Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Brentford : Swansea - 29. května 2021   16:00

Brentford
Brentford
11' Toney  • 20' Marcondes
2:0
(2:0)
Swansea
Swansea
Brentford
Raya – Dalsgaard, Jansson (C) (79. Reid), Pinnock – Roerslev Rasmussen, Jensen, Janelt (74. Ghoddos), Canos (74. Forss) – Marcondes (90+2 Bidstrup) – Toney, Mbeumo
Bidstrup, Daniels, Forss, Fosu, Ghoddos, Goode, Norgaard, Reid, Stevens
Kavanagh – Cook, Massey
Griffin Park, Brentford
11 689 diváků
Swansea
Woodman – Naughton (64. Cullen), Cabango, Guehi, Bidwell (83. Manning) – Fulton, Grimes (C), Hourihane (64. Dhanda) – Roberts, Lowe, Ayew

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za vaši pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit. Na přečtenou!
O první gól se postaral Toney v 11. minutě, druhý vstřelil devět minut nato Marcondes.
Brentford potvrdil roli favorita a nahlédne se minimálně na rok do nejvyšší anglické soutěže! Dnes svého soupeře jednoznačně přehrál, Swansea dokonce neměla ani jednu střelu na branku.
Dnešní zápas je u konce, Brentford postupuje do Premier League!
90+6'
90+5'
Cabango se sice u malého vápna dostal ke střele, ale praporek pomezního byl nahoře, a tak bylo všechno vzrušení zbytečné, ofsajd.
90+4'
Ayew si hledal místo ve vápně, ale nedokázal se uvolnit natolik, aby se dostal k zakončení.
90+4'
Brentford drží míč na útočné polovině a více méně se čeká na závěrečný hvizd.
90+2'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Marcondes, přichází Bidstrup.
90'
Nastavovat se bude 6 minut.
90'
Marcondes vybojoval aut u rohového praporku.
89'
Po standardní situaci se ke střele dostal Dhanda, ale jeho pokus zpoza vápna neskončil mezi třemi tyčemi. Raya tak stále marně čeká na první pokus, který by směřoval na branku.
Dnešní utkání sleduje 11 689 diváků.
87'
Do vápna Brentfordu přilétl balón, ale obrana vedoucího týmu jej okamžitě odvrátila daleko od svatyně brankáře Rayi.
86'
Manningův centr byl prudký, ale skončil pouze v rukavicích brankáře.
85'
Swansea bude zahrávat standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů. Podaří se jí ještě zdramatizovat dnešní zápas?
84'
Forss si předkopl míč před sebe, snažil se ale běžet tak rychle, že zakopl a upadl k zemi.
83'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Bidwell, přichází Manning.
82'
Toney nedokázal skórovat z velmi výhodné pozice! Nejlepší střelec týmu dostal míč do vápna, měl před sebou pouze brankáře, ale otálel a nakonec pouze nastřelil vracejícího se obránce.
81'
Toney si nabíhal za obranu soupeře, ale Cabango jej v osobním souboji přehrál a odehrál míč do bezpečí.
79'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Jansson, přichází Reid.
78'
Hra je přerušena, na trávníku leží jeden z hráčů Brentfordu. Tady už jde pouze o tahání času, o tom není pochyb.
77'
Útočný faul, Swansea bude mít šanci na útočnou akci.
76'
Brentford má míč na kopačkách na útočné polovině, znovu si pouze nahrává. Dnes tomu už jinak zřejmě nebude.
74'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Janelt, přichází Ghoddos.
74'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Canos, přichází Forss.
73'
Marcondes může dát definitivní tečku tomuto zápasu. Šestadvacetiletý Dán si staví míč dobrých dvacet metrů od branky, zajímavá standardní situace.
71'
Standardní situace nebyla dobře zahraná, Brentford už je na míči a znovu se tlačí pomalu kupředu.
70'
Janelt se vrhl soupeři pod nohy a vidí žlutou kartu. Swansea bude zahrávat standardní situaci.
70'
Takhle nějak by měl pravděpodobně vypadat zbytek zápasu. Brentford kombinuje s míčem po celém hřišti, zapojuje skutečně celou jedenáctku a už vůbec nikam nespěchá.
68'
Fulton je mimo hrací plochu, zápas může pokračovat.
65'
Fulton velmi tvrdým skluzem zezadu srazil Janssona k zemi a vidí červenou kartu! Tohle by mohlo být pro Swansea více než kritické.
64'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Naughton, přichází Cullen.
64'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Hourihane, přichází Dhanda.
63'
Pinnock se dostal na hranici vápna k míči, zbavil se obránce a vypálil, ale spoluhráč Jansson pokus srazil mimo branku.
62'
Rohový kop pro Brentford.
59'
Swansea v další velké šanci! Lowe dostal nahrávku na malé vápno, otočil se a vypálil. Jeho pokus ale prolétl vedle tyče.
57'
Po velmi dlouhé době se k slušnému zakončení dostal i Brentford. Střela Mbeumoa z vápna ale skončila vysoko nad brankou.
54'
Hra je nyní přerušena a je tu první větší strkanice po nedovoleném zákroku Hourihanea.
53'
Ayew byl až příliš rychlý a pomezní rozhodčí odmával ofsajd. Nicméně Swansea se téměř okamžitě dostala zpět k míči.
52'
Brentford je nyní nesmírně pasivní. Swansea se znovu s obrovskou lehkostí dostala k míči a může tvořit další útočnou akci.
51'
Lowe střílel zpoza vápna, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
50'
Swansea se znovu dostala k míči a míří kupředu. Labutě nyní dominují na hrací polovině.
48'
Rasmusen střílel z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho pravačka neměla dobře seřízená mířidla.
47'
Ayew si našel místo mezi bránícími hráči, ale v letu nedokázal hlavičkou usměrnit míč mezi tři tyče! Tohle byla skutečně velká šance Swansea.
46'
Uvidíme, s čím vyrukuje ve druhém poločase na svého soupeře Swansea. Zůstaňte s námi!
První poločas nám dosti napověděl, který z týmů se značně přiblížil Premier League. Brentford vlétl na Swansea jako uragán a již ve 20. minutě vedl 2:0. Prosadili se Toney a Marcondes. Nutno také dodat, že Toney měl hned ve dvaadvacáté minutě na kopačce druhý gól, ale míč zůstal na brankové čáře.
45+2'
45+1'
Swansea má míč na útočné polovině, do konce zbývá něco málo přes 30 vteřin.
45'
Nastavovat se budou 2 minuty.
45'
Tak tohle musí Swansea neskutečně mrzet! Ayew si naskočil na nadýchaný centr, ale jeho pokus skončil pouze na břevně!
44'
Swansea bude v samém závěru prvního poločasu zahrávat zajímavou standardní situaci.
43'
Hraje se opět kolem středové čáry, Swansea se snaží o nátlak, ale Brentford hraje takticky na jedničku.
41'
Může se pokračovat, všichni hráči na nohách a pár minut do konce první půle před námi.
39'
Hra je nyní přerušena, neboť zůstal po kontaktu s Toneym na trávníku ležet jeden z hráčů Swansea.
37'
Nepřesnosti na straně Swansea, míč doputoval pouze do zámezí a brankář Raya bude odkopávat od branky.
36'
Swansea začíná být aktivnějším týmem, momentálně se ale nemůže kvůli aktivnímu napadání soupeře dostat k vápnu.
34'
Centrovaný míč byl vysoký, na malém vápně se shromáždila spousta hráčů, ale Raya vyskočil nejvýše a míč zachytil.
33'
Swansea bude zahrávat rohový kop. Pro nezaujaté diváky by bylo snížení velkým plusem.
31'
Standardní situace nebyla zahrána dobře, Swansea to zkusila na krátko a o míč ihned přišla.
30'
Půl hodiny je za námi, podaří se Swansea snížit?
29'
Hosté se dostali do rychlé kombinace na útočné polovině, ale ta byla ukončena nedovoleným zákrokem. Labutě budou zahrávat standardku.
28'
Z následné standardní situace se nepodařilo Brentfordu nic vytěžit, nicméně míč má stále na kopačkách.
27'
Naughton se znovu dopustil nedovoleného zákroku, ale ani tentokrát nedostane od sudího žlutou kartu.
24'
Swansea se snaží, ale je vidět, že rozhodně není v herní pohodě. Hodně chyb vyústilo ve ztráty míčů.
22'
Mardcondes vidí za svůj prohřešek žlutou kartu.
22'
A mohlo být skoro rozhodnuto! Toney vyslal z dobrých dvaceti metrů dělovou bombu, která se od břevna odrazila přesně na brankovou čáru a poté mimo branku. Velké štěstí zde Swansea měla.
20'
Brentford právě vstřelil branku! A je to o dva góly! Rasmusen dostal míč do vápna, neuspěchal to a našel přesnou přihrávkou ve vápně EMILIANA MARCONDESE. Ten z první vystřelil a nedal brankáři žádnou šanci.
18'
Útok Swansea byl ukončen pouze za cenu nedovoleného zákroku. Labutě budou zahrávat standardní situaci z pravé strany na útočné polovině.
17'
Centrovaný míč z levé strany skončil v rukavicích brankáře Woodmana, ten rozehrává rychlou útočnou akci soupeře.
16'
Brentford je sice ve vedení, ale nesnaží se ubírat na tempu a znovu se tlačí do vápna soupeře.
14'
Centr na zadní tyčku domácím příliš nevyšel, k zakončení se nikdo v červenobílém nedostal.
13'
Hra je po faulu na Canose přerušena, ten zůstává ležet na trávníku. Sudí ale kartu Naughtonovi udělovat nebude.
12'
Swansea bude muset dohánět. Možná je právě tohle, co všichni nezaujatí fanoušci kvalitního ostrovního fotbalu očekávají. Brzký gól přinese jistě zápasu hodně.
11'
Brentford právě vstřelil branku! IVAN TONEY s ledovým klidem zamířil k levé tyčce a posílá Brentford do vedení! Woodman sice trefil směr, ale na míč nedosáhl.
10'
Jeden z domácích si naběhl za obranu soupeře, dostal tam také přihrávku, ale brankář Woodman jej nedovoleně srazil k zemi! Míč si staví Toney.
9'
Nařízená penalta pro Brentford!
7'
Brentford je sice už delší dobu u míče, ale zatím se spíše motá po vlastní polovině a vyčkává, zdali se neotevře okénko v obraně soupeře.
5'
Grimes si tvrdě vyšlápl na soupeře u středové čáry a vidí zaslouženou žlutou kartu.
4'
Mbuemo se dostal za hranicí velkého vápna k odraženému míči, ale jeho pokus z dobrých pětadvaceti metrů nebyl přesný.
4'
Swansea se nastěhovala na polovinu soupeře, zatím ale kooperuje s míčem pouze v pozicích, odkud se zakončit nedá.
3'
Jeden z domácích nyní upadl ve vápně po kontaktu s obráncem, ale sudí Kavanagh ukazuje, že se v žádném případě nejednalo o faul.
2'
Do vápna si nabíhal Rasmusen, ale míč k němu nedoputoval, a tak bude brankář Woodman odkopávat od branky.
1'
Je to tady! Oba týmy nastupují na poloprázdný stadion Wembley. Který z týmů si připíše necelých 180 milionů liber za postup do Premier League?

Brentford FC: Raya – Dalsgaard, Jansson (C), Pinnock – Roerslev Rasmussen, Jensen, Janelt, Canos – Marcondes – Toney, Mbeumo
Náhradníci: Bidstrup, Daniels, Forss, Fosu, Ghoddos, Goode, Norgaard, Reid, Stevens

Swansea City: Woodman – Naughton, Cabango, Guehi, Bidwell – Fulton, Grimes (C), Hourihane – Roberts, Lowe, Ayew
Náhradníci: Bennett, Cullen, Dhanda, Freeman, Hamer, Latibeaudiere, Manning, Smith, Whittaker

Rozhodčí: Kavanagh – Cook, Massey.
Soupeři se v lize potkaly dvakrát a oba dva duely skončily remízou 1:1! Vyrovnaný zápas se dá očekávat i dnes. Dle sázkových kanceláří je ale za favorita považovaný Brentford.
Brentford FC se v cestě do Wembley musel vypořádat s Bournemouthem, který ještě loni hrál Premier League. Nejprve sice prohrál 0:1, poté ale na vlastním stadionu zvítězil 3:1 a zajistil si finálovou účast.

Swansea to měla napínavé až do konce. V semifinále vyhrála 1:0 na půdě Barnsley, poté se v odvetě až do posledních vteřin strachovala o postup, ale po výsledku 1:1 si jej přeci jen zajistila.
Dobré odpoledne! Vítám vás u online přenosu z anglické Championship! Na programu je finálový duel, ve kterém změří síly Brentford FC a Swansea City. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 16:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.