Hosté si dnes nakonec připíší všechny tři body a přiblíží se vytouženým pohárovým příčkám. Jedinou přesnou trefu obstaral útočník Hamburgu Rudnevs. Velkou měrou se na vítězství hráčů SV podílel také gólman Adler, který dnes chytal perfektně.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek neděle a zase někdy u on-line přenosu na počtenou.
90+3
Hamburg se svoji rozehrávkou nespěchá. O třech bodech už je zřejmě rozhodnuto.
90+2
Hráči v bílých dresech dostali ještě možnost rohového kopu. S tím ale nenaložili nejlépe.
90
Hlavní rozhodčí Dingert nastaví čtyři minuty nad rámec řádné doby.
89
Son zkusil střelu zpoza vápna. Ta byla ale zablokována bránícími obránci.
88
Fotbalisté Stuttgartu marně dobývají pokutové území Hamburku.
87
Hosté budou muset pokračovat zatím v deseti. Bruma je za postranní čarou.
86
Po předchozím souboji zůstal na zemi ležet Bruma a potřebuje lékařské ošetření.
85
Další žlutou kartu vidí domácí Ibišević, který se provinil ošklivým faulem loktem.
84
Hosté naposledy míchají sestavou. Na hřiště se podívá Arslan, který nahradí Skjelbreda.
82
Domácí hráči se nastěhovali před pokutové území soupeře. Zatím jim ale chybí střelba.
80
Je před námi posledních deset minut dnešního utkání. Zatím mají ke třem bodům blíže hostující fotbalisté.
79
Rincónova nepříjemná rána končí jen těsně vedle pravé domácí tyče.
78
Stuttgartu se závěrečné minuty hodně rychle krátí. Jejich soupeř rozhodně už nikam spěchat nebude.
77
Tmavé dresy rozehrávaly standardní situaci, se kterou dost váhaly. Nakonec se celá kombinace uchýlila dozadu.
76
Držení míče: 45% - 55% pro Hamburg SV.
75
Hráči v bílých dresech se ukvapili a svoji rozehrávku nasměrovali do autu.
73
Domácí VfB také střídá. Macheda nahradil Traorého.
72
Rudnevs zahrál svou nohou hodně vysoko před obličejem soupeře. Za to je odměněn žlutou kartou.
71
Hamburg podruhé střídá. Do hry se podívá Korejec Son, který zaujme místo Aoga.
71
Na druhé straně se do balonu opřel Rudnevs. Jeho rána ale skončila mimo.
70
Ibišević mohl vyrovnat! Jeho hlavičku mířící k tyči ale vyškrábl dnes výtečně chytající gólman Adler.
69
Hamburg napadá hodně vysoko. Domácí mají s rozehrávkou problémy.
68
Stuttgart se dostával do velmi slibné šance. Na poslední chvíli ale velké nebezpečí zažehnal Rajković.
66
Dnešní utkání sleduje 47 100 diváků.
65
Prvním karetním hříšníkem utkání je domácí obránce Neidermeier
64
Hosté poprvé střídají. Na postu stopera se vyměnil Westermann s Rajkovićem.
63
Hráči v tmavých dresech jsou v druhém poločase aktivnější a o trochu lepší.
62
Skjelbred mohl mířit sám na branku. Balon si ale špatně zpracoval a o výhodnou pozici přišel.
61
Okazaki se dostával do slibné pozice pro centr. Ještě předtím si ale počínal nedovoleným způsobem.
60
Držení míče: 42% - 58% pro Hamburger SV.
58
Ulreich musel hodně rychle z branky, aby byl u míče dřív než dotírající útočník Rudnevs.
57
Bokovi se centr vůbec nepovedl skončil vysoko na tribuně.
56
Rincón nedokázal zpracovat vysokou přihrávku. Jinak by stál téměř před domácím gólmanem.
55
Hosté nikam spěchat nebudou. Teď jsou na řadě hráči Stuttgartu, aby ukázali své fotbalové dovednosti.
54
Okazaki měl na kopačce vyrovnání. V poslední chvíli si ale balon až příliš předkopl a poté byl zablokován.
53
Hostující Harnik se ocitl v ofsajdu, čehož si všiml i pomezní rozhodčí.
52
Hosté po úvodní brance dost ožili a hned se blýskli dalším nebezpečným výpadem. Skjelbred ale Ulreicha neprostřelil.
50
Hamburg právě vstřelil branku!

Tak to byla fotbalová lahůdka. Jansen svým centrem našel přesně volného ARTJOMSE RUDNEVSE, který odskočil svému obránci a hned z první napálil míč pod břevno - 0:1.
49
Hamburg se dostal konečně před půlku. Westermann se svoji rozehrávkou váhá.
48
Hlavička Ibiševiće končí pouze v rukavicích Adlera, který byl znovu na svém místě.
47
Stuttgart vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně a hned se několikrát nebezpečně dostal před branku soupeře.
46
Domácí poprvé střídají. Do hry přišel Okazaki, který nahradí Holzhausera.
46
Je za námi první poločas, který skončil nerozhodně 0:0. Zatím se na hřišti odehrává celkem vyrovnaná partie bez větších příležitostí. Tu největší měli domácí, ale Adler dobře zakročil a balon za svá záda nepustil.

Druhý poločas začne přibližně v 18:33.
45+1
Hamburg už se svojí rozehrávku nijak nespěchá a dává si dost na čas.
45
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
44
Poslední minutky první půle už se pouze dohrávají z povinnosti. Domácí drží míč na svých kopačkách.
43
Fotbalisté VfB zahrávali rohový kop. Nic z něj však vytěžit nedokázali.
42
Centrovaný balon jednoho z hráčů v bílém doputoval pouze do rukavic domácího gólmana.
41
Westermann absolvoval hodně nepříjemný souboj s Ibiševićem. Stuttgart u míče zůstane.
40
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu. Vypadá to, že oba týmy odejdou do kabin za nerozhodnutého stavu.
39
Jansen obešel protihráče, ale poté nepřesně odcentroval.
38
První poločas se nám pomalu blíží do svého závěru. Aktuálně se o balonu střídají tmavé dresy Hamburgu.
37
Van der Vaartův roh končí pouze v rukavicích Ulreicha.
36
Aogo hledal Rudnevse. Hostujícímu záložníkovi se ale centr opět nepovedl a skončit v zámezí.
35
Stuttgart měl k dispozici rohový kop, který byl ale hned v zárodku odpraven do bezpečí.
34
Držení míče: 41% - 59% pro Hamburger SV.
33
V posledních minutách sledujeme hodně vyrovnanou hru s minimem šancí na obou stranách.
32
Centr Aogo byl až příliš vysoký a skončil v autu.
31
Něco podobného předvedli i domácí hráči a pouze odevzdali míč soupeři. Hamburg se svoji rozehrávkou nikam nespěchá.
30
Hosté se sami vinou špatné kombinace připravili o kulatý nesmysl.
29
Adler musel hodně rychle z branky, aby zasáhl před dotírajícím Gentnerem.
28
Hráči Stuttgartu zahrávali rohový kop. Jansen ale na přední tyči odvracel míč do bezpečí.
27
Oba hráči jsou již na hrací ploše. Nic vážného to zřejmě nebylo.
26
Po krátké pauze hra opět pokračuje. Oba postižený jsou zatím v péči lékařů za postranní čarou.
25
Westermann se ošklivě střetl s Harnikem. Oba hráči potřebují lékařské ošetření.
24
Dlouhý pas na Ibiševiće byl opravdu až moc dlouhý a končí za brankovou lajnou.
23
K velkému údivu se předchozí akce hostů obešla bez žlutého potrestání. Rincón přeci jen zakončoval po hvizdu sudího.
22
Rincón sice rozvlnil domácí síť, ale bylo to už po odmávání ofsajdu.
21
20
Prvních dvacet minut utkání je za námi. Zatím se hraje především ve středu hrací plochy.
19
Bruma nepřesně rozehrál. Hosté přišli o míč.
18
Hráči v tmavých dresech získali balon a trpělivě vymýšlí, co s ním udělají.
17
Hamburg se pokoušel o podobnou gólovou odpověď. Postup Rudnevse byl zastaven daleko od branky Stuttgartu.
16
Holzhauser zahrával volný přímo kop ze slibné vzdálenosti a nemířil vůbec špatně. Adler si na balon sáhl a i za pomoci tyče ho vytěsnil mimo branku.
15
Centrující Gentner ale nikoho v bílém dresu nenašel a tak se hosté v poklidu ubránili.
14
Standardní situace přinesla pouze rohový kop pro domácí fotbalisty.
13
Střela Kvista z dobrých třiceti metrů skončila pouze v rukavicích připraveného Adlera.
12
Rudiger nepřesně rozehrál a nabídl míč soupeři. Hamburg se pomalu blíží k šestnáctce soupeře.
11
Ibišević zůstal ležet na zemi. Podle hlavní rozhodčího se ale nic proti pravidlům neudálo.
10
Aogo uvízl v ofsajdu a ve svém počínání nemohl pokračovat.
9
SV se nastěhovalo na domácí polovinu a snaží se o nějakou chytrou myšlenku, která by vedla k ohrožení Ulreicha.
8
Jansenův centr nikoho v tmavě modrém dresu v pokutovém území nenašel.
7
Úvodní minuty jsou hodně opatrné. Oba týmy nikam nespěchají a jejich rozehrávka se odehrává především ve středu hřiště.
6
Runevs napadal, ale při svém počínání fauloval a musel balon odevzdat soupeři.
5
Nepřesná kombinace Aoga končí až na kopačkách Stuttgartu.
4
Ve velké šanci se zjevil van der Vaart. Z otočky ale pálil pouze do jednoho z bránících protihráčů.
3
Tasci našel svým milimetrovým pasem Traorého. Ten se pokoušel odcentroval ale zablokován.
2
Hráči Hamburgeru ale získali míč na svoji stranu hned s ním trpělivě kombinují na polovině hřiště.
1
Domácí se ujali rozehrávky a uvedli balon do hry. Ibiševič volil přihrávku dozadu na své spoluhráče.
1
-1
Oba týmy vstupují na hrací plochu. Domácí nastoupí v bílých dresech, hosté si oblékli dresy tmavě modré.

VfB Stuttgart: Ulreich - Rudiger, Tasci, Neidermeier, Boka - Harnik, Gentner, Kvist, Holzhauser, Traoré - Ibišević.

Hamburger SV: Adler - Diekmeier, Bruma, Westermann, Jansen - Skjelbred, Rincón, Badelj, Aogo - van der Vaart - Rudnevs.

Rozhodčí: Dingert - Kleve, Stegemann.
VfB Stuttgart

Domácí jsou na tom o něco hůře než jejich nadcházející soupeř. Hráčům Stuttgartu patří až čtrnácté místo a na svém kontě mají 29 bodů za osm výher a pět remíz.

Forma VfB není nijak oslnivá a patří vůbec k těm nejhorším v Bundeslize. Z posledních pěti utkání dokázali Stuttgarští získat pouhé čtyři body za jednu výhru a jednu remízu.

Hamburger SV

Hostující fotbalisté přijedou do Stuttgartu jako devátým tým tabulky. Na svém kontě mají 35 bodů, což je pouhé dva body od evropských pohárů. Hamburg letos zvítězil celkem desetkrát, pětkrát remizoval a vy zbylých devíti případech odešel se nepořízenou.

Aktuální forma SV se řadí do šedého průměru soutěže. Hostí získali z posledních pěti utkání sedm bodů, když dvakrát zvítězili a jednou skončilo utkání nerozhodně.

Hamburg - Furth 1:1 (1:1)
Hannover - Hamburg 5:1 (3:1)
Hamburg - Moenchengladbach 1:0 (1:0)
Dortmund - Hamburg 1:4 (1:2)
Hamburg - Frankfurt 0:2 (0:2)
Hezké odpoledne všem fotbalovým fanouškům. Před námi je 25. kolo německé nejvyšší soutěže. V něm se mimo jiné střetne i domácí VfB Stuttgart, který přivítá Hamburger SV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.