Dnešní utkání je u konce! SC Padeborn získává důležité tři body v souboji s FC Augsburg po výhře 2:1!

Tak první poločas na Benteler-Arena stál opravdu za to! Hned od prvních minut začal velmi aktivně Augsburg, který se dostal i do první zajímavé šance. Bobadillovu střelu vykopl na brankové čáře domácí kapitán Hünemeier. Poté ale přebrali iniciativu domácí fotbalisté. Nebezpečně stílel Kachunga, jeho rána ale byla sražená nad branku. Největší šance přišla ve 32. minutě, kdy nastřelil břevno domácí Bakalorze! V závěru poločasu mohli jít do vedení hosté. Højbjerg předvedl parádní fotbalovou akci, ještě před tím ale fauloval Vrančice a gól platit nemohl!

Druhý poločas odstartovala branka Eliase Kachungy, který poslal míč do sítě po centru Heinlotha. Hosté ale s odpovědí přispěchali velmi rychle. Již po čtyřech minutách musel lovit míč ze sítě Kruse po střele Pierra-Emileho Højbjerg, který se trefil opravdu výstavně! Domácí ale bojovali a byli odměněni v 60. minutě. Z levé strany poslal přesný centr Hartherz, na ktrý si naběhl Srdan Lakic a poslal Padeborn do vedení! Oba týmy ještě v závěru spálily několik šancí. Stav 2:1 ale vydržel až do konce a Padeborn se mohl radovat ze zisku důležitých tří bodů!

Domácí SC se tak dostalo na 27 bodů a od Freiburgu jej aktuálně dělí jediný bod! Zato Augsburg si opět zkomplikoval boj o pohárovou Evropu a svou sérii bez vítězství protáhl na čtyři zápasy!

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+3
90+3
Do vápna šel na poslední vteřiny i brankář Hitz. Centr Wernera ale domácí obrana odvrátila a je konec!
90+3
Do vápna teď přílétl míč pro Tima Matavže, Slovince ale opět pozlobilo zpracování a Harzherz míč odkopl.
90+2
Velmi dobrou práci teď odvedl Vrančic, který zavezl míč na útočnou polovinu a snažil se šetřit čas. K zemi ho však poslal Parker a Padeborn má k dispozici volný přímý kop.
90+1
Dlouhý míč Essweina hledal na hrotu střídajícího Matavže. Slovinec však nenačasoval svůj náběh ideálně a u míče byl dříve Kruse.
90
Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby! Augsburg tak má ještě čas na vyrovnání!
89
Poslední střídání provádí i Padeborn. Ze hřiště jde domácí hrdina Elias Kachunga, který vstřelil dnes jednu branku. Na posledních pár minut se na hřiště podívá Strohdiek.
89
No a mohlo být vyrovnáno! Před vápnem se dostal k míči střídající Shawn Parker, který si míč bleskově zpracoval a vyslal pohotovou ránu, který proletěla těsně vedle levé tyče Kruseho branky!
88
Teď ale selhal Werner, který pokazil přihrávku a do protiútoku se dostal Padeborn. Protiútoku táhl Kutschke, který se zachoval hodně sobecky a míč žádnému ze svých spoluhráčů nepředal. Míč mu nakonec sebral Klavan.
87
Augsburg se teď nadechuje k závěrečnému tlaku. Momentálně kombinuje na útočné polovině a hledá možné "skulinky" v obraně Padebornu.
86
Na pravé straně vybojoval míč Heinloth, který jej poslal před vápno na Kutschkeho, který na levé straně našel úplně volného Oualiho. Francouz hající barvy Padebornu vystřelil z první. Jeho technická rána ale letěla nad branku Hitze! Další spálená šance domácího celku!
85
Rozehrávky standardní situace se ujal Vrančic, který poslal do vápna nadýchaný centr. Nejvýše však vyskočil Hong Čong-ho a míč odhlavičkoval!
84
A vzápětí je tu další žlutá karta pro hráče Augsburgu! Po pravé straně unikal Kutschke, kterého tělem odstrčil Højbjerg. Velmi přisná žlutá karta.
82
Arbitr Stieler teď musel sáhnout do kapsičky a vytáhnout žlutou pro Parkera, který ostře atakoval Kachungu a žlutou viděl zaslouženě.
81
No a mohlo být již rozhodnuto! Kachunga výborně prostrčil míč na nabíhajícího Heinlotha, který našel ve vápně Ruppa, který si ale vylámal zuby na Hitzovi. Míč se ale následně odrazil k Kutschkemu, který ale přestřelil z jasné příležitosti! To může domácí ještě mrzet!
80
Do protiútoku se teď dostal Padeborn. Po leév straně jej táhl Ouali, který to vzal na sebe a vypálil. Jeho rána ale skončila pouze v rukavicich Hitze.
79
Augsburg si dokázal vypracovat další rohový kop. Rozehrávky se ujal tradiční exekutor Werner. Jeho centr ale příliš povedený nebyl, neboť míč "zaplaval" přímo do rukavic Kruseho.
78
A Parker se hned po svém příchodu dostal do zajímavé šance! Ve vápně mu přiťukl míč Werner a mladý Němec se nerozpakoval a vypálil přízemní ránu. Velmi dobrý zákrok tak musel vytáhnout Kruse!
77
Ke změne se odhodlal i domácí kouč. Ze hřiště odchází Srdjan Lakic, který vstřelil zatím rozdílovou branku. Na trávník se podívá Stephan Kutschke.
76
Hostující kouč sáhl k poslednímu střídání. Ze hřiště odchází Bobadilla, který je nahrazen mladým Shawnem Parkerem.
75
Na levé straně se opět snažila něco vymyslet dvojice Hartherz – Ouali. Prvně jmenovaný vysunul Oualiho do úniku. K němu ale velmi rychle přistoupil Verhaegh.
74
Francouz Ouali si to teď z levé strany namířil do středu a vyslal jedovatou střelu. Ta ale mířila příliš vysokok a Hitz si tedy další zákrok nepřipsal.
73
Hartherz vybojoval u postranní čáry míč a vyslal do úniku Oualiho. Francouz se pokoušel ideálně načasovat centr na Lakice. To se mu příliš nepovedlo, navíc Chorvat byl obsazen.
72
Na rohový kop Vrančice si naskočil Hünemeier. Domácí kapitán ale nemířil příliš přesně a míč mířil vysoko nad branku.
72
Rupp se hned po svém příchodu zapojil do hry a na pravé straně se dostal po přiťuknutí Heinlotha do úniku. Ten zastavil Baba odkopnutím míče na roh.
71
První změnu přichystal i domácí kouč. Ze hřiště míří Turek Süleyman Koc a jeho míste na trávníku zaujme Němec Rupp.
70
Na polovině hřiště teď přišel o míč Vrančic a hrozilo, že se Højbjerg dostane do rychlého útoku. To ale nedovolil domácí hráč, který Dána srazil k zemi pouze za cenu faulu.
69
Kachunga i Baba jsou již za postranní čárou. Domácí kanonýr zřejmě bude schopen pokračovat ve hře. V pořádku snad bude i Baba.
68
Do hlavičkového souboje se teď dostal Baba a Kachunga. Oba hráči se udeřili do hlavy a skončili na zemi. Ihned k nim přicházejí lékaři.
66
Augsburg je ale v poslední minutách lepší. Na pravé straně se dostal k míči Verhaegh, který centrem hledal ve vápně Bobadillu. Hostující hráč se ale k miči nedostal, a ten doskákal do zámezí.
65
Augsburg ale nadále zůstal na polovině svého soupeře a Werner se opt snažil něco vymyslet na pravé straně. Domácí obrana ale byla pozorná.
64
Padeborn teď sice vybojoval rohový kop. Rozehrávka se lae Kocovi příliš nepovedla a Augsburg se dostal do protiútoku. Werner si to namířil mezi dvojici protihráčů a již od začátku akce bylo jasné, že nemá šanci. Domácí obránci situaci zvládli.
63
Hostující celek podniká další změnu. Ze hřiště jde málo výrazný Kohr, který je nahrazen mladým Němcem Essweinem.
62
Hra je ale přerušena, neboť po ostrém zákroku Wernera zůstal ležet na zemi Vrančic.
62
Teď je psychická pohoda na straně Padebornu, který si vzal vedení velmi rychle zpět a nyní kombinuje na polovině svého soupeře.
60
Paderborn právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Padeborn si bere po osmi minutách vedení zpět. Na levé straně vybojoval míč Hartherz, který postupoval po levé straně a následně poslal do vápna centr, na který si naběhl SRDJAN LAKIC. Na jeho přesnou hlavičku byl Hitz krátký! Benteler-Arena je v euforii!
59
Domácí fotbalisté teď kombinovali na pravé straně Heinloth se pokoušel narazit si míč s Bakalorzem. Do jejich kombinace se ale vložil Kohr.
58
Na druhé straně se dostal do protiútoku slovinský útočník Tim Matavž. Práce s míčem mu ale nevyšla a následně byl donucen faulovat Hartherze.
57
Po ostrém faulu Verhaegha na Vrančice mají domácí k dispozici další volný přímý kop. Rozehrávky se ujal Vrančic, který hledal ve vápně Hünemeiera. Domácí kapitán byl však obsazen Hong Čonh-hem, který míč odhlavičkoval.
56
Do další šance se dostávali fotbalisté Augsburgu. Míč se dostal za obranu k Matavžovi, který ale zakončoval ve skluzu. Kruse vyběhl pozdě a míč nezasáhl. Za brankářem Padebornu ale zasáhl Heinloth, který míč odkopl do zámezí.
55
Do střelecké pozice se teď dostal hostující Werner. Jeho rána zpoza vápna ale Kruseho neohrozila a mířila vysoko nad branku.
53
Tak to by jsme měli. Během tří minut jsme viděli dvě branky a utkání začíná znovu. Augsburg je momentálně na tom lépe a kombinuje na útočné polovině.
52
Augsburg právě vstřelil branku!
No ale Augsburg bleskově odpovídá! Bobadilla se dostal k míči na levé straně, prostrčil jej na PIERRA-EMILA HøJBJERGA, který se prezentoval krásnou střelou pod břevno! Výstavní rána fotbalisty, který je v Augsburgu na hostování z Bayernu!
50
Na levou stranu teď dostal míč Matavž, který jej pohotově poslal do vápna. Zde si nerozuměl Hünemeier a Rafa, oba si dávali přednost. K miči se tak dostal Bobadilla, který našel za vápnem Kohra. Jeho střelu ale zblokoval Bakalorz.
48
A je to 1:0! Domácí Padeborn se dostává hned v úvodu poločasu do vedení! Na pravou stranu dostal míč Michael Heinloth, který poslal do vápna přízemní centr, který zamířil přesně k nohám ELIASE KACHUNGY, který neměl problém doklepnout míč do sítě!
47
Matavž si v souboji s Rafou pomohl zřejmě nedovoleným zákrokem. Domácí stoper ale i vleže dokázal odkopnout míč, ten se však dostal na kopačku Wernera, který vystřelil. Kruse lapil!
47
U postranní čáry byl teď svalen k zemi Heinloth. Nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující Bobadilla.
46
Výhodu úvodního výkopu druhé půle měli domácí. Míč putoval na Bakalorze, který se hned v úvodu prezentoval pěknou kličkou proti Wernerovi.
46

Druhý poločas začne v Benteler aréně přibližně v 16:30.
45
44
Tak teď jsme viděli naprostou fotbalovou parádu od Højbjerga, který se obtočil kolem dvojice hráčů a následně poslal krásnou střelu do růžku branky! Branka ale platit nemůže, neboť před tím se Højbjerg ohnal rukou po Vrančicovi. Rozhodčí odpískal faul. Velká škoda, neboť tuto byla parádní fotbalová akce!
43
Gólman Hitz teď váhal s výkopem míče a hned si vysloužil pískot domácích fandů.
42
Padeborn má k dispozici již druhou standradku v krátkém časovém sledu. Rozehrávky se ujal opět Vrančic, který na zadní tyči hledal Kachungu. Německý střelec měl proti sobě Kohra, kterého v souboji poslal k zemi a rozhodčí neváhal s odpískání nedovoleného zákroku.
41
Rozehrávky standardní situace se ujal tradiční exekutor Vrančic. Jeho centr se snášel do vápna. Hitz šel ven z branky a míč se mu podařilo vyboxovat. Míč se odrazil k Lakicovi, pomezní rozhodčí ale velmi dobře viděl, že Chorvat vybíhal z ofsajdu.
41
A je tu další standardka pro domácí! Bakalorze se vyhnul Kohrovi a ten ho poslal k zemi.
40
Tak Caiuby nakonec nebude schopen pokračovat ve hře a musí střídat! Na hřiště jde slovenský kanonýr Tim Matavž!
39
Další míč od Bakalorze opět směřoval dopředu na Kachungu, tomu ale nesedlo zpracování a k domácmu hráči přistoupil Klavan, který i s trochou štěstí získal míč pro Augsburg.
38
Caiuby je již zpět na nohou a odchází za postranní čáru v doprovodu lékařů. Za pár chvil by se měl zapojit zpět do hry.
37
Na zemi teď zůstal ležet Caiuby, který si zničehonic lehl na tráník. Přicházejí k němu lékaři a vypadá to, že brazilský střelec bude pořádku.
35
Od Bakalorze šel míč dopředu na Kachungu. Velmi dobře četl hru Hitz, který včas vyběhl a míč vypíchl před domácím forwardem. Dle rozhodčí ale Kachunga Hitze dohrál a byl odpískán faul.
34
Ani rohový kop Wernera ale nestojí příliš za zmínku. Jeho centr dokázala obrana Padebornu odvrátit a Kruse mohl zůstat v klidu.
33
Rozehrávka rohového kopu se Vrančicovi příliš nepovedla a Ausburg šel do protiútoku. Caiuby našel na levé straně Wernera. Velmi dobře se ale stihl vrátit Heinloth, který zahrál míč raději na rohový kop.
32
Tak poslední minuty patří jasně domácímu celku! Po levé straně zavezl míč Harzherz, který našel centrem ve vápně Bakalorze, který se z první opřel do míče. Jeho střela byla ještě tečována Lakice a skončila na břevně!
30
Rohový kop rozehrál Vrančic, který našel nadýchaným centrem ve vápně Lakice. Chorvatský útočník se ale dostal pouze ke slabé hlavičce a Hitz dokázala zasáhnout.
29
A mohlo udeřit na druhé straně! Na hranici vápna se míč dostal k Lakicovi, který chytře předal míč Kachungovi na pravou stranu, který vypálil. Jeho střelu zblokoval Baba na rohový kop!
28
Hostující celek se prokombinoval až na levou stranu a míč se dostal k mič se dostal k Wernerovi, který prudce vystřelil. Kruse ale nemusel zasahovat, neboť míč mířil nad branku.
27
Na pravé straně se teď dostal do souboje Harzherz s Bobadillou. Míč se po souboji odrazil do zámezí. Pomezní rozhodčí ale přisoudil míč pro Augsburg, čímž vzbudl velkou nevoli domácích fanoušků.
26
Augsburg se teď vrací ke staré klasice z úvodu zápasu a opět v pohodě kombinuje na vlasntí polovině. Domácí se ale snaží aktivně napadat.
25
Domácí fanoušci se teď dožadovali odpískání další penalty! Před vápno se odrazil míč na nohu Oualiho, který udělal kličku Klavanovi na levou stranu a po údajném kontaktu spadl. Rozhodčí Stieler však zůstal ledově klidný a penalta se pískat nebude!
24
Dlouhý míč Heinlotha směřoval do vápna na Kachungu. Výše ale vyskočil Klavan, který míč odhlavičkoval za vápno.
23
Na druhé straně zahrozil střelou ze střední vzdálenosti Kohr. Střela německého hráče ale mířila hodně mimo a Kruse mohl zůstat v klidu.
22
Další rychlou akci domácích započal na pravé straně Heinloth, který odcentroval. Míč směřoval do vápna na nabíhajícího Lakice, ten ale spadl k zemi po kontaktu s Klavanem. Na zadní tyči míč Ouali už nestihl.
21
Standardku rozehrál Vrančic, který poslal jedovatý centr do vápna. Míč se vápně odrazil od Klavana k Caiubymu, který dle domácích fanoušků zahrál míč rukou. Opakované záběry ale potvrdily opak!
20
Padebornu se teď podařilo usadit na útočné polovině a ještě chvilku na ní také zůstane. Caiuby zatahal za dres Bakalorze a je z toho volný přímý kop pro domácí.
18
Domácí fotbalisté teď předvedli porpvé v tomto zápase rychlý přechod do útoku. Po pravé straně postupoval Heinloth, který našel před vápnem Bakalorze. Německý středopolař se opřel do střely, ta ale skončila vysoko nad brankou Hitze.
17
Standardní situaci rozehrál Baier nakrátko pro Weinera, který se položil do střely. Jeho "jedovku" zablokoval Heinloth. K hlavičce se ale dostal Verhaegh, který poslal míč do vápna pro Bobadillu, ten však byl v ofsajdu.
16
První žlutý kartonek tohoto zápasu vidí domácí kapitán Hünemeier, který zastavil protiútoku Augsburgu pouze za cenu faulu. Tělem srazil k zemi Højbjerg a žlutou si zasloužil.
15
Rozehrávka rohového kopu se Vrančicovi příliš nepovedla a Augsburg se dostal do rychlého protiútoku. Po levé straně ho táhl Werner, který poslal míč do vápna, Caiuby elegantně přenechal míč pro Bobadillu. K tomu ale výborně přistoupil Hartherz a Padeborns se ubránil.
14
Vrančic teď dokázal dostat míč na levou stranu pro Oualiho. Ten měl proti sobě Verhaegheha. Odcentrovat se mu nepodařilo, ale rohový kop vybojoval!
13
Teď poprvé v zápase kombinoval Padeborn na polovině svého soupeře. Přihrávka nejlepší střelce SC Kachungy na Oualiho ale byla nepřesná a vhazovat bude Augsburg.
12
Augsburg je zatím v zápase jasně lepší. Domácí se kromě rychlého protiútoku z čtvrté minuty k ničemu nedostali.
11
Augsburg teď uklidňuje hru a kombinuje na své polovině. Verhaegh teď odvážně přenesl hru na levou stranu k Wernerovi, ten míč se štěstím stihl na hrací ploše.
9
No tak to byla první pořádná příležitost! Již čtvrtý rohový kop rozehrál Werner, který našel ve vápně úplně volného Bobadillu, který trefil míč "placírkou" a střela mířila přesně k tyči. Naštěstí pro domácí zde byl připravený Hünemeier, který míč vykopl z brankové čáry!
9
Rozerhávky rohového kopu se ujal Werner, vzápětí si ale rohový kop zopakuje, neboť míč do zámezí zahrál opět Heinloth.
8
Bakalorz teď prostrčil míč na Højbjerg, který vysunul na levé křídlo Wernera. Ten měl proti sobě obránce Heinlotha, který ve skluzu zahrál míč na roh. Již třetí v zápase!
7
Rozehrávky se ujal Werner, ten ale podklouzl a jeho centr se mu přiliš nepovedl. Před vápnem si jej našel Vrančić, který jej odkopl do bezpečí.
7
Po faulu Rafy na Brazilce Caiubyho je tu první standardní situace pro hosty!
6
Po sérii hlaviček se míč snesl na kopačku Heinlotha. Německému hráči ale vůbec nesedlo zpracování a je z toho další autové vhazování pro Augsburg.
5
Hosté stále drží míč na svých kopačkách. Teď se pokusil o dlouhý míč na hrot stoper Klavan. Míč mířil na domácího Bakalorze, od něj se míč odrazil do zámezí.
4
Augsburg je od prvních minut velmi aktivní. Pohlednou kombinaci předvedli na pravé straně Bobadilla s Verhaeghem. Prvně jmenovaný se ale ke střele nedostal, neboť k němu velmi rychle přistoupil Bakalorz.
3
Těsně před vápnem se k první střele dostal Baier, jeho střelu ale ztečoval na rohový kop Hünemeir. Již druhého rohu se ujal opět Bobadilla. Jeho centr ale domácí obrana odvrátila.
2
Rohového kopu se ujal hostující Bobadilla, který jej rozehrál nakrátko s Wernerem. Rozehrávka ale nevyšla a domácí se dostali k míči Ouali vysunul vpřed Kachungu. Ten byl však zdvojen a o míč přišel.
1
A hned v úvodu jsme tu měli odvážný průnik do vápna. Caiuby se prodral do vápna po levé straně a pokoušel se procpat míč do vápna. Ve skluzu ale zasáhl domácí kapitán Hünemeier. Rohový kop pro hosty!
1
Úvodní výkop měli k dispozici fotbalisté hostujícího celku. Míč z kopčaky Caiubyho putoval na obránce, kteří zakládají postupný útok.
1
Hráči obou týmů již nastupují na trávník a zaplněná Benteler-Arena už se nemůže dočkat úvodního výkopu!

SC Paderborn 07: Kruse – Hartherz, Hünemeier, Rafa, Heinloth – Ouali, Vrančić, Bakalorz, Koç – Kachunga, Lakić.
Náhradníci: Lueck – Rupp, Kutschke, Sağlık, Strohdiek, Meha, Vucinovic.

FC Augsburg: Hitz – Baba, Klavan, Hong Čong-ho, Verhaegh – Baier, Kohr – Werner, Højbjerg, Bobadilla – Caiuby.
Náhradníci: Manninger – Feulner, Parker, Esswein, Janker, Či Tong-won, Matavž.

Rozhodčí: Stieler – Ittrich, Thielert (vš. GER).
Hezké sobotní odpoledne! Vítám všechny fanoušky fotbalu, ale hlavně německé Bundeligy! Nejnavštěvovanější liga světa má o tomto víkendu naplánováné 28. kolo. My se společně zaměříme na utkání SC Padeborn 07 proti FC Augsburg. Úvodní výkop je naplánován na 15:30 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
SC PADEBORN 07
Nováček neměcké nejvyšší soutěže šokoval velmi dobrým vstupem do soutěže, kdy po úvodních kolech byl dokonce na prvním místě o skóre před Bayernem! Poté ale došel Padebornu dech a přicházely samé ztráta. Momentálně je tým Andrého Breitenreitera na sestupové sedmnácté příčce se ziskem 24 bodů. Horší je již jen trápící se Stuttgart. Na patnáctý Freiburg ztrácí Padeborn čtyři body. Do konce Bundesligy však zbývá ještě jedenáct zápasů a tým ze Severního Porýní-Vestfálska se může ještě o záchranu porvat.

Poslední zápasy Padebornu ale ukazují, že SC je v pořádné herní i výsledkové krizi. Poslední výhra se datuje až do února, kdy Padeborn uspěl na hřišti Hannoveru 2:1. Poté přišlo "hluché" období a Padeborn za sedm zápasů vybojoval jediný bod! Poslední zápas odehrál na hřišti Herty Berlín, kde prohrál 0:2. Vedení ale nadále věří ve schopnosti kouče Breitenreitera, který je ve funkci od července 2013. Výhra by se v dnešním zápase domácím hodila, nicméně Augsburg zažívá velmi dobrou sezónu a pro Padeborn dnešní utkání bude velmi těžké.

Gólově nejproduktivnějším hráčem Padebornu je mladý Němec Elias Kachunga, který přišel v létě z Mönchengladbachu. Rodák z Haan nastřílel v této sezóně pět branek. Velmi důležitý článek sestavy je také Moritz Stoppelkamp, který se ve středu hřiště stará hlavně o tvorbu hry. I tak ale nastřádal už tři přesné zásahy.
FC AUGSBURG
To Augsburg je v cela odlišné situaci. Po 27 kolech je momentálně na šesté pozici se ziskem 39 a reálně bojuje o účast v pohárech. Jeho konkurent v boji o "poháry" je sedmý Hoffenheim, který ztrácí dva body. Augsburg na tuto situaci rozhodně není zvyklý. Po postupu do Bundesligy v sezóně 2010/2011 zažíval pouze boje u záchranu.

Ani Augsburg se ale nemůže chlubit nikterak dobrou formou. Tým Markuse Weinzierla čeká na vítězství už tři zápasy. Poslední vítězství ale stálo za to. Ve 24 kole přivítal Augsburg doma dobře hrající Wolfsburg, který dokázal porazit 1:0. Následně ale přišla domácí pořážka s Mohučí 0:2. Stejným poměrem prohrál Augsburg i utkání ve Freiburgu. Posledním utkání FC byl zápas se Schalke, které je na páté příčce a je dalším konkurentem Augsburgu v bitvě o poháry. Utkání v SGL aréně ale skončilo bezbrankovou remízou. I přesto je Augsburg považován za mírného favorita tohoto utkání.

Tým sídlící ve městě poblíž Mnichova se v této sezóně může spolehnout na produktivitu střelce z Paraguaye. Raúl Marcelo nasázel již sedm branek a je nejlepším střelcem. Pro hru Augsburgu je také důležitý Němec Tobias Werner, který i z pozice záložníka dokázal vsítit už šest branek. I na tohoto hráče se dnes můžeme těšit. V kádru Augsburgu figuruje také český hráč Jan Morávek, ten však laboruje stále s vážným zraněním, které si přivodil při letní přípravě Augsburgu.