Bundesliga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Leverkusen : Stuttgart - 28. dubna 2018   18:30

0:1
(0:0)
Stuttgart
67' Gentner  (Aogo)
Leverkusen
Leno – L. Bender (86. Kohr), Jedvaj, P. Retsos – Bellarabi (67. Brandt), Baumgartlinger (76. Kießling), Aránguiz, Bailey – Volland, Havertz – Alario.
R. Özcan – Brandt, Kießling, Kohr, V. Jurčenko, Frey, Henrichs.
Welz – Foltyn, Thomsen
BayArena, Leverkusen
Stuttgart
Zieler – Baumgartl, Pavard, Badstuber, Emiliano Insúa – Gentner, Ascacibar, Aogo, Thommy (46. Özcan) – Ginczek (78. Kamiński), Mario Gómez (86. Donis).
Meyer – Akolo, Donis, Mangala, Özcan, Bruun Larsen, Kamiński.

SESTŘIH: Leverkusen - Stuttgart 0:1. Domácí zahodili v prvním poločase penaltu

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Neskutečná jízda Stuttgartu pokračuje! VfB dnes vítězí 1:0 na hřišti Bayeru Leverkusen, který v utkání potvrdil, že je v těžké krizi. Domácím se ani dnes nic nedařilo, v podání Bayeru je to jeden velký zmar.
90+3'
90+1'
Ještě tři minuty nastavil rozhodčí nad rámec základní hrací doby, další odkop od branky Stuttgartu.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, Ron-Robert Zieler (Stuttgart) má míč ve své moci a bude rozehrávat.
88'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) nespěchá s rozehrávkou, to pochopitelně značně irituje domácí fanoušky.
86'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Dominik Kohr.
86'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Mario Gómez, přichází Anastasios Donis.
86'
Žlutou kartu dostává Kevin Volland (Bayer Leverkusen).
85'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) je zatím klíčovým hráčem Stuttgartu, v první půli lapil penaltu, nyní zneškodnil možná největší šanci domácích v celém zápase!
84'
Stefan Kießling (Leverkusen) se opět dostal do zakončení, byl to přímý souboj s gólmanem soupeře, Zieler ho ale i napodruhé dokázal vychytat!
83'
Stefan Kießling (Leverkusen) se sice dokázal dostat k hlavičce, po centru z pravé strany, ale míč poslal vysoko nad branku.
82'
A samozřejmě jedno velké nic v podání domácích – míč se vrací až k půlící čáře.
81'
Bayer má autové vhazování na polovině Stuttgartu.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, Stuttgart je do útoku, ale pouze ve dvou hráčích, to nemělo šanci na úspěch.
78'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Marcin Kamiński.
78'
Hosté se nyní zbavují míče nepřesným nákopem, ale mrzet je to tolik nemusí.
77'
Volný kop domácích – hosté snad ani nemusí bránit, míč totiž letí pouze vedle branky.
76'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Julian Baumgartlinger, přichází Stefan Kießling.
75'
Špatná přihrávka, špatný centr, opět Bayer není schopen zahrozit.
74'
Nyní jsou hosté znovu na své polovině, Leverkusen se snaží.
72'
Bayer vlastní nemohoucností soupeři celou situaci značně ulehčuje, Stuttgart nyní vybojoval autové vhazování z pravé strany, na polovině Bayeru.
71'
Tak opět nic v podání Bayeru, neskutečná útočná bezmoc domácích... míče létají ze strany na stranu, ale aniž by nacházely ty správné adresáty.
70'
Další standardka pro domácí tým, tentokrát z pravé strany, dál od branky VfB.
69'
Leverkusen rozehrál volný kop na polovině soupeře, ale bez úspěchu.
67'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Julian Brandt.
67'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Zasloužený trest pro neschopný Bayer! Domácí mají velké starosti sami se sebou a nyní je po zásluze trestá CHRISTIAN GENTNER. Ten dokázal, po centru Denise Aoga z levé strany, parádní rybičkou dostat míč do branky.
64'
A jak jinak – míč odvrací první bránící hráč, poté se k němu ještě dostává Karim Bellarabi, jež centruje z pravé strany, znovu nepřesně...
63'
Rohový kop pro Leverkusen, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
62'
Míč u brankáře Leverkusenu, Bernd Leno rozehrává.
61'
Je za námi hodina hry, Leverkusenu nelze upřít snahu ve druhé půli, ale těch chyb je až příliš.
59'
Odkop od branky Stuttgartu, který se v posledních minutách musel častěji bránit, ovšem stav zápasu se nemění.
57'
Domácí jsou zpět u vápna soupeře, centr Leona Baileyho (Leverkusen) ale nebyl příliš přesný.
56'
Kevin Volland (Leverkusen) se dostal do čisté gólové šance, ale branku trestuhodně přestřelil!
54'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) poslal míč daleko na polovinu soupeře, tam ale hrají domácí.
53'
Rohový kopo domácích a skončilo to tak, jako pokaždé – žádné nebezpečí pro branku soupeře.
52'
Spousta centrů v podání domácích, ovšem téměř všechny jsou nepřesné.
51'
Míč končí v autu, také ve druhém poločase je to především urputná bitva.
50'
Leon Bailey (Leverkusen) neuspěl na levé straně v souboji s Zielerem, zkoušel si ještě míč zpracovat, to se mu ale již pod nohy vrhl gólman.
48'
Santiago Ascacibar (Stuttgart) neuspěl v souboji s Baileyem, pak ale Baumgartl fauluje, míč tak zůstává na kopačkách domácích.
46'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Berkay Özcan.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Je za námi první poločas, který gól nenabídl, byť k němu měli domácí velmi blízko. V 17. minutě totiž zahrávali pokutový kop, jenže Alario neprostřelil Zielera v brance VfB. To ale bylo ze strany domácích všechno, na Bayeru je vidět, že není v pohodě. Naproti Stuttgart tu herní pohodu před několika ligovými koly našel a dokazuje to i dnes, hosté jsou mírně aktivnější a častěji se pouští do útočení.
45+1'
45'
Sudí nastavil jednu minutu.
42'
Christian Gentner (Stuttgart) fauluje u půlící čáry, míč získávají domácí.
41'
Kai Havertz (Leverkusen) odcentroval z pravé strany, ale opět nepřesně.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu, zatím to vypadá, že do konce poločasu se již gólu nedočkáme.
37'
Karim Bellarabi (Leverkusen) nedostihl míč na hrací ploše, ten končí v autu, vhazovat budou na své polovině hosté.
35'
Karim Bellarabi (Leverkusen) těžko říci, o co se nyní pokoušel, snad to měl být centr... nicméně míč letí vedle branky.
34'
Nakonec se Stuttgart zmohl na nákop dopředu na Gómeze, ale míč končí u Lena.
33'
Bojuje se nyní ve středu hřiště, hosté drží míč a snaží se najít cestu k vápnu Bayeru.
32'
Tin Jedvaj (Leverkusen) zkoušel poslat míč do vápna, to se mu ale nepovedlo, hrají hosté.
30'
Je za námi první půl hodina hry, na první gól stále čekáme, domácí nevyužili pokutový kop.
29'
Žlutou kartu dostává Julian Baumgartlinger (Bayer Leverkusen).
27'
Ani domácí se z rohového kopu prosadit nedokázali, jejich útočení přerušil odpískaný ofsajd.
26'
Dennis Aogo (Stuttgart) nakonec rozehrával dva rohové kopy, hosté ani jednou branku Bayeru neohrozili.
25'
Střelu tečuje jeden z bránících hráčů na roh, hosté rozehrají z levé strany.
24'
Hosté získávají volný kop na polovině Leverkusenu, rozehrávat bude Erik Thommy.
22'
Další centr Bellarabiho, tentokrát z pravé strany, Kai Havertz hlavičkuje, ale pouze vedle branky.
21'
Stuttgart se nyní bude muset bránit, domácí jdou dopředu... centr Bellarabiho ale Zieler chytá.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která nabídla zatím poměrně zajímavý fotbal, který nenudí. Oba týmy se snaží o aktivní hru, na první gól čekáme.
19'
Erik Thommy (Stuttgart) zkouší střelecké štěstí z nějakých dvaceti metrů, branku ale přestřeluje.
17'
Domácí ale výhodu pokutového kopu nevyužívají, Ron-Robert Zieler (Stuttgart) vyráží míč, Lucas Alario (Bayer Leverkusen) neproměňuje pokutový kop!
15'
Pozor, při rohovém kopu tam možná jeden z bránících hráčů zahrál rukou a sudí si jde prohlédnout video... ano, je to tak, sudí potvrzuje hraní rukou bránícího Timo Baumgartla, pokutový kop pro Leverkusen!
15'
Míč letí před branku, hosté se ubránili a sami mohou zaútočit.
14'
Rohový kop pro Leverkusen, z levé strany bude rozehrávat Lars Bender.
13'
Karim Bellarabi (Leverkusen) si naběhl do vápna soupeře na parádní přihrávku, kterou ale lapil brankář VfB.
12'
Leon Bailey (Leverkusen) se nyní snaží něco vymyslet, ale po několika kličkách na polovině VfB vrací míč zpět.
9'
Nepřesný nákop Pavarda na Ginczeka, ten již nestihl míč na hrací ploše, odkop od branky Leverkusenu.
7'
Mario Gómez (Stuttgart) si v běhu připravil míč na střelu, vypálil z hranice vápna, ale míč letí vysoko nad.
6'
Nyní se k míči dostali hosté, kteří zkouší něco vymyslet na pravé straně.
5'
Domácí s míčem u půlící čáry, nákop Vollanda postrádal přesnost, míč se ale domácím znovu vrací.
3'
Na druhé straně se Leon Bailey (Leverkusen) dostal ke střele, ale míč letí vedle branky.
2'
Hned v úvodu zápasu rozehráli hosté standardní situaci, na míč, letící před branku Lena, ale Mario Gómez (Stuttgart) nedosáhl.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Bayer Leverkusen: Leno – L. Bender, Jedvaj, P. Retsos – Bellarabi, Baumgartlinger, Aránguiz, Bailey – Volland, Havertz – Alario.
Náhradníci: R. Özcan – Brandt, Kießling, Kohr, V. Jurčenko, Frey, Henrichs.

VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Pavard, Badstuber, Emiliano Insúa – Gentner, Ascacibar, Aogo, Thommy – Ginczek, Mario Gómez.
Náhradníci: Meyer – Akolo, Donis, Mangala, Özcan, Bruun Larsen, Kamiński.

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Thomsen.
VFB STUTTGART
Hosté přijeli do Leverkusenu celkem v dobré herní pohodě. Stuttgart aktuálně okupuje desátou příčku a po bídném startu do ligového ročníku to nyní vypadá na parádní jízdu! Stuttgart prohrál pouze na hřišti favorizované Borussie Dortmund (0:3), v dalších devíti ligových kolech neprohrál a nasbíral úctyhodných jedenadvacet bodů!
BAYER LEVERKUSEN
Bayer se musí rychle zmobilizovat po dvou předchozích fackách... Ještě v utkání 29. kola na hřišti souseda v tabulce, v Lipsku, a poté doma s Eintrachtem Frankfurt, Leverkusen naprosto dominoval, oba zápasy vyhrál jasně 4:1. Pak ale přišel první krutý náraz – v semifinále DFB-Pokalu hostil Bayer mnichovský Bayern a již jistému bundesligovému šampionu podlehli domácí vysoko 2:6! A aby toho nebylo málo, hned za čtyři dny později dostal Bayer další výprask, tentokrát 0:4, na hřišti Borussie Dortmund.
Utkáním, které se odehraje v leverkusenské BayAreně, provede trojice německých sudích, jako hlavní Tobias Welz, kterému budou na čarách asistovat Rafael Foltyn a Martin Thomsen.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 32. kola německé Bundesligy, v němž BAYER LEVERKUSEN přivítá na svém hřišti VFB STUTTGART.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.