Bundesliga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hertha Berlin : Wolfsburg - 2. února 2019   15:30

0:1
(0:0)
Wolfsburg
65' Verhaegh  (Roussillon)
Hertha Berlin
Jarstein – Stark, Lustenberger, Rekik – Lazaro, Grujić, Maier (71. Darida), Plattenhardt (66. Mittelstädt) – Ibišević (66. Kalou), Selke – Duda.
Kraft – Skjelbred, Darida, Kalou, Köpke, Mittelstädt, Torunarigha.
Dankert – Hacker, Neitzel
Olympiastadion Berlín
Wolfsburg
Casteels – Verhaegh, Knoche, Brooks, Roussillon – Gerhardt, Arnold, Rexhbecaj (90+1. Uduokhai) – Malli (86. William) – Steffen (66. Brekalo), Weghorst.
Pervan – William, Brekalo, Uduokhai, Zamora, Tisserand, Itter.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:11.
Je dobojováno! O vítězství Wolfsburgu rozhodla trefa Verhaegha ze druhého poločasu. Domácí ale mohli několikrát srovnat, do největší příležitosti se dostal střídající Darida, jenže ani český fotbalista nedokázal překonat Casteelse. Tři body tak putují na konto hostujícího týmu.
90+5'
90+4'
Hosté budou vhazovat na vlastní polovině hřiště. Nastavený čas spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.
90+3'
Hlavní sudí Dankert přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta třetí už spěje ke svému konci, Wolfsburg teď hraje velmi chytře.
90+1'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Ohis Felix Uduokhai.
90'
Hlavní rozhodčí k překvapení všech nařídil odkop od branky, což Davie Selke nese opravdu těžce, žlutá karta za protesty.
89'
Další výborná šance pro Herthu! Kalou posunul na Selkeho, který z levé strany vystřelil na zadní tyčku. Balón směřoval do branky, parádní zákrok vytáhl Casteels!
88'
Žlutou kartu dostává Vladimír Darida (Hertha BSC).
87'
Darida teď hodně nevybíravě fauloval Roussillona, který vzápětí vystartoval po českém hráči. Ten se svému soupeři omlouvá.
86'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází William.
85'
Taktickým faulem si pomohl ve středu hřiště Kalou, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu. Wolfsburg navíc bude střídat.
84'
Rozehrávku standardní situace si vzal na starost Lazaro. V pokutovém území vznikl závar, hosté celou situaci zvládli.
83'
Další nebezpečný centr z pravé strany. Po balónu se natahoval Selke, který na něj nedosáhl. V opačném případě by nejspíše srovnal skóre.
81'
Hertha se přeci jen dostala do obrovské příležitosti! Po centru z pravé strany se k hlavičce probojoval Grujić, Casteels míč reflexivně vyrazil před sebe. K dorážce z bezprostřední blízkosti se dostal Darida, český fotbalista ale trefil pouze nohu bezmocného brankáře Wolfsburgu!
80'
Darida posunul na levou stranu, odkud centroval Mittelstädt. Centr domácího fotbalisty ale žádného z jeho spoluhráčů nenašel.
78'
Tlak domácích se zatím nekoná, Casteels je v posledních minutách prakticky bez práce, na pozoru musí být naopak stále Jarstein.
77'
Wolfsburg se dostával do brejku po levé straně. Valentino Lazaro zatáhl za záchranou brzdu, viděl žlutou kartu a v příštím utkání si nezahraje.
76'
Z hranice velkého vápna zakončoval Grujić. Jeho zblokovaný pokus se k hostujícímu brankáři vůbec nedostal!
75'
Hertha v tuto chvíli zahrozila po levé straně. Do zakončení se ale nedostala, domácí budou rozehrávat rohový kop.
73'
Do vápna Wolfsburgu směřoval vysoký míč. Pro ten si bezpečně vyběhl Casteels, který s následnou rozehrávkou nijak nepospíchá.
72'
Domácí fotbalisté se nemohou dostat k míči. Stále se hraje především na jejich polovině, soupeř výborně kombinuje.
71'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Vladimír Darida.
70'
Rozhodčí ukazuje směrem na rohový praporek, hosté budou rozehrávat další rohový kop, o jeho exekuci se postará Malli.
68'
Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareaguje domácí tým. U balónu je momentálně Wolfsburg, který velmi chytře kombinuje.
66'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Vedad Ibišević, přichází Salomon Kalou.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Josip Brekalo.
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marvin Plattenhardt, přichází Maximilian Mittelstädt.
65'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Skvělou přihrávku za obranu dostal Roussillon, který míč ihned poslal před branku. PAUL VERHAEGH pak balón usměrnil za záda bezmocného Jarsteina! Asistence: Jérôme Roussillon.
64'
K odraženému míči se dostal Meier, jeho střela byla zblokovaná. Ten stejný hráč zakončoval i o malou chvíli později, úspěšný zákrok si připsal Casteels.
62'
Balón se dostal do zámezí, podle hlavního rozhodčího to bylo od hostujícího fotbalisty, následovat bude odkop od branky, který obstará Jarstein.
61'
Rozběhla se závěrečná půlhodina tohoto duelu. U balónu jsou v posledních minutách především domácí, kteří kombinují na polovině soupeře.
60'
Tempo hry ve druhém poločase opadlo, na vážnější příležitost čekáme. Je evidentní, že nikdo nechce zbytečně chybovat.
59'
Za obranou soupeře zůstal úplně volný Duda. Ten hrát nemohl, čárový rozhodčí zvedl svůj praporek a signalizoval ofsajd.
57'
Rychlý kontr domácích zastavil taktickým faulem Rexhbecaj. Hlavní sudí Dankert mu velmi důrazně domlouvá, žlutá karta nepřichází.
56'
Verhaegh udělal to nejlepší, co mohl. Proti přesile soupeře vybojoval rohový kop, dnes už jde o pátý roh pro Wolfsburg.
55'
Od Dudy se balón odrážel do zámezí. K balónu se stihl dostat Selke, ovšem ten byl podle čárového rozhodčího v ofsajdu.
54'
Taktickým faulem si ve středu hřiště pomohl Malli. Domácí celek bude rozehrávat zajímavou standardní situaci.
53'
K balónu se v pokutovém území dostal Renato Steffen, který zkoušel vymodlit penaltu. Jeho pád byl hodně teatrální, přišla žlutá karta za simulování.
52'
Selke míč posouval na Dudu. Balón se ke slovenskému hráči nakonec nedostal, poté přišel útočný faul od Ibiševiče.
50'
Z následným centrem si poradil brankář Jarstein. Ten vzápětí bleskově rozehrál, Hertha to zkouší po pravé straně.
49'
Jasným nedovoleným zákrokem si u postranní lajny pomohl Plattenhardt, který může být rád, že se celá situace obešla bez žluté karty.
48'
Dlouhá kombinace domácích fotbalistů na vlastní polovině hřiště, poté odkop Jarsteina. Ten podklouzl, k balónu se ale žádný z hostujících hráčů nedostal.
47'
Míč proti noze dostal záložník Plattenhardt. Ten místo střely ještě centroval, hostující obrana si poradila bez větších problémů.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
První poločas je minulostí! Branku jsme sice neviděli, ovšem rozhodně jsme se nenudili. V deštivém počasí bylo k vidění několik šancí, tu největší měl Roussillon, který trefil břevno. Branková konstrukce vzápětí zvonila také za Casteelsem. Druhá polovina tak slibuje pořádné drama!
45+2'
45+1'
Se závěrečným centrem si poradila hostující obrana, která míč odehrála do bezpečí. Víc už se nejspíše nestane.
45'
Po kratším ošetření Gerhardta rozehrávali domácí rohový kop. Hlavní sudí však již při letu míče přerušil hru, pískal útočný faul.
44'
Grujić byl v pokutovém území a chystal se k centru. Na poslední chvíli přišel skluz ze strany Gerhardta, který odehrál na rohový kop.
43'
Další nepřesný centr ze strany domácího týmu. Pro balón běží Casteels, ten bude rozehrávat. Blíží se závěr prvního poločasu.
42'
To nebyla vůbec špatná příležitost pro hosty! Po přízemním centru se na přední tyči k balónu dostal Steffen, který těsně minul branku!
40'
Hostující obránce Brooks zvítězil ve vzdušném souboji, následně si vynutil faul. Wolfsburg bude rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
39'
Hlavní rozhodčí Dankert ponechával výhodu, poté odpískal faul Maiera. To se pochopitelně nelíbí domácím příznivcům.
38'
Dobrá individuální práce Malliho na levé straně, poté technická střela, míč směřoval na zadní tyčku. Jarstein vše přečetl a připsal si úspěšný zákrok!
37'
Do skluzu šel Lazaro. Rozhodčí ukazuje, že míč se do zámezí dostal od Roussillona, další aut pro domácí hráče.
35'
Po pravé straně to individuálně zkoušel Grujić. Přes Roussillona se nedostal, domácí zůstanou u míče, budou vhazovat.
34'
Hra se v posledních minutách trochu zklidnila. K vidění bylo několik nedovolených zákroků ve středovém kruhu.
32'
Po dobré kombinaci pálil z hranice velkého vápna Lazaro! Vypadalo to, že Casteels míč vyrazil na rohový kop, rozhodčí byli jiného názoru.
31'
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. K vidění bylo už několik příležitostí na obou stranách, na první branku však stále čekáme.
30'
Už se zase hraje, Knoche se rychle zvedl. Hostující kombinace začala od Casteelse, který hru přenesl na pravou stranu.
29'
Do hlavičkového souboje se dostali Selke a Knoche. Hra je přerušena, na hřišti totiž zůstal ležet hostující fotbalista.
27'
Po kvalitním centru z levé strany se k míči dostal Selke. Jeho hlavičce chyběla větší razance, snadná práce pro Casteelse.
26'
Rychlá narážečka, poté technická střela Steffena levou nohou. Nechybělo mnoho a míč mohl skončit v šibenici domácí branky!
25'
Nestranný fanoušek se zatím rozhodně nenudí. Do problémů se dostal opět Casteels, který i v tomto případě volil dlouhý odkop.
23'
Další tutovka, tentokráte pro Herthu! Centrovaný balón proletěl až na zadní tyč, Casteels nemá svědomí rozhodně čisté! V těžkém úhlu byl Rekik, jeho hlavička měla směřovat před branku. Balón opět zazvonil na brankovou konstrukci!
22'
Malli si podle rozhodčího Dankerta pomohl nedovoleně. Následovat bude zajímavá standardní situace pro domácí tým!
21'
Hodně krkolomná kombinace na pravé straně hřiště. Lazaro sice našel Starka, ovšem jeho následný centr skončil v zámezí.
20'
Další rohový kop pro hosty, o exekuci se postaral Malli. Celou situaci vyřešil brankář Jarstein, ten vzápětí rychle rozehrával.
19'
Následoval rohový kop, tentokráte domácí obrana pozorná. Hertha bude za malou chvíli vhazovat na polovině hřiště.
18'
To byla stoprocentní šance pro Wolfsburg! Gerhardt posunul na levou stranu, Roussillon se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři. Jarstein míč vyrazil do nohy Roussillona, od které mířil do branky. Domácí gólman ještě stihl zareagovat, míč nakonec zastavilo břevno!
17'
Lazaro posunul na Ibiševiče, který z nějakých deseti metrů střílel. Na poslední chvíli se do jeho pokusu vložil Knoche, následovat bude rohový kop!
16'
Domácí se s postupem času dostávají do hry. Duda napadal hodně vysoko, Casteels odkopl pouze na polovinu soupeře.
15'
Závar v pokutovém území hostujícího týmu! Jako první se k míči dostal Verhaegh, který vše řešil odkopem do bezpečí.
13'
Zajímavý centr do pokutového území soupeře poslal z levé strany Arnold. Pro balón si vyběhl Jarstein, který už hledá, komu by rozehrál.
12'
Z levé strany centroval Roussillon, míč skončil pouze na první bránícím hráči. O malou chvíli později fauloval Lazaro.
11'
Úvodní desetiminutovka hry je za námi. Wolfsburg má zatím navrch, drží balón, je aktivnější a snaží se něco vymyslet.
10'
Rychlá kombinace hostů, poté dlouhá přihrávka pro Steffena. Ten byl bez šance, odkopávat bude domácí gólman Jarstein.
8'
Dlouhou přihrávku za obranu dostal Selke. Do skluzu musel Brooks, který na poslední chvíli zasáhl před domácím útočníkem.
7'
Situaci komplikuje oběma týmům silný déšť. Hlavní sudí pískal další faul, nedovoleným zákrokem si ve středu hřiště pomohl Grujić.
6'
Několik soubojů u postranní lajny, balón se do zámezí dostal od hostujícího fotbalisty, pro míč běží, Lazaro který bude rozehrávat.
5'
Rychle rozehraná standardka hostů, přihrávku na hranici velkého vápna dostal Weghorst. Ten nedokázal zpracovat míč podle svých představ.
4'
Po nedovoleném zákroku od Starka byla hra na chvíli přerušena. Už se zase pokračuje, u balónu fotbalisté v bílých dresech.
2'
Vzápětí přišel další rohový kop pro hosty. Wolfsburg do utkání vstoupil daleko lépe, hraje se především před Jarsteinem.
1'
Obrovská příležitost pro Wolfsburg hned v první minutě tohoto utkání! Hosté rozehrávali rohový kop, Arnold poslal přízemní centr do malého vápna, který si Rekik málem srazil do branky!
1'

Hertha BSC: Jarstein – Stark, Lustenberger, Rekik – Lazaro, Grujić, Maier, Plattenhardt – Ibišević, Selke – Duda.
Náhradníci: Kraft – Skjelbred, Darida, Kalou, Köpke, Mittelstädt, Torunarigha.

VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh, Knoche, Brooks, Roussillon – Gerhardt, Arnold, Rexhbecaj – Malli – Steffen, Weghorst.
Náhradníci: Pervan – William, Brekalo, Uduokhai, Zamora, Tisserand, Itter.

Rozhodčí: Dankert – Hacker, Neitzel.
První vzájemný zápas této sezony vítěze nepřinesl (2:2). Kdo se bude radovat v tom druhém? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně VfL Wolfsburg. Ten je na tom prakticky stejně, i hosté mají 28 bodů, jsou na osmé příčce. Wolfsburg patří venku mezi nejlepší celky v soutěži, z devíti zápasů totiž posbíral šestnáct bodů. Poslední dva duely se hostům ale nevydařily, nad jejich síly bylo Schalke i Leverkusen. Nizozemec Wout Weghorst se postaral o šest branek svého týmu.
Hertha BSC je momentálně sedmým týmem nejvyšší německé fotbalové soutěže, na svém kontě má 28 bodů. Na domácím hřišti hrála Hertha devět zápasů, přičemž padla pouze v jednom případě! V posledním kole přivítala Schalke, utkání skončilo nerozhodně (2:2), Vladimír Darida do zápasu naskočil z lavičky. Nejlepším střelcem domácích je momentálně s devíti přesnými zásahy slovenský hráč Ondřej Duda.
Zdravím všechny fanoušky fotbalu! Německá Bundesliga má na programu dvacáté kolo, Hertha BSC na domácím trávníku vyzve VfL Wolfsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.