Bundesliga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Düsseldorf : Freiburg - 29. září 2019   15:30

Düsseldorf
42' Hennings (Thommy)
1:2
(1:1)
Freiburg
45' Schmid  (Günter) • 81' Waldschmidt  (Haberer)
Düsseldorf
Steffen – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Gießelmann – Thommy (68. Tekpetey), Bodzek, L. Baker, Kownacki (76. Ampomah) – Karaman, Hennings.
Siebert – Koslowski, Seidel
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Freiburg
Schwolow – Lienhart, Koch, Heintz – Schmid (89. Kübler), Höfler, Abraši (72. Grifo), Günter – Haberer, Höler (72. Waldschmidt) – Petersen.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 11:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:9.
Je konec! Favorizovaný Freiburg nakonec bere všechny body ze zápasu, v němž prohrával 0:1. Navíc i vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří byli aktivnější. Po hodině hry měli hosté k dispozici penaltu, kterou ale Lucas Höler neproměnil. Mrzet ho to nakonec tolik nemusí, protože Waldschmidt strhl vedení na stranu hostů krásnou brankou v 81. minutě a stanovil konečné skóre 2:1 pro Freiburg.
90+5'
90+4'
Alexander Schwolow (Freiburg) stahuje míč ze vzduchu, padá s ním na trávník a nespěchá nahoru, diváci pískají.
90+2'
Kenan Karaman (Düsseldorf) se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho střelu bodlem ale Alexander Schwolow (Freiburg) v pohodě chytá.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Míč získávají domácí, kteří nyní již chvátají, snaží se dostat na polovinu soupeře.
89'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Lukas Kübler.
87'
Jonathan Schmid (Freiburg) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
85'
Žádná penalta pro Fortunu se nepíská, hraje se dál, výkop od branky Freiburgu.
84'
Dvakrát se nyní domácí dožadovali penalty a vypadalo to, že hlavně po kontaktu Christiana Güntera (Freiburg) se dožadovali možná trochu právem.
83'
Zack Steffen (Düsseldorf) vykopává od své branky, o míč nyní jeho spoluhráči svádí boj na polovině Freiburgu.
81'
Freiburg právě vstřelil branku!
Pěkná akce Freiburgu, kdy Philipp Lienhart přihrál Hebarerovi, ten přiťukl na GIAN-LUCU WALDSCHMIDTA, který si navedl míč k vápnu a parádní ranou k tyči nedal Steffenovi šanci.
80'
Čeká nás posledních deset minut stále vyrovnaného utkání, dočkáme se ještě nějaké rozhodující branky?
78'
Jonathan Schmid (Freiburg) bude moci vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
77'
Odkopem míče řeší situaci u vlastní šestnáctky domácí.
76'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Dawid Kownacki, přichází Nana Opoku Ampomah.
75'
Z pravé strany se Vincenzo Grifo (Freiburg) dostává do pokutového území, tam ale ztrácí míč v souboji s bránícími hráči soupeře.
74'
Míč se dostává až k brance Düsseldorfu, Zack Steffen hodně daleko od své branky.
73'
Domácí na polovině soupeře, Dawid Kownacki (Düsseldorf) padá v pokutovém území Freiburgu, ale není to faul, hraje se dál.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Amir Abraši, přichází Vincenzo Grifo.
71'
Posledních dvacet minut zápasu, v němž je to sice stále nerozhodně, ale to nemusí vůbec platit i po závěrečném hvizdu.
70'
Roh tak rozehrál Lewis Baker (Düsseldorf), jehož centr hosté odvrací a dostávají míč až k půlící čáře.
69'
Rohový kop vybojovali domácí, rozehrávat budou z pravé strany, tradiční exekutor rohů Erik Thommy je již na lavičce.
68'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Bernard Tekpetey.
67'
Statistika držení míče – 51% : 49%.
66'
Domácí již rozehráli, míč prolétl pouze nad brankou hostů.
65'
Z protiútoku vybojovali domácí zajímavý přímý kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Freiburgu.
64'
Lucas Höler (Freiburg) se rozbíhá na penaltu, před míčem ale zastaví a pak pošle slabou střelu do míst, kam skočil gólman Zack Steffen (Düsseldorf), který penaltu chytá!
63'
Je to jasné, VAR rozhoduje o tom, že hosté budou mít k dispozici pokutový kop!
61'
Pozor, při standardce Freiburgu stáhl Rouwen Hennings (Düsseldorf) na trávník Nicolase Höflera (Freiburg) a sudí si jde prohlédnout video, bude to penalta?
60'
Žlutou kartu dostává Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf).
59'
Žlutou kartu dostává Nils Petersen (SC Freiburg).
58'
No, hosté rozehráli, ale nebylo to zrovna dvakrát vydařené, míč končí na noze prvního bránícího hráče.
57'
Velmi zajímavou standardku získávají hosté, z pravé strany, u vápna Fortuny.
56'
Hosté na polovině Fortuny, drží míč na levé straně, následuje ale faul na Jonathana Schmida.
54'
Dominique Heintz (Freiburg) neudržel míč na levém křídle, ten skončil v autu, vhazovat bude Matthias Zimmermann.
53'
Christian Günter (Freiburg) poslal míč na bližší tyč, šlo o nacvičení signál, který ale nebyl pochopen dalšími spoluhráči.
52'
Freiburgu vybojoval rohový kop, který z pravé strany rozehraje Christian Günter.
51'
Fortuna aktivnější v úvodu druhého poločasu, domácí se snaží útočit.
50'
Niko Gießelmann (Düsseldorf) faulován na vlastní polovině, při sprinterském souboji s útočícím Jonathanem Schmidem.
49'
Po centru z levé strany hlavičkuje před malým vápnem Erik Thommy (Düsseldorf), který ale branku přestřeluje.
48'
Akce domácích končí nepřesnou střelou nad branku Freiburgu.
47'
Fortuna kombinuje u půlící čáry, domácí zatím soupeři míč nepůjčili.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
Paradoxně až v poslední pětiminutovce prvního poločasu byl k vidění nějaký fotbal. Do té doby to bylo hodně opatrné z obou stran, více se hrálo u půlící čáry a fotbal to byl doslova nekoukatelný. Nicméně posledních pět minut stálo za to, na gól domácích odpověděli ještě do poločasové přestávky vyrovnávacím gólem a pokud bude ve druhém poločase pokračovat v podobném duchu, jako v poslední pětiminutovce, máme se na co těšit.
45+2'
45'
Hosté hledali cestu k brance a tu také našli! Christian Günter poslal z levé strany pas do vápna, kde si na vzdálenější tyči naběhl JONATHAN SCHMID, který doklepl míč do odkryté branky. Skluz Matthiase Zimmermanna přišel pozdě.
44'
Freiburg s míčem u půlící čáry, hosté hledají cestu k brance soupeře.
42'
Düsseldorf právě vstřelil branku!
Z druhého rohového kopu se již domácí gólově prosazují! A byla to chyba gólmana Freiburgu, Alexander Schwolow totiž chtěl míč vyboxovat, ale nedosáhl na něj. Za ním již číhal ROUWEN HENNINGS, který míč hlavou poslal do odkryté branky.
42'
Erik Thommy (Düsseldorf) si bere míč a rozehrává z pravé strany rohový kop, míč zamířil na vzdálenější tyč, kde obránce odhlavičkovává na roh.
41'
Rychlé autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
40'
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, stále čekáme na první gól, hosté ještě neohrozili branku soupeře, domácí již alespoň dvakrát.
39'
Erik Thommy (Düsseldorf) se zbavil obránce a levačkou vystřelil z pravé strany, jeho střelu Alexander Schwolow (Freiburg) chytá.
38'
Niko Gießelmann (Düsseldorf) zastavil pas na levém křídle a domácí tak mohou zkusit zaútočit.
37'
Statistika držení míče – 50% : 50%, střely na branku – 1 : 0.
36'
Dawid Kownacki (Düsseldorf) je již na nohou, ale sudí ho vykazuje za postranní čáru, teprve následně se bude moci vrátit do zápasu.
35'
Na trávník spěchají lékaři domácího týmu, aby ošetřili Dawida Kownackiho.
34'
A zahraje si také druhý gólman v dnešním zápase, domácí Zack Steffen, který rozehrává na pravou stranu.
33'
Od gólmana Alexandera Schwolowa (Freiburg) začíná další akce hostů. Ti ale vzápětí pouze odevzdávají míč.
32'
Žlutou kartu dostává Nicolas Höfler (SC Freiburg).
32'
Míč sice dolétl do vápna Fortuny Düsseldorf, která se ale a s naprostým přehledem ubránila.
31'
Volný kop Freiburgu, z nějakých pětatřiceti metrů od branky soupeře.
30'
Žlutou kartu dostává Niko Gießelmann (Fortuna Düsseldorf).
30'
Je za námi první půl hodina hry, stav je stále bezbrankový, čekáme nejen na první gól, ale i vůbec na první šanci.
29'
Po centru z pravé strany se ve vápně dostal k hlavičce Rouwen Hennings (Düsseldorf), který ale nedokázal míč lépe umístit, takže ho poslal jen do rukavic gólmana Freiburgu.
28'
Hraje se znovu u půlící čáry, domácí vybojovali míč, ohrozí konečně branku soupeře?
26'
Z hlediště se ozývá pískot, domácí Fortuna zatím hraje převážně bez míče, navíc se hraje podprůměrný fotbal.
25'
Dominique Heintz (Freiburg) čistě obral o míč útočícího Kaana Ayhana, který jen bezmocně rozpřáhl ruce.
23'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině, domácí se snaží napadat rozehrávku soupeře.
22'
Hra je plná nepřesností, zatím z předváděného fotbalu doslova bolí oči.
21'
Freiburg zaútočil po levé straně, hosté ale také přišli snadno o míč.
20'
Domácí postoupili směrem k pokutovému území, ale pak si neví vůbec rady.
19'
Domácí kombinují u půlící čáry, hosté vyčkávají.
18'
Janik Haberer (Freiburg) končí, po souboji s domácím Dawidem Kownackim, na trávníku, byl to náraz.
17'
Alexander Schwolow (Freiburg) musel rychle odkopnout před dotírajícím Kaanem Ayhanem.
15'
Erik Thommy (Düsseldorf) rozehrál rohový kop z pravé strany, míč se dostal do vápna, kde ho ale obránce Freiburgu odkopává a dostává k půlící čáře.
14'
Rohový kop pro domácí tým, Erik Thommy bude rozehrávat z pravé strany.
13'
Je to hodně opatrný fotbal zatím, z obou stran, hraje se většinou ve středu hřiště.
12'
Míč na kopačkách fotbalistů Freiburgu, hraje se u půlící čáry.
11'
Odkop od branky Freiburgu, míč končí v autu, vhazují domácí, z levé strany.
10'
Útočná akce domácích končí nepřesným centrem z pravé strany, míč končí mimo hřiště, odkop od branky Freiburgu.
9'
Domácí se ale dostávají jen k půlící čáře, hned tam je totiž soupeř zastavuje.
8'
Od brankáře Fortuny začíná kombinace domácího mužstva, Zack Steffen rozehrává na levou stranu.
7'
Amir Abraši (Freiburg) padá na trávník, po souboji s obráncem Fortuny, ale nebyl to faul.
6'
Freiburg na polovině Fortuny, hosté kombinují.
5'
Alexander Schwolow (Freiburg) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
3'
Matthias Zimmermann (Düsseldorf) si bere míč a také bude moci vhazovat, z pravé strany, na polovině Freiburgu.
2'
Jonathan Schmid (Freiburg) si bere míč, aby ho mohl vhodit do hry, z pravé strany, na své polovině.
1'

Fortuna Düsseldorf: Steffen – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Gießelmann – Thommy, Bodzek, L. Baker, Kownacki – Karaman, Hennings.
Náhradníci: Kastenmeier – Ofori, Nuhu, Tekpetey, Bormuth, Contento, Pledl, Sobottka, Ampomah.

SC Freiburg: Schwolow – Lienhart, Koch, Heintz – Schmid, Höfler, Abraši, Günter – Haberer, Höler – Petersen.
Náhradníci: Thiede – Waldschmidt, Kübler, Grifo, Schlotterbeck, Gondorf, Sallai, Borrello, Kwon Čang-hoon.

Rozhodčí: Siebert – Koslowski, Seidel.
SC FREIBURG
Freiburg přijel do Düsseldorfu v pozici osmého týmu německé Bundesligy, navíc mezi týmy, které již své zápasy 6. kola odehrály. V případě zisku tří bodů se tak Freiburg může vyhoupnout až na druhé místo, o bod za vedoucí Bayern Mnichov! A že tři body nejsou pro Freiburg na hřišti soupeře nemyslitelné, dokazuje bilance předchozích zápasů – Freiburg oba venkovní duely vyhrál, nejprve v Paderbornu jasně 3:1, poté i na Hofffenheimu, kde to bylo ještě suverénnější vítězství – 3:0! Jediná prohra přišla nečekaně doma s Kolínem nad Rýnem (1:2)
FORTUNA DÜSSELDORF
Fortuna v dohrávce 6. kola německé Bundesligy zabojuje o své druhé ligové vítězství. Aktuálně má Fortuna po pěti kolech bilanci jedné výhry, jedné remízy a třech proher, což ji řadí až do spodních pater. Přitom Fortuna zahájila ligový ročník parádně, výhrou 3:1 v Brémách. Hned poté ale přišla první facka v podobě domácí prohry 1:3 s Leverkusenem, následovala prohra 1:2 ve Frankfurtu. Ve čtvrtém kole Düsseldorf pouze remizoval doma s Wolfsburgem, aby hned poté v pátém kole podlehl domácímu Mönchengladbachu.
Utkáním, které se odehraje v Merkur Spiel-Areně v Düsseldorfu, provede jako hlavní sudí Daniel Siebert, jemuž budou na čarách asistovat Lasse Koslowski a Jan Seidel.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 6. kola německé Bundesligy, v němž FORTUNA DÜSSELDORF přivítá na svém stadionu SC FREIBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.