To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo krutým debaklem Schalke, které ještě po prvním poločase drželo nadějnou bezbrankovou remízu, nicméně po přestávce čtyřikrát hosté inkasovali a z Volkswagen Arény si odváží nepříjemnou porážku 0:4! Wolfsburg byl po celou dobu zápasu jasně lepší a tři body si dnes jasně zaslouží.
90+1
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Nakonec se STEFAN KUTSCHKE přece jenom prosazuje a po průniku do rozevřené obrany soupeře dává, po přihrávce Schäfera, pod padajícím Hildebrandem svůj premiérový bundesligový gól!
90+1
Dvě minuty nastaví sudí Stark nad rámec základní hrací doby.
90
V devadesáté minutě rozehrávají domácí rohový kop z levé strany, znovu má obrana Schalke velké problémy s uhlídáním Nalda, ten ale hlavičkuje mimo branku.
89
A další velká šance domácích, nejprve Vieirinha nastřelil tyč, poté se snažil dotlačit míč do branky Ja-Čeol Koo, ale Hildebrand nakonec získal míč.
89
Stefan Kutschke se ocitl za obranou Schalke 04, z pravé strany proniká do vápna, střílí, ale hodně nepovedená střela, míč vedle branky.
88
Diego vybojoval míč, přenechává ho Träschovi na pravém křídle, ten o něho ale přichází.
87
Hraje se ve středu hřiště.
86
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Stefan Kutschke.
86
Volný nepřímý kop rozehrává na polovině Wolfsburgu Draxler, ale přestřeluje branku.
84
Diego rozehrává a znovu výtečný Naldo při hlavičkových soubojích, Brazilec posílá míč pouze nad branku Schalke 04.
84
Ke střele se dostává Diego, ale jeho střelu z pravé strany tečuje Santana na další roh.
83
Rohový kop rozehrají i domácí, z levé strany rozehrává Rodriguez.
82
Rohový kop Schalke z pravé strany, obrana Wolfsburgu odvrací do bezpečí.
82
Dobrá střela Drexlera z levé strany, Benaglio vyráží.
81
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ivica Olić, přichází Marcel Schäfer.
81
Ale celá akce končí útočným faulem Nalda.
80
Polák posílá dlouhý nákop na pravou stranu, domácí vybojovali rohový kop.
79
Perišićovo střela z levé strany byla zablokována, dobrá šance!
78
Olić se snaží o průnik po levém křídle, ale ztrácí míč.
77
Český středopolař Jan Polák se dostává do hry na poslední přibližně čtvrt hodinu hry.
76
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Luiz Gustavo, přichází Jan Polák.
76
Träsch faulován v hlavičkovém souboji.
75
Další domácí útok, míč směřuje do Diega na Perišiće na levé křídlo, ten centruje do vápně, kde však míč sbírá Hildebrand.
73
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Jefferson Farfán, přichází Max Meyer.
72
Dnešní utkání sleduje 28 405 diváků.
72
Hosté připravují střídání, na vstup do hry se připravuje Meyer, který by měl nahradit zřejmě Farfána.
71
Träsch fauluje na vlastní polovině, hosté rozehrávají.
70
Je před námi závěrečná dvacetiminutovka a již nyní je jasné, že hosté odjedou, s největší pravděpodobností, z Wolfsburgu s prázdnou a po dvou odehraných ligových kolech tak budou mít na svém kontě pouze jeden bod!
67
To je hodně kruté pro Schalke 04! NALDO zůstal zcela nepokrytý, Felipe Santana přestal nepochopitelně hrát po prohraném souboji, Brazilec se tak dostal k dorážce a posílá míč za záda Hildebranda.
67
To je drtivý tlak Wolfsburgu! Träschovo střela z pravé strany zblokována na roh.
66
Obrovská šance domácích, Diego zakončuje z místa pokutového kopu "z první", fantastickým zákrokem zachraňuje Hildebrand!
65
Draxler ztratil míč v souboji s Träschem, ale vzápětí ho vybojoval zpět.
64
Olić se prodíral do zakončení ve vápně, ale obrana Schalke dokázal situaci vyřešit.
63
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Christian Clemens, přichází Teemu Pukki.
62
Publikum je ve varu, domácí vedou 2:0 a hrají v pohodě.
61
ADELINO ANDRÉ VIERINHA přebral míč na pravé straně pokutového území, udělal dva kroky směrem na střed a zpoza obránce vypálil, míč končí v síti!
60
Je za námi hodina hry, domácí vedou od 55. minuty 1:0 a bude zajímavé sledovat, jak si hosté s tímto stavem poradí v závěrečné půl hodině.
59
Hosté odvrací a snaží se zaútočit.
58
Rohový kop pro Wolfsburg.
56
Hosté vhazují z pravé strany na polovině soupeře, konkrétně Uchida, ale Szalai nevybojoval míč, odkop od branky WfL.
55
Domácí se prosazují z rohového kopu, míč ve vápně hlavičkuje Perišić, míč se odráží od levé nohy ROBERTA KNOCHEHO a končí za zády překvapeného Hildebranda!
54
Olić nedokázal odcentrovat z pravé strany, ale skvělý Ja-Čeol Koo vybojoval rohový kop!
53
Odkop od branky Schalke, Rodriguez nevybojoval rohový kop, o což se na levé straně snažil.
52
Hosté faulují na polovině Wolfsburgu.
51
Ja-Čeol Koo vystihl přihrávku Draxlera před vlastním pokutovým územím, útočná snaha hostů končí.
50
Clemens se dostává do zakončení z levé strany, výtečný Benaglio chytá.
50
Hosté rozehráli volný kop, ale míč končí mimo hrací plochu, domácí Rodriguez vhazuje z levé strany.
49
Jones dostává žlutou kartu za faul na Čeol Koo.
49
Höwedes hlavičkuje pouze mimo branku, odkop do brány.
48
A z rychlého protiútoku se málem prosadil Szalai, který si "narazil" s Draxlerem, ale míč končí mimo branku, rohový kop pro Schalke.
48
Vieirinha si to namířil přímo do vápna po pravé straně, ale obránce Schalke odkopává míč do bezpečí.
47
Míč již získávají domácí.
47
Hosté kombinují na polovině hřiště.
46
46
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Klaas-Jan Huntelaar, přichází Adam Szalai.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:33 hodin.
První poločas je za námi. Sice jsme nezaznamenali žádnou branku, ale i tak sledujeme velmi dobrý fotbal. Hraje se hodně útočně, hlavně domácí fotbalisté se často dostávají do zakončení a i proto jsme byli svědky několika gólových šancí. Hosté zahrozili pouze jednou, to když Huntelaarova střela prolétla jen těsně vedle tyče Bagliovo branky. Doufejme, že se ve druhé půli nějakého gólu dočkáme a hra dostane ještě větší spád!
45+1
Sudí Stark nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby, hraje se na polovině Schalke.
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, domácí faulují na polovině Schalke, které rozehrává.
44
Farfán rozehrává volný přímý kop z levé strany, ale Huntelaar tam ostře "zajel" do Benaglia, Stark píská útočný faul.
43
Za velké nevole publika píská Stark faul domácímu Träschovi, ano, tvrdý skluz na v blízkosti pokutového území WfL, správné rozhodnutí.
42
Učida vhazuje z pravé strany na polovině soupeře.
41
Farfán faulován důrazným Rodriguezem na polovině Wolfsburgu.
40
Klaas Jan Huntelaar pohotově zakončil z levé strany, míč prolétl těsně vedle vzdálenější tyče!
39
Odkop do branky Schalke.
38
Rohový kop pro Wolfsburg. Z pravé strany rozehrává Diego, Naldo si naskakuje na míč, ale hlavičkuje vedle brány.
37
Klaas Jan Huntelaar dostává za loket v obličeji Luize Gustava, v hlavičkovém souboji, žlutou kartu.
36
Přesto je tu další šance Wolfsburgu, Veirinha dostal neuvěřitelně přesný míč z levé strany od Rodrigueze, přímo na nohu, Portugalec ale sám před brankou nepochopitelně zaváhal a netrefuje bránu!
36
Perišić hledá na pravé straně Veirinhu, ale míč získávají hosté.
35
Hosté napadají rozehrávku na polovině soupeře.
34
Ja-Čeol Koo neváhal, vypálil ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů a míč končí těsně vedle brány!
34
Diego si nyní troufl na slalom mezi čtyřmi obránci soupeře, ale ztrácí míč hned na tom prvním.
33
Schalke má výborně zformovanou obranu, domácí se nemohou prosadit.
32
Rodriguez vhazuje na vlastní polovině z levé strany.
31
Olić padá na levém křídle, ale není to faul, Stark nechává pokračovat ve hře.
30
Je za námi půl hodina hry, sledujeme výtečný fotbal, kterému zatím chybí góly. Aktivnější je zatím Wolfsburg, hosté se soustředí na pozornou defenzivu.
29
Ale výborně zasáhl Luiz Gustavo, který zakládá bleskově útočnou akci.
28
Hosté rozehrávají na polovině Wolfsburgu.
26
Přesný centr z pravé strany Träsche dopadá před Oliće na malé vápno, ten ale zakončuje nepřesně, míč letí nad bránu.
26
Hosté kombinují na polovině Wolfsburgu, ale domácí získávají míč a jdou do útoku.
25
Nepřesná přihrávka na Perišiće, míč mají hosté.
23
Následnou akci končí odpískaný ofsajd Oliće.
23
Santana odehrál "malou domů", Hildebrand vykopává.
22
Domácí kapitán, gólman Benaglio, vykopává.
21
Hraje se výtečný fotbal, v báječné atmosféře, doufejme, že se také brzy dočkáme nějakého gólu!
20
Gustavo v hlavičkovém souboji fauluje Jonese na půli hřiště,
19
Aktivnější jsou zatím jednoznačně domácí fotbalisté.
18
Olić faulován na samé hranici pokutového území, na pravé straně, v těsné blízkosti brankové čáry. Již se rozehrálo, ale sudí píská útočný faul.
17
Dobře rozehraný volný kop! Tři hráči se naráz rozběhli k míči a až ten třetí, Naldo, vystřelil – Hildebrand předvedl skvělý zákrok!
16
Diego faulován Jonesem a Wolfang Stark musí americkému internacionálovi v dresu Schalke domlouvat, příště to již bude karta!
15
Z pravé strany si nabíhá do vápna Olić, ale Hildebrand vybíhá a bere si míč.
14
Diego naskočil v hlavičkovém souboji do Jonese, vše "čisté", ukazuje rozhodčí Stark.
13
Draxler pohotově střílí v pokutovém území soupeře, to byla dobrá střela, ale zblokována někým z bránících hráčů Wolfsburgu.
12
Clemens faulován, hosté rozehrávají, ale na všechno mají zatím strašně málo času.
11
Vzápětí ale Träsch vybojoval další roh. Z pravé strany rozehrává Diego, ale obrana Schalke odvrací míč do bezpečí.
11
Rozehrává opět Rodriguez, ale Naldo naskakuje v pokutovém území o vteřinu později a míč netrefuje.
10
Olić centruje z levé strany, ale po zásahu Santany je to další roh pro Wolfsburg z levé strany.
9
Hildebrand vykopává od branky, ale to byl hodně nepovedený odkop, míč končí v autu, Träsch vhazuje z levé strany.
8
Z levé strany rozehrává Rodriguez, míč se dostává k Diegovi, který centruje před bránu Schalke, ale sudí píská ofsajd.
7
Jones fauluje na vlastní polovině, tentokrát mají volný kop k dispozici fotbalisté Wolfsburgu. Míč letí těsně vedle brány, rohový kop.
6
Je z toho rohový kop pro Schalke z levé strany. Hosté zůstali u míče po rozehrání, ale Naldo si pohlídal soupeře a je to odkop od brány.
5
Ja-Čeol fauluje na vlastní polovině Högera, Schalke má k dispozici volný kop z pravé strany.
4
Hosté se zatím nedostali s míčem za půlku.
3
Naldo posílá přesnou přihrávku na pravé křídlo na Träsche, ten ale míč ztrácí.
2
Rodriguez fauluje na polovině soupeře, hosté rozehrávají.
1
V dresu Wolfsburgu se premiérově představí Brazilec Luiz Gustavo!
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Träsch, Naldo, Knoche, Rodríguez – Vieirinha, Perišić, Diego, Ja-Čeol, Gustavo – Olić

FC Schalke 04: Hildebrand – Höwedes (C), Santana, Učida, Fuchs – Draxler, Clemens, Höger, Jones, Farfán – Huntelaar

Rozhodčí: Stark – Salver, Pickel.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola německé Bundesligy, v němž domácí WFL WOLFSBURG přivítá SCHALKE 04. Utkání se odehraje ve Volkswagen Aréně, hlavním rozhodčím je velezkušený Němec Wolfgang Stark.
WFL WOLFSBURG
Vstup do sezóny 2013/2014 se Wolfsburgu příliš nepodařil, když se v úvodním kole musel smířit s porážkou v derby s Hannoverem (0:2). V HDI-Aréně v Hannoveru šli domácí brzy do vedení a hned v 17. minutě se prosadil Leon Andreasen. Wolfsburští se pak dostali do nepříjemné situace, když nejprve ve 32. minutě dostal červenou kartu Maximilian Arnold a v 52. minutě byl druhým vyloučeným Timm Klose. I přes dvojí oslabení se fotbalisté WFL snažili o vyrovnání, ale postupně převahu získávali domácí, kteří pečetili své vítězství gólem Szabolcse Husztiho v 84. minutě.
FC SCHALKE 04
Fotbalisté Schalke také nevstoupili do nového ročníku dle očekávání, když v prvním kole pouze remizovali na svém stadionu s Hamburgerem SV 3:3. V divoké přestřelce se dokázal dvakrát trefit Klaas-Jan Huntelaar, který se trefil již ve 2. minutě zápasu. Pak však ve 12. minutě vyrovnal z penalty van der Vaart a ve 23. minutě dostal hosty do vedení Maximilian Beister. Ještě do přestávky ale ve 45. minutě vyrovnal svou druhou trefou Huntelaar a čekalo se, jak se hosté s gólem "do šatny" vyrovnají. Branka Sobiecha ze 49. minuty však znamenala vedení HSV a remízu nakonec zachraňoval v 72. minutě Ádám Szalai. Dnes na hřišti WfL tak chtějí S04 jednoznačně bodovat, nejlépe zvítězit!
Češi na hřišti
V dresu domácího Wolfsburgu by měl k utkání nastoupit dvaatřicetiletý záložník Jan POLÁK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.