Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! Druhá půle již příliš zajímavých situací nepřinesla, neměnilo se tak ani skóre. Klání bylo nadále vyrovanné, stejně jako je téměř totožné postavení celků v tabulce. Hetha se tak rozešla s Hoffenheimem smírně 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 7:5
Konec zápasu.
90+5
Velmi dobrý pokus ale Kraft vytěsnil nad!
90+4
Johnson byl doslova podťat na hranici velkého vápna, velká šance pro Hoffenheim, neboť přímý kop je ze zcela ideální pozice.
90+2
Další akce hostí, Hoffenheim je v závěru utkání velmi aktivní. Beckův nákop ale domácí taktéž zvládli,
90+1
Dlouhý nákop ma branku Herthy skončil rohovým kopem. Ten se Hoffenheimu příliš nepovedl, domácí celek se ubránil bez větších obtíží.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné čtyři minuty, které slibují zajímavou podívanou.
89
Střídají také hosté. Místo Salihoviće si zahraje Karaman.
88
Dlouhý volný kop skončil na rukavicích Stolze, který byl směřováním balonu poměrně vyděšen. Nakonec jej přizvedl alespoň na rohový kop.
87
Ramos pelášil zcela sám na Stolze, ovšem hostující brankář zmenšil střelecký úhel a domácího forvarda vychytal. Skutečně zářný moment brankáře Hoffenheimu.
86
Domácí posílají do hry čerstvé síly, místo Ben-Hatiry okusí atmosféru duelu Wagner.
85
Allagui hledal prudkou přihrávkou z pravé strany nabíhajícího Ben Hatiru, který ale balon netrefil. Včas totiž zasáhl hostující obránce.
84
Allaguiho zastavil při počínání Polanski. Karta se ale udělovat nebude Hertha se pouze postará o uvedeníá balonu do hry.
83
Volland vypálil z uctivé vzdálenosti jen těsně nad, balon branku minul zhruba o půl metru. V ochozech to jen zahučelo. Domácí se postarají o odkop.
81
Utkání je velmi vypjaté, obě mužstva si opravu nedají nic zadarmo. Obraz duelu odpovídá tabulkovému postavení.
80
Salihović sprintoval za dlouhým nákopem, ale Hosogaj na poslední chvíli čistým skluzem zasáhl a hostujícího záložníka odzbrojil.
78
Hertha se již blížila do další slibné pozice, ale nyní ji přibrzdila nepřesná rozehrávka. Stolz bude vykopávat. Domácí fotbalisté přidali na tempu.
77
Ronnyho centr zprava nadělal před brankou hostí velké zmatky. Ramos sice hlavou netrefil, stihl ale posunout alespoň k Pekaríkovi. Slovenský krajní zadák poté trafil boční síť branky.
75
Dlouhý centr do pokutového území Hoffenheimu úspěch neslavil, hostující defenziva jej s lehkostí odvrátila do bezpečí. Míč se nakonec dostal až ke Kraftovi.
74
Oba celky po ošklivém zranění hostující mága pokračují poměrně opatrně, Hertha kombinuje nedaleko půlící čáry.
72
Hostující brankář je odnášen na nosítkách, do hry tak bude muset naskočit náhradník, kterým není nikdo jiný než Stolz.
71
Hůře je na tom brankář Casteels, který je stále ošetřován, zdá se, že si při pádu poškodil levý kotník.
70
Ramos se velmi ošklivě srazil s Casteelsem, oba fotbalisté zůstávají ležet na hrací ploše a jsou ošetřování. Zdá se, že budou muset přijít na řadu nosítka.
68
Salihović dostal míč na levou stranu, kde měl spoustu času na zakončení. Nakonec hostující záložník vyslal přízemní pokus k pravé tyči, který ji ale těsně minul. Velká škoda pro TSG.
67
Dvojice Johnson – Volland si několikrát narazila, ale nakonec neuspěla. Hosté alespoň vhazovali, načež zkoušeli naslepo nacentrovat do velkého vápna. V tomto území ale hlídkovali domácí.
66
Ramos byl označen jako příjemce, když se Hosogaj rozmýšlel, co s balonem provést. Přihrávka ale byla příliš prudký, míč se dokutálel pouze ke Casteelsovi. Utkání by slušel branka, která by rozhýbala dění na hrací ploše.
65
Johnson se snažil poslat spoluhráči přihrávku, ale pas měl prachbídný charakter, skončil v zámezí. Hertha bude vykopávat.
63
Beck dostal rychlý pas do běhu, ale nakonec se nedostal příliš daleko, byl zastaven protihráčem u levé postranní čáry. O nedovolený zákrok se ale nejednalo.
62
Stejně tak Hertha se chystá obměnit sestavu. Ze hřiště odchází Brooks, nahradí jej Baumjohann. Pomůže svému celku?
61
Hosté poprvé v utkání mění síly, místo Elyounoussiho naskočí do hry Herdling.
60
Na hrací ploše zůstal po zákroku Elyounoussiho ležet Langkamp. Nakonec se ale zvedá a bude pokračovat ve hře. Ve druhé půli stále čekáme na výraznější brankovou příležitost, obě družiny hrají velmi opatrně.
58
Vestergaard vystihl přihrávku domácích a vydal se do protiútoku. Ten musel za pomoci faulu zastavit Ronny. Hlavní sudí žlutou kartu udělovat nebude, Hoffenheim se postará o rozehrávku.
57
Brooks se probil až do velkého vápna, obhodil si obránce a pokusil se přihrát. Nakonec se ale pas srazil do zámezí. Protože se míče naposledy dotkl zástupce Hoffenheimu, budou vykopávat domácí.
56
Salihović přenechal do běhu Firminovi, ale u balonu byl rychleji Kraft, který následně ihned rozehrál a poslal své spoluhráče do ofenzivy. Ta však brzy vzala za své.
55
Dlouhý nákop domácích odvrací až brankář Casteels. Po autovém vhazování zůstala Hertha u balonu, provinila se ale postavením mimo hru. Rozehrávat bude brankář Hoffenheimu.
53
Ronny se pokusil vydat do útoku podél pravé lajny, ale zastavil jej včasný zásah Vollanda. Domácí celek bude mít alespoň výhodu vhazování na útočné polovině.
51
Hraje se převážně v okolí středového kruhu, ani jedna z družin se do žádných větších ofenzivních akcí nepouští. Klání je zatím velice vyrovnané.
49
A opět v akci Firmino, tentokráte jej zbrzdila špatně mířená rána, která se otřela pouze o obránce Herhty. Domácí se poté chopili balonu.
48
Ronny zahrával po nedovoleném zákroku v okolí středového kruhu volný kop, která ale doplachtil pouze na hlavu hostující defenzivy. Ná následný centr nedosáhl Ben Hatira. Casteels uklidní hru a bude vykopávat.
47
Kraft musel zasáhnout proti táhlé ráně Firmina, který pálil ze zhruba pětadvaceti metrů. Tato bomba ale domácímu brankáři příliš starostí nepřidělala.
46
Hosté se hnali do útoku, ale pomohli si nedovoleně, sražen byl Pekarík. Hertha tak bude na vlastní polovině rozehrávat.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která vyzněla pro oba celky shodně. Nejprve se zásluhou Allaguiho ujali vedení domácí, za hosty vyrovnával Polanski. V závěru poločasu mohla Hertha přidat druhý přesný zásah, Ramos ale ve stoprocentní příležitosti selhal. Klání je tak nadále otevřené na obě strany. Kdo urve vítězství? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:4
45
První poločas skončil.
45
Obrovská příležitost domácích! Ramos se pochybné ofsajdové pasti hostí ocitl zcela sám před Casteelsem, načež se pokusil zakončit na vzdálenější tyč. Brnakář Hoffenheimu ale pohotově zasáhl a zachránil svůj celek.
44
Volland vypálil z velké vzdálenosti, která udělala z rány spíše lehký pamlsek. Kraft ji v poklidu schoval do rukavice.
43
Hertha se snaží v závěru poločasu skórovat, svírá svého soupeře a snaží se vymyslet cosi, čím by koncentrovanou defenzivu TSG překonala. Zatím se jí to ale nevede.
41
Salihovićovi na poslední chvílí odkopl balon Langkamp. Nakonec bude TSG vhazovat na útočné polovině. První půle se pomalu, ale jistě blíží ke svému závěru.
40
Hoffenheim ale pokračuje v útočném snažení. Firmino se na úrovni brankové čáry dlouho pral o balon, který nakonec skončil v zámezí. O výkop se opět postará Kraft.
39
Salihović zkoušel přenést hru na pravou stranu, kde bylo hodně prostoru. Míči dal ale velkou razanci, "kulatý nesmysl" tak zamířil za postranní čáru. Hertha bude vhazovat.
37
Ten se ale Hoffenheimu vůbec nepovedl, ránu zblokoval hned první obránce Herthy. Domácí poté odkopli míč do bezpečí.
36
Za zatažení za "ruční brzdu" dostává žlutou kartu domácí John Anthony Brooks (HER). Hosté mají navíc příležitost v podobě přímého kopu z ideálního prostoru.
35
Ronny centroval z levé strany na zcela volného Allaguiho, který ale míč nedostal. Na poslední chvíli zabránil této velké příležitosti obranným zákrokem Vestergaard.
34
Firmino je dnes velmi aktivní, nyní připravil dobrou pozici pro Vollanda, který mohl k asistenci přidat také branku. Kraft si ale vyběhl a přízemní placírku zlikvidoval. Domácí mohou svému muži s rukavicemi děkovat.
33
Ronny se postavil k míči, rozběhl se a vypálil. Trajektorie letu ale zamířila přesně do postavené zdi, z přímého kopu tak žádné nebezpečí nevyvstalo.
32
Ronny se prodíral kupředu, ale byl velmi nevybíravým způsobem zastaven zezadu. Rudyho zákrok ale nebyl příliš vážný. Domácí budou rozehrávat.
30
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hosté mírně přidali na aktivitě a sevřeli soupeře. EUGEN POLANSKI poté obdržel přihrávku na hranici velkého vápna, okdud vyslal jedovatou střelu přesně k levé tyči. Kraft neměl nárok zasáhnout.
30
Nakrátko zahraná standardní situace domácímu celku příliš vrásek na čele nenadělal, obránci Herthy dobře zapracovali a ujali se balonu.
29
Firmino předvedl vynikající technickou vytříbenost, když si u postranní čáry obhodil dva protihráče a pokusil se přihrát. N'Djeng ale tento pas srazil na rohový kop.
27
Allagui si v okolí středového kruhu pomohl nedovoleným způsobem, Hoffenheim bude rozehrávat. Beck ihned odcentroval kupředu, kde se ale balonu opět zmocnili domácí fotbalisté.
26
Utkání postrádá tempo z úvodních minut, k vidění je spíše celá řada ostrých zákroků a nepřesných přihrávek. Doufejme, že se spád klání vrátí do starých kolejí a uvidíme pohledný fotbal.
24
A znovu leží na hrací ploše dva fotbalisté. Střet Pekaríka a Vollanda ale dopadl pro oba borce dobře, budou pokračovat ve hře. Arbitr Brych aktérům pouze domlouvá.
23
Utkání se začíná přiostřovat, žlutou kartou je "oceněn" další hráče. Opět šlapákem, i když spíše nezaviněným, se prezentoval Tarik Elyounoussi (HOF).
22
Ronny sprintoval s velkou vervou, ale nakonec pokazil finální přihrávku. Protiútok se TSG taktéž nevydařil, mužstvo ve žlutém se ocitlo v postavení mimo hru.
21
Hosogai chtěl překvapit hostující obranu, ale balon zamířil pouze do rukavic připraveného Krafta. Ten následně rozehrál a poslal svůj celek do protiútoku.
20
První žlutá karta utkání. Za ostrý šlapák ji dostává hostující Eugen Polanski (HOF).
18
Další standardní situace v podání TSG již příliš nebezpečí nepřinesla, Hertha se téměř ihned dostala do klidných vod. Hosté o sobě ale dali patřičně vědět.
17
Firmino se snažil odcentrovat z pravé strany, ovšem balon byl sražen na rohový kop, po kterém zela zcela odkrytá brána před Stroblem. Hostující zadák ale trefil pouze protihráče!
15
Hoffenheim si na útočné polovině pomohl nedovoleně, Polanski doslova sundal Hosogaie. Sudí je ale klidný, žlutá karta se udělovat nebude. Hertha se postará o uvedení balonu do hry.
14
Domácí celek pokračuje v útočném snažení, Ronnyho pokus byl nyní sražen na rohový kop, který ale družině ve žlutém příliš nebezpečí nepřinesl.
13
Hoffenheim se snažil o bleskovou odpověď. Do protiútoku se ale dostala opět Hertha, jejíž nadějně se rozvíjející akci zmařil mizerný pas Hosogaie. TSG bude vhazovat.
11
Hertha právě vstřelila branku!
Domácí se nakonec ujímají vedení, zvýšená aktivita nese kýžené ovoce. SAMI ALLAGUI dostal dobrou přihrávku do běhu, po níž si seběhl do středu hrací plochy a přesně mířenou ranou k pravé tyči otevřel skóre duelu.
10
Ronny se rozběhl a spolu s Allaguim vymýšlel, kterak se procpat zdí sestavenou z hostujících borců. Recept ale nenašli a hnedle vzápětí při o těžce vydobytou pozici.
9
Ben Hatira se prodíral podél levé lajny do ofenzivy, v čemž mu zamezil protihráč. sporný souboj ale hlavní sudí Brych posoudil jako čistý. S míčem na kopačkách TSG se tak pokračuje ve hře.
8
Další nedorozumnění mezi domácími. Ronny hledal přihrávkou mezi dvěma obránci Hoffenheimu spoluhráče, který ale na dané pozici vůbec nebyl. Špatná komunikace Herthy.
6
A totožná situace také na opačné straně kolbiště, prudký pas nedokázal zkrotit Ben Hatira. TSG bude mít možnost rozehrávky.
5
Hraje se v solidním tempu, Johnson adresoval balon na hranici vápna, kde jej ale domácí odkopli. Následný dlouhý centr hosté nedostihli na hrací ploše. Hertha bude vykopávat.
3
Rychlý přechod do útoku se družině ve žlutém, tedy Hoffenheimu příliš nevydařil, nepřesný pas skončil za postranní čarou. Hertha bude vhazovat na vlastní polovině.
2
Allagui se po pěkné přihrávce od Ramose hnal do vlekého vápna, obhodil si dva protihráče, načež se snažil přihrát směrem doleva. Tam se ale míče chopila hostující defenziva.
1
Hoffenheim se vydal s velkou chutí kupředu, kde byl nakonec zastaven nedovoleně. Po zákroku na Firmina se bude kopat volný kop z nepříliš nebezpečné pozice.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva již míří z útrob stadionu na trávník, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

Hertha BSC: Kraft – Pekarík, Langkamp (C), Brooks, Ndjeng – Hosogaj, Ben-Hatira, Ronny, Skjelbred, Allagui – Ramos.
Náhradníci: Almenning Jarstein – Janker, van den Bergh, Baumjohann, Niemeyer, Mukhtar, Wagner.

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Strobl, Johnson (C), Vestergaard – Rudy, Polanski, Volland, Firmino, Salihović – Elyounoussi.
Náhradníci: Stolz – Süle, Szarka, Toljan, Hamad, Karaman, Herdling.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
Pohled do tabulky
Utkání slibuje zcela vyrovnaný boj, obě mužstva totiž mají na svém kontě 36 bodů. Hertha se nachází na desáté pozici. Hoffenheim má lepší skóre, tudíž je devátý. První vzájemné utkání právě probíhající sezony ovládla Hertha, která zvítězila na půdě TSG 3:2. Jak dopadne nadcházející duel?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které patří také souboj celků Hertha BSC a TSG 1899 Hoffenheim. Úvodní výkop je na domácí půdě Herthy naplánován na 17:30. Přeji příjemný sporotvní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud