Greenhalgh N., Mainwaring J.
Poslední vzájemné zápasy

2018 Leeds – Nottingham 1:1
2018 Leeds – Nottingham 0:0
2017 Nottingham – Leeds 0:2
Leeds

„Bílý“ jak se přezdívá domácím se po 25. kolech nachází na čele tabulky na druhé „Kanárky“ z Norwiche mají náskok 3 bodů. United si zatím připsalo bilanci 15-6-4 při skóre 42:24. Nejlepším střelcem týmu je anglický záložník Kemar Roofe s 13 brankami. Na venkovním hřišti si Leeds United připsal z 12 zápasů bilanci 7-3-2 při skóre 21:14. V domácím poháru FA Cupu nastoupí Leeds do třetího kola a změří síly na hřišti QPR.

Nottingham

„Les“ jak se přezdívá domácím se po 25. kolech nachází na 10. místě z 24 s odstupem 6 bodů na první barážovou příčku. Nottingham si zatím připsal bilanci 8-12-5 při skóre 35:27. Nejlepším střelcem týmu je anglický útočník Lewis Grabban se 14 brankami. Na domácím hřišti si Nottingham Forest FC připsal z 12 zápasů bilanci 5-4-3 při skóre 13:10. V domácím poháru FA Cupu nastoupí Nottingham do třetího kola a změří síly na hřišti Chelsea.

Millwall – Nottingham 1:0
Norwich – Nottingham 3:3
Nottingham – QPR 0:1
Derby – Nottingham 0:0
Nottingham – Preston 0:1

Příjemné úterní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 26. kola Anglické Championship mezi týmy Nottingham Forest FC vs. Leeds United. Výkop je stanoven na 16:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.