Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Sheffield Utd. : Derby - 26. prosince 2018   16:00

Sheffield Utd.
41' Sharp  • 66' McGoldrick  • 84' Clarke
3:1
(1:0)
Derby
Derby
54' Wilson
Henderson – Basham, Egan, O'Connell – Baldock, Norwood, Duffy (81. Clarke), Fleck, Stevens – Sharp (C), McGoldrick
Moore – Clarke, Coutts, Cranie, Johnson, Stearman, Washington
Eltringham – Smallwood, Foley
Bramall Lane (Sheffield) [Kapacita: 32 702]
Derby
Carson – Wisdom, Keogh (C), Tomori, Bogle – Bryson, Huddlestone (71. Evans), Mount – Jozefzoon (69. Nugent), Marriott, Wilson (86. Waghorn)
Roos – Bird, Evans, Holmes, Nugent, Pearce, Waghorn

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek středečního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:8.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. Ve druhé půli ještě přidali dva góly McGoldrick a Clarke. Hosté se dnes trefili pouze jednou, když v 54. minutě vyrovnával na 1:1 Wilson.
90+7'
90+5'
Waghorn vypálil z hranice vápna, ale pokus skončil jen uprostřed brány, kde stál připravený Henderson.
90+3'
Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině domácích.
90+1'
Žlutou kartu dostává David Nugent (Derby County).
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.
89'
Žlutou kartu dostává Scott Carson (Derby County).
88'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už příliš neženou.
86'
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Harry Wilson, přichází Martyn Waghorn.
84'
Sheffield United právě vstřelil branku!
Domácí vedou už o dvě branky! LEON CLARKE je tím, kdo zvyšuje vedení domácích na 3:1!
83'
Žlutou kartu dostává Fikayo Tomori (Derby County).
82'
Nugent dostal do vápna centr z pravé strany, který však poslal svou hlavou jen nad branku.
81'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Mark Duffy, přichází Leon Clarke.
80'
Hosté zahrávali rohový kop, který však nenadělal domácím větší potíže.
78'
76'
Žlutou kartu dostává Oliver Norwood (Sheffield United FC).
74'
Sharp dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
72'
Hosté mají momentálně více ze hry a s míčem nyní kombinují na polovině soupeře.
71'
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Tom Huddlestone, přichází George Evans.
70'
Wilson se pokusil překvapit brankáře soupeře střelou z hranice vápna. Jeho povedený pokus mířený k levé tyči však skončil těsně vedle.
69'
Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Florian Jozefzoon, přichází David Nugent.
68'
Hosté drží míč na svých kopačkách a s klidnou hlavou se snaží vymyslet něco směrem dopředu.
66'
Domácí si berou zpět své jednobrankové vedení! DAVID MCGOLDRICK dostal skvělou přihrávku na hranici pokutového puntíku a následnou střelou k levé tyči nedal Carsonovi sebemenší šanci zasáhnout!
65'
Domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
63'
Marriott dostal do vápna skvělý centr z levé strany, který však poslal svou hlavou vysoko nad branku.
61'
Jozefzoon se snažil projít s míčem mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
59'
Fleck ztratil míč zhruba na polovině hřiště a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
57'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
55'
Žlutou kartu dostává Richard Keogh (Derby County).
54'
Derby County právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! Autorem vyrovnávající branky je HARRY WILSON, který tak upravil skóre utkání na 1:1!
52'
Marriott dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
50'
Duffy vyslal na branku střelu z velké dálky, která však skončila vysoko nad brankou.
48'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První poločas je za námi. Domácí mají zatím více ze hry a zaslouženě tak vedou 1:0. Jedinou branku v dnešním utkání zatím vstřelil nejlepší střelec domácích Billy Sharp ve 41. minutě. Hosté se v první půli dostali do jediné vážnější šance, kterou však Wilson v 31. minutě neproměnil.

Držení míče: 43% – 57%
Střely celkem: 5 – 4
Střely na branku: 2 – 2
45+3'
45+2'
Mount to zkusil přímo na branku, kterou však přestřelil.
45+1'
Hosté budou zahrávat taktéž zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Mark Duffy navíc vyfasoval od rozhodčího za svůj faul žlutou kartu.
45'
Domácí tento přímý kop rozehráli tragicky a o míč tak přišli.
44'
Domácí budou zahrávat velice zajímavý přímý kop poblíž hranice vápna soupeře.
43'
42'
41'
Domácí se dostávají do vedení! BILLY SHARP dostal do vápna skvělý centr z levé strany, který nasměroval přesně k levé tyči Carsonovy branky!
39'
Tomori poslal do vápna nepřesnou přihrávku, která skončila jen v moci Hendersona.
37'
Hosté zahrávali rohový kop, který však skončil jen u jednoho z domácích hráčů.
36'
Nepřesný pas jednoho z domácích hráčů skončil jen u Carsona.
35'
34'
Následný rohový kop vyboxoval mimo vápno Henderson.
33'
Následný centr do vápna ztečoval jeden z domácích hráčů do zámezí. Hosté budou kopat roh.
32'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z třiceti metrů. Enda Stevens navíc vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.
31'
Wilson dostal skvělou přihrávku za obránce. Následně však proti němu skvěle vyběhl Henderson a jeho obří šanci zlikvidoval.
30'
29'
28'
Žlutou kartu dostává Harry Wilson (Derby County).
26'
Duffy si neporozuměl poblíž vápna soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a domácí tak o míč přišli.
25'
Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko. Následný centr do vápna však nenadělal domácím větší potíže.
25'
Hosté budou zahrávat rohový kop, který vybojoval pro svůj tým Jozefzoon.
24'
Bogle poslal do vápna centr z pravé strany, který však neskončil na hlavě adresáta Marriotta.
23'
Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
22'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
20'
Hosté si mezi sebou neporozuměli zhruba na polovině hřiště a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
19'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
18'
Následný centr do vápna však sebral Carson.
17'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
16'
Stevens se snažil poslat do vápna centr, ale svůj pokus poslal jen do protihráče.
15'
Stevens poslal nepřesnou přihrávku za obránce na Sharpa a míč tak skončil jen v zámezí. Carson bude odkopávat od branky.
14'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na vlastní polovině a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
13'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
12'
Bogle vyslal na branku střelu z hranice vápna, která však skončila jen nad brankou.
10'
Sharp dostal do vápna skvělou přihrávku, ale tváří v tvář Carsonovi nedokázal vsítit gól!
9'
8'
Wilson si tak dlouho hrál s míčem poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
7'
Jozefzoon byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
6'
Nepřesný výkop Carsona skončil jen v zámezí. Domácí budou vhazovat na polovině soupeře.
5'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
4'
Nepřesný centr O'Connella z levé strany hřiště lapil Carson.
4'
Bogle přišel o míč zhruba na polovině hřiště a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
3'
Wilson pálil z velkého úhlu, a tak Hendersonovi nenadělal větší potíže.
2'
McGoldrick vyslal na branku jedovku poblíž hranice vápna. Jeho pokus však skončil jen těsně vedle levé tyče Carsonovy branky.
1'
Hosté rozehráli první poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
1'

Sheffield United FC: Henderson – Basham, Egan, O'Connell – Baldock, Norwood, Duffy, Fleck, Stevens – Sharp (C), McGoldrick
Náhradníci: Moore – Clarke, Coutts, Cranie, Johnson, Stearman, Washington

Derby County: Carson – Wisdom, Keogh (C), Tomori, Bogle – Bryson, Huddlestone, Mount – Jozefzoon, Marriott, Wilson
Náhradníci: Roos – Bird, Evans, Holmes, Nugent, Pearce, Waghorn

Rozhodčí: Eltringham – Smallwood, Foley.
Poslední 3 vzájemná utkání

Derby – Sheffield Utd. 2:1
Derby – Sheffield Utd. 1:1
Sheffield Utd. – Derby 3:1
Derby County

Derby County se momentálně nachází v tabulce na páté příčce s devětatřiceti body. Po třiadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 11 výher, 6 remíz a 6 porážek. Venku zatím Derby odehrálo jedenáct zápasů, ze kterých 5x vyhrálo, 2x remizovalo a 4x prohrálo. Nejlepším střelcem Derby County je momentálně se sedmi góly welšský útočník Harry Wilson.

Sheffield United FC

Sheffield United se momentálně nachází v tabulce na šesté příčce s osmatřiceti body. Po třiadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 11 výher, 5 remíz a 7 proher. Na domácí půdě zatím Sheffield odehrál jedenáct zápasů, ze kterých 5x vyhrál, 3x remizoval a 3x prohrál. Nejlepším střelcem Sheffieldu je momentálně s dvanácti góly anglický útočník Billy Sharp.

Ipswich – Sheffield Utd. 1:1
Sheffield Utd. – West Brom 1:2
Reading – Sheffield Utd. 0:2
Sheffield Utd. – Leeds 0:1
Brentford – Sheffield Utd. 2:3
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 24. kola anglické Championship mezi Sheffieldem United FC a Derby County.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.