To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a u dalších fotbalových onlajnů nashledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.
Je konec! Po první polovině, kdy Wolfsburg vyhrával po vlastním gólu Suttnera, vypadalo utkání docela vyrovnaně, druhá půle však jasně patřila domácím borcům. V 69. minutě se po chybě v rozehrávce prosadil Malli a kekonci utkání si připsal branku také kanonýr domácích – Mario Goméz. Wolfsburg tak poráží Ingolstadt 3:0 a připisuje si důležité 3 body v boji o záchranu!
90+1
90
Mario Gomez má stále energii na rozdávání. Nyní naháněl hostující obránce přes celou šířku hřiště a málem se mu povedlo ukořistit balón.
88
Střídání v týmu VfL Wolfsburg; odchází Vieirinha a přichází B. Mayoral.
86
Cohen za předchozí souboj s gólmanem Wolfsburgu dostává žlutou kartu.
86
Místo ohrožení branky se dostal do souboje domácí brankář a Cohen. Costeels zůstává po souboji ležet na trávníku.
84
Hosté budou rozehrávat volný přímý kop z dobré pozice. Mohli by alespoň kosmeticky upravit skóre dnešního zápasu.
82
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04; odchází P. Gross a přichází M. Christiansen.
81
Střídání v týmu VfL Wolfsburg; odchází R. Bazoer a přichází P. Seguin.
80
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A přeci jen tu máme změnu skóre. MARIO GOMEZ si připisuje 14. gól v této sezóně, když si naběhl na krásný centr a z bezprostřední blízkosti překonává Nylanda.
79
Dalo by se říci, že se utkání již pouze dohrává. Hosté se nesnaží o úpravu skóre a domácí se také bezhlavě do útoku neženou.
77
Arnold si teď musel vyslechnout od rozhodčího nějakou tu poznámku k jeho předchozímu faulu, žlutou kartu však nedostává.
75
Domácí kombinují okolo půlící čáry a hledají skulinku v hostující obraně.
73
Ingolstadt jakoby rezignoval, naopak domácí jsou dále aktivní a snaží se ještě navýšit své vedení.
71
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04; odchází A. Morales a přichází A. Jung.
69
YUNUS MALLI zvyšuje skóre dnešního zápasu na 2:0. Hosté chybovali nedaleko vlastní brány, míč se dostal k Mallimu a ten z penaltového puntíku překonává hostujícího gólmana.
69
V pokutovém územím se skácel Gomez, rozhodčí však penaltu nepíská!
69
Domácí borci budou rozehrávat rohový kop.
66
Ingolstadt se marně pokouší projít dobře zorganizovanou obranou domácích. Výborný obranný zákrok si nyní připsal Luiz Gustavo.
63
Hosté teď se štěstím "přežili" další slibný protiútok Wolfsburgu, když se do šance dral velmi aktivní Gomez.
61
V posledních minutách se hra vrátila opět do starých kolejí – aktivnější je tedy Wolfsburg, hosté spíše brání.
58
Gross měl asi největší šanci hostů v zápase! Dostal se k odraženému míči a tvrdou přízemní ranou se pokusil překonat Casteelse, ovšem neúspěšně.
57
Maximilian Arnold zahrál přímý kop zajímavě, když vyzkoušel pozornost brankáře střelou na bližší tyč. Gólman hostů byl však připraven.
56
Faulován byl Bazoer, domácí budou zahrávat volný přímý kop ze slibné pozice.
54
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04; odchází M. Lecie a přichází S. Kittel.
54
Rohový kop budou zahrávat hosté.
52
Hráči Wolfsburgu se teď přihrávkami zbytečně zahánějí a přidělávají si problémy.
51
Po delší době má míč pod kontrolou Wolfburg.
50
Do druhého poločasu lépe vstupují hosté, kteří jsou více na míči a snaží se utkání vyrovnat.
49
Hosté se hnali do protiútoku, nepřesná finální přihrávka jim však překazila plány.
47
Krásná akce domácích na začátku druhého poločasu vedla po ose Gomez – Guleavogui – Malli. Poslední jmenovaný však byl v obtížné situaci a nepovedlo se mu míč nasměrovat na bránu.
46
Střídání v týmu VfL Wolfsburg; odchází D. Didavi a přichází Y. Malli.
46
První poločas je za námi! Nepřinel nám však příliš pohledný fotbal, většiou se míč pohyboval okolo půlící čáry a ani jeden z týmů si nevypracoval žádnou stoprocentní šanci. Aktivnějším týmem však byl domácí WOlfsburg, který se nakonec dočkal gólu, když si míč do vlastní branky nešťastně srazil Markus Suttner. Skóre je po prvním 45 minutách 1:0.
45+2
45+1
A domácí se přeci jen dočkali. Didavi krásně prostrčil míč do prostoru, kam si naběhl Gerhardt, který, nikým neatakován, centroval do vápna na svého spoluhráče. Centr mu sice příliš nevyšel, ovšam míč celkem překvapivě propadl až k MARKUSI SUTTNEROVI, který nešťastně překonává vlastního brankáře.
45
Nastavovat se bude 1 minuta.
45
Z velké dálky to teď zkusil velmi aktivní Gomez, bohužel však o metr přestřelil.
44
Wolfsburg se snaží vsítit před koncem pološasu gól, jeho kombinace však postrádají přesnost a kvalitu.
41
Další žlutou kartu dostává M. Matip (ING).
40
Ingolstadt jakoby úplně přestal hrát a domácí toho málem využili. K tečovanému balónu se uvnitř pokutového území dostal Gomez, jeho zakončení ale postrádalo razanci.
38
Už to vypadalo, že se Gomez po dobré průnikové přihrávce požene sám na brankáře, obrana Ingolstadtu však dobře zareagovala a hrozbu eliminovala včas.
36
Robin Knoche z Wolfsburgu dotává za zbytečný faul žlutou kartu.
35
Špatně rozehraný roh bez problémů odklidila obrana domácích.
35
Rohový kop bude zahrávat Wolfsburg.
33
Hra se přiostřuje a to na obou stranách. Rozhodčí zatím neuděluje za tyto tvrdé zákroky karty, nicméně myslím, že byl měl trochu zklidnit hráče na obou stranách.
31
Krásný zákrok předvedl Casteels, který se vymrštil po odraženém balónu a vytěsnil ho mimo tři tyče.
30
A po přímém kopu uvidíme kop rohový, taktéž v podání hostujícího celku.
29
Hned vzápětí zůstává na trávníku na druhé straně hřiště Hadergjonaj. Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
28
Po vzdušném souboji zůstává na trávníku ležet Suttner a s bolestivou grimasou se drží za kotník.
25
Daniel Didavi měl na své kopačce zatím největší šanci utkání, když se po rychlém protiútoku dostal na hranici vápna ke střele. Jeho pokus však postrádal razanci a Nyland si s ním poradil skvěle.
24
Hra se v posledních minutách vyrovnala, hosté zlepšili kombinaci a snaží se rychleji přecházet půlící čáru, což dělá Wolfsburgu trochu problémy.
22
Výborná práce od brankáře hostů Nylanda, který včasným vyběhnutím zabránil pohromě.
21
V zajímavém náběhu se ocitl Hadergjonaj, bohužel pro něj však na centrovaný míč nedosáhl.
19
Lepším družstvem je zatím domácí Wolfsburg, který svého soupeře nepouští do žádných nebezpečných situací.
17
Luiz Gustavo teď dokázal své kvality, když se v obtížné situaci dokázal zorientovat a odklidit balón z vlastního pokutového území.
16
Tak to je velká škoda pro Wolfsburg! Gomeze, který se už hnal naprosto osamocen na hostujícího gólmana, zastavil praporek pomezního. Ofsajd!
15
Riechedly Bazoer měl na levé straně hodně prostoru, jeho centr do vápna byl ovšem velmi nepřesný a hostující gólman tak bude odkopávat.
14
A hned vzápětí se na útočné polovině provinil M. Suttner (ING) a také on dostává žlutou kartu.
13
První žlutou kartu zápasu dostává R. Bazoer (WOF)
11
Vieirinha krásně obešel obránce a z hranice pokutového území vypálil. Jeho střela však mířila doprostřed brány a brankář neměl žádné potíže s jejím chycením.
10
Nyní se Gerhardt pokusil vysunout Didaviho, jeho prudký centr byl však nepřesný.
9
Jakoby nikdo nevěděl, co s míčem. Obránci obou týmů kombinují hluboko na své polovině a od svých útočníků se zatím nedočkali žádného náběhu.
6
Míč po rohovém kopu dolova trefil Lezcana a odrazil se za postranní čáru.
5
V 5. minutě uvidíme první rohový kop utkání. Ujmou se ho hostující hráči.
4
Wolfsburg se hnal do útoku, nepřesná kombinace však překazila snahu domácích borců.
3
Začátek utkání je opatrný, nikdo nechce udělat chybu. Míč kontrolují hosté, zatím však pouze na své polovině.
1
Domácí hráči nastupují v zelenobílé kombinaci, hostující celekm pro dnešní utkání oblékl klasické červené dresy.
1

VfL Wolfsburg: Casteels – Błaszczykowski, Knoche, Gustavo (C), Gerhardt – Guilavogui – Vieirinha, Bazoer, Arnold, Didavi – Mario Gómez.
Náhradníci: Grün – S. Jung, Mallı, Mayoral, Seguin, Wollscheid, Träsch.

FC Ingolstadt 04: Nyland – Matip (C), Roger, Tisserand – Hadergjonaj, Cohen, Morales, Suttner – Groß, Lezcano, Leckie.
Náhradníci: Ortag – Hinterseer, Christiansen, Jung, Kittel, Lex, Giuseppe..
Vzájemé zápasy:
26.11.16 Ingolstadt – Wolfsburg 1:1
13.02.16 Wolfsburg – Ingolstadt 2:0
12.09.15 Ingolstadt – Wolfsburg 0:0
04.12.13 Wolfsburg – Ingolstadt 2:1
FC Ingolstadt 04
Hostující celek je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř. Ingolstadt má dokonce ještě o 2 body méně než Wolfsburg, tedy 28 bodů za 28 zápasů a patří mu předposlední příčka v Bundeslize. Skóre 31:47 a hned 16 prohraných zápasů svědčí o tom, že hosté neprožívají příliš vydařenou sezónu.
V posledních kolech se však Ingolstadt herně zvedl a zě 3 zápasů bral všech 9 bodů. O úspěch se bude snažit i na půdě Wolfsburgu.

Poslední zápasy:
09.04.2017 Ingolstadt – Darmstadt 3:2
05.04.2017 Augsburg – Ingolstadt 2:3
02.04.2017 Ingolstadt – Mohuč 2:1
VfL Wolfsburg
Domácí tým neprožívá příliš povedenou sezónu, vždyť je pouze 1 bod nad sestupovými příčkami! Wolfsburg zatím za 28 zápasů nasbíral 30 bodů a hned 14x v sezóně byl poražen. Jeho skóre 27:42 napovídá o tom, že s obranou domácích je cosi v nepořádku.
Ani poslední dobou to nevypadá, že se Wolfsburgu forma vrací, protože již 3 kola nevyhrál, a tak se dnes před domácími fanoušky jistě bude snažit tuto nelichotivou šňůru prolomit.

08.04.2017 Schalke – Wolfsburg 4:1
05.04.2017 Wolfsburg – Freiburg 0:1
02.04.2017 Leverkusen – Wolfsburg 3:3
Krásné sobotní odpoledne všem fanouškům německé kopané! Mé jméno je Martin Primus a společně se podíváme na zálas 29. kola nejvyšší německé ligy mezi VfL Wolfsburg a FC Ingolstadt 04.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.