Bundesliga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Stuttgart - 27. ledna 2019   15:30

Bayern
5' Th. Alcântara (Lewandowski) • 55' Gentner(vl.)  • 71' Goretzka (Kimmich) • 84' Lewandowski (Kimmich)
4:1
(1:1)
Stuttgart
26' Donis  (Gentner)
Bayern
Neuer – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – Javi Martínez (46. Gnabry), Th. Alcântara – T. Müller (75. James Rodríguez), Goretzka, Coman (86. A. Davies) – Lewandowski.
Ulreich – James Rodríguez, Rafinha, J. Boateng, Gnabry, Sanches, A. Davies.
Willenborg – Aarnink, Grudzinski
Allianz Arena, Mnichov
Stuttgart
Zieler – Beck, Kabak, Kempf, Emiliano Insúa – Ascacibar, Gentner – Esswein (90. Sosa), N. González, Zuber (87. Didavi) – Donis (74. Thommy).
Grahl – Aogo, G. Castro, Didavi, Thommy, Sosa, Mario Gómez.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je za námi zajímavé utkání, v němž byl Bayern lepší hlavně ve druhém poločase. V tom prvním se dokázal Stuttgart vzepnout k parádnímu výkonu a s favoritem držel krok. Bayern nakonec zvítězil vysokým rozdílem a to ještě domácí neproměnili pokutový kop.
90+1'
90+1'
James Rodríguez (Bayern) rozehrál přímý kop zpoza vápna a míč se doslova otřel o brankovou konstrukci, hosté si oddechli.
90'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Alexander Esswein, přichází Borna Sosa.
88'
Podobný výsledek se asi dnes dal očekávat, Bayern byl jasným favoritem, ale ke cti Stuttgartu je třeba přiznat, že hosté podali sympatický výkon.
87'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Daniel Didavi.
86'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Alphonso Davies.
84'
Bayern právě vstřelil branku!
Pak ale přijde blesková akce domácích, jako nyní, kdy si ROBERT LEWANDOWSKI naběhl do vápna, obránci nestíhali, Ron-Robert Zieler padl k zemi, ale polský ostrostřelec ještě nezakončil, udělal další krok, kdy se dostal trochu z úhlu, ale přesto neomylně poslal míč pod břevno... fotbalová paráda!
83'
Dvoubrankové vedení Bayernu stačí, domácí klidně i od půlící čáry vrací míč k Neuerovi.
82'
Stuttgart se drží na útočné polovině, následuje vysoký pas z pravé strany, který ale sbírá ze vzduchu Manuel Neuer.
81'
Serge Gnabry (Bayern) nepotrestal chybu defenzivy Stuttgartu, kdy se gólman nedohodl s Kempfem, který na poslední chvíli odehrál míč před zakročujícím Zielerem, ale přímo před Gnabryho, která pak trefil boční síť.
80'
Posledních deset minut tohoto zápasu, Bayern si v poklidu hlídá dvoubrankový náskok.
78'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) vykopává od své branky poté, co David Alaba mířil vedle hostující branky.
77'
To se ale Stuttgartu nedaří, míč získávají u půlící čáry domácí.
76'
Stuttgart ubránil rohový kop, dokonce dva rohové kopy za sebou a hosté nyní zkouší zaútočit.
75'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází James Rodríguez.
74'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Anastasios Donis, přichází Erik Thommy.
74'
Pozor, je tu další roh pro Bayern, opět z pravé strany, odkud se domácí před okamžikem dokázali gólově prosadit.
73'
Do konce zápasu zbývá zhruba posledních dvacet minut a v tuto chvíli již začíná Stuttgart pomalu ztrácet půdu pod nohama.
71'
Bayern se prosazuje z rohového kopu, gólman Ron-Robert Zieler udělal chybu, když chtěl míč vyboxovat, ale minul. Toho využil pohotovou hlavičkou LEON GORETZKA, který stál hned za ním a který poslal míč do odkryté branky.
71'
Rohový kop pro Bayern, domácí rozehrají z pravé strany.
70'
Dnešní zápas se rozhodně nehraje v rukavičkách, je to poměrně tvrdý fotbal, rozhodčí tomu ale správně nechává spád a zápasu to jednoznačně svědčí.
69'
Stuttgart jde dopředu, ale jeho postup vzápětí končí a hosté řadí zpátečku... domácí dobře napadají.
68'
David Alaba (Bayern) posílá z levé strany míč na bližší tyč, kde šel do skluzu Robert Lewandowski, jenž ale míč nasměroval pouze vedle branky Zielera.
66'
Žlutou kartu dostává Christian Gentner (VfB Stuttgart).
66'
Stuttgart útočí, centr Essweina ale postrádal přesnost.
65'
Robert Lewandowski (Bayern) orazítkoval tyč!
64'
Na druhé straně Marc-Oliver Kempf (Stuttgart) přišlápl zezadu nohu Lewandowského, penalta pro Bayern!
64'
Již se hraje, hosté měli obrovskou šanci, Nicolás González ale jako by se této šance lekl, přesto vystřelil, k jeho smůle ale trefil pouze tyč.
63'
Alexander Esswein (Stuttgart) ve skluzu podrazil Davida Alabu, který ho v pádu udeřil loktem do hlavy, to hodně bolí... hostující záložník zůstává na trávníku.
62'
Ofsajdem končí útočná akce Stuttgartu, míč pro Bayern.
60'
Hodina hry za námi, domácí již opět vedou, povede se ještě Stuttgartu vyrovnat?
58'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) rozehrává, hosté jsou ale pod tlakem při rozehrávce.
57'
Domácím se po vedoucím gólu samozřejmě bude hned lépe „dýchat“.
55'
Serge Gnabry si ve vápně zpracoval levačkou míč, pravačkou vystřelil a s pomocí teče bránícího CHRISTIANA GENTNERA poslal míč do branky VfB.
52'
Míč končí v autu, čímž, končí útočná akce Bayernu, vhazují hosté, z pravé strany.
51'
Robert Lewandowski (Bayern) odvedl dobrou práci v defenzivě, zatím sledujeme poměrně vyrovnanou hru v druhé půli, v podstatě to samé, co v poločase prvním, kdy domácí sice drží míč, ale hosté dokáží zaútočit.
48'
Opatrný úvod druhého poločasu, Bayern tradičně s míčem u půlící čáry.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Javi Martínez, přichází Serge Gnabry.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
Pískot na závěr prvního poločasu, který končí nerozhodně 1:1, což není rozhodně výsledek, který fanoušci vysoce favorizovaného Bayernu očekávali... Stuttgart sice nezačal dobře, navíc i inkasoval již v 5. minutě, přesto dokázal zabrat, hru vyrovnat a dokonce i vyrovnat skóre! Domácí mají sice nějaké šance, ale zatím je to takové neurovnané.
45+1'
45+1'
Stuttgart rohový kop soupeře ubránil, v nastavené jedné minutě již hosté budou chtít podržet míč co nejdál do vlastní branky.
45'
Bayern vybojoval roh, který z levé strany rozehraje Kingsley Coman.
44'
Kingsley Coman (Bayern) se drží za hlavu, ve vápně Stuttgartu to udělal náramně, zbavil se obránce protisměrnou kličkou, poté vystřelil, ale trefil jen boční síť.
43'
Hosté odvrací míč do autu, ale budou se muset i nadále bránit.
42'
Faulem končí útočná akce domácích, Ron-Robert Zieler rozehrává, posílá míč na polovinu Bayernu.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, Bayern i nadále pouze remizuje se Stuttgartem, což není výsledek, který by domácím nějak lichotil.
40'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) nespěchá s rozehrávkou, logicky, za tohoto stavu... diváci pískají, následuje dlouhý výkop.
39'
Manuel Neuer musí ven z brány, téměř až ke středovému kruhu, kde se v pozici libera zapojuje do rozehrávky Bayernu.
38'
Joshua Kimmich (Bayern) rozehrál roh domácích z levé strany, ale Ron-Robert Zieler (Stuttgart) nemusel zasahovat. Domácí ale zůstávají i nadále s míčem na polovině Stuttgartu.
37'
Statistika držení míče – 66% : 34%.
36'
Anastasios Donis (Stuttgart) neuspěl v souboji na polovině soupeře, upadl, ale faul se nepíská, míč získávají domácí.
35'
Tak nyní to doslova jiskří v obou pokutových územích, hraje se opravdu fantastický zápas, s přispěním obou mužstev!
33'
A výborný zákrok předvádí i na druhé straně Manuel Neuer (Bayern), který zastavil míč těsně před brankovou čárou, po střele Donise.
32'
Pouze faulem zastavil David Alaba (Bayern Mnichov) rychlý brejk Stuttgartu, za což dostává žlutou kartu.
32'
David Alaba (Bayern) rozehrál z levé strany, ve vápně se dostal ke střele z voleje jeden z domácích borců, ale Ron-Robert Zieler (Stuttgart) předvedl parádní zákrok.
32'
David Alaba (Bayern) to zkusil individuálně po levém křídle a byť mu míč utekl mimo hřiště, byla tam ještě teč, takže domácí mají k dispozici roh z levé strany.
31'
Bayern s míčem na polovině Stuttgartu, opět je to dlouhá série přihrávek.
30'
Je za námi první půl hodina hry, stav je opět nerozhodný, na vedoucí gól Bayernu dokázali hosté odpovědět před pár minutami krásným gólem Donise.
29'
Po levé straně to nyní zkouší domácí, jenže jejich akci přerušil faul bránícího Ozana Kabaka, čerstvé posily Stuttgartu.
28'
Stuttgart krásným gólem dokázal srovnat, jak zareaguje favorizovaný Bayern?
26'
Stuttgart právě vstřelil branku!
O toto si Bayern koledoval! ANASTASIOS DONIS si navedl míč na střelu pravačkou a z nějakých sedmadvaceti metrů poslal míč na tyč, od níž se odrazil do branky Bayernu.
26'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) má míč ve své moci, ale tak trochu neví, komu ho poslat, domácí dobře napadají.
25'
Ale je to na hřišti vidět – Stuttgart se dostává čím dál více do hry, Bayern je nepochopitelně zalezlý.
24'
Alexander Esswein (Stuttgart) centruje z pravé strany do vápna Bayernu, tam odhlavičkovává obránce domácího mužstva.
23'
Nicolás González (Stuttgart) i v pádu, ve vápně Bayernu, dokázal zakončit, ale branku netrefil.
22'
Od Manuela Neuera začíná další kombinační akce domácích.
21'
Je za námi prvních dvacet minut, Bayern měl velmi dobrý vstup do zápasu, který korunoval prvním gólem. Od té doby je to z jeho strany přece jenom trochu pasivnější.
19'
Byl to přetažený centr na zadní tyč, kam šel do souboje Ron-Robert Zieler (Stuttgart), jenž pravačkou míč vyboxoval. Byl ale na něj pískán faul, takže se nic neděje.
18'
Robert Lewandowski (Bayern) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
16'
Statistika držení míče – 60% : 40%.
15'
Rychlá akce domácích se před vápnem Stuttgartu zastavila.
14'
Střela Essweina ale byla tečována, takže je z toho roh pro VfB. Ten hosté rozehráli z pravé strany, míč ale skončil v rukavicích Manuela Neuera.
13'
Bayern v tuto chvíli vyčkává u půlící čáry na to, co předvede soupeř. A Stuttgart se dostal vůbec k první střele v zápase, Alexander Esswein to zkusil z pravé strany, míč končí nad brankou.
11'
Robert Lewandowski (Bayern) se dostal za obranu soupeře, ale je pískán ofsajd.
10'
David Alaba (Bayern) fauluje Essweina, na polovině VfB, útočný faul, míč mají hosté.
9'
Stuttgart vůbec poprvé v zápase trochu delší chvíli drží míč na svých kopačkách.
8'
Joshua Kimmich (Bayern) to zkouší jako Thiago Alcântara, také střelou z voleje, branku VfB ale těsně netrefuje.
7'
Pro Stuttgart nejhorší možný scénář – dostat gól hned v úvodu zápasu...
5'
Obrana Stuttgartu byla trochu dezorientovaná, Robert Lewandowski trochu nečekaně přihrál z malého vápna za sebe, kde si naběhl THIAGO ALCÂNTARA, který z voleje poslal míč neomylně k tyči.
4'
Alexander Esswein (Stuttgart) fauluje, míč získávají domácí, kteří se hned dostávají na polovinu soupeře.
3'
Další míč z kopačky domácího borce míří hodně vedle branky Stuttgartu, Ron-Robert Zieler zatím neměl žádnou práci.
2'
Ron-Robert Zieler (Stuttgart) kontroluje nepřesný střelecký pokus domácích, vůbec první střela v zápase zatím.
1'

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – Javi Martínez, Th. Alcântara – T. Müller, Goretzka, Coman – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – James Rodríguez, Rafinha, J. Boateng, Gnabry, Sanches, A. Davies.

VfB Stuttgart: Zieler – Beck, Kabak, Kempf, Emiliano Insúa – Ascacibar, Gentner – Esswein, N. González, Zuber – Donis.
Náhradníci: Grahl – Aogo, G. Castro, Didavi, Thommy, Sosa, Mario Gómez.

Rozhodčí: Willenborg – Aarnink, Grudzinski.
VFB STUTTGART
Stuttgart se znovu potácí v pásmu sestupu, což je obrovským zklamáním pro fanoušky VfB. Slavný klub, který v sezóně 2015/2016 skončil předposlední a musel do 2. ligy, zazářil v minulém ročníku, kdy se do ligy vrátil, po triumfu ve 2. lize. Konečné sedmé místo bylo příslibem do dalšího ročníku. Ten ale nezastihl VfB v dobrém herním rozpoložení a aktuální bilance z posledních pěti zápasů – 1 výhra a 4 prohry, to dokazuje. Že by Stuttgart loupil v mnichovské Allianz Areně... to je spíše utopie.
BAYERN MNICHOV
Již to vypadá, že devětadvacátý titul se v této sezóně do Mnichova stěhovat nebude... Bavorský velkoklub totiž musí přetahovat o první místo s velmi silným soupeřem, dortmundskou Borussií, která má v tuto chvíli na čele již devítibodový náskok. Samozřejmě Borussia má již svůj zápas tohoto kola za sebou, pokud by tedy Bayern v dohrávce 19. kola uspěl za tři body, stáhl by náskok vedoucího Dortmundu na rozdíl šesti bodů. Právě v Dortmundu Bayern naposledy v lize prohrál, psal se 11. listopad loňského roku... od té doby Bayern válcuje jednoho soupeře za druhým, bude další v řadě i Stuttgart?
Utkání, které se odehraje v mnichovské Allianz Areně, provede jako hlavní sudí Frank WILLENBORG, kterému budou na čarách asistovat Aarne Aarnink a Norbert Grudzinski.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 19. kola německé Bundesligy, v němž BAYERN MNICHOV přivítá na svém hřišti VFB STUTTGART.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.