Stuttgart - Norimberk | ONLINE | 23.2.2013 15:30 | Bundesliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli vše. U zápasu Schalke - Düsseldorf se těším na počtenou.
Stuttgart poskočil díky remíze prozatím na 11. pozici, Nürnberg zůstává na čtrnáctém místě.
Týmy se rozcházejí poměrně zaslouženou remízou 1:1. Domácí dostal do vedení v 59. minutě Traoré, vyrovnávací branku měl pak na svědomí v 77. minutě Feulner. Tomáš Pekhart se dostal na hřiště v průběhu druhé půle, do výraznější šance se však nedostal.
Konec zápasu.
90+
Stuttgart měl v závěru utkání ještě možnost zahrávat rohový kop, po němž se ve vápně vytvořil menší závar, který však k žádné brance nevedl.
90
Poslední střídání domácích. Ze hry odešel Raphael Holzhauser a na posledních pár okamžiků si zahraje Alexandru Maxim.
88
...Zahrána však byla nedobře a skončila hned na prvním bránícím hráči Nürnbergu.
87
Macheda musel být faulovaný poté, co si poradil s dvěma hráči. Standardní situace pro Stuttgart...
86
Na druhé straně se zrodila o něco nebezpečnější střela, z half voleje pálil Kvist a jeho pokus proletěl vedle pravého rohu branky.
86
Hanno Balitsch pálil nějaký ten kus za vápnem, ale jeho pokus nemohl Schäfera ohrozit.
84
Stuttgart připravil další střídání. Ze hry odchází Ibrahima Traoré a do hry vstoupí Federico Macheda.
84
Pekhart jen rozhodil ruce, když jeden z jeho spoluhráčů vyslal kolmici do míst, kde vůbec nikdo nebyl.
83
...hosté opět odvrátili na roh, i když domácí signalizovali hraní rukou jednoho z hráčů Nürnbergu, opakovaný záznam však ukázal, že bylo vše v pořádku.
82
...Hosté si i díky Pekhartovi s centrem před bránu poradili, bude z toho však další roh...
81
Stuttgart se v útoku objevuje jen sporadicky, nyní však domácí vybojovali rohový kop...
80
Jak dokáže jeden gól změnit sebevědomí týmu. Nürnberg se žene dopředu a nebýt pokaženého centru Chandlera, molo z toho být další nebezpečí pro Stuttgart.
78
Hosté jsou při chuti. Teď se pokoušel protlačit míč před bránu na Pekharta Frantz, ale jeho pas byl zblokován, kdyby prošel, bylo by se Stuttgartem zle.
77
Nürnberg právě vstřelil branku!

Vyrovnáno! Rychlý útok hostů končí brankou. Chandler našel šikovnou přihrávkou MARKUSE FEULNERA (3). Ten mohl ještě přihrávat Pekhartovi, který byl v jednu chvíli volný. Feulner však napřáhl z dvaceti metrů a pálil zpoza obránce, na jeho střelu brankář Ulreich nedosáhl.
76
Opět Tomáš Pekhart, tentokrát se mu nepovedlo dostat míč z pravé strany před bránu.
75
Pekhart se vyhnul ofsajdu, ale jeho zpětná přihrávka do vápna nikoho z jeho spoluhráčů nenašla.
74
Hra se nyní rychle přelévala z jedné strany na druhou. Stuttgart měl dobrý protiútok, který však domácí zazdili a Traorého, který čekal na přihrávku to moc nepotěšilo.
73
Ještě před standardní situací tu máme střídání na straně Stuttgartu. Ze hry odchází Martin Harnik, do hry nastupuje Shinži Okazaki.
72
Teď už to bylo o mnoho lepší a domácí si museli pomoci faulem.
71
Hostům se nedaří. Ono když nefungují ani základní přihrávky, tak je něco špatně. A Nürnbergu se právě tohle děje.
70
Nepřesnost v rozehrávce dala možnost Nürnbergu, ale domácí hráči se stačili rychle vrátit a Kiyotake se na levé straně k centru nedostal.
69
Holzhauser mohl být v dobré šanci, ale velmi rychle se ze svého místa odlepil brankář Schäfer a než stihl Holzhauser něco udělat, už mu brankář padl pod nohy.
68
Hostům se však jen těžko vymýšlí nějaká souvislejší akce. Naopak Stuttgart je se situací náramně spokojený a pořádá nájezdy na soupeřovu polovinu.
68
Tak jsem to přivolal. Tomáš Pekhart nahrazuje na hřišti Sebastiana Poltera a bude se snažit o vstřelení vyrovnávacího gólu.
66
Při momentální situaci je docela možné, že by se do hry mohl zapojit z lavičky Tomáš Pekhart. No uvidíme.
65
Nilsson zaváhal při odkopávaní míče a složitou situaci za něj nakonec musel odkopem vyřešit brankář Schäfer.
63
Sebastian Polter (NUR) se hodně diví, že vidí žlutou kartu. Bylo to trochu rozporuplné posouzení, ale rozhodčí je pánem na hřišti.
62
Nyní zahrávali hosté standardní situaci a míč si našel ve vápně ten nejpovolenější - Sebastian Polter, jeho hlavička šla ale mimo bránu.
61
Nürnberg se zatím nemůže dostat Stuttgartu na kobylku. Střeleckých pokusů příliš nemá a o vyložených šancích ani netřeba mluvit.
60
Svižná akce Stuttgartu, která skončila zakončením Harnika. Schäfer si ovšem se střelou poradil.
59
Aby to snad nebylo Chanlerovi líto, vysloužil si o chvíli později žlutou kartu i Martin Harnik (STU).
58
Timothy Chandler (NUR) si vyšlápl na protihráče a vzápětí mohl litovat. Dostal totiž žlutou kartu, je to už jeho pátá v sezóně.
57
Rychlý protiútok domácích, nakonec ale však gólem neskončil, hosté by si ale na tyto situace měli dávat velký pozor.
56
Zápas nám dostává poněkud bláznivějších kontur, nyní je to poměrně nahoru a dolů.
55
A mohlo být z hosty ještě daleko hůře než doposud. Míč si vzalo do parády duo Gentner - Ibiševič a stále to za to. Ibiševič předal míč na pravou stranu Gentnerovi a sám si pak na jeho centr naběhl před bránu, kde z voleje jen těsně přestřelil bránu.
54
Pro domácí byl gól vítanou injekcí, do druhé půle totiž Stuttgart nevstoupil nikterak oslnivě, přesto nyní vede.
52
Gól může utkání hodně rozproudit. Nürnberg rozhodně nehrál do inkasovaného gólu špatně a bude se chtít pokusit, co nejrychleji vyrovnat, to je logické.
51
Stuttgart právě vstřelil branku!

Domácí odpovídají na aktivitu hostů nejlepším možný způsobem. Harnik střílel z hranice vápna na bránu a jeho pokus výtečně vyrazil brankář Schäfer nohou. Ke smůle hostí se však míč odrazil přesně do míst, kde stál IBRAHIMA TRAORÉ (3) a ten poslal loptu do opuštěné sítě.
50
Traoré jednou zamotal hráče Nürnbergu v první půli, ale od té doby jako když utne. Nyní byl však faulován.
49
Nürnberg vstoupil do druhé půle rozhodně aktivněji než jeho soupeř, zatím to však nemá výraznější efekt.
48
Pinola střílel na branku z větší dálky. Míč těsně před Ulreichem skočil, ale ani tak mu tento pokus nenadělal větší potíže. Taková menší rozcvička na začátku druhé půle.
47
Kiyotake zahrával rohový kop na přední tyč, tam byl ale připraven jeden z hráčů Stuttgartu a balón poslal do bezpečí.
46
O přestávce proběhla jedna změna. Ze hry odešel Mu Kanazaki a nahradil ho Alexander Esswein. Těžko říct, jestli je to taktická změna, nebo má Kanazaki nějaký zdravotní problém.
46
Začal druhý poločas.
První půle byla chudá na na šance, viděli jsem akorát několik málo střeleckých pokusů, ale žádný nebyl výrazně nebezpečný. Oba týmy se střídaly v aktivitě, ale do výraznějšího tlaku se žádný z celků nedostal. Zatím je to typicky remízové utkání.
První poločas skončil.
45
Traorého velmi dobrý centr do vápna na Ibiševiče, Ten ačkoliv byl strážen, dokázal se dostat k hlavičce. Ibiševič mířil k levé tyči, Schäfer u ní byl ale včas a nechal sám sebe vyniknout.
44
Traoré centroval z levé strany před bránu, k zakončení se však žádný domácí hráč nedostal. Dobře zasáhl v obraně Feulner.
43
Nyni se hraje ve středu hřiště, ve kterém se strhla taková menší překopávaná.
42
William Kvist se pokusil rozčísnout bezbrankový stav, jeho střela z dvaceti metrů ke vzdálenější levé tyči ovšem postrádala větší přesnost.
41
Holzhauser chtěl tak moc získat míč, až si pomohl nedovoleně proti Feulnerovi.
40
Nürnberg poněkud ubral v posledních minutách ze své aktivity a teď je to především domácí tým, který se snaží směrem dopředu něco vymyslet.
39
Rohový kop Stuttgartu se stal pamlskem pro hostující obranu, která centr na přední tyč bez větších problémů odvrátila.
38
Oba týmy už zřejmě nebudou chtít nějak riskovat, inkasovat gól do šatny by bylo velmi nepříjemné.
36
První půle se nám pomalu chýlí ke konci, a abych pravdu řekl, oba týmy nám toho zatím příliš nenabídly. Hraje se utkání prakticky bez šancí, je to zápas obran.
35
Dobrá kombinace domácích vedla k uvolnění Harnika na pravé straně. Rakouský reprezentant se zbavil protihráče, ale pak poněkud nesmyslně dloubl míč směrem k brankáři Schäferovi. Zřejmě měl Harnik s míčem naprosto jiné úmysly.
34
Stuttgart delší dobu kombinuje, ale vyhnal se z poloviny soupeře až na polovinu svou.
33
Feulner pálil z hranice vápna, ale jeho střela nesplňovala správné parametry, aby mohla být zařazena do kolonky přesná.
32
Trenér Stuttgartu Bruno Labbadia zatím příliš spokojený být nemůže, jeho svěřenci zatím nenavazují na výkon z Genku v rámci Evropské ligy.
31
Stuttgart úspěšně odrazil nápor hostí, stále ho však trápí nepřesnosti v kombinaci, které mu zabraňují v založení souvislejší útočné akce.
30
...I druhý roh končí úspěšnou prací domácí obrany. Stuttgart chtěl sáhnout k rychlému kontru, ale šikovné přenesení hry na volného Ibiševiče na hrotu bylo přečteno.
29
Rohový kop rozehrán zpětnou přihrávkou mimo vápno a nakonec se nic důležitého neodehrálo, Po kratší rozehře, ale přichází další roh hostí..
28
Stuttgart si vybírá trochu slabší chvilku. Nürnberg teď dobrým napadáním a nepřesnostmi domácích získává územní převahu,
27
Standardní situace Nürnbergu k otevření nevedla, naopak měla k tomu hodně daleko. Zatím tedy stále bez branek.
26
Harník se hnal na bránu z pravé strany, jeho zakončení však bylo velmi špatné. Harnikova střela se točila od brány a nakonec ji o notný kus minula.
25
Takhle by to nebylo v podání Nürnbergu špatné, horší však bylo, že dobrý centr před bránu mířil na Poltera, který stál v ofsajdu. Jeho následná tyč a dorážka do sítě, tak byla absolutně bezpředmětná.
24
Žádné střelecké pokusy, takhle to nejde, jakoby si řekl Christian Gentner a pak posla z dvaceti metrů přízemní střelu, která mířila k levé tyči. Schäfer byl u ní včas.
23
Traoré je sice velmi technicky nadaný, ale někdy jsou jeho kličky na škodu jako například v tomto případě. Traoré měl na levé straně před vápnem prostor, místo přihrávky se však rozhodl pro individuální akci, klička bránícímu hráči mu však vůbec nevyšla.
22
Ibiševič se hnal v útoku za míčem, ale byl dobře pokrytý. Hosté nedolili žádný problém.
21
Stuttgart potřebuje hodně zabrat, v jarní části se mu totiž vůbec nedaří a nutně potřebuje napravit dojem.
20
...Kiyotake sice poslal před bránu nadýchaný centr, ale radost mu zkazil brankář Ulreich, který si došel v poklidu pro míč.
19
Polter se snažil uvolnit, ale jako klíště se ho držel Niedermeier. Pro Nürnberg tak poměrně nadějná standardní situace...
18
Pad před bránu na Feulnera, ten byl velmi dobře pokrytý.
17
Poměrně klidná pasáž utkání, zatím se příliš vzruchu před oběma bránami příliš neviděli, což je poměrně škoda. Fandové na tribunách se však zahřívají po svém a vytrvale povzbuzují.
16
Stuttgart to zkusil po levé straně, ale to by musel mít Molinaro zabudován v těle nějaký super motor, aby pas na něj stihl.
15
Mu Kanazaki (NUR) je možná vášnivým fandou házené, či volejbalu. Nyní si totiž při zpracování míče pomohl rukou a bylo to poměrně hloupé, protože Kanazaki zbytečně vidí žlutou kartu.
14
Zatím je to poměrně vyrovnané utkání, žádný z týmů nemá nějak výrazněji navrch.
13
Schäfer měl práci. Na dlouhý pas do vápna si naběhl Harnik, který však svoji hlavičku poslal přímo doprostřed brány, takže Schäfer měl hodně ulehčenou práci. Nicméně první varování pro Nürnberg.
12
Polter poprvé ve výraznější akci, ale tentokrát poněkud v negativním světle, protože fauloval.
11
Poněkud kostrbatá rozehrávka Nürnbergu, která však slavila nečekaný úspěch a hosté se dostali až před vápna, respektive opět na levé křídlo odkud přišel nepřesný centr.
10
Kanazaki u míče na levém křídle, ale se svoji útočnou akcí příliš nepochodil.
9
Traoré se přesily rozhodně nezalekne, nyní to zkusil hned proti třem hráčům, ale dal si míč příliš od nohy.
8
Hosté kombinovali delší dobu na své polovině, až nakonec provedli rychlý výpad po levém křídle. Kanazaki svedl souboj se Sakaiem, který ho dokázal zastavit.
7
Rychlý přechod Stuttgartu do útoku. Na levém křídle měl dostatek prostoru Molinaro a rozhodl se poslat před bránu Nürnbergu centr, na který však Ibiševič nedosáhl.
6
I hráči Nürnbergu se rozhodli, že o sobě v útoku dají vědět. Z pravé strany centroval Chandler, ale jeho centr do vápna zůstal bez povšimnutí.
5
Standardka Stuttgartu neznamenala pro brankáře Schäfera sebemenší nebezpečí. Brankář hostí sebral míč do svých rukavic a poté v klidu rozehrál.
4
...Rohový kop se dostal opět k Traorému, který se rozhodl vypálit z hranice šestnáctky, jeho pokus byl ale zblokován. Každopádně mám tušení, že Traorého dnes nebudou mít hostující hráči příliš v lásce.
3
Ibahimu Traorému nevadilo, že měl před sebou tři protihráče a udělal si skrz ně doslova dálnici, po které poté profrčel jako Schumacher v nejlepších letech. Nakonec vybojoval pro svůj tým roh...
2
Zatím je to ťukaná především na seznámí, tedy žádný ostrý začátek.
1
Zápas rozehrán domácím týmem, který také může podniknout první útočnou akci. Tomáš Pekhart zůstal dnes pouze na lavičce Nürnbergu, na hrotu útoku ho nahradil Polter.
1
Utkání právě začalo.
ABSENCE - Stuttgart bude postrádat Baha, Audela, Didaviho, Toruna a dlouhodobě zraněný je Cacau. Nürnbergu bude chybět Gebhart a Mako.
ROZHODČÍ: Stieler - Unger, Borsch - Gorniak.
LAVIČKA NÜRNBERG: Rakovsky (GK), Dabanli, Plattenhardt, Korczowski, Mendler, Esswein, Pekhart.
LAVIČKA STUTTGART: Ziegler (GK), Felipe, Boka, Rüdiger, Okazaki, Maxim, Macheda.
SESTAVA NÜRNBERG: (4 - 2 - 3 - 1) Schäfer - Chandler, Nilsson, Simons, Pinola - Feulner, Balitsch - Frantz, Kiyotake, Kanazaki - Polter.
Trenér: Wiesinger, Reutersbahn.
SESTAVA STUTTGART: (4 - 1 - 2 - 2 - 1) Ulreich - Sakai, Tasci, Niedermeier, Molinaro - Kvist - Gentner, Holzhauser - Harnik, I. Traoré - Ibiševič.
Trenér: Bruno Labbadia.
TRENÉŘI PŘED UTKÁNÍM:

BRUNO LABBADIA (STUTTGART) - V Evropské lize jsme předvedli skvělý výkon, zvláště když si uvědomíme, že Genk před vlastními fanoušky deset utkání v řadě nepoznal hořkost porážky. Těšíme se do Říma, ale nyní náš čekají opět ligové povinnosti. (zdroj: vfb.de)

MICHAEL WIESINGER (NÜRNBERG) - Chceme navázat na dobrý výkon z Commerzbank Areny (Frankfurt) a nadále takto pokračovat. Máme na čem stavět. (zdroj: fcn.de)
TOMÁŠ PEKHART, ADAM HLOUŠEK (NÜRNBERG) - Útočník Nürnbergu Tomáš Pekhart prožil poněkud protrápený podzim, kdy se sice trefil hned ve druhém utkání, pak ale přišel dlouhý půst a v závěru podzimu vypadl český útočník dokonce ze základní sestavy. Pekhart věřil v jarní restart a zatím se mu poměrně daří, když vstřelil dvě branky a je obvyklým členem základní sestavy.

Adam Hloušek si vybral minulý rok pořádnou smůlu a podruhé v kariéře si zranil koleno, což ho vyřadilo takřka na rok ze hry. Nyní už je Hloušek fit a začíná naplno trénovat.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY - Na podzim Stuttgart zvítězil v Norimberku 2:0. Celkově má navrch Stuttgart, který vyhrál 30 zápasů. Sedmnáct utkání opanoval Nürnberg a ve čtrnácti případech se oba týmy rozešly smírně.
1.FC NÜRNBERGU vyvstal před začátkem jara jeden zásadnější problém. Trenér Hecking totiž neodolal nabídce Wolfsburgu a klub tak převzalo trenérské duo Wiesinger - Reutersbahn. A nevede si nikterak špatně. Nürnberg prohrál na jaře pouze z Dortmundem a nejčastější sbírá remízy. V tabulce mu patří 14. místa, pouhé dva body za dvanáctým Stuttgartem.
Prodloužení smlouvy trenérovi rovná se cesta k neúspěchu? Alespoň v případě VfB STUTTGART se to mohlo zdát. Kouč Bruno Labaddia prodloužil smlouvu s klubem až do června 2015, což mu jistě udělalo radost. Ovšem na hřišti už to zdaleka nebylo tak veselé. VfB vstoupilo do jara naprosto tragicky a prohrálo čtyři utkání za sebou. Situace se začala obracet v minulém týdnu. Stuttgart zvítězil v Hoffenheimu a v Evropské lize si připsal postup přes Genk. V Bundeslize bude ale Stuttgart stát velké úsilí, aby se vyškrábali z dosavadní dvanácté pozice.
Pěkný sobotní den. Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu 23. kola německé Bundesligy mezi Stuttgartem a Nürnbergem. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud