Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Queens Park Rangers : Aston Villa - 26. října 2018   20:45

Queens Park Rangers
38' Wszolek
1:0
(1:0)
Aston Villa
Aston Villa
Lumley – Rangel, Leistner (C), Lynch, Bidwell – Cameron (70. Scowen), Luongo – Wszolek, Eze (90+1 Smith), Freeman – Hemed (62. Wells).
Ingram – Hall, Cousins, Scowen, Smith, Osayi-Samuel, Wells
Loftus Road, London
16036 diváků
Aston Villa
Nyland – Hutton, Tuanzebe, Chester (C), Taylor – Elmohamady (62. Bolasie), Bjarnason (41. Whelan), McGinn, Kodjia – Grealish – Abraham.
Bunn – Whelan, Lansbury, Hogan, Bolasie, Hourihane, Jedinak.

Queens Park Rangers pokračuje ve fantastické formě, když na domácím Loftus Road porazil zásluhou Pawela Wszoleka hosty z Aston Villy a vyhrál třetí zápas v řadě, během kterého potřetí v řadě udržel čisté konto. Villans prohráli na hřišti soupeře podruhé během jednoho týdne. Konečný výsledek krásného střetnutí. Queens Park Rangers 1 Aston Villa 0.
90+5'
90+5'
Jack Grealish v blízkosti levého rohového praporku rozehrál standardní situaci a po odvrácení centru přišla přízemní střela ze střední vzdálenosti, která byla tečována v ofsajdu.
90+3'
Tammy Abraham se ocitl na pravé straně šestnáctky v obrovské šanci, jenže jeho střelu z úhlu na poslední chvíli srazil na rohový kop pozorný Angel Rangel!
90+2'
Josh Scowen napřáhl zpoza šestnáctky k prudké střele pravačkou mířící pod horní tyč, Orjan Nyland ji ale volejbalovým zákrokem dokázal vestoje vytáhnout nad břevno!
90+1'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
90+1'
Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Eberechi Eze, přichází Matt Smith.
90'
Těžko říci, zda chtěl Yannick Bolasie na pravé straně šestnáctky centrovat nebo střílet, míč letící po zemi byl každopádně fotbalisty QPR na přední tyči zablokován.
89'
Luke Freeman poslal do šestnáctky z pravého křídla krásný centr, jenže přelétl hlavu obou jeho spoluhráčů.
88'
Toni Leistner se tak dlouho sápal po protihráčovi, až to rozhodčí postřehl a rychle mu odpískal faul. Následovala standardní situace a centr, který snadno lapil Joe Lumley.
87'
Tammy Abraham se dostal ke střele zpoza šestnáctky, která byla zablokována, a míč se k bráně QPR sotva dokutálel. Joe Lumley si připsal snadný zákrok.
86'
Do konce utkání zbývá odehrát necelých pět minut plus nastavení, které bude odhadem trvat nějaké tři minuty.
85'
Na hrací ploše se mimo těžiště hry odehrál nějaký incident, po kterém hlavní rozhodčí komunikoval s pomezním rozhodčím na dálku a poté osobně, aby poté hráčům Aston Villy domluvil. Vše se tedy obešlo bez karty.
84'
Luke Freeman na pravé straně s rozehráním rohového kopu dvakrát nespěchal a do šestnáctky poslal centr, po kterém byl domácím na přední tyči odpískán faul.
82'
Massimo Luongo ve středovém kruhu předvedl ostrý skluz, za který byl potrestán žlutou kartou.
81'
Jack Grealish se po fantastickém centru Yannicka Bolasieho z pravého křídla na vzdálenější tyči parádně opřel do míče, jeho pohotový volej byl ale zablokován!
80'
Pawel Wszolek zbytečně fauloval na útočné polovině svého týmu a žlutou kartu poté přijal bez problému.
79'
Yannick Bolasie se na pravém křídle podél postranní čáry daleko nedostal a QPR vyrazilo do rychlého protiútoku, zpětný přízemní centr ale nikoho nenašel.
78'
Luke Freeman na levém křídle předvedl rychlou koloběžku a poté poslal do ohně centr, který našel pouze rukavice hostujícího brankáře Orjana Nylanda.
77'
Utkání spěje ke svému konci a Aston Villa se marně snaží odpovědět na inkasovaný gól ze závěru poločasu.
76'
V další šanci se ocitl na levé straně šestnáctky střídající Nahki Wells, jeho pokus z úhlu ale skončil na přední tyči v náručí brankáře Orjana Nylanda.
75'
Massimo Luongo vybojoval míč a vzal to na sebe, jeho přízemní střela zpoza vápna ale minula levou tyč.
73'
QPR mělo výhodu standardní situace, jenže vysoký centr ze vzduchu bez problému stáhl do svých rukavic norský brankář Orjan Nyland.
72'
Eberechi Eze si dobře pokryl míč u střídaček tělem a byl faulován. Rychlý protiútok Villans se tak nekonal.
70'
Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Geoff Cameron, přichází Josh Scowen.
69'
Tammy Abraham si na přední tyči naběhl na krásný přízemní centr z pravého křídla, jenže míč byl těsně před ním odvrácen na rohový kop. Hosté tlačí, co to jde.
69'
Aston Villa má po přestávce velký tlak a již se dostala do několika šancí, vyrovnávací branka ovšem stále nikde.
68'
Střídající Yannick Bolasie se mohl stát hrdinou Villans, když po příchodu na hřiště na levé straně šestnáctky přízemní střelou mířil k přední tyči, jenže Joe Lumley vytáhl skvělý zákrok a míč po pádu na zem zachytil!
65'
V preview před dnešním zápasem jsem uváděl, že QPR bude usilovat proti Aston Ville ve vzájemných zápasech o třetí vítězství v řadě, není tomu ale tak, správně je o druhé.
63'
Aston Villa prohrála pouze dva z posledních jedenácti utkání proti QPR, dnes se ale zřejmě její bilance zhorší.
62'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Ahmed Elmohamady, přichází Yannick Bolasie.
62'
Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Tomer Hemed, přichází Nahki Wells.
61'
QPR se po rozehrání standardní situace dostalo do zakončení hlavou, jenže jeden z domácích hráčů fauloval.
60'
Jack Grealish se dostal na hranici šestnáctky ke střele pravačkou, která byla zablokována, zatímco na lavičce Queens Park Rangers se připravuje první střídání.
59'
Aston Villa se dopustila u postranní čáry faulu, QPR to ale příliš nepomohlo a stále zůstává pod tlakem.
57'
Jack Grealish se dostal na levé straně šestnáctky proti dvěma protihráčům ke střele, která byla jedním z domácích obránců hlavou přizvednuta nad bránu!
55'
Angel Rangel si dával velký pozor po přetaženém centru hostů z pravé strany hřiště a na vzdálenější levé tyči zkontroloval jeho cestu do zámezí, jenže nekontrolovatelně dopadl na ruku a zvedl se až po pár okamžicích.
54'
Šancí po přestávce přibývá, gólových situací ovšem zatím nikoliv, což je pro nezaujatého diváka velká škoda.
53'
Tammy Abraham si zpracoval na hranici šestnáctky míč zády k bráně a patou se ho snažil prostrčit na spoluhráče, jenže jeho chytrý pokus nevyšel. Domácí se ubránili.
52'
Eberechi Eze pustil přízemní centr z pravého křídla za sebe a po zpětné krátké přihrávce spoluhráče napřáhl zpoza šestnáctky levačkou k nádherné střele, která by zřejmě vymetla levý horní roh brány, kdyby do ní na poslední chvíli nevložil nohu Axel Tuanzebe a nepřizvedl míč nad horní tyč!
52'
Hra je po přestávce zatím hodně kouskována, hraje se ovšem atraktivní fotbal, který už nabídl několik šancí.
51'
Orjan Nyland odkopával od své brány, výkop se mu ale vůbec nepovedl a míč poslal k jednomu z domácích fandů.
48'
Tammy Abraham si rukou ukázal, kam chce míč, a John McGinn ho přízemním centrem ze standardní situace našel, jeho následný přízemní volej ale minul levou tyč!
47'
Tassimo Luongo se sice diví, že mu byl odpískán faul, jenže se v blízkosti šestnáctky postavil do cesty rozeběhnutému Jonathanovi Kodjiaovi a zboural ho tvrdě k zemi.
46'
QPR rozehrálo druhý poločas, do kterého vstupuje s jednobrankovým vedením. Velice důležitý okamžik se odehrál po závěru prvního poločasu, když jeden z hostů u tunelu do stadionu napálil míč do domácího kapitána Toniho Leistnera a vyvolalo to na cestě do kabin potyčku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
Žádný z předchozích zápasů mezi QPR a Aston Villou neskočil bezbrankovým výsledkem a ani dnešní nebude výjimkou. Villans sice žádnou ze svých šancí nevyužili, na opačné straně se ale prosadil po parádním pasu za obranu a ráně o břevno Pawel Wszolek, kterému pár okamžiků předtím s největší pravděpodobností byla upřena penalta. Skóre po prvním poločase na Loftus Road v Londýně. Queens Park Rangers 1 Aston Villa 0.
45+2'
45+2'
Massimo Luongo byl hráčem, který se po odraženém centru ze standardní situace dostal k pohotovému voleji, jeho pokus ale z hranice šestnáctky minul levou tyč!
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45'
Jonathan Kodjia se na pravé straně šestnáctky v blízkosti brankové čáry parádně obtočil kolem protihráče a poslal před bránu střílený centr, který Joe Lumley vyrazil!
45'
John McGinn v blízkosti středového kruhu vybojoval standardní situaci, která byla rozehrána nakrátko. Následná kombinace Villans ale rychle ztroskotala po hodně nepřesném přesení hry z pravé strany doleva. Další posměch domácích fanoušků.
44'
Své by o udělování žlutých karet mohli vyprávět hráči Jablonce, kteří v UEFA Europa League proti Astaně kolikrát byli potrestáni za faul z opačné strany. Utkání skončilo 1:1.
43'
Tammy Abraham sáhl u postranní čáry naproti střídačkám k taktickému faulu a ještě se divil, že mu byl odpískán, přitom mohl být rád, že neviděl žlutou kartu.
42'
Aston Villa mohla skórovat, jenže krátce před přestávkou naopak inkasovala a došlo k taktické změně.
41'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Birkir Bjarnason, přichází Glenn Whelan.
38'
QPR právě vstřelili branku!
Domácí dostali výhodu a Toni Leistner našel parádním dlouhým kolmým pasem z vlastní poloviny hřiště nabíhajícího záložníka PAWELA WSZOLEKA, který si míč chytře pustil, nechal skočit a poté ho napálil uprostřed šestnáctky pod břevno, od kterého se míč odrazil za brankovou čáru! QPR vede nad Villou 1:0.
35'
Domácí si vytvořili tlak a na pravé straně šestnáctky napřáhli ke střele, která zamířila do boční sítě! Předcházel ji ovšem pád na zem, který penaltou odměněn nebyl, přestože Pawel Wszolek byl evidentně zatažen za levou ruku.
34'
QPR se na ose hřiště dostalo k táhlé střele zpoza šestnáctky, která zamířila do Nylandovy náruče.
33'
Villa měla k dispozici na levém křídle standardní situaci a poté rohový kop, ani jeden centr ale žádné nebezpečí pro domácí bránu Joea Lumleyho nepřinesl.
31'
Nechybělo mnoho a Aston Villa mohla vést na hřišti Queens Park Rangers 1:0, stále ale trvá bezbrankový stav. Nutno ale dodat, že hosté z Birminghamu jsou lepší.
30'
Aston Villa na ose hřiště rozehrávala další standardní situaci a Jack Grealish se rozhodl pro přímou střelu na bránu, která těsně nad zemí o vlásek minula přední pravou tyč!
29'
Joel Lynch fauloval v blízkosti šestnáctky a za svůj faul byl odměněn první žlutou kartou dnešního utkání.
27'
Tammy Abraham si naběhl do šestnáctky mezi dvěma protihráči na krásný centr z pravého křídla, jenže mu nevyšel první dotek s míčem, který zamířil do zámezí.
26'
Eberechi Eze už si na levé straně pokutového území srovnal míč na pravačku a vypálil, jenže na poslední chvíli do jeho rány vstoupil jeden z obránců Villans.
26'
Jack Grealish na levé straně rozehrál rohový kop a do šestnáctky poslal centr, který Joe Lumley stáhl ze vzduchu.
25'
Axel Tuanzebe sice na levém křídle nedokázal poslat míč do šestnáctky, jeho přízemní centr byl ale sražen na rohový kop. Aston Villa má další šanci ohrozit bránu soupeře.
24'
Eberechi Eze střelou z volného přímého kopu napálil zeď a poté se dostal k dorážce, jeho následující přízemní střela ale minula přední levou tyč brány Aston Villy.
23'
QPR vyrazilo do rychlého protiútoku a v blízkosti šestnáctky vybojovalo volný přímý kop z nebezpečné pozice.
22'
Fotbalisté Aston Villy rozehráli standardní situaci a po dlouhém kolmém pasu se dostali k hlavičce, která těsně minula levou tyč, předcházel jí ovšem ofsajd jednoho z hostů.
18'
Domácí vyrazili na levém křídle do rychlého protiútoku a otevřeného prostoru využili k nebezpečnému centru, který z hranice šestnáctky nikoho nenašel a minul vzdálenější pravou tyč.
16'
Villans po krátké kombinační akci poslali míč do šestnáctky a na vzdálenější pravé tyči na něj po přetaženém centru z levého křídla nedosáhl Birkir Bjarnason.
15'
Aston Villa se po delší době podívala směrem k šestnáctce soupeře a odměnou jí byla standardní situace v podobě rohového kopu, který rozehraje na levé straně hřiště.
10'
Úvodních deset minut utkání je za námi a Queens Park Rangers hraje s Aston Villou zatím bez branek.
9'
Ahmed Elmohamady chtěl vypálit zpoza šestnáctky, jenže střela mu vůbec nesedla, když málem trefila rohový praporek a byla odměněna posměškem domácích fanoušků.
8'
Oba týmy se již dostaly do jedné slibné brankové příležitosti, skóre utkání se ale zatím nezměnilo – 0:0.
7'
Luke Freeman stal na konci krásné přímočaré kombinační akce QPR, když si v blízkosti šestnáctky srovnal míč na pravačku a proti trojici protihráčů napřáhl k přízemní střele, která mířila k levé tyči, také ale do rukavic padajícího Orjana Nylanda!
5'
Toni Leistner napřáhl zpoza šestnáctky po odvráceném míči a dlouhé kombinační akci k prudké přízemní střele, která byla sražena na další rohový kop pro Queens Park Rangers.
4'
QPR na levém křídle vybojovalo rohový kop, jenže následný centr byl uprostřed šestnáctky hosty odvrácen.
3'
John McGinn se na pravém křídle nádherně obtočil kolem protihráče po kolmé přihrávce za obranu a poté si navedl míč do středu hřiště na levačku, aby napřáhl k prudké přízemní střele, která těsně minula vzdálenější levou tyč!
2'
QPR ihned po ztrátě hostů vyrazilo na steč podél levé postranní čáry, jenže první a následně ani druhý pokus domácích nic kloudného nepřinesl, pokud nepočítáme autové vhazování, které obstaral Jake Bidwell.
1'
Hlavní rozhodčí Darren England dal pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarala hostující Aston Villa. Vítejte u sledování utkání z anglické Championship.
1'
Fotbalisté obou týmů přicházejí na hrací plochu a do výkopu dnešního zápasu zbývá jen několik okamžiků.

Queens Park Rangers: Lumley – Rangel, Leistner (C), Lynch, Bidwell – Cameron, Luongo – Wszolek, Eze, Freeman – Hemed.
Náhradníci: Ingram – Hall, Cousins, Scowen, Smith, Osayi-Samuel, Wells

Aston Villa FC: Nyland – Hutton, Tuanzebe, Chester (C), Taylor – Elmohamady, Bjarnason, McGinn, Kodjia – Grealish – Abraham.
Náhradníci: Bunn – Whelan, Lansbury, Hogan, Bolasie, Hourihane, Jedinak.

Rozhodčí: Darren England. Asistenti: N. Greenhalgh, J. Mainwaring. Čtvrtý rozhodčí: G. Ward.
Zápas na Loftus Road mezi Queens Park Rangers a Aston Villou by měl sledovat vyprodaný stadion nebo minimálně tribuna hostujících fanoušků, kterých do Londýna přicestuje z Birminghamu více než tři tisíce.
ASTON VILLA

Zatímco Queens Park Rangers má skvělou formu, Aston Ville se během posledních týdnů příliš nedaří, když vyhrála pouze jeden z posledních šesti ligových zápasů, ze kterých vytěžila 5 bodů za těsnou výhru nad Swansea a remízy s Bristolem City a Prestonem. Do sestavy Villans se vrátí Yannick Bolasie, který vynechal poslední zápas na hřišti Norwiche, zatímco Albert Adomah je mimo hru kvůli zranění kolena.
QUEENS PARK RANGERS

QPR se sice nachází v tabulce tamní Championship na třináctém místě, jenže během posledních čtyř ligových zápasů ani jednou nepohrál, když třikrát vyhrál a třikrát udržel čisté konto. Zkušený manažer Steve McClaren musí svůj tým připravit na třetí utkání během pouhých sedmi dnů a v záložní řadě QPR by mohli eventuálně nastoupit Josh Scowen a Jordan Cousins, velice nerad by ovšem sahal do vítězného týmu, jak bývá zvykem.
Queens Park Rangers vyzve v pátek večer na domácím stadionu Loftus Road fotbalisty Aston Villy a klíčovou roli by mohl sehrát Nakhi Wells, který v úterý nastoupil proti Sheffieldu Wednesday v základní sestavě místo Tomera Hemeda a vstřelil v dresu Hoops svůj první gól. QPR bude proti Villans usilovat ve vzájemných zápasech o třetí výhru v řadě. Utkání začíná ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.