Je za námi předehrávka 32. kola Bundesligy.
V důležitém boji o záchranu nakonec oba týmy berou po bodu.
Už to vypadalo, že o výsledku rozhodne gól Mehmediho z 25. minuty. Nakonec domácí vyrovnali v poslední minutě po hlavičce Kačara.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc.
90+5
Domácí obrana nedopustila žádný problém a míč posílá daleko do bezpečí.
90+5
Klaus v poslední nastavené minutě vybojoval standardní situaci v blízkosti pokutového území.
90+4
Jansen zasáhl kopačkou do hlavy Philippa. Naštěstí pro hostujícího hráče nejde o nic vážného.
90+3
Na hřišti to jiskří a rozhodčí se snaží hráčům domluvit.
90+1
Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby pět minut.
90
Hamburg právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! GOJKO KAČAR v poslední minutě vyrovnává na 1:1! Kačar se dostal k odraženému balonu a hlavou posílá míč do branky! Hosté protestují, kvůli údajnému faulu na brankáře, z opakovaných záběru je jasné, že k žádnému faulu nedošlo.
89
Čas se domácím hráčům krátí a mají zde zřejmě poslední možnost jak vyrovnat. Následuje totiž rohový kop.
88
Míč se dostal až za brankovou čáru a vykopávat bude hostující brankář. Ten s rozehráním moc nepospíchá, což se nelíbí domácím fanouškům.
87
Poslední střídání na straně domácích. Hřiště opouští Stieber a jeho místo zaujme na zbývající minuty Beister.
86
Z přímého kopu domácí Bürkiho příliš neohrozili.
85
Kempf musel zatáhnout za ruční brzdu, kdy neodhadl situaci a Rudņevs mohl běžet sám na brankáře.
83
Hosté se snaží dohrát zápas v co největší pohodě na polovině soupeře.
82
Kempf při snaze získat míč fauloval domácího obránce. a daroval tak lacino míč soupeře.
81
Dá se očekávat s větším náporem domácího týmu. S tímto faktorem přichází také otevřenější obrana, což by mohlo vyhovovat brejkům hostí.
80
Do konce zápasu nám zbývá zhruba deset minut a hosté stále vedou 1:0.
79
Petersen mohl po krásném úniku Philippa uklízet míč do prázdné branky nebít dobrého návratu Djouroua, který skluzem zabránil inkasování druhé branky.
79
Druhé střídání na straně domácích. Hřiště opouští Ostrzolek a jeho místo nahradí Rudņevs.
78
Z rohového kopu nebylo nic a hra může pokračovat daleko od domácí branky.
78
Ještě před rozehráním rohového kopu je tu poslední střídání na straně hostí. Günter uvolňuje místo na hřišti Kempfovi.
77
Roh pro hostující Freiburg.
77
S centrem do pokutového území si bez problému poradil Bürki.
76
O pár chvil později hosté střídají podruhé. Ze hřiště odstupuje Mujdža a jeho místo zabere Philipp.
75
První střídání na straně hostů. Hřiště opouští Guédé a jeho místo po zbytek zápasu nahradí Petersen.
74
Guédé za polehávání na hřišti dostává žlutou kartu.
74
Mehmedi v hlavičkovém souboji poslal k zemi Kačara a rozhodčí píská ve prospěch domácích.
73
Domácí borci přidávají na aktivitě, což dělá značné problémy hostující obraně.
73
K odraženému míči se dostal Kačar, který vyslal tvrdý projektil na branku Bürkiho. Střela ovšem trefila obránce Freiburgu na malém vápně.
72
Roh pro domácí tým.
71
Mehmedi si vynutil po křečích ošetření, což se nelíbí domácím fanouškům.
70
Stieber dokázal po skvělém úniku po křídle přihrát Kačarovi, který vyslal střelu ohrožující maximálně diváky za brankou.
69
Guédé zkoušel projít do pokutového území ale jeho strážce si s jeho průnikem dokázal poradit a nakonec vybojoval ještě odkop od branky.
68
Hosté vše rozehráli na krátko a drží míč na svých kopačkách v blízkosti pokutového území.
67
Navíc teď hosté vybojovali rohový kop.
66
Hosté se snaží držet míč na svých kopačkách. Navíc po vybojování autového vhazování s rozehráním nikam nepospíchají a drží cenné vteřinky.
65
Domácím borcům se čas na vyrovnání krátí. Jsou to právě hosté, kteří si dokázali vypracovat více šanci ve druhém poločase.
63
Na zemi se ocitl Günter, který si vynutil ošetřování.
Nevypadá to na nic vážného a bude schopen pokračovat ve hře.
62
Stieber chyboval v rozehrávce a málem Guédé běžel sám na brankáře. Stieber ukázal ale dobrý návrat a zabránil tak ohrožení branky.
60
Domácí vybojovali aut a snažili se rychle rozehrát. Vše zastavil hvizd rozhodčího jelikož na hřišti se objevil další míč po špatné domluvě s podavačem.
60
První ofsajd byl k vidění po nezdařilém útoku domácích. Opakovaný záběr potvrzuje správné rozhodnutí asistenta rozhodčího.
59
Darida vyslal další střeleckou navštívenku na domácího brankáře. Nyní Adler ale nemusel zasahovat, jelikož míč letěl mimo tři tyče.
58
První domácí střídaní. Ze hřiště odstupuje Holtby a jeho místo nahradí Jansen.
56
Rušno bylo v pokutovém území hostů. Lasogga skvěle zatáhl míč a dokázal obejít i brankáře. Bohužel se dostal do špatného úhlu a následný centr skončil za autovou čárou.
55
Mehmedi na druhé straně vybojoval míč a poslal ho na skvěle naběhnutého Klause, ten v rychlosti poslal slabou střelu, se kterou Adler neměl problémy.
54
S dalším centrovaným balonem si poradil Bürki, který chytá do náručí.
53
Míč se po sérii hlaviček a odkopů dostal až k Holtbymu, který vyslal na bránu střelu, ta byla ještě tečovaná a bude z toho další rohový kop pro domácí.
53
53
Vladimír Darida zkoušel překvapit přízemní střelou domácího Adlera. Ten bez značných problémů chytá míč a ihned rozehrává.
52
Pro centrovaný balon si v pohodě vyskočil Bürki.
51
Na druhé straně vybojovali domácí další standardní situaci.
50
Günter otálel s autovým vhazováním. Poté hodil míč na svého spoluhráče tak, že se odrazil zpět do zámezí.
49
Z rohového kopu není nic. Domácí se v pohodě ubránili.
48
Výborný Adler! Nejdříve si dokázal poradit s přízemní střelou Guédého! Poté přišla tutovka z nohy Mehmediho, kteoru Adler dokázal vytěsnit na roh!
47
Druhý poločas začal stejně, taj jako skončil. Míč mají na svých kopačkách domácí hráči, jenže ti nevědí jak se dostat přes pevnou obranu soupeře.
47
Oba trenéři nechali stejné jedenáctky na hřišti.
46
Hráči jsou nastoupeni na hrací ploše. Druhé dějství nám začne za malý moment.
Rozhodčí v prvním poločase nenastavil ani minutku navíc.
V důležitém zápase o šest bodů mezi Hamburgerem a Freiburgem jsme byli svědky pouze jedné branky. Ta přišla ve 25. minutě z kopačky Admira Mehmediho.

Druhý poločas začne zhruba ve 21:30.
45
44
Lasogga zkoušel střílet z hranice velkého vápna. Bohužel pro něj a domácí tým, jeho střela míří mimo tři tyče.
42
Domácí borci poslední dvě minuty obléhají pokutové území Bürkiho, ten si nyní došel pro nadýchaný centr a v pohodě ho sbírá ze vzduchu.
41
Do konce poločasu zbývá zhruba pět minut. Hosté vedou v důležitém zápase o záchranu 1:0 nad domácím Hamburgerem SV. Domácí sice zvýšili po inkasované brance aktivitu, k ohrožení branky hostů to ovšem nevedlo.
40
Domácí kombinují na vlastní polovině, to se nelíbí domácím fanouškům. Ti dávají hlasitým pískotem najevo, že se takto o záchranu nehraje.
38
Vše rozehráli hosté na krátko, až se do malého vápna dostal Klaus, ten se pokoušel centrem najít ještě nějakého spoluhráče. Míč proletěl ale celým územím bez jakékoliv snahy uklidit míč do branky.
37
Schmid byl faulován Kačarem zhruba 40 metrů před brankou Adlera. Uvidíme co hosté vymyslí a jak se pokusí ohrozit branku domácích.
36
Hra se přesunula k hostujícímu brankáři, ten volí daleký odkop až na polovinu soupeře.
35
Kačar skvěle zabojoval! Nejdříve obral o míč Schmida a poté byl sám faulován. Skvělý počin domácího hráče.
34
Darida dokázal vybojovat míč na polovině soupeře a žene se k Adlerově vápnu.
32
Hosté jakoby nyní nechávali předvést své soky, co dokáží vymyslet. Hráči Freiburgu jsou po vstřelené brance nekoncentrovaní a často ztrácí míč.
31
Holtby to zkoušel po pravé straně, ale i s ním si hostující obrana poradila.
30
Domácím se zatím nedaří založit útok a vždy po sérii přihrávek ztrácí.
29
Z přímého kopu nevytěžili domácí nic a musí zakládat útok na vlastní polovině.
28
Mujdža předvedl celkem tvrdý zákrok a rozhodčí píská.
27
Domácí tým je zaskočený vývojem zápasu. Hosté do zápasu vlétli ve velkém stylu. Nyní je na domácích, jak se s výsledkem poperou.
25
Freiburg právě vstřelil branku!
ADMIR MEHMEDI otevírá skóre dnešního zápasu! Mehmedi si naběhl na odražený míč, který si navedl velkého vápna Adlera a celkem z úhlu dokázal poslat míč za brankářova záda.
24
Tak to byl opravdu brankářský um! Stieber se dostal do zakončení poslal míč do jednoho z obránců, ale výborný Bürki dokázal míč vyrazit nohou!
22
Guédé v souboji o míč si pomohl faulem a daroval tak míč domácímu týmu.
21
Atmosféra v Imtech Aréně je neskutečná. Domácí fanoušci vytváří skvělou atmosféru.
20
Je za námi úvodních dvacet minut zápasu. Aktivnějším týmem je rozhodně hostující Freiburg. Uvidíme zda hosté dokáží vstřelit gól.
18
Teď se domácí brankář vyznamenal!! Hosté se dostali do zakončení až se k odraženému míči nakonec dostal na malém vápně Klaus, ten ale poslal míč pouze do dobře připraveného Adlera!
17
Vladimír Darida po krásném úniku neměl komu přihrát a posílá míč svým spoluhráčům na vlastní polovinu.
16
Obrana hostí si se vším poradila a vysílá Vladimíra Daridu do brejku.
16
14
Po dlouhé době se k míči dostali domácí.
Hezký útok zakončil Lasogga slabou střelou se kterou neměl hostující brankář značný problém.
13
Freiburg už pár minut nepůjčil míč domácím. Darida to zkoušel po pravé straně ale Ostrzolek mu nedovolil cestu dále a míč posílá do autu.
12
Vše rozehráli hosté nakrátko, s tím si domácí obrana poradila a odkopává míč do zámezí.
12
Rohový kop pro Freiburg.
11
Günter z přímého kopu posílá míč do postavené zdi před ním.
10
Rajkovič zatáhl za dres Guédího a je tu další přímý kop ve prospěch hostů.
9
Rozhodčí píská další faul, nyní po faulu na Schmida. Hosté rychle rozehrávájí.
8
Teď měli domácí obránci plné nohy práce. Hosté obsadili pokutové území a vše skončilo ofsajdem Schmida.
7
Holtby poslal k zemi Mujdžu, rozhodčí vše viděl a píská faul pro hosty.
5
K míči se dostal i český krajánek Darida, který raději nic nevymýšlel a poslal míč zpět na Mitroviče.
5
Hosté pochopili, že vzduchem to nejde a zkouší kombinovat po zemi.
4
Bürki vyslal daleký nákop až na stranu Hamburgeru. Zde si Adler vše pohlídal a odražený balon bere do náruče.
3
Holtby to zkoušel středem hřiště ale přes čtveřici obránců Freiburgu se neprobil.
3
Stieber se dostal k zakončení, ale jeho střela nenadělala Bürkimu problémy.
2
Krmaš poté ale zbytečně fauloval a domácí budou mít přímý kop.
2
Krmaš si dokázal poradit ve vzdušném souboji s Oličem a odehrál míč do autu.
1
Hráči Hamburgeru zatím nikam nepospíchají a drží míč na vlastní polovině.
1
O rozehrání míče do hry se postarali domácí borci.
Utkání může začít!
1
Domácí jsou oblečeni do bílých dresů s červenými doplňky.
Hosté z Freiburgu v tmavých dresech.
Utkání nám za malý okamžik začíná! Hráči už jsou nastoupeni na hrací ploše.

Hamburger SV: Adler – Westermann, Djourou, Rajković, Ostrzolek – Kačar, van der Vaart – Stieber, Holtby, Olić – Lasogga.
Náhradníci: Brunst-Zöllner – Beister, Diaz Rojas, Diekmeier, Jansen, Jiráček, Rudņevs.

SC Freiburg: Bürki – Krmaš, Mujdža, Mitrović, Günter – Schmid, Darida, Höfler, Klaus – Mehmedi, Guédé.
Náhradníci: Mielitz – Petersen, Kempf, Philipp, Riether, Schuster, Torrejón..
Příjemný páteční večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Německá Bundesliga má na programu předehrávku 32. kola, v jejímž rámci proti sobě v nesmírně důležitém záchrannářském souboji nastoupí Hamburger SV a SC Freiburg. Střetnou se tak týmy, které od sebe v tabulce dělí pouhý bod. Utkáním, jehož úvodní výkop je naplánován od 20:30, vás prostřednictvím online textové reportáže bude provázet FIlip Branšovský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.