Bundesliga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Düsseldorf : Frankfurt - 11. března 2019   20:30

0:3
(0:0)
Frankfurt
49' Paciência  (de Guzmán) • 90+1' Haller  (Paciência) • 90+3' Haller  (Kostić)
Düsseldorf
Rensing – Zimmermann, K. Ayhan, Kamiński, Gießelmann – Barkok (73. Karaman), Sobottka (77. Morales) – Raman, Fink (C), Kownacki (19. Hennings) – Lukebakio.
Theissen – Hoffmann, Hennings, Morales, Karaman, Bodzek, Suttner.
Hartmann – Lupp, Thielert
Merkur Spiel-Arena (Düsseldorf)
Frankfurt
Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger – D. da Costa, Rode, G. Fernandes (C), de Guzmán (80. Gaćinović), Kostić – Jović (72. Haller), Paciência (90+5. Willems).
Rönnow – Falette, Gaćinović, Haller, N'Dicka, Russ, Willems.

S konstatováním, že Frankfurt opět zvítězil, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek pondělního večera nebo dobrou noc, pokud se chystáte do říše snů.
Sledovali jsme velice zajímavý zápas, který nakonec krutým výsledkem pro domácí Düsseldorf. Utkání bylo dlouho vyrovnané a vypadalo to, že Fortuna dokonce vyrovná. Ovšem Rouwen Hennings spálil vyloženou šanci, a tak v nastavení přišel dvojitý trest. Střídající Sébastien Haller se totiž dvakrát prosadil a dal výsledku konečnou podobu.

Při pohledu na tabulku zjistíme, že Düsseldorf zůstává jedenáctý. Naopak Frankfurt se posunul zpátky na páté místo a dobře se naladil na čtvrteční odvetu Evropské ligy, kterou odehraje na půdě italského Interu.
90+5'
90+5'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Jetro Willems.
90+3'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak tohle je hodně krutý výsledek pro domácí celek! Na pravé straně předvedl svou maximální rychlost Filip Kostić, jenž krosovou přihrávkou našel na zadní tyči SÉBASTIENA HALLERA. Ten se jako střídající hráč prosazuje podruhé v nastaveném čase. Asistence: Filip Kostić.
90+1'
Výbornou přihrávku za obranu předvedl Gonçalo Paciência, jenž vyslal do úniku střídajícího spoluhráče. SÉBASTIEN HALLER si pak z obrany Düsseldorfu udělal dobrý den, když před brankářem zastavil, hodil si míč na střed a zakončením poslal míč za brankovou čáru. Asistence: Gonçalo Paciência.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se bude hrát pět minut nad rámec normální hrací doby.
89'
A opět se ozývá z tribun pískot a žádost o pokutový kop. Ovšem Rouwen Hennings pád nafilmoval a může být rád, že ho hlavní sudí ještě nepotrestal.
88'
Benito Raman si posadil na zelený pažit a protahuje pravou nohu, tady to vypadá na nepříjemnou křeč. Ovšem ještě před tím domácí hráč zastavil útok soupeře.
87'
Domácímu celku se čas na vyrovnání velmi rychle krátí. Další akce už vypadala poměrně nadějně, ovšem finální přihrávka byla nepřesná. Hra se tak obrací na druhou polovinu hrací plochy.
86'
Těžko říct, co Sebastian Rode zamýšlel. Zda jeho rozehrání standardní situace bylo střelou nebo centrem. Ať tak, či onak, balon zamířil jen vedle pravé tyče a moc vzruchu nevyvolal.
85'
Žlutou kartu dostává Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), kterého obešel soupeř, jenž se hnal do otevřené obrany. Domácí stoper tak unikajícího hráče zezadu podrazil.
84'
Jenže hostující hráči ze standardní situace vůbec nic nevytěžili. Pro balon míří na hranici malého vápna si vyběhl Michael Rensing, jenž je ve vzduchu dnes bezchybný.
83'
Eintracht bude rozehrávat další standardní situaci od pravé postranní čáry. U ní byl totiž faulován Mijat Gaćinović, který před malou chvilkou do hry přišel.
82'
Z levé strany odcentroval Filip Kostić, jehož centr velmi rychle padal. Ovšem Michael Rensing se vydal z branky a zasáhl před nabíhajícím soupeřem.
80'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jonathan de Guzmán, přichází Mijat Gaćinović.
80'
Domácí dlouho nevěděli, jak obrannou hráz překonat, a tak přišel dlouhý nákop, jenž zamířil do území, kde nikdo v červeném nebyl. Bude se opakt od branky Frankfurtu.
79'
Düsseldorf se stále více nachází u balonu a nyní předvádí trpělivou kombinaci na soupeřově polovině. Ovšem Eintracht se s přihrávkami výborně přesouvá.
77'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Marcel Sobottka, přichází Alfredo Morales.
76'
Jen jsem to dopsal a Fortuna se dostala do loženky, kterou zahodila! Útočná akce byla tažená po levé straně, odkud přihrával Kenan Karaman. Před brankou se nacházel osamocený Rouwen Hennings, jenž trefil brankáře. Domácí "palič" se Kevina Trappa mohl zeptat, kam to chce ...
76'
Domácí příznivci stále věří ve vyrovnání. Ovšem to půjde těžko, pokud Düsseldorf bude dále kombinovat na vlastní polovině hrací doby.
75'
Na stadionu panuje výborná divácká kulisa! Dnešní přenos je skvělým zážitkem. Vraťme se ale na zelený pažit, kde balon mají na kopačkách domácí hráči.
73'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Kenan Karaman.
73'
Žlutou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt), který zezadu šlapákem trefil nohu soupeře. Tohle je jasné a správně potrestání hostujícího defenzivního štítu.
72'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Sébastien Haller.
71'
Gonçalo Paciência posunul míč do pokutového území, kam si nabíhal Luka Jović, jenž se k balonu nedostal. A to je to poslední, co Luka Jović dnes předvedl. Hostující útočník bude šetřen pro čtvrteční zápas Evropské ligy.
69'
Hlavní sudí ukazuje hráčům, ať s autovým vhazováním chvíli počkají a míří k lavičce Düsseldorfu, kde napomíná domácího trenéra. Ten měl asi nějaké prupovídky a příště by mohl zamířit mezi diváky.
68'
Eintracht rozehrál rohový kop velice rychle, ale ani tentokrát z dobré pozice nedokázal nic vytěžit. Pokračuje se ve hře! Uvidíme, kdo i připíše další velkou šanci zápasu.
67'
Martin Hinteregger se rozeběhl po levé straně a pak předal balon na spoluhráče. Luka Jović si přehodil míč na pravou nohu a směřoval svůj pokus pod horní tyč. Ovšem Michael Rensing byl na správném místě a vyrazil míč nad břevno.
67'
Složitou cestu přes pětici bránících hráčů si vybral Dodi Lukebakio, který po souboji s jedním z nich upadl. Hlavní rozhodčí byl velice blízko a ukazuje, ať se pokračuje ve hře.
65'
Gonçalo Paciência to s agresivitou trochu přehání a brzy by mohl být dalším potrestaným hráčem. Hostující útočník nejprve poslal soupeře k zemi, což bylo posouzeno jako faul. Podruhé udělal úplně to samé, ale bylo to v pořádku.
64'
Je vidět, že hostující celek pochopil, že ke zbytku zápasu musí přistoupit trochu jinak. Frankfurt totiž začal opět kombinovat a držet míč kolem středového kruhu.
63'
Podle toho, co hlavní sudí viděl na videu, své rozhodnutí přehodnotil. Podle všeho Martin Hinteregger zasáhl balon jen ramenem! Düsseldorf o šanci na vyrovnání záhy přišel.
61'
Pokutový kop pro Düsseldorf! Benito Raman přihrával před branku, kde ramenem, možná i rukou udělal pohyb proti balonu Martin Hinteregger. Hlavní rozhodčí se ještě běží podívat na video. Jak rozhodne?!
60'
Po zisku míče se Frankfurt vydal do protiakce, kterou táhl po pravé straně aktivní Danny da Costa. Ten si chtěl soupeře obhodit, ale Oliver Fink ve sprintovém souboji stíhal a byl ještě faulován.
59'
Aymen Barkok z autového vhazování našel na hranici šestnáctky střídajícího Rouwena Henningse. Domácí hráč se rychle pokusil o centr, ale trefil jen před sebou stojícího soupeře.
58'
U posledního domácího hráče byl Luka Jović, jenž si jej patičkou obhodil. Ovšem šanci na úspěch mu zhatil krajní obránce, jenž se do středu hrací plochy výborně stáhl.
56'
Z osy hrací plochy se pokusil hru roztáhnout Jonathan de Guzmán, který viděl na pravé straně spoluhráče. Jenže Danny da Costa si nepohlídal své postavení a vyskytl se v ofsajdu.
55'
Další útočná akce hostujícího celku byla tažená z pravé straně. Ovšem Danny da Costa se přes dvojici bránících hráčů nedostal, ovšem vybojoval alespoň autové vhazování.
53'
Hra se nyní trochu uklidňuje, jelikož hostující celek kombinuje na vlastní polovině. Ovšem obrovskou hrubku předvedl Makoto Hasebe, jenž od postranní čáry přihrál do šestnáctky. V tomto prostoru se nacházel Benito Raman, jehož pokus zlikvidoval Kevin Trapp. Hostující brankář hodně rychle vystartoval z brány.
52'
Frankfurt se opět v držení balonu a kombinuje na útočné polovině hrací plochy. Ovšem Sebastian Rode před šestnáctkou ochotně upadl, na což mu hlavní sudí neskočil.
51'
Domácí celek se pokusil hned o vyrovnání, ale snaha byla marná. Ba naopak si musela obrana Fortuny dávat pozor, jelikož na pravé straně byl rozeběhnutý Luka Jović.
49'
Tenkrát se už kombinace na pravé straně podařila, můžeme tak sledovat první gólovou radost! Almamy Touré posunul míč na Dannyho da Costu, jenž se neunáhlil a našel ještě volného Jonathana de Guzmána. Jeho centr zamířil na zadní tyč, kde si na něj naskočil GONÇALO PACIÊNCIA, jehož hlavička už roztřepotala síť. Asistence: Jonathan de Guzmán.
48'
Danny da Costa se na pravé straně pokoušel o přechod přes obránce, což se mu nepodařilo. Ovšem tlak hostujícího celku dál trvá.
47'
Vypadá to, že ani jeden z trenérů neudělal další změnu v sestavě, a tak se pokračuje ve stejném složení jako na konci prvního poločasu. Vraťme se na zelený pažit, kde míč drží Eintracht.
46'
Hlavní rozhodčí zahájil druhou pětačtyřicetiminutovku, jako první se dotkli balonu domácí hráči. Jejich dlouhý nákop na levou stranu sebrala soupeřova obrana.
46'
V úvodním poločasu jsme viděli vyrovnanou partii, v níž byl trochu víc nebezpečný Frankfurt. Bylo to způsobeno tím, že domácí celek hraje z obrany a čeká na rychlé protiútoku. Ovšem v samotném závěru zmařil tutovou šanci Luka Jović, který trefil Michaela Rensinga. Pokud se týmy budou prezentovat stejným fotbalem, tak se jistě máme na co těšit.
45+1'
45+1'
K postranní lajně přichází čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se bude hrát ještě šedesát vteřin nad rámec normální hrací body. Eintracht má poslední šanci za vstřelení branky v první části zápasu.
45'
Hru na druhou stranu otočila Fortuna, Benito Raman se s balonem dopravil až do šestnáctky, kde sice přišel lehký kontakt se soupeřem. Jenže hlavní sudí ukazuje, chlapče vstávej, tohle pokutový kop opravdu nebude.
44'
Tentokrát už se mohl Frankfurt radovat, to by ale musel Luka Jović zamířit přesně. Hostující útočník se na levé straně vydal do šestnáctky, kde proti němu vystartoval brankář. Michael Rensing je hrdinou okamžiku a díky němu je stav dále 0:0.
43'
Na levé straně se dobrou prací uvolnil Filip Kostić, který vnikl do pokutového území. Ovšem jeho zakončení na zadní tyč nebylo přesné a zamířilo vedle branky.
42'
Další rohový kop rozehrál Jonathan de Guzmán, jenž centrem nenašel žádného ze spoluhráčů v černém. Ovšem akce hostujícího celku dál trvá.
40'
A fauly přibývají! Domácí obrana zneškodnila útok soupeře a poslal míč do středového kruhu, kde si jej zpracoval Rouwen Hennings. Jenže toho poté poslal na zelený pažit Gélson Fernandes.
39'
Almamy Touré pěknou kličkou obehrál soupeře a poslal míč po pravé straně dopředu. Ovšem Aymen Barkok přispěchal s faulem, za který byl o malou chvilku hlavním sudím pokárán.
38'
Filip Kostić roztáhl hru na levou stranu šestnáctky, kde proti centru zasáhl Matthias Zimmermann. Hostující celek poslal centr od rohového praporku na hranici malého vápna, kde byla hlavička zastavena. Ovšem k polonůžkám se dostal ještě aktivní Luka Jović, jenž zamířil hodně nepřesně.
37'
Přihrávku před vlastní šestnáctkou zachytil Benito Raman, který chtěl vysunout spoluhráče do útoku. Jenže jeho přihrávka byla nepřesná, a rak se Fortuna bude muset znovu bránit.
36'
Düsseldorf už standardní situaci rozehrál, ovšem špatně. Centr totiž nepřeletěl ani prvního bránícího hráče v pokutovém území. Naopak se Frankfurt mohl vydat do protiakce, ale přišel faul.
35'
Žlutou kartu dostává Martin Hinteregger (Eintracht Frankfurt), který do souboje vletěl skluzem jako utržený ze řetězu. Tohle muselo Benita Ramana opravdu bolet.
33'
Tak to by bylo překvapení, kdyby se Düsseldorf po takové akci dostal to vedení! Po krásném prostrčení se k centru dral Matthias Zimmermann, jenž chtěl centrovat. Ovšem míč mu po nárt sjel a zamířil do tyče!
32'
Ovšem vysunutí posledního hráče v červeném zachytil Makoto Hasebe, který soupeře ze hry odstavil. Kevin Trapp poté celé přerušení akce dokonal a posílá spoluhráče do útoku.
31'
Centr od postranní čáry zamířil na hranici malého vápna, kde se nejvýše do vzduchu vyšrouboval bránící hráč. Jedenáctý celek tabulky se znovu ubránil a může jít do akce.
30'
Na levé straně, hned u postranní čáry, byl faulován Filip Kostić, jehož poslal k zemi Matthias Zimmermann. Frankfurt se ze standardní situace bude chtít prosadit.
29'
Fortuna se dostala k centru z levé strany, když míč do šestnáctky poslal Benito Raman. Domácí publikum si žádalo odpískání pokutového kopu, ovšem hlavní sudí to rezolutně odmítl.
28'
Frankfurt se pokusil o další vysunutí útočníků za obranu domácího celku. Ovšem Luka Jović ani Gonçalo Paciência přihrávku od spoluhráče nepochopili, a tak se míče chopil brankář Düsseldorfu.
26'
Eintracht dál tlačí na pilu a snaží se změnit stav zápasu. Další útočná akce byla odvrácena na roh. jenže centr od rohového praporku ohrožení domácí branky nepřinesl, a tak stav zápasu zůstává bezbrankový.
25'
Krásnou střelu vyslal Luka Jović, jenž si navedl míč na osu hrací plochy odkud se do něj opřel. Jenže pokus z dvaadvaceti metrů mířil asi metr nad horní tyč.
24'
Düsseldorf byl opět pod tlakem, ale tažení soupeřova útoku zastavil u postranní čáry. Jenže Frankfurt vhazoval a opět se žene k domácí brance.
22'
Po sklepnutí balonu těsně za velké vápno se zmocnil střídající Rouwen Hennings. Domácí záložník byl tísněn, a tak jeho zakončení za moc nestálo. Pokus z dobré pozice letěl asi tři metry vedle pravé tyče.
21'
Další kombinační snažení předvádí Frankfurt, jenž po pravé straně to nešlo, a tak přišlo přenesení hry. K míči se měl dostat Filip Kostić, jenž zmocnil se ho soupeř.
20'
Centr ze standardní situace mířil do šestnáctky, kde jej prodloužil nechtíc Filip Kostić. Poté se patičkou s míčem snažil něco udělat Marcin Kamiński, ale neuspěl.
19'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Dawid Kownacki, přichází Rouwen Hennings.
19'
Hostující Danny da Costa sáhl k taktickému faulu, a tak dává domácím šanci k vystřídání.
18'
Dawid Kownacki zamířil do kabiny a je jasné, že Fortuna bude za malou chvilku střídat. Na domácí lavičce se už totiž svléká jeden z náhradníků.
17'
Přenesení hry zachytil Filip Kostić, jenž přihrával na spoluhráče. Ovšem Luku Joviće zradilo zpracování a následně dávání si přesnosti se spoluhráče. I díky tomu Düsseldorf znovu obstál.
15'
Rychle rozehrané autové vhazování mířilo za hostující obranu, kde už se do samostatného úniku dostával Dodi Lukebakio. Ovšem jeho druhý dotek s míčem byl otřesný, jelikož si jej ukopl mimo hrací plochu.
14'
Domácí Düsseldorf uklidňuje hru kombinací mezi obránci, kteří dlouho neměli komu přihrát. Pokus o vysunutí spoluhráče přišlo až s pohybem Nika Gießelmanna, který se ovšem nacházel už v ofsajdu.
13'
Dalšího souboje se účastnil Gonçalo Paciência, jenž po vzdušném souboji poslal k zemi Marcela Sobottku. Domácí už rozehráli, ale za půlící čárou byli znovu faulování.
12'
Oliver Fink se výborně vrátil, aby vypomohl spoluhráčům. To se mu podařilo, jelikož útok Eintrachtu byl překažen. Ovšem hosté na útočné polovině zůstanou, protože budou vhazovat.
11'
Za dlouhým pasem se vydal Danny da Costa, jehož cestu překazil Matthias Zimmermann. Domácí mužstvo tak bude odkopávat od vlastní branky. Frankfurt je sice často u balonu, ale výhodu nedokáže zatím přetavit v úspěch.
10'
Hráči v černých dresech opět předváděli kombinaci na útočné polovině hrací plochy. Ovšem obrana v červeném je vytlačila zpátky za půlící čáru.
9'
Frankfurt předvedl další kombinaci, ale po přihrávce dopředu se píská útočný faul, kterého se dopustil Gonçalo Paciência. Hra se tak obrací zpátky před branku hostujícího týmu.
8'
Hostující mužstvo předvedlo lacinou ztrátu, kterou se snažil potrestat Benito Raman. Ovšem vybojoval jen autové vhazování, po kterém přišel centr do vápna. V něm se o prodloužení balonu pokoušel Oliver Fink, jenže našel jen soupeře.
7'
Z levé strany odcentroval Filip Kostić, který hledal spoluhráče na první tyči. Výborným pohybem se k balonu dostal Luka Jović, jehož hlavička byla hodně nepřesná.
6'
Domácí celek se rychle zmocnil balonu, ovšem přišel jen odkop k soupeři. Frankfurt tak kombinací vrací na útočnou polovinu, kde bude hledat recept na překonání obrany.
5'
Pět minut je minulostí, ale naznačily, že se bude hrát atraktivní fotbal. Fortuna se sice často brání, ale čeká na rychlé protiútoky.
4'
Frankfurt kombinoval na levé straně, kde se dva bránící vrhli proti Gonçalu Paciênciaovi, který míč dlouho udržel, ale nakonec se od něj dostal za postranní čáru.
2'
Pěknou akcí se prezentoval Dawid Kownacki, jenž se kličkou uvolnil a dostal se na osu hrací plochy. Jeho pokus z hranice šestnáctky mířil podél brankáře do levého spodního rohu. Ovšem radost byla zbytečná, protože se píská ofsajd.
2'
Pojďme se podívat, kdo jakou barvu oblékl. Fortuna Düsseldorf zvolila pro dnešní utkání červenou barvu, naopak Eintracht Frankfurt hraje v černém.
1'
Hlavní rozhodčí pan Robert Hartmann poprvé foukl do píšťalky, čímž zahájil dnešní střetnutí. Jako první se balonu dotkli hostující hráči, kteří po kombinaci zvolili dlouhý nákop. Míče se ale zmocnil Kaan Ayhan, jenž byl blíže než Luka Jović.
1'
Ještě jednou vás vítám u dnešního přenosu, který bude odstartován již za pár okamžiků Oba celky totiž míří na zelený pažit, kde si podají ruce a po losu už bude vše směřovat k výkopu.

Fortuna Düsseldorf: Rensing – Zimmermann, K. Ayhan, Kamiński, Gießelmann – Barkok, Sobottka – Raman, Fink (C), Kownacki – Lukebakio.
Náhradníci: Theissen – Hoffmann, Hennings, Morales, Karaman, Bodzek, Suttner.

Eintracht Frankfurt: Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger – D. da Costa, Rode, G. Fernandes (C), de Guzmán, Kostić – Jović, Paciência.
Náhradníci: Rönnow – Falette, Gaćinović, Haller, N'Dicka, Russ, Willems.

Rozhodčí: Hartmann – Lupp, Thielert.
Fortuna Düsseldorf

Düsseldorf je jedenáctým celkem německé nejvyšší soutěže, když získal jednatřicet bodů, a tak se nachází v klidných vodách. Domácí celek ale doplácí na početnou marodku, kde je aktuálně devět hráčů, ovšem někteří by už do dohrávky pětadvacátého kola mohli naskočit. Pokud by Fortuna chtěla myslet na evropské poháry, musela by stáhnout devíti bodovou ztrátu na dnešního soupeře a Leverkusen. V posledních týdnech se domácímu celku slušně daří, vždyť z patnácti bodů získal hned deset. Nejlepším střelcem týmu je jednadvacetiletý Belgičan Dodi Lukebakio, který se prosadil osmkrát.

Schalke – Düsseldorf 0:4
Düsseldorf – Norimberk 2:1
Leverkusen – Düsseldorf 2:0
Eintracht Frankfurt

Hostující celek je stále účastníkem Evropské ligy, a tak mu pondělní dohrávka moc nevyhovuje. Eintracht totiž už ve čtvrtek odehraje zápas v Itálii, kde vyzve Inter. Ovšem pojďme se věnovat Bundeslize, kde Frankfurtu patří se čtyřiceti body šestá příčka. V posledních pěti zápasech Eintracht nepoznal hořkost porážky, ale hned třikrát remizoval. Hostující mužstvo má šest zraněných, ale největší ztrátou je Ante Rebič, jenž soupeřům nasázel devět branek, přesto není nejlepším střelcem. Tím je jednadvacetiletý Srb Luka Jović, jemuž s patnácti góly patří druhá příčka v tabulce střelců.

Frankfurt – Hoffenheim 3:2
Hannover – Frankfurt 0:3
Frankfurt – Mönchengladbach 1:1
Vítám všechny fanoušky německého fotbalu u dohrávky Bundesligy. Do posledního utkání pětadvacátého kola zasáhne Fortuna Düsseldorf, která vyzve Eintracht Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.