Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u Bundesligy zase někdy nashledanou.
Utkání je u konce! Domácí celek kontroloval utkání po celou dobu hry. Skóre otevřel v jednapadesáté minutě z penalty Yunus Mallı. Aktivita Mohuče pokračovala a zakončena byla v pětaosmdesáté minutě, kdy zvýšil vedení po necelé minutě na hřišti Levin Öztunali!

Mohuč si tak připsala druhé vítězství na domácí půdě.
90+5
90+4
Po útočném faulu domácího celku se bude ještě jednou odkopávat od branky norského brankáře. Moc se toho nejspíše už nestane.
90+3
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Pablo De Blasis, přichází José Rodríguez.
90+2
Nad rámec tohoto utkání se budou hrát dohromady čtyři minuty. Utkání je již rozhodnuto, a tak se toho moc nejspíše nestane.
90+1
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Yunus Mallı, přichází Leon Balogun.
89
Individuálně se do zakončení prodral Pablo De Blasis, který z hranice vápna posílal střelecký pokus. Ten ovšem šel jen doprostřed branky.
88
Domácí celek vede o dvě branky a hraje v poli o jednoho hráče v přesile. Toto utkání již nemůže ztratit. Mohuč si dojde pro tři body.
86
Nyní navíc zastavil snažení jednoho z domácích Max Christiansen. Ten už jednu žlutou kartu měl, a tak Manuel Gräfe vytasil druhou!
85
Mainz právě vstřelil branku!
Tak to bylo opravdu rychlé! Jhon Córdoba se dostal po levé straně do vápna, kde proti němu vyběhl brankář. Kolumbijský fotbalista ovšem dokázal přihrát LEVINU ÖZTUNALIMU, jenž svým první dotek v utkání zvýšil vedení na 2:0!
84
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Samperio Bustara Jairo, přichází Levin Öztunali.
83
Až do vápna se prodral Jhon Córdoba. Domácí borec prošel do zakončení a skluzem do míče lehce píchl. Jeho pokus ale skončil jen těsně vedle branky!
82
Hostům se v zakončení opravdu nedaří. Vidíme dobrou obrannou hru domácího celku, který pomalým tempem míří k vydřeným třem bodům,
80
Pablo De Blasis dostal přihrávku na pravé křídlo, odkud následně posílal míč do šestnáctky. Tam se ovšem nikomu v červeném nepovedlo míč poslat do branky.
79
Následná akce byla opět zakončena pokusem Yunuse Mallıho. Domácí fotbalista nyní střílel po zemi, ale ani v tento moment nepřekvapil Nylanda.
78
Yunus Mallı vyzkoušel své štěstí střelou z dálky. Jeho pokus ovšem byla zblokována a skončila jen v rukavicích připraveného norského brankáře.
77
Domácí celek po nepovedené rozehře hostů vybojoval aut. Ten bude rozehrán z pravé strany. Dochází ovšem k rozmíšce mezi rozhodčím a hostujícím trenérem.
75
Čtvrt hodinu před koncem základní hrací doby druhého poločasu se k míči na levé straně útočné poloviny dostávají domácí. Ti stále drží hubené vedení.
74
Pokračovalo snažení Ingolstadtu, který vymyslel centr z levé strany. Míč byl ovšem zblokován pozorným bránícím hráčem před ním.
72
Max Christiansen zastavoval snažení domácího faulem ve středu travnaté plochy. Za tento počin mu byla udělena žlutý karta.
72
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Moritz Hartmann, přichází Stefan Lex.
71
Snažení hostujícího celku bylo zakončeno centrovaným míčem z pravé strany do vápna. Tam se ovšem nenašel nikdo, kdo by mohl celou akci zakončil.
69
Ingolstadt nyní postupoval po pravé straně, kde se mu nepovedlo dojít do nějakého zakončení. Postupující hráč vybojoval alespoň aut.
68
Poslední minuty utkání jsou hodně neatraktivní. Ani jeden celek se nedostává do akcí, a tak sledujeme souboj hlavně ve středu hřiště.
67
Domácí se dostali do vápna, kde se k míči dostával Yunus Mallı. Domácímu hráči se ovšem nepovedlo z levé strany levou nohou ideálně zakončit.
65
Penalta se mohla pískat i na druhé straně. Po centru z pravé strany zahrál rukou jeden z bránících hráčů Mohuče. Rozhodčí se ale neodhodlal odpískat druhou penaltu v utkání.
63
Žlutou kartou byl potrestán Jairo Sampeiro, který ve středu hřiště přišlápl nohu hostujícímu hráči. Rozhodčí Gräfe hned vytasil první žlutou kartu.
62
Velká šance Ingolstadtu! Moritz Hartmann se dostal s míčem před brankáře, kterému udělal kličku. Následně zakončoval do prázdné branky, kde ale zaskočil Alexander Hack!
62
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Dario Lezcano, přichází Mathew Leckie.
61
Do zajímavé akce se prodral domácí celek. Centrovaný míč Pabla De Blasise z levé strany zakončoval jeden z jeho spoluhráčů hlavičkovým pokusem. Úspěšný ovšem nebyl.
59
Blíží se nám hodina hry a domácí celek stále vede od jednapadesáté minuty, kdy se z nařízené penalty prosadil Yunus Mallı.
58
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Almog Cohen, přichází Max Christiansen.
56
Daniel Brosinski následně na levé straně vymyslel centrovaný míč, který musel bránící hráč Ingolstadtu odvrátit na aut. Aktivita domácích pokračuje.
55
Standardní situace hostů byla nakonec zakončena střelou k pravé tyčce, kde byl ale domácí Jonas Lössl pohotově připraven. Toto jej nemohlo ohrozit.
53
Domácí celek bude nyní čelit přímému kopu. Hned dva hráči Ingolstadtu se objevili na zemi po tvrdém zákroku. Píská se faul na Daniela Lezcana, jenž byl zastaven před pokutovým územím.
51
K penaltovému puntíku se postavil již klasicky YUNUS MALLI. Domácí fotbalista se v rozeběhu lehce zasekl a vystřelil k pravé tyčce. Tímto pokusem se mu povedlo zaskočit brankáře a přidat tak svou pátou branku v letošním ročníku.
50
Na druhé straně se následně píská penalta! Daniel Brosinski byl na levé straně povalen a rozhodčí Manuel Gräfe se rozhodl ukázat na penaltový puntík!
49
Ingolstadt se pokoušel nadvakrát prodrat do zakončení. Poprvé byla přihrávka zachycena, následně byl Lukas Hinterseer povalen na hranici vápna. Dle rozhodčích v rámci pravidel.
48
Z veliké dálky vyzkoušel štěstí Jean-Philippe Gbamin. Pokus mladého fotbalisty byl ovšem hodně nepřesný, míč skončil vysoko nad brankou Nylanda.
47
Druhý poločas začal aktivitou hostů, kterým se ovšem před vápnem domácího celku nepovedlo nic vymyslet. Následuje tak protiútok Mohuče.
46
První poločas je u konce. Domácí Mohuč byla o něco aktivnější, ale do gólových příležitostí se moc nedostávala. Oba celky nastřelily břevno a mimo těchto šancí jsme toho moc neviděli. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas!
45+1
45
Centr byl ovšem odhlavičkován k bránícím hráčům, kteří míč následně odkopli až na polovinu hřiště. Hosté u míče zůstávají.
44
Výborná šance pro hostující celek, který vybojoval po hodně sporném faulu standardní situaci. Ingolstadt má tak šanci dostat se do vedení.
43
Akce Mohuče byla zakončena centrovaným míčem z levé strany do vápna, kde si ale nikdo na míč naskočit nedokázal. Míč tak poletí od branky Nylanda.
41
Yunus Mallı dostal míč na pravé křídlo, kde si jej pokoušel hodit kolem obránce. Ten byl ovšem zcela pozorný a míč se mu povedlo včas doběhnout.
40
Blíží se nám závěr prvního poločasu. Mohuč stále kombinuje na útočné polovině, ale ke změně skóre zatím nedošlo. Aby toto snažení domácí celek na konci utkání nemrzelo.
39
Po nepovedeně zakončené akci rozehráli domácí rohový kop nakrátko. Daniel Brosinski posílal míč do vápna, ale míč netrefil vůbec dobře, a tak akce byla zakončena hodně nepovedeně.
38
Rohový kop byl zakončen střelou Daniela Brosinskiho. Ten se do míče z hranice vápna opřel levačkou, ale jeho nedůrazný pokus skončil v rukavicích připraveného Nylanda.
37
Skvěle hrající Pablo De Blasis se dostal na levé straně přes obránce a do šestnáctky posílal centrovaný míč. Ten byl ovšem odhlavičkován na roh.
36
Domácí celek je v posledních minutách stále na míči, ale do zakončení stále ne a ne projít. Uvidíme, zda se jim to do konce poločasu povede změnit.
35
Ve středu hřiště byl faulován jeden z domácích fotbalistů. Ten se ovšem ihned zvedl a pokračuje se tak v kombinaci Mohuče.
33
Pablo De Blasis na levé straně našel centrovaným míčem Yunuse Mallıho, jenž se hnal na brankáře. Rozhodčí mu ovšem odmával milimetrový ofsajd.
32
Domácí celek rozvážně kombinuje na vlastní polovině a směrem dopředu se žene postupnou kombinací. Uvidíme, zda budou úspěšní.
30
Půl hodina utkání je minulostí. V posledních minutkách jsou jasně lepším celkem domácí, kteří se ale do nějakého zakončení dlouho nedostali. Všemu chybí myšlenka a finální přihrávka.
28
Následné postupování domácího celku po levé straně ukončil rázným odkopem jeden z bránících hráčů Ingolstadtu. Ten se v posledních minutách jen brání.
27
Mohuč se po menším faulu na levé straně dostala ke standardní situaci. Ta ovšem nebyla zakončena přesným centrem do vápna, a tak se pokračuje mimo šestnáctku.
26
Dario Lezcano byl při svém snažení ve vápně lehce zasažen. O penaltový zákrok se ovšem nejednalo, spíše hostující útočník nezaviněně zakopl.
24
Jairo Samperio vybojoval ve středu travnaté plochy obětavě aut pro svůj celek. Fotbalisté v červených dresech se ovšem nedomluvili, a tak vidíme útok Ingolstadtu.
23
Na pravé straně postupovali domácí fotbalisté. Po zákroku u lajny se na zemi objevil jeden z hostů, jenž byl při snažení útočícího hráče zasažen loktem do obličeje. U míče zůstanou fotbalisté v černém.
21
A cinklo to i na straně druhé! Pokus z dálky se snášel na branku norského brankáře. Míč ovšem cinkl jen o břevno, a to s pomocí zákroku Ørjana Nylanda!
20
Naopak velká šance čekala na Lukase Hinterseera. Hostující hráč se dostal k odkopnutému míči a z hranice vápna jej poslal na branku. Svým pokusem ovšem napálil břevno!
20
Dvacet minutek solidně vypadajícího utkání je za námi. Domácí celek je v posledních minutkách o něco aktivnější, ale do vyložené šance se ještě nedostal.
18
Mohuč se začíná herně zvedat. Z hranice vápna to nyní zkoušel Jhon Córdoba. Jeho důrazný pokus ovšem skončil jen v rukavicích připraveného Nylanda.
17
Yunus Mallı následně vybojoval standardní situaci, kterou sám rozehrál. Jeho centr mířil na zadní tyčku, kde byl Pablo De Blasis. Argentinskému záložníkovi se nepovedlo míč trefit ideálně, ačkoliv byl u branky osamocen!
16
Domácí celek se dostával do luxusního útoku. Jeden z hráčů byl již na hranici vápna, odkud si mohl vybrat dva nabíhající spoluhráče. Míč se mu ovšem nepovedlo dobře přihrát.
15
Mohuč začíná být aktivní. Nyní se jí povedlo dostat do vápně, kde byl ale Yunus Mallı zastaven rázným odkopem bránícího hráče. Domácí ovšem vybojovali aut.
13
Poprvé se do vápna tak dostali fotbalisté Mohuče. Pablo De Blasis byl ovšem nalezen v ofsajdovém postavení, a tak celá akce skončila.
12
Následoval střelecký pokus z hranice vápna, který ovšem neskončil nějakou šancí. Střela byla zblokována a následně skončila v rukavicích Jonase Lössla.
11
Ingolstadt se nyní dostal do vápna, kde se pokoušel několika hlavičkami zakončit. Ani jeden vzdušný souboj ovšem brankou neskončil.
10
Po neúspěšné akci hostujícího Ingolstadtu dostával míč do běhu na levé straně Jean-Philippe Gbamin. Tomu se ale nepovedlo být rychlejší, než jeho bránící hráč.
9
Pokračuje se kombinační hrou domácího celku, který v útoku zatím není vůbec nebezpečný. Uvidíme, zda se jim to postupem času povede změnit.
7
Hostující Roger si ve středu hřiště vyšlápl na jednoho z domácích hráčů. Toho poslali bez míče k zemi. Zákrok na nějaký karetní trest to ovšem nebyl.
6
Mohuč se nyní pokoušela vymyslet nějakou útočnou akci, ale byla ve svém snažení neúspěšná. Míč ovšem hned vybojovala zpět a nyní kombinuje ve středu hřiště.
5
Domácí celek se k míči pořádně ještě nedostal. Ingolstadt hraje aktivně, možná i poslednímu utkání s Dortmundem, kdy vybojovali cenný bod.
3
Snažení Ingolstadtu na levé straně bylo ukončeno poté, co se jeden z hráčů dostával z hranice vápna ke střele. Rozhodčí v předchozí kombinaci viděl ruku hostů.
2
Hosté se ale následně přecijen dostali před branku domácího celku. Zde jsme se ovšem nějakého zakončení nedočkali.
1
Utkání bylo odstartováno výkopem hostujícího celku, který dnes nastupuje v černých dresech. Jejich první útok byl ovšem neúspěšný.
1
Oba celky právě vstupují na travnatý pažit stadionu v Mohuči. Zde se odehraje utkání mezi domácím celkem a Ingolstadtem. Kdo bude v devátém kole úspěšnější?

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Donati, Bell, Hack, Brosinski – Serdar, Gbamin – Jairo, Mallı, De Blasis – Córdoba.
Náhradníci: Huth – Balogun, José Rodríguez, Öztunali, Onisiwo, Bussmann, Bungert.

FC Ingolstadt 04: Nyland – Hadergjonaj, Matip, Tisserand, Suttner – Hartmann, Cohen, Roger, Groß – Lezcano, Hinterseer.
Náhradníci: Hansen – Leckie, Lex, Brégerie, Christiansen, Kittel, Levels.

Rozhodčí: Gräfe – Kleve, Sinn..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.