Přenos se aktualizuje automaticky

Je za námi zajímavé utkání, které nabylo atraktivnosti především ve druhé půli. Wolfsburg nadále bojoval a vytěžil alespoň vyrovnání, o které se postaral Ivica Olić. Více již ale domácí nestihli. V závěru byla k vidění také červená kartu, jíž vyfasoval záložník Wolfsburgu Kevin de Bruyne. Navzdory převaze mužstva z města značky Volkswagen, rozešly se oba celky smírně 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:3
Konec zápasu.
90+3
Volný kop poté nadělal obraně Wolfsburgu velké potíže, domácí se ale nakonec ubránili. To vše ale především díky střelecké nemohoucnosti hostí.
90+1
Za následné protesty byl Kevin de Bruyne (WOF) znovu odměněn, tudíž zamíří rovnou do kabiny.
90+1
Kevin de Bruyne (WOF) obdržel za ostrý skluz žlutou kartu.
90
K základní hrací době se budou nastavovat rovné tři minuty.
90
Hosté v závěru utkání střídají. Místo Wernera naskočí do hry Mölders.
89
Neškodný centr ale doplachtil pouze k Benagliovi, který balon ihned poslal kupředu. Ani Wolfsburg ale v ofenzivě příliš nepředvedl.
89
Augsburg bude po dalším ataku Nalda zahrávat volný kop. Velká šance pro hostující celek.
87
Závěr utkání je velmi vypjatý, k vidění je celá řada ostrých zákroků. Hlavní sudí je ale nekompromisní, nechce si nechat utkání takříkajíc přerůst přes hlavu.
86
Domácí Naldo se provinil faulem, když zastavil pronikajícího Wernera. Rozehrávat tak bude Augsburg.
85
Augsburg se na malý moment osvobodil, ovšem na útočné polovině nic nevymyslel. Do ofenzivy se nyní tlačí opět Wolfsburg.
83
Wolfsburg nadále kombinuje a tlačí se do útoku. Závěr utkání může být velmi zajímavý.
81
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec přece jenom dočkali odměny za svou aktivitu. Na dlouhý Rodriguezův nákop si naskočil IVICA OLIĆ, který pohotově uklidil balon k levé tyči. Fanoušci Wolfsburgu jsou u vytržení.
80
Hosté střídají. Místo Altintopa naskočí do hry Hong. Do konce základní hrací doby zbývá zhruba deset minut.
79
Rodriguez centroval do vápna, kde pohotově zasáhl hostující obránce, který pas odvrátil na rohový kop.
78
Ve velkém vápně zůstávají ležet dva hostující borci, kteří se nešťastnou náhodu srazili. Zdá se ale, že budou v pořádku a zapojí se do hry.
77
Vše ale až po střídání, Kloseho nahradí Kutschke.
76
Do brankoviště Augsburgu letěl z pravé strany ostrý centr, který odvrátil do bezpečí pohotový Hitz. Na řadu přichází rohový kop.
75
Hosté napálil pouze zeď, od níž se balon odrazil na rohový kop. Z něj poté Augsburg příliš nevytěžil.
73
Naldo zastavil nedovoleným způsobem pronikajícího soupeře. Augsburgu se tak naskýtá příležitost v podobě přímého kopu z ideální vzdálenosti.
72
Opět se bude žlutit. Za zcela zbytečný skluz je potrestán Ivan Perišić. Hlavní sudí přidává důkladnou domluvu, domácí záložník může být zřejmě rád, že nezamířil rovnou do sprch.
72
Polákova táhlá rána ze zhruba pětadvaceti metrů skončla mimo branku. Výkop pro hostující celek.
71
Po delší době se podíval k brance Wolfsburgu také hostující celek. Esswein byl ale brzy odzbrojen pozornou defenzivou fotbalistů v bílém úboru.
69
Polák se ihned po svém příchodu na hřiště potkal s balonem. Přihrávka byla zblokována na rohový kop, po němž hlavičkoval těsně vedle levé tyče Ivica Olić. Domácí mají skutečně smůlu.
68
Další výměna sil. Malandu nahradí ve středu pole český zástupce Jan Polák.
67
Wolfsurg sice nadále kombinuje, do větších příležitostí se ale nedostává. Augsburg si ve druhé půli počíná zkušeně.
66
Chystá se střídání v podání Augsburgu. Místo Bobadilly naskočí na hrací plochu Esswein.
64
Trasch mířil k bráně hostí, ale pomohl si nedovoleně. Augsburg bude rozehrávat. Domácí družině se čas na vyrovnání stále více krátí.
63
Altintop si zpracoval balon, načež si obhodil domácího obránce. Ten se ale stihl vrátit a padnout do rány. Následný rohový kop kýžené ovoce nepřinesl.
61
Dlouhý centr z pravé strany sebral do rukavic Hitz. Brankář hostí působí velmi jistým dojmem. Hnedle vzápětí rozherál.
60
Hahn (AUG) se velmi usilovně prodíral kupředu. Počínal si ovšem nedovoleně. Za šlapák uděluje hlavní sudí Zwayer žlutou kartu.
58
Wolfsbug posílá na trávník čerstvé síly, místo Arnolda okusí atmosféru duelu Caligiuri.
58
Baier utržil od Arnolda ošklivý "koňar," po němž se nezvedal z trávníku zrovna lehce. Vypadá ale, že bude v pořádku.
56
Werner mohl přidat druhou branku. Díky ekvilibristice se prodral až do velkého vápna, kde ale z téměř stoprocentní pozice poslal míč přímo do rukavic připraveného Benaglia.
55
Naldo se pokusil o dalekonosnou ránu, která mu ale vůbec nesedla. Vysoko letící balon mohl maximálně vyplašit holuby sídlící těsně pod střechou tribuny.
54
Wolfsburg byl při svém počínání zastaven hvizdem sudího, který viděl postavení mimo hru. O odkop se postará brankář Hitz.
52
Na trávníku zůstali ležet Klose a Philp. Oba fotbalisté se potkali při tvrdém střetu. Nakonec ale odcházejí po svých a budou pokračovat ve hře.
51
Malanda je dnes při chuti, do velkého vápna posílal další svižný nákop, ke kterému se ale nikdo ze spoluhráčů nedostal. Augsburg stále hájí těsný náskok.
50
Na druhé straně hrací plochy se málem ke střele dostal Bobadilla. Útočník hostí ale v rozhodující chvíli minul balon.
49
Další odvrácený útok, tentokráte přispěchal obráncům pomoci Altintop. Nakonec vše zdárně vyřešil a Augsburg alespoň na chvíli osvobodil.
48
Wolfsburg nadále pokračuje v ideální kombinační hře, která nese ovoce. De Bruyne se ale nyní do šance neprobil, obrana Augsburgu byla pozorná.
46
Wolfsburg opět vlastní míč na kopáčkách, nakonec se dostal až ke střeleckému pokusu. Malanda si seběhl na hranici velkého vápna, odkud vypálil jen těsně vedle levé tyče. Vynikající úvod domácí družiny.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodí půle. Wolfsburg měl od počátku územní převahu, kterou ale nedokázal zužitkovat. Uplést z čehosi bič se naopak povedlo Augsburgu. Hosty poslal do vedení střelou v závěru poločasu Tobias Werner. Podaří se domácím vyrovnat? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:2
45
První poločas skončil.
45
Domácí se ale nevzdávají a ihned se snaží nalézt na obdrženou branku odpověď. Augsburg hraje ale velmi dobře, vedoucí gól jej patřičně nabudil.
43
Augsburg právě vstřelil branku!
Tak to je velký šok pro domácí. Po celou dobu utkání pasivní Augsburg se ujímá vedení. Altintop posunul na levou stranu TOBIASI WERNEROVI, který si obhodil obránce a přesnou střelou k pravé tyči rozvlnil síť.
42
Roh se domácím nepovedl, míč schoval do rukavic Hitz, který se posléze postará o rozehrávku.
41
Malada odcentroval z pravé strany na Perišiče, který ve stoprocentní pozici hlavou minul branku. Velká škoda pro Wolfsburg.
40
Gustavo se hnal kupředu, v čemž mu ale zabránil důrazný Hahn. Vše se ale obešlo bez karty, hlavní sudí borci Augsburgu pouze domluvil.
38
Perišič dlouho zamšstnával obranu Augsburgu. Vše nakonec končí neúspěšným rohovým kopem, který domácí ihned odvrátili.
37
Bobadilla očekával centr do vápna, kde si ovšem pomohl útočným faulem. O rozehrávku se postará domácí muž s rukavicemi.
35
Další neúspěšný centr Wolfsburgu. Hostující celek bude rozehrávat, konkrétně gólman Hitz.
34
Wolfsburg uklidňuje hru a kombinuje v okolí středobého kruhu. Uktání zatím příliš oné fotbalové krásy nepobralo, sledujeme klání plné nepřesností.
32
Rohový kop v podání hostující družiny. Bobadilla se sice dostal k balonu, ovšem svou lehkou střelu nasměroval pouze do náručí Benaglia.
31
Arnold se protáhl kolem krajního obránce Augsburgu, který nekladl příliš velký odpor. Poté poslal míč do vápna, kde se ale nikdo z hostujících borců nenacházel.
30
Augsburg rozehrával po nedovoleném zákroku protihráče volný kop. Vše ale skončilo pro hosty fiaskem, Wolfsburg se situaci s přehledem ubránil.
28
Altintop přihrál Wernerovi, který se pokusl ihned odcentrovat. Pas byl ale zblokovaný pozornou defenzivou Wolfsburgu.
27
Wolfsburg již nepředvádí kvalitní výkon z úvodu utkání, hra se stále více vyrovnává. Přechod Augsburgu do útoku ale maří postavení mimo hru.
25
Perišič si pomohl útočným faulem, což se domácímu středopolaři příliš nelíbí. Hlavní sudí Zwayer je ale neoblomný a nařizuje rozehrávku Augsburgu.
23
Wolfsburg zahrával po zblokované ráně první rohový kop utkání. Standardní situace ale do řad Augsburgu žádné nebezečí nevnesla.
21
Augsburg sep okusil odcentrovat do velkého vápna, avšak míč se snesl pouze do náručí domácího brankáře, který bleskově rozehrál.
19
Před dotírajícím Olićem stačila obrana Augsburgu zasáhnout a míč odkopnout daleko do bezpečí. Wolfsburg ale rozvíjí další akci.
18
Augsburg se prakticky poprvé v utkání udržel déle v okolí velkéh vápna domácích. Vše ale skončí pohotovým stažením balonu v podání Benaglia.
16
Nyní si Werner pomohl faulem. Augsburgu se zatím přechod do ofenzivy příliš nevede. Diametrální rozdíl je především v kontrole prostoru kolem středového kruhu.
15
Trasch vybízel dlouhým nákopem Oliće k hlavičce, která se ale snesla pouze na horní síť hostující branky. Stav je tak stále nerozhodný.
14
Nyní se navíc vydal kupředu. Wernera ale zastavilo ofsajdové postavení. Odkop pro Wolfsburg.
13
Při přechodu do vápna byl nejprve zastaven Olić, nedlouho poté pálil z ideální pozice těsně vedle pravé tyče Gustavo. Augsburg ale tlaku domácích stále odolává.
11
Rychlá kombinace v podání Wolfsburgu. De Bruyne si potáhl balon směrem k levé lajně, okdud zamířil rychlým sprintem k soupeřově bráně. Následnou přihrávku ale zastavil obránce hostí.
9
Rodrigueze zastavuje hvizd sudího. Levý krajní obránce domácích zahrál rukou. Rozehrávat bude Augsburg.
8
Územní převahou nadále disponuje Wolfsburg, který se ale nemůže dostat do větší šance. Defenziva Augsburgu je dobře konsolidovaná.
6
Poměrně prudký nákop Trashe z pravé strany hostující obrana odvrátila do klidných vod. Družina v bílém, tedy domácí, má ale balon opět ve své moci.
5
Růžky vystrčil také Bobadilla. Forvard hostí ale individuálně příliš daleko nedošel, "kulatého nesmyslu" se opět ujal Wolfsburg.
4
Mužstvo z města značky Volkswagen je dobře naladěno, do vápna Augsburgu létá jeden míč za druhým. Větší brankovou příležitost ale zatím k vidění nebyla.
2
Domácí jsou velmi aktivní. Perišič se protáhl podél pravé lajny a pokusil se vyslat centr do velkého vápna. To se mi povedlo, ovšem balon doputoval až za úroveň brankové čáry. Výkop pro hosty.
1
Wolfsburg v úvodu duelu kombinuje na vlstní polovině. Nyní se ale pokusil posunout kupředu dlouhým nákopem. Ten ale zamířil do zámezí, Augsburg bude vhazovat.
1
Utkání právě začalo.
Oba celky již pomalu míří na hrací plochu. Utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Pohled do tabulky
Souboj slibuje vyrovnaný průběh, Wolfsburg se nachází na šesté pozici. Na svém kontě má 40 bodů. Augsburg se v letošním ročníku prezentuje opět velmi dobře, se ziskem 38 bodů okupuje osmou příčku. První vzájemný zápas dopadl lépe pro Wolfsburg. Mužstvo z města značky Volkswagen zvítězilo na domácím trávníku těsně 2:1. Kdo si odnese pomyslné vavříny nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které patří také soboj celků WfL Wolfsburg a FC Augsburg. Úvodní výkop je ve Volkswagen Areně, tedy domovském stánku Wolfsburgu naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud