V dnešním utkání hosté potvrdili, že jsou favorité, když dokázali zvítězit 1:4. Skóre otevřel ve 23. minutě druhý nejlepší střelec Bundesligy Kiessling. Těsně před koncem prvního poločasu si dal vlastní branku Schwaab a bylo vyrovnáno. Zbytek zápasu však patřil hostům. Nejprve poslal hosty do vedení v 62. minutě Schurrle, který také vstřelil branku na 1:3 v 85. minutě. Poslední branku utkání poslal za záda Giefera v 88. minutě Kiessling. To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost.
90
Další brance nyní zabránil Giefer jistým zákrokem!
90
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Schurrle, přichází Hosogai.
88
Leverkusen právě vstřelil branku!
Hráči Düsseldorfu si už zřejmě myslí, že jsou ve sprchách Domácí totiž po brance na 1:3 přestali úplně hrát. KIESSLING dostal míč na malé vápno a bez menších potíží jej poslal za bezmocného Giefera.
87
Faulem na středu hřiště se provinil Schahin, Leverkusenu zůstane míč na kopačkách.
85
Krásná ukázka toho, že občas je lepší přihrát, než zakončit sám! Kiessling běžel sám na brankáře, ale míč si těsně před ním pozastavil a poslal jej na kopačky SCHURRLEHO, který měl před sebou prázdnou branku a vsítil svůj druhý gól.
83
Ke střele se dostal Boenisch, jeho střela však neměla gólové parametry.
Dnešní utkání sleduje 53265 diváků.
83
Malezas viděl žlutou kartu na dohrání soupeře.
80
Hosté se začínají zatahovat a už nikam nespěchají, pokud mají míč na kopačkách.
79
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Lambertz, přichází Ilso.
76
Domácí sportovně vrátili balón na kopačky hráčů Leverkusenu, hra může pokračovat.
76
Na trávníku zůstal ležet Hegeler, hra přerušena.
74
Na nadýchaný centr Kiessling hlavičkou nedosáhl, míč tedy jen proletěl mimo nebezpečí pro Düsseldorf.
73
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Castro, přichází Rolfes.
73
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Bellinghausen, přichází Schahin.
71
van den Bergh vyslal tvrdou střelu, která končí vysoko nad brankou.
70
Levels vyslal jedovatou střelu z hranice velkého vápna, Leno byl na místě a kryje.
68
Hra začíná pomalu ale jistě nabírat na otáčkách, aktivnějším týmem jsou jednoznačně hosté.
65
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Sam, přichází Hegeler.
62
Centr ze strany Kiessling sklepl na Reinartze, který ihned vypálil. Jeho střela se však odrazila od chráničů jednoho z obránců ke SCHURRLEMU, který z otočky vymetl šibenici.
61
Pozorná obrana odvrací i tento pokus, stav zůstává neměnný.
60
Další roh pro Düsseldorf.
58
Domácí si vybojovali rohový kop. Nejvýše vyskočil Leno a míč chytil.
57
Lambertz vyslal z dálky tvrdou střelu, ta však skončila vysoko nad brankou.
56
Castro branku trestuhodně přestřelil.
55
Obrovskou šanci ke vstřelení branky budou mít hráči Leverkusenu. Standardní situaci z velkého vápna si bere na starost Castro!
51
Domácí jsou jednoznačně aktivnějším týmem na hřišti ve druhé půlce zápasu.
49
Faul na středu hřiště se obejde bez žluté karty, míč zůstane na kopačkách domácích hráčů.
48
Centr ze strany nenašel adresáta, Giefer může rozehrát.
46
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Balogun, přichází Levels.
46
43
Leno kryje tvrdou střelu do svých rukavic!
43
Centr před golmana vyslal Sam, Kiessling však nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.
42
Düsseldorf právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Po brankové čáře běžel směrem k brance Kruse, následně vyslal střílený centr, který si nešťastně do své branky srazil SCHWAAB.
40
Schurrle v ofsajdové pasti, domácí budou rozehrávat.
39
Lambertz tvrdě dohrál Castra, rozhodčí vytahuje žlutou kartu.
38
Reinartz za svůj skluz viděl žlutou kartu.
37
Benderova nepřesná přihrávka skončila na kopačkách domácích, kteří mohou založit rychlý protiútok.
35
Dělovou ránu vyslal Tesche, která mířila jen o centimetry vedle tyče!
34
Kiessling nedoběhl centrovaný balón, míč zastavil až Leno.
31
Obrovskou šanci nabídl po krásném úniku Bellinghausen Reisingerovi, ten však akci zahodil nepřesnou střelou z velkého vápna.
29
Hosté drží míč na svých kopačkách kolem středového kruhu.
26
Domácí hráče inkasovaná branka doslova nakopla, hráči Düsseldorfu posílají před Lena jeden centr za druhým.
23
Leverkusen otevírá skóre, když KIESSLING nekompromisně proměnil penaltu!
22
Balogun viděl za faul v pokutovém území žlutou kartu.
22
Pokutový kop pro BAYER!
21
Standardní situaci odvrátila pozorná obrana pouze na rohový kop, ze kterého však domácí nedokázali vytěžit nic.
20
Castro dostal žlutou kartu za tvrdý skluz.
20
Domácí jsou jednoznačně aktivnějším týmem na hřišti, stále si však nedokázali vypracovat šanci, ze které by mohli vstřelit branku.
18
Na rohový kop si vyskočil Kiessling, ale jeho pokus letěl daleko od branky.
17
Hosté dokázali vybojovat rohový kop, ale domácí se velmi zlobí, že se mělo odkopávat od branky.
14
Bellinghausenův centr nenašel spoluhráče, míč tak proletěl pouze do zámezí.
13
Boenisch chycen v ofsajdové pasti. Domácí brankář bude odkopávat.
13
Standardní situaci ze slibné pozice pro Leverkusen.
11
Na trávníku chvíli ležel Carvajal, rozhodčí tak byl nucen přerušit hru. Hostující obránce je však na nohou a hra může pokračovat.
9
Castro se provinil faulem na středu hřiště, žlutý trest však neviděl. Domácí mohou v poklidu znovu založit útočnou akci.
7
Schurrle dostal přízemní centr od Bendera, nedokázal však míč z bodu pro pokutový kop usměrnit mezi tři tyče. Giefer bude odkopávat od branky.
7
Hra je momentálně velmi rozháraná, žádný z týmů si nemůže vypracovat pozici, ze které by mohl ohrozit brankáře.
4
Bollyho centr do vápna nenašel adresáta, míč mají na kopačkách hosté.
2
Domácí kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.
1

Fortuna Düsseldorf: Giefer – Balogun, Latka, Malezas, Bergh, Kruse, Lambertz, Tesche, Bellinghausen, Reisinger, Bolly

Bayer Leverkusen: Leno – Carvajal, Wollscheid, Schwaab, Boenisch, Bender, Reinartz, Castro, Sam, Schurrle, Kiessling

Rozhodčí: Felix Zwayer
Dobré odpoledne, vítám Vás u přenosu Německé Bundesligy. Düsseldorf na svém pažitu přivítá Bayer Leverkusen.

Fortuna Düsseldorf:
Domácí tým se nachází na 15. místě, což je pouze jednu pozici nad propastí baráže. Z 26. utkání dokázal Düsseldorf nasbírat 29 bodů se záporným skóre 32:36. Náskok na 16. Augsburg mají hráči Düsseldorfu 5 bodů. V posledním utkání tým Norberta Meiera remizoval na půdě Wolfsburgu 1:1.

Bayer Leverkusen:
Leverkusen stále svádí boj o druhé místo s Dortmundem. První Bayern Mnichov už je v nedohlednu a může pomalu, ale jistě slavit titul. Hosté v minulém kole podlehli právě prvnímu Bayernu na svém trávníků 1:2. Za 26 utkání hráči Leverkusenu nastřádali 45 bodů s úctyhodným skóre 46:34.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.