Bundesliga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Augsburg - 13. prosince 2019   20:30

Hoffenheim
14' Skov (Rudy) • 80' Locadia (Skov)
2:4
(1:1)
Augsburg
11' Max  (Niederlechner) • 50' Max   • 56' Jensen  (Niederlechner) • 85' Iago  (Niederlechner)
Hoffenheim
Baumann – Kadeřábek (72. Baumgartner), Akpoguma, Bičakčić (61. Locadia), Skov – Grillitsch – Bebou, Samassékou (29. Geiger), Rudy, Adamjan – Kramarić.
Bibiana Steinhausová – Tobias Christ, Marcel Unger
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Augsburg
Koubek – Lichtsteiner (86. Uduokhai), Gouweleeuw, Jedvaj, Max (90+4. Hahn) – R. Khedira, Baier – Richter, Niederlechner, Iago – Jensen (83. Córdova).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 9:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 10:7.
Je konec. TSG 1899 Hoffenheim na domácí půdě prohrál s FC Augsburg 2:4.
Do utkání lépe vstoupili hosté, protože už v 11. minutě se prosadil hostující hráč Philipp Max. Ovšem odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a o tři minuty později srovnal Robert Skov. Následně toho nebylo moc k vidění, jelikož Hoffenheim už do poločasu jen marně dobýval branku Augsburgu.
Vstup do druhé části zápasu se opět podařil Augsburgu skvěle, jelikož se v 50. minutě dopustil penaltového faulu Akpoguma a následný pokutový kop proměnil Philipp Max. O šest minut později šli hosté už do dvoubrankového vedení po gólu Fredrika Jensena. V 80. minutě sice snížil Jürgen Locadia, ale v 85. minutě se po dalším smrtícím protiútoku prosadil Iago a poslal Augsburg do vedení 4:2. V nastaveném čase ještě Koubek vyrazil střelu Kramariće do tyče a gól tak už nepadl.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází André Hahn.
90+3'
Fantastický Tomáš Koubek, který vyrazil tvrdou střelu Andreje Kramariće do tyče a posléze obrana Augsburgu dostala balón do bezpečí!
90+1'
Domácí nyní získali autové vhazování na polovině soupeře, ale násedný centr končí jen v moci Koubka.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
89'
Florian Grillitsch spíše z frustrace poslal k zemi Sergio Córdovu a Augsburg tak bude opět u balónu.
88'
Tohle už je pro domácí velice frustrující, jelikož nyní se nachytal v dalším ofsajdu Sargis Adamjan.
87'
Tentokrát skončil balón jen v zámezí a Tomáš Koubek tak bude mít odkop od své svatyně.
86'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Ohis Felix Uduokhai.
85'
Augsburg právě vstřelil branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož hosté jdou do vedení 4:2! Hoffenheim přišel o míč a Augsburg se tak opět dostal do smrtícího protiútoku, který zakončil k levé tyči po přihrávce Niederlechnera z levé strany IAGO. Asistence: Florian Niederlechner.
85'
Hoffenheim tak opět musí vymýšlet co s míčem uprostřed hrací plochy, protože hosté jsou velice zataženi.
84'
Augsburg se urputně brání a opět dokázal dostat balón co nejdál od své svatyně.
83'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Sergio Córdova.
82'
Nyní přišel nákop domácího mužstva, který ale skončil jen v rukou Tomáše Koubka.
80'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Závěr zápasu ještě bude pořádné drama, jelikož domácí celek snižuje na 2:3! Centr Roberta Skova z levé strany přistál přesně na hlavě JÜRGENA LOCADII, jenž zakončil nechytatelně k pravé tyči. Asistence: Robert Skov.
80'
Faul hostujícího hráče ve středu hrací plochy znamená, že Hoffenheim bude i nadále u míče.
79'
Další útočná akce domácích skončila bez nějakého výsledku, protože se nejprve odmával a posléze odpískal ofsajd.
78'
Centr hostujícího hráče z levé strany nebyl nijak nebezpečný a skončil v moci brankáře Baumanna.
76'
K exekuci přímého kopu se postavil Andrej Kramarić, ale jeho rána vedle brány jen potvrzuje bídný výkon Hoffenheimu.
75'
Roh sice nic nepřinesl, ale posléze se právě Daniel Baier dopustil faulu na Baumgartnera a následuje přímý kop domácího mužstva.
74'
Daniel Baier zblokoval centr domácího hráče a Hoffenheim má k dispozici další rohový kop.
72'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází Christoph Baumgartner.
71'
Až nyní přišla první střela domácích ve druhé půli, která letěla na bránu, ale Tomáš Koubek si s pokusem Roberta Skova poradil.
70'
77%:23% takové je držení míče ve 2. poločase, ovšem na střely na branku je to ve druhé půli 0:2. Z toho tak jasně vyplývá, že protiútoky dnes s přehledem vyhrávají.
69'
Následně to vzal na sebe opět Ihlas Bebou, ale jeho rána zamířila rovněž vedle hostující svatyně.
68'
Ovšem útoky ze strany domácích jsou velice pomalé a soupeř se tak stihne bez problému zpět přeskupit do obranné činnosti.
67'
Opět se Augsburg dostal do protiútoku, ale střela z voleje byla zblokována domácím obráncem a Hoffenheim tak může vyrazit směrem dopředu.
65'
Po centru z rohu se prodral do zakončení hlavou Sargis Adamjan, ale přestřelil.
64'
Nyní přišel nepříjemný přízemní centr do vápna Augsburgu, ale hostující obrana odvrátila míč do zámezí a následuje rohový kop.
63'
Posléze domácí celek získal také autové vhazování, ovšem nemůže se dostat do vápna soupeře.
62'
Centr domácího hráče z pravé strany byl zblokován, ale Hoffenheim zůstává u míče i nadále.
61'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ermin Bičakčić, přichází Jürgen Locadia.
60'
Hodina hry je za námi a Augsburg vede v WIRSOL Rhein-Neckar Aréně 3:1.
59'
Ihlas Bebou chtěl snížit stav zápasu, ale jeho pokus zpoza vápna skončil jen vedle brány.
58'
Hoffenheim nyní má problémy při své rozehrávce, kde se dostal pod tlak po vysunutém presinku soupeře.
56'
Tak tohle už je šok, protože hosté jdou do vedení 3:1! Domácí ztratili míč uprostřed hřiště a následně se tak k němu dostal Florian Niederlechner, jenž fantastickou přihrávkou vyslal do příležitosti FREDRIKA JENSENA a ten zakončil mezi nohy brankáře Baumanna. Asistence: Florian Niederlechner.
56'
Hoffenheim sice jasně dominuje v držení míče, který má na svých kopačkách 75% času. Ovšem ve vedení je Augsburg, který využívá rychlé protiútoky.
55'
Vypadá to, že oba hráči budou moct po ošetření pokračovat ve hře alespoň na pár minut.
53'
Po centru Sebastiana Rudyho ale byla hra přerušená, jelikož se srazili dva hráči a na hrací plochu jsou povolání doktoři.
51'
Uvidíme, jestli přijde opět rychlá odpověď ze strany domácích, protože Hoffenheim získal rohový kop.
50'
Hosté stejně jako v první půli, tak i do druhého poločasu vstupují skvěle a vedou 2:1! K pokutovému kopu se postavil PHILIPP MAX, který se s ničím nemazal a poslal razantní střelu doprostřed brány, zatímco Oliver Baumann skočil k tyči.
49'
Kevin Akpoguma poslal k zemi Floriana Niederlechnera uvnitř vápna a Augsburg tak získal pokutový kop!
47'
Ovšem následná standardní situace nepřinesla nic nebezpečného, ovšem u míče je stále domácí celek.
46'
Hosté se na začátku druhého poločasu dopustili faulu a Hoffenheim tak získal volný kop z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
První poločas je u svého konce a Hoffenheim zatím hraje s Augsburgem smírně 1:1. Do utkání lépe vstoupili hosté, protože už v 11. minutě se prosadil hostující hráč Philipp Max. Ovšem odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a o tři minuty později srovnal Robert Skov. Následně toho nebylo moc k vidění, jelikož Hoffenheim marně dobýval branku Augsburgu.
45+1'
45+1'
Nepřesný nákop domácího hráče skončil pouze v rukou připraveného Koubka.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Domácí mužstvo je ke konci prvního poločasu velice nebezpečné, ale střela Dennise Geigera byla zblokována a následuje další rohový kop.
44'
Ihlas Bebou se ocitl ve velké šanci, když si zpracoval míč zády k brance a následně z otočky zakončoval, ale Tomáš Koubek jej vychytal a podržel svůj tým od druhé obdržené branky!
43'
Marco Richter si ťukl míč s Fredrikem Jensenem, ale jeho přihrávka skončila jen v zámezí a o odkop od své svatyně se tentokrát postará Oliver Baumann.
42'
Po centru z rohu se balón dostal mimo vápno, kde se do něj opřel Florian Grillitsch, ale jeho střela skončila vysoko nad bránou Tomáše Koubka.
41'
Robert Skov posunul míč pod sebe dovnitř hostující šestnáctky, ovšem tam jej odkopl do bezpečí hostující hráč a Hoffenheim získal rohový kop.
40'
Bohužel stále jsme se kromě dvou branek nedočkali ničeho záživnějšího a také ani střely na branku.
39'
Koubkův následný odkop sice letěl na druhou stranu hřiště, ale po pár chvílích se míč dostal opět k němu.
38'
Florian Grillitsch prohrál osobní souboj s Philippem Maxem, kterého nakonec zfauloval a Augsburg tak bude rozehrávat na své polovině.
37'
Ovšem posléze se k míči opět dostali domácí, ale ani nyní z toho nebylo nic nebezpečného a Koubek má další odkop od své svatyně.
36'
Philipp Max skvěle zabojoval u postranní lajny a získal tak možnost útoku Augsburgu.
34'
Hoffenheim už opět drží balón na své polovině a snaží se vykombinovat obranu soupeře.
33'
Sargis Adamjan už nedokázal udržet balón na hrací ploše a Tomáš Koubek tak bude rozehrávat od své svatyně.
32'
Následný centr ale nepřinesl nic velkého a obrana Augsburgu odkopla balón do bezpečí.
31'
Český brankář Tomáš Koubek nyní bude muset být ve střehu, protože Hoffenheim získal rohový kop z levé strany.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Hoffenheim hraje s Augsburgem smírně 1:1.
29'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Dennis Geiger.
27'
Hoffenheim se stále snaží něco vymyslet, ale vidíme nepohlednou pomalou hru ve středu hrací plochy, kdy se míč přelévá ze strany na stranu.
26'
Augsburg na dnešní střetnutí přijel spíše s opatrnou technikou a nevidíme tak příliš pohlednou hru.
24'
K exekuci přímého kopu se postavil Sebastian Rudy, ale jeho rána letěla pouze nad hostující svatyni.
23'
Rani Khedira tentokrát nedovoleným způsobem poslal k zemi Andreje Kramariće a domácí celek má k dispozici přímý kop.
22'
Momentálně nám toho hra příliš nenabízí, jelikož u míče je Hoffenheim, který se snaží něco vymyslet, ale vše je velice pomalé.
20'
Sebastian Rudy je dalším hráčem, který se ocitl v ofsajdové pasti soupeře a hra je tak opět přerušena.
19'
Diadie Samassékou nyní poslal protihráče k zemi a může být hodně rád, že neuviděl druhou žlutou kartu.
18'
Ale ani rohový kop domácího mužstva nepřinesl nic nebezpečného a zápas tak pokračuje za remízového stavu 1:1.
17'
Standardní situace hostujícího celku byla rozehrána nakrátko a nakonec se do rychlého protiútoku dostali domácí, ovšem příliš dlouhá přihrávka nic nepřinesla, ale Hoffenheim získal rohový kop.
16'
Augsburg nyní směrem dopředu zabojoval a získal rohový kop z pravé strany.
15'
Tentokrát se balón ocitl pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Hoffenheim na jeho polovině hrací plochy.
14'
No a máme srovnáno na 1:1! Po vynikající akci na jeden dotek se opřel do míče z nějakých dvaceti metrů ROBERT SKOV a jeho přízemní rána zapadla přesně k pravé tyči. Tomáš Koubek se tak natahoval zcela marně. Asistence: Sebastian Rudy.
13'
Hoffenheim se snaží rychle odpovědět, ovšem obrana hostujícího celku je zatím nepropustná.
11'
Máme tady úvodní branku zápasu, kterou dává hostující celek! Florian Niederlechner využil zaváhání domácí obrany a po obhození obránce ve velké šanci ještě posunul míč na PHILIPPA MAXE, jenž zakončoval do zcela prázdné brány. Asistence: Florian Niederlechner.
10'
Hoffenheim se snažil něco vymyslet z pravé strany, ale centr, který letěl do vápna byl přetažený.
9'
Tentokrát se Fredrik Jensen ocitl v ofsajdovém postavení a další útočná akce Augsburgu je tak u konce.
8'
Hosté ale z následné standardní situace nevymysleli nic nebezpečného a u míče je domácí celek.
7'
Diadie Samassékou ostrým skluzem poslal k zemi Fredrika Jensena a uviděl žlutou kartu.
5'
Tentokrát se dopředu dostal Augsburg a po nákopu Jeffreyho Gouweleeuwa byl zfaulován Rani Khedira.
4'
Hoffenheim bezpečně drží balón na své polovin a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
3'
Augsburg se snad ještě nedostal k míči na několik vteřin a začátek utkání tak patří domácímu celku.
2'
Sargis Adamjan se skvěle dostal za obranu a ocitl se v obrovské šanci, ale nakonec se odmával a následně odpískal ofsajd!
1'
Domácí se hned na začátku zápasu snažili něco vymyslet po pravé straně, ale nakonec z toho nic nebylo.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Akpoguma, Bičakčić, Skov – Grillitsch – Bebou, Samassékou, Rudy, Adamjan – Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Stafylidis, Nordtveit, Rupp, Geiger, Hübner, Baumgartner, Locadia, Vogt.

FC Augsburg: Koubek – Lichtsteiner, Gouweleeuw, Jedvaj, Max – R. Khedira, Baier – Richter, Niederlechner, Iago – Jensen.
Náhradníci: Luthe – Córdova, Pedersen, Gregoritsch, Sarenren-Bazee, Schieber, Uduokhai, Oxford, Hahn.

Rozhodčí: Bibiana Steinhausová – Tobias Christ, Marcel Unger.
Hoffenheim aktuálně najdeme na 8. místě s 21 body a skóre 19:23. V posledním zápase zavítal na půdu Lipska, ovšem odtamtud si přivezl prohru 1:3. Nejlepším střelcem je se 4 body Kramarič.
Augsburg nejdeme na 12. pozici se 17 body a skóre 20:26. V posledním zápase přivítal na své půdě Mohuč a zvítězil nad ní poměrem 2:1. Nejlepším střelcem je se 7 góly Niederlechner.
V 15. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy TSG 1899 Hoffenheim a FC Augsburg. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu na půdě Augsburgu, kde ovšem Hoffenheim vyhrál jasně 4:0. Dnes se navíc bude bojovat ve WIRSOL Rhein-Neckar Aréně v Sinsheimu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 30 150 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.