89
V samém závěru ještě domácí střídají, Matmoura nahradí Hoffer.
Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek soboty a těším se u dalších onlajn přenosů.
A je tu závěrečný hvizd rozhodčího! V dnešním zápase jsme viděli hned čtyři branky. Po prvním poločase, který skončil 2:1 pro Frankfurt, se v druhém poločase obraz hry změnil a hosté se dostávali o hodně více do hry, nakonec to ale byli domácí, kteří vstřelily tolik potřebnou branku a připisují si další 3 důležité body.
90+1
Utkání se již pouze dohrává, o vítězi není pochyb.
90
V utkání se ještě nastaví 2 minuty.
88
Pro Hannover mohlo být ještě hůř! Meier napřáhl z 30 metrů a jen o kousek minul branku, tato střela by asi nadělala spoustu problémů, kdyby šla mezi tři tyče!
86
Ya Konan poslal k zemi nevybíravým zákrokem kapitána domácích Rodeho a po zásluze vidí od rozhodčího žlutou kartu.
84
Frankfurt právě vstřelil branku!
Domácí jdou opět do dvoubrankového trháku! MEIER zužitkoval dobrý centr z pravé strany a hlavičkou pod břevno nedal žádnou šanci Zielerovi!
82
Druhá změna v sestavě Frankfurtu, odchází Aigner, jeho místo zaujme Lanig.
81
Za prupovídky k hlavnímu sudímu dostal Diouf žlutou kartu.
80
Z následného rohu nevzniklo nic nebezpečného pro domácí obranu.
80
V další šanci odhlavičkoval obránce na roh míč před Ya Konanem.
78
Místo střely přišel centr, z kterého hlavičkoval Eggiman, branku o kousek přestřelil.
77
Carlo Zambrano inkasoval žlutou kartu za zákrok zezadu. Navíc je tu dobrá standardní situace pro hosty.
76
Poslední střídání na straně Hannoveru, Pinta nahrazuje Pander.
74
A Celozzi se hned prezentoval střelou z levé strany vápna, branku ale minul.
73
První střídání na straně domácích, hřiště opouští Inui, své místo přenechává Celozzimu.
72
Po ostrém zákroku na soupeře vidí Schwegler žlutou kartu.
70
Málem platilo známé pořekadlo nedáš, dostaneš! Sám před brankou se ocitl Ya Konan, proti jeho střele k levé tyči se ale vyznamenal Trapp a drží tak svému týmu jednobrankové vedení!
69
A mohlo být rozhodnuto! Centr z pravé strany prodloužil ve vápně Matmour na úplně volného Inuiho, který poslal míč z vápna přímo do rukavic Zielera! Aby tohle domácí ještě nemrzelo!
67
Ve středu hřiště fauloval Sobiech Zambrana.
65
Druhé střídání si připravil trenér Slomka, střelce jediné branky Hannoveru Abdellaoue střídá Diouf.
64
Nakonec ji rozehrál Oczipka, ale se zdí přestřelil i branku.
63
Hodně zajímavou standardní situaci mají k dispozici domácí po faulu na Matmoura!
62
Ten se jim ale příliš nepovedl a Trapp tak mohl zůstat v klidu.
62
Rohový kop pro hosty.
61
Anderson sprintoval přes půl hřiště s míčem, nakonec nahrál do offsidové pozice Inuimu.
59
Za ostrý zákrok zezadu vidí žlutou kartu Pinto.
57
Skóre mohl navýšit Rode, který byl úplně sám před brankářem, byl mu ovšem odmáván a odpískán trošku kontroverzní offside.
56
V druhém poločase jsou to rozhodně hosté, kteří diktují tempo hry.
55
Nebezpečný centr teď směřoval do vápna soupeře z kopačky Pinta na Ya Konana, který míč ve vápně zpracoval pouze pro Zambrana, jenž míč odkopl.
53
Po Jungově centru netrefil Inui z úhlu trestuhodně branku.
51
Nádherná střela Karima Matmoura z vápna pořádně provětrala rukavice hostujícího Zielera!
50
Roh rozehraný na krátko vystihl Inui a pelášil na druhou stranu, jenže ho včas stihl zakřižovat Huszti a je po brejku.
49
Abdellaoue centroval zprava před branku, centr byl ale Andersonem zblokován na rohový kop.
48
Střela přes zeď, kterou se prezentoval Stindl, nebyla pro Trappa přiliš velkým nebezpečím a míč v poklidu ukryl ve svých rukavicích.
47
Druhou půli začli aktivněji hosté, z čehož si vybojovali standardní situaci z nebezpečné pozice, to je dobrá šance.
46
Všichni aktéři dnešního utkání jsou již nastoupeni na trávníku, za chvíli vypukne druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
V prvním poločase nenastavil rozhodčí ani vteřinu. Máme za sebou zajímavých 45 minut, které nám přinesly 3 branky. Nejprve se už v 5. minutě trefil Matmour, o 14 minut později bylo pro hosty ještě hůř, když druhou branku přidal Jung. To hosty ale nakonec nepoložilo a do poločasu se jim šťastnou brankou povedlo snížit na 1:2. Uvidíme, co nám ještě přinese druhý poločas.
44
Od vstřelené branky jsou hosté všude dřív a je jich plné hřiště.
43
Hannover právě vstřelil branku!
Hostům se ještě do poločasu podařilo snížit na 1:2 zásluhou ABDELLAOUE! Ještě nás bude čekat zajímavý zápas!
40
Matmoura zastavil v útočné snaze praporek pomezního rozhodčího - offside.
37
Hra se nám teď poněkud zklidnila, a odehrává se povětšinou ve středu hřiště.
35
Domácí se dostali do dalšího brejkové situace, ani tuto neproměnili v gól, dokonce ani nezakončili.
31
Po odraženém balonu se ke střele dostal Pinto a z halfvoleje ho poslal směrem na branku, jeho pumelenice jen tak tak netrefila branku!
30
Hostující lavička reaguje na nepříznivě se vyvíjející skóre a hřiště opouští Schlaudraff, nahrazuje ho Sobiech.
27
Při dalším útoku domácích fauloval Inui Hagguiho.
25
S dlouhým pasem za obranu si dobře poradil Haggui a bude se odkopávat od hostující branky.
21
Hosty druhá branka doslova položila a ve hře jsou teď jen domácí.
19
To ale nakonec hráče Frankfurtu mrzet nemusí. Míč se dostal po ose Inui, Matmour k úplně volnému JUNGOVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Domácí vedou již o dvě branky!
17
Domácí mohli jít do dvoubrankového vedení! Matmour pláchl hostům po lajně a do vápna předkládal skvělou přihrávku Meierovi, jehož střelu zblokovala obrana na roh!
16
Inui chycen v offsidové pozici.
15
První žlutou kartu utkání vidí hráč hostů Huszti za herecký výkon ve vápně soupeře.
13
Ve středu hřiště faulovaný Huszti, viníkem byl Matmour.
11
Stejný hráč teď předvedl útočný faul při snaze získat míč.
10
Do další šance se dostávali frankfurtští, finální přihrávka na Inuie byla ale nepřesná a Zieler bude odkopávat od branky.
8
Obrovská chyba v rozehře hostů a domácí se hnali do protiútoku 3 na 1, Meier ovšem v situaci, kdy měl střílet volil přihrávku, kterou zachtil obránce společně s golmanem a je po šanci!
6
Na druhé straně se snažil něco vytvořit Huszti, zastavila ho ale obrana domácích.
5
A máme tu hned první branku v úvodu utkání, skvělý centr z levé strany dobře hlavou zužitkoval KEVIN MATMOUR, který nedal Zielerovi šanci!
3
Na druhé straně se ke střele z vápna dostal Meier, jeho pokus šel ale hodně nad branku.
1
Hned v první minutě hosté zahrozili, Ya Konan napřáhl z 25 metrů, branku ale o kousek minul.
1
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání nám za malý okamžik začne.

Eintracht Frankfurt: Trapp - Zambrano, Oczipka, Jung, Anderson, Aigner, Meier, Inui, Schwegler, Rode, Matmour

Hannover 96: Zieler - Rausch, Cherundolo, Eggiman, Haggui, Konan Ya, Hustzi, Stindl, Pinto, Schlaudraff, Abdellaoue

Rozhodčí: .
V posledních pěti vzájemných utkáních dokázali třikrát zvítězit hosté. Jednou se podařilo získat tři body Frankfurt. K vidění byl viděn i jeden remízový zápas.
Hannover 96 - Bývalý zaměstnavatel Jiřího Štajnera odstartoval sezonu neméně dobře. V sedmi utkáních si připsali 11 bodů, když dokázali třikrát zvítězit a dvakrát si z mistrovského utkání odnesli bod. Jejich poslední zápas skončil remízou 1:1 s obhájcem titulu Borussii Dortmund.
Eintracht Frankfurt - Domácí si v letošní sezoně vedou skvěle a nachází a po sedmi zápasech, ve kterých získali 16 bodů za pět vítězství a jednu remízu, na 2. pozici. V minulém kole však přišla jejich jediná dosavadní prohra, když nedokázali vstřelit branku v Mönchengladbach a po zásluze prohráli 2:0.
Přeji Vám dobré odpoledne při sledování utkání německé Bundesligy mezi Frankfurtem a Hannoverem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.