Bundesliga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Augsburg : Paderborn - 27. května 2020   20:30

0:0
(0:0)
Augsburg
Luthe – Framberger, Jedvaj (76. Gouweleeuw), Uduokhai, Max (83. Lichtsteiner) – R. Khedira, Baier (C) (67. Gruezo) – Richter (67. Sarenren-Bazee), Löwen (76. Córdova), Vargas – Niederlechner.
Koubek – Córdova, Gouweleeuw, Gruezo, Lichtsteiner, Oxford, Sarenren-Bazee, Suchý, Teigl.
Aytekin – Dietz, Beitinger
WWK Arena, Augsburg
Paderborn
Zingerle – Jans (88. Zolinski), Hünemeier (C), Schonlau, Collins – Antwi-Adjei, Gjasula (80. Sabiri), Vasiliadis (88. Ritter), Holtmann (63. Pröger) – Srbeny, Mamba (63. Michel).
J. Huth – Dräger, Jastrzembski, Michel, Pröger, Ritter, Strohdiek, Zolinski, Sabiri.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 9:12. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:14.
Je konec! Duel Augsburgu s Paderbornem nakonec končí bezbrankovou remízou. Domácí Augsburg byl sice kombinačně silnější, ale Paderborn si vypracoval velké šanci. Hlavně Mamba spálil tutovku, když netrefil odkrytou část branky. Na opačné straně měl obrovskou příležitost Jedvaj, jenže jeho hlavička prolétla nad břevnem. Po změně stran měly velké šance oba týmy. Gerrit Holtmann orazítkoval tyč Lutheho svatyně. Na druhé straně mohl v závěru rozhodnout Noah-Joel Sarenren-Bazee, ale domácího mladíka zase vychytal Leopold Zingerle.
90+4'
90+3'
Vargas sprintoval za prudkou přihrávkou do velkého vápna, jenže Sebastian Schonlau se mu obětavě položil pod nohy a srazil jeho ránu mimo tři tyče.
90+2'
Sergio Córdova sice uspěl v hlavičkovém souboji na hranici velkého vápna, ale míč pouze prodloužil do velkého vápna, kde jej schoval Zingerle.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Další možnost Augsburgu! Sergio Córdova střílel zpoza velkého vápna přímým nártem, ale jeho dělovka minula branku!
89'
Augsburg mohl rozhodnout o svém triumfu! Noah-Joel Sarenren-Bazee se krásným zpracováním zbavil Collinse, ale z těsné blízkosti nepropálil Zingerleho!
88'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Sebastian Vasiliadis, přichází Marlon Ritter.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Laurent Jans, přichází Ben Zolinski.
87'
Andreas Luthe si zakřičel na své obránce, aby mu pustili prudkou přihrávku za obranu domácího mužstva. Augsburg může rychle rozjet další útok.
86'
Domácí celek se v posledních minutách tlačí do útoku se snahou rozhodnout o svém triumfu. Obrana Paderbornu dnes ale předvádí dobrý výkon.
85'
Jeffrey Gouweleeuw to v souboji na polovině soupeře přehnal s agresivitou a vynutil si žlutou kartu.
85'
Vargas vymyslel hodně prudký centr do pokutového území, ale Zingerle si dal na pobídku pozor a bez problémů vyboxoval míč do bezpečí.
84'
Uwe Hünemeier se z pozice stopera ocitl na levém křídle, odkud odcentroval do velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila u obránce.
83'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Stephan Lichtsteiner.
82'
Před branku domácího celku přiletěl dlouhý míč z autového vhazování. Stopeři v bílém však dávali dobrý pozor a míč bez problémů odehráli.
81'
Také Paderborn si nyní vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale Luthe si bez problémů došel pro míč.
80'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Klaus Gjasula, přichází Abdelhamid Sabiri.
79'
Augsburg zahrával po dlouhé době rohový kop. Centr se snesl na malé vápno, odkud jej rezolutně odhlavičkoval skvěle postavený Uwe Hünemeier.
78'
Kai Pröger získal odražený míč na polovině Augsburgu a okamžitě uklidnil hru rozehrávkou na levou stranu. Paderborn může pokračovat v házenkářské kombinaci.
77'
Hosté poslali další vysoký centr do pokutového území, kde však kraloval pozorný Max, který bez větších problémů odhlavičkoval míč do bezpečí.
76'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Eduard Löwen, přichází Sergio Córdova.
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tin Jedvaj, přichází Jeffrey Gouweleeuw.
75'
Klaus Gjasula si udělal prostor kličkou na pravé straně hrací plochy a odcentroval do pokutového území. Stopeři Augsburgu si dali pozor a míč odehráli.
74'
Leopold Zingerle dlouho otálel s odkopem míče z vlastní poloviny. Hostující brankář jej nakonec nakopl na polovinu Augsburgu, ale tam o něj hosté přišli.
73'
Sebastian Vasiliadis si krásně navedl míč do blízkosti pokutového území a zakončil levačkou. Jeho technická rána ale nabrala moc velkou výšku a zapadla do autu.
72'
Zadáci Paderbornu si dali pozor na zajímavou přihrávku za obranu a nechali míč proskákat do rukavic připraveného brankáře Zingerleho.
71'
Sven Michel uspěl v těžkém souboji s Jedvajem, dostal se za obranu domácího celku, ale nedokázal překonat vyběhnutého Andrease Lutheho!
70'
Ohis Felix Uduokhai se při rozehrávce na vlastní polovině dostal pod velký tlak a musel si pomoci odkopem na polovinu soupeře. Augsburg se jen těžko dostává do útoku.
69'
Paderborn zahrával přímý kop ze zajímavé pozice. Collins chtěl překvapit Lutheho technickou střelou, ale jeho pokus skončil vysoko na tribuně za brankou.
68'
Khedira krásně přenesl těžiště hry na pravou stranu, jenže Collins skvěle přistoupil k rozběhnutému soupeři a nenechal jej odcentrovat do pokutového území.
67'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Carlos Gruezo.
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Noah-Joel Sarenren-Bazee.
66'
Augsburg se nyní snaží hru trošičku rozkouskovat a otupit tím sílící tlak hostujícího Paderbornu. Domácí celek se snaží hrát s míčem na kopačkách.
65'
Florian Niederlechner skvěle napadal hostujícího stopera v držení míče. Uwe Hünemeier si troufl na riskantní kličku, která se mu povedla na jedničku.
64'
Paderborn v posledních minutách zvýšil aktivitu při napadání rozehrávky soupeře. Domácí stopeři s tím mají obrovské problémy a pomáhají si jen za cenu vysokých nákopů.
63'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Gerrit Holtmann, přichází Kai Pröger.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Streli Mamba, přichází Sven Michel.
62'
Paderborn byl opravdu blízko! Gerrit Holtmann dostal přihrávku do brejku, dostal se do velkého vápna, jenže přízemní střelou orazítkoval zadní tyč!
61'
Max se ujal rozehrávky dalšího rohového kopu. Na hlavičku si naskočil Ohis Felix Uduokhai, který však zakončoval v hlubokém záklonu a Zingerle si připsal snadný zákrok.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Domácí Augsburg je sice aktivnější, ale stále čeká na nějakou vyloženou možnost.
59'
Augsburg zahrával rohový kop. Na padající centr si počkal Vargas, který zakončoval akrobatickým způsobem, jenže jeho pokus skončil nad břevnem.
58'
Max rozkmital své rychlé nohy po levém křídle, nicméně svou průnikovou přihrávkou mezi obránce nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Paderborn se ubránil.
57'
Augsburg je v úvodu druhého poločasu mnohem aktivnějším týmem a tlačí se na polovinu svého soupeře. Paderborn to bude mít ještě hodně těžké.
56'
Florian Niederlechner se znovu neohroženě pustil do souboje na pravé straně hřiště, jenže podle asistenta rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku.
55'
Florian Niederlechner prošel do pokutového území a naservíroval prudkou pobídku na malé vápno. Vargasovi scházel ve skluzu opravdu malý kousek k zakončení do prázdné branky!
54'
Exekuce přímého kopu se ujal Khedira, který vymyslel krásný centr na malé vápno, jenže dobíhajícímu Baierovi scházely k zakončení dva kroky.
53'
Klaus Gjasula dojel jednoho ze soupeřů a za svůj zákrok dostává žlutou kartu. Je teprve třetím hráčem v historii Bundesligy, který dostal za jednu sezónu 15 žlutých karet!
52'
Po předchozím hlavičkovém souboji zůstává na trávníku ležet otřesený Philipp Max, který se podle všeho srazil s vlastním brankářem. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
51'
Také Paderborn si nyní vyzkoušel rozehrávku přímého kopu z blízkosti pokutového území. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, odkud jej vyboxoval Luthe.
49'
Florian Niederlechner si naběhl na kolmici do pokutového území, jenže jeho pokus o zakončení byl zcela zbytečný, jelikož Niederlechner se pohyboval za hranicí ofsajdu.
48'
Vargas si krásně navedl míč až na hranici pokutového území, jenže moc dlouho si chystal míč pro zakončení a důrazný obránce Uwe Hünemeier mu nedovolil vypálit.
47'
Andreas Luthe se znovu musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Brankář Augsburgu musel mít odkopnout před dobíhajícím Mambou. Paderborn se vrátil na hřiště hodně aktivní.
46'
Paderborn obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Poslední celek bundesligové tabulky v něm bude chtít navázat na velice sympatický výkon z první půle.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavý fotbal. Domácí Augsburg byl sice kombinačně silnější, ale Paderborn si vypracoval velké šanci. Hlavně Mamba spálil tutovku, když netrefil odkrytou část branky. Na opačné straně měl obrovskou příležitost Jedvaj, jenže jeho hlavička prolétla nad břevnem. Do kabin se proto jde bez branek.
45'
45'
Stopeři Augsburgu si dali pozor na prudkou přihrávku na rozběhnutého Mambu a bez problémů získali míč pro sebe. Domácí celek už chce dohrát první půli s čistým kontem.
44'
Mamba se z levého křídla prohnal do pokutového území, mohl přihrát lépe postavenému spoluhráči, ale vzal zakončení na sebe. Jeho dělovku zablokoval Jedvaj.
43'
Andreas Luthe se musel zapojit do rozehrávky Augsburgu. Jeho přihrávka na levou stranu byla hodně prudká, ale Max si poradil s těžkým zpracováním.
42'
Florian Niederlechner sice dostal přihrávku do pokutového území, jenže se s míčem nedokázal otočit kolem obránce a důrazný Jans mu balón odkopl od nohy.
41'
Daniel Baier si v hlavičkovém souboji na polovině Paderbornu pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že za svou hru loktem nevyfasoval žlutou kartu.
40'
Florian Niederlechner si skvěle pokryl míč v souboji se Srbenym, který jej atakoval nedovoleným způsobem. Rozhodčí měl střet přímo před očima a nařídil rozehrávku pro Augsburg.
39'
Khedira a Baier se srazili na vlastní polovině a málem nabídli hostům solidní šanci k přechodu do útoku. Zadáci Augsburgu se však vrátili a zastavili prudkou přihrávku do šestnáctky.
38'
Stopeři Paderbornu se postupnou kombinací snaží otupit tlak domácího Augsburgu. Fotbalisté v bílém teď napadají opravdu vysoko a znepříjemňují soupeři rozehrávku.
37'
Další přímý kop se domácího Augsburgu vůbec nepovedl. Vysoký centr byl příliš dlouhý a na malém vápně si na míč počkal nikým neatakovaný Zingerle.
36'
Vargas se dostal tělem před svého strážce, který jej zatažením za dres poslal k zemi. Rychlá kombinace Augsburgu zatím dělá hostujícím obráncům problémy.
35'
Tentokrát už z toho byla obrovská šance! Na parádní centr si na malém vápně naskočil Ruben Vargas, jenže svou hlavičku umístil nad břevno hostující svatyně!
34'
Sebastian Vasiliadis zastavil rozběhnutého Maxe jen za cenu nedovoleného zákroku a Augsburg dostává možnost dalšího přímého kopu v blízkosti velkého vápna.
33'
Exekuce přímého kopu se ujal Max, který svůj centr zakroutil na přední tyč, nicméně obrana Paderbornu si dokázala bez problémů poradit. Florian Niederlechner byl navíc v ofsajdu.
32'
Florian Niederlechner si skvěle pokryl míč na polovině Paderbornu a důrazný Uwe Hünemeier jej v hlavičkovém souboji trefil loktem. Augsburg bude zahrávat další přímý kop.
31'
Leopold Zingerle nakopl míč na levou stranu hrací plochy, kam za míčem spěchal Gerrit Holtmann, ale důrazný obránce Jedvaj mu nedal ani metr prostoru ke zpracování.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme opravdu vyrovnané utkání.Domácí Augsburg je o něco aktivnější, ale zatím čeká na své šance. Naopak hosté už dokázali zahrozit po rychlých protiútocích.
29'
Ruben Vargas kouzlil s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, jenže se nedokázal otočit kolem obránce a přesně rozehrát. Domácí rychle získali míč zpátky.
28'
Jedvaj dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si netroufl na konstruktivní rozehrávku a raději zapojil do hry domácího brankáře Lutheho. Augsburg spíše vyčkává.
27'
Uwe Hünemeier si nebral servírky s odraženým míčem v blízkosti pokutového území a bez váhání balón odkopl daleko na polovinu Augsburgu.
26'
Daniel Baier dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, srovnal si míč na pravačku, ale jeho přízemní dělovku dokázal Zingerle bez problémů vyrazit.
25'
Florian Niederlechner si sice naběhl na přihrávku za obranu Paderbornu, ale jeho přízemní centr z pravé strany dokázala hostující obrana srazit do bezpečí.
24'
Po čtvrtém rohovém kopu v krátkém časovém sledu už se domácí obrana dokázala definitivně ubránit. Gerrit Holtmann tentokrát zkoušel střelecké štěstí z třiceti metrů, ale míč poslal na tribunu.
23'
Hosté si připravili další zajímavou možnost! Po chytře rozehraném rohu střílel Gerrit Holtmann, ale Andreas Luthe konečny prstů vyrazil míč na další roh!
22'
Ani po dalším rohovém kopu se nikdo v dresu Paderbornu nedostal do zakončení. Odražený míč vrátil do velkého vápna Jans, ale s jeho svící si Luthe bez problémů poradil.
21'
Christopher Antwi-Adjei prošel s míčem u nohy do blízkosti pokutového území a vymyslel zajímavý centr. Jeho pobídku srazil vracející se Max na rohový kop.
20'
Eduard Löwen se na hranici velkého vápna snažil protlačit do pokutového území, jenže zapomněl míč pod nohou a už nedokázal přesně vypálit. Hostující obrana zasáhla na poslední chvíli.
19'
Dennis Srbeny vhazoval na levé straně, jenže hledal Mambu, který byl těsně bráněn domácím fotbalistou. Paderborn si tak vhazování zopakuje.
18'
Jamilu Collins dostal přihrávku do běhu na levou stranu hrací plochy, jenže si neporadil s převzetím prudké pobídky a míč mu uskočil do zámezí. Rozehrávat bude Luthe.
17'
Paderborn zahrával svůj první rohový kop v dnešním utkání. Centrovaný míč se snesl k přední tyči, kde bez problémů zasáhla obrana domácího Augsburgu.
16'
Vargas dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, hledal spoluhráče na hrotu útoku, jenže mu neadresoval přesnou přihrávku. Paderborn může jít do brejku.
15'
Zadáci Paderbornu uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Domácí celek sice napadá hodně vysoko, ale zatím se nemůže dostat k míči.
14'
Jedvaj se znovu ujal rozehrávky domácího Augsburgu na polovině hřiště. Jeho nepřesnou pobídku ale zachytil Mamba, který však nedokázal přesně rozehrát.
13'
Laurent Jans si dal pozor na nadýchaný nákop z pravé strany hrací plochy a bez problémů pohlídal cestu míče do zámezí. Paderborn po dobrém vstupu Augsburgu do utkání vyrovnal obraz hry.
12'
Christopher Antwi-Adjei vymyslel prudký centr do pokutového území, kam si naběhl Mamba, jenže nedokázal usměrnit prudkou pobídku do odkryté klece!
11'
Max dostal moře prostoru na levé straně hrací plochy a odcentroval do velkého vápna. Za jeho pobídkou se hnal Eduard Löwen, ale Uwe Hünemeier před ním míč odkopl.
10'
Jedvaj potáhl míč na polovinu hostujícího Paderbornu, kde si počkal na nabídku svých spoluhráčů a roztáhl hru na levou stranu. Domácí pokračují ve hře s míčem.
9'
Stopeři Augsburgu opět uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v tmavém rozehrávku opět nenapadá. Augsburg zatím drží dirigentskou taktovku nad utkáním.
8'
Klaus Gjasula poslal prudkou přihrávku na rozběhnutohé Srbenyho, kterému míč při zpracování odskočil daleko od kopačky a odrazil se do autu. Vhazuje Augsburg.
7'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Philipp Max, který zvolil technickou střelu kolem zdi, nicméně jeho pokus směřoval daleko od branky Paderbornu.
6'
Domácí celek se hnal do zajímavé akce, jenže vracející se Gjasula dojel jednoho z domácího fotbalistů ostrým skluzem. Rozhodčí nařídil pro Augsburg přímý kop z nadějné pozice.
5'
Philipp Max rozkmital své rychlé nohy po levém křídle hrací plochy, dokázal poslat přízemní centr k přední tyči, ale nikdo v bílém nezakončil.
4'
Florian Niederlechner se hnal za vysokým nákopem na polovinu hostujícího celku, jenže hlavou prodloužil míč jen do prostoru za sebou, kde nebyl nikdo v bílém.
3'
Augsburg uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v tmavém dresu Paderbornu akci domácího celku neatakuje. Domácím zatím patří úvod.
2'
Centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, kam vystartoval také brankář Zingerle, který balón vyboxoval do bezpečí mimo velké vápno.
1'
Domácí Augsburg obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Fotbalisté v bílém se vydali vpřed a rychle získali rozehrávku rohového kopu.
1'
Ještě před úvodním výkopem se bude držet minuta ticha za oběti koronaviru.
Hráči obou týmů už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v bílém, zatímco Paderborn oblékne modrou sadu.
Utkání se kvůli omezením ohledně koronaviru bude hrát bez diváků!
Vzájemný duel

V podzimním duelu byl šťastnější Augsburg, který zvítězil brankou Philippa Maxe. Klaus Gjasula z Paderbornu navíc neproměnil pokutový kop.
FC Augsburg

Domácí Augsburg je na tom mnohem lépe. Augsburg totiž nasbíral třicet bodů a patří mu dvanáctá pozice. Před restartem nejvyšší německé soutěže se rovněž topil v problémech, ale předvedl solidní výkon v souboji s Wolfsburgem, který však prohrál 1:2 gólem v nastaveném čase. Ve druhém souboji už ale dokázal přehrát Schalke vysoko 3:0. Za Augsburg nastupují také Jan Morávek, Tomáš Koubek a Marek Suchý. V základu se dnes ale zřejmě neobjeví ani jeden z nich.
SC Paderborn 07

Hostující Paderborn se topí v problémech a je prakticky jednou nohou ve druhé lize. Paderborn totiž v sedmadvaceti zápasech vybojoval jen osmnáct bodů a patří mu až poslední osmnáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu aktuálně ztrácí už devět bodů. Na hřištích soupeřů však Paderborn vybojoval deset bodů. Po restartu Bundesligy dokázal Paderborn nasbírat dva body za remízu s Dusseldorfem a Hoffenheimem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání německé Bundesligy mezi Augsburgem a Paderbornem. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.