Mainz - Köln | ONLINE | 25.10.2019 20:30 | Bundesliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Köln - 25. října 2019   20:30

Ukončeno
Mainz
21' Boëtius (Szalai) • 57' Quaison (Boëtius) • 82' Öztunali (Onisiwo)
3:1
(1:1)
Köln
14' Terodde  (Schindler)
Mainz
Sestavy:
Zentner – Brosinski (C) (72. Latza), St. Juste, Niakhaté, Aaron Martín – Baku, Malong, Öztunali (84. Hack) – Boëtius – Szalai, Quaison (78. Onisiwo).
Náhradníci:
F. Müller – Barreiro, Awoniyi, Burkardt, Hack, Latza, Maxim, Onisiwo, Pierre-Gabriel.
Rozhodčí
Willenborg – Aarnink, Unger
OPEL ARENA, Mohuč
Köln
Sestavy:
T. Horn – Ehizibue (57. Schmitz), Bornauw, Czichos, Katterbach (81. Modeste) – Schirí, Hector (C) – Schindler (65. J. Córdoba), Schaub, Kainz – Terodde.
Náhradníci:
Kessler – J. Córdoba, Drexler, Modeste, Hauptmann, Höger, Meré, Risse, Schmitz.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Mohuče, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. I druhý poločas nám přinesl vyrovnanou podívanou, nicméně střelecky se prosazoval pouze domácí celek, který skóroval v dalších dvou případech. Směrem dopředu byl ale nebezpečnější Kolín, který v tomto duelu doplatil na neproměňování šancí, ve druhém dějství si vytvořil snad čtyři vyložené příležitosti.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 20:9.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Kainzova standardka směřovala pod břevno, kam se vrhl také brankář Zentner.
90+2'
Taktický zákrok vytasil vracející se Baku, který daleko od středového kruhu fauloval Kainze. Standardní situaci ale dokázal před sebe vyrazit brankář Zentner.
90+1'
Kolínu se v závěru utkání nedaří proniknout na polovinu soupeře, stejně tak tomu bylo také před malým okamžikem. Vhazovat tak bude moci obránce Latza.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Do kombinace se zapojil také brankář Horn, který na jistotu rozehrál na vedle stojícího Czichose, jehož pas na Modesteho skončila na hlavě protihráče.
87'
Bornauw si kousek od svého pokutového území počínal na jedničku, padající předmět totiž konstruktivně odpravil na Schirího, který pro změnu uklidnil hru.
84'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Alexander Hack.
83'
Kolín tak opět propadl při bránění na vlastní polovině, v tuto chvíli to bude mít navíc hodně složité. Bude muset totiž dotáhnout dvoubrankové manko.
82'
Mainz právě vstřelil branku!
Vypadá to, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto! Kolín totiž nezvládl bránění další rychlé akce soupeře, přičemž se středem hrací plochy prodral Onisiwo. Tomu se ještě v tandemu povedlo najít LEVINA ÖZTUNALIHO, který se s míčem dostal do pokutového území, odkud střelou na přední tyč překonal brankáře.
81'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Noah Katterbach, přichází Anthony Modeste.
81'
Hector chyboval a sám na branku se řítil střídající Onisiwo. Ten se s míčem dostal blízko k brankáři Hornovi, kterému se povedlo velice kvalitně zakročit.
80'
Žlutou kartu dostává Jonas Hector (1. FC Kolín nad Rýnem).
79'
Za obranu si pokoušel seběhnout Schaub, jenomže ve vzduchu ho eliminoval pozorný Niakhaté. Ani tato útočná snaha Kolínu nevyšla ani náhodou.
78'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Karim Onisiwo.
77'
Mohuč se zmohla na odklizení míče na opačnou stranu, kde navíc nebyl žádný z hráčů v červeném kompletu. Czichos měl na rozehrávku dostatek času.
76'
Domácí brankář Zentner vyhnal své spoluhráče od své šestnáctky, následoval totiž vysoký odkop od branky, který si na opačné polovině dokázal najít Kainz.
75'
Na pořadu dne byla nadějná standardka pro hostující mužstvo. I tentokráte se k míči postavil Kainz, jehož další obstřel tentokráte skončil daleko vedle branky.
74'
Na opačné straně měl hodně prostoru kolem sebe Schaub, který zkoušel přihrát na spoluhráče do druhé vlny. I tak jeho nahrávku dokázal zastavit St. Juste.
73'
Už to vypadalo, že se nadějná akce domácích dostane až do pokutového území, avšak ještě před šestnáctkou se povedlo zakročit Czichosovi, který vyváží míč.
72'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Daniel Brosinski, přichází Danny Latza.
72'
Quaison se ještě pokoušel zachytit balón na hrací ploše, avšak se mu to nakonec vůbec nepovedlo. Bude z toho autové vhazování, o které se postará Schmitz.
71'
Czichos musel s rozehrávkou na vlastní polovině spěchat, neúnavně ho totiž napadal Szalai. Prvně jmenovaný hráč nakonec roztáhl hru na pravou stranu.
70'
Obrannou povinnost si před malým momentem dokázal splnit Brosinski, který za sebe nepustil Katterbacha. Nakonec z toho bude aut pro hostující celek.
69'
Kolín je ve druhém dějství skutečně hodně nebezpečný. Tentokráte v pádu zakončoval Terodde, jehož zakončení skončilo na rukavicích brankáře Zentnera.
65'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Kingsley Schindler, přichází Jhon Córdoba.
64'
To jsou věci! Sudí se sám běžel podívat k videu, jenomže penalta to nakonec skutečně nebude.
63'
Bude následovat penalta pro Kolín? Schindler zcela očividně trefil ruku soupeře, sudí celou situaci diskutuje.
62'
Caricol pelášil po levém křídle, jenomže místo průniku kolem protihráče zkoušel oslovit volného Boëtiuse. Mohuč se opět žene k pokutovému území soupeře.
61'
Žlutou kartu dostává Moussa Niakhaté (1. FSV Mohuč 05).
60'
Rychlá souhra na levém křídle přeci jenom přinesla centr do pokutového území, který do svých rukavic schoval brankář Zentner. Ten bude nyní odkopávat.
59'
Nováček soutěže to bude mít nyní hodně složité, poprvé v utkání bude muset dotahovat krok. Na vyrovnání mu ale zbývá ještě dostatek prostoru.
58'
Katterbach to zkoušel vůbec prvním centrem, avšak ten nebyl vůbec povedený. Nabídka se snesla daleko od spoluhráčů, jako první se k ní dostal Caricol.
57'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Benno Schmitz.
57'
Mainz právě vstřelil branku!
Fantastická rána z velké vzdálenosti skončila v hostující brance! Mohuč se postupnou kombinací dostala na polovinu soupeře, kde se k míči dostal ROBIN QUAISON. Domácí útočník zkoušel vypálit snad z pětatřiceti metrů, přičemž jeho rána směřovala přesně pod břevno branky soupeře.
57'
Směrem dozadu musel spěchat Ehizibue, kterému se povedlo zastavit agilního Quaisona. Mohuč sice vhazovala, jenomže posléze přeci jenom přišla o balón.
56'
Kainz se navíc postaral také o autové vhazování, po kterém operoval na levém křídle. Místo centru jsme sledovali nahrávku na Hectora, který přenesl hru.
55'
Ani tentokráte Kainz nenašel nikoho ze spoluhráčů, místo toho jsme sledovali bleskurychlý protiútok. Nakonec zakončoval Brosinski, avšak vysoko nad.
54'
Kolín nad Rýnem zahrával rohový kop, který ale nepřinesl nic nebezpečného. I tak se jako poslední dotkl míče Naikhaté, následovat bude další rohový kop.
53'
Zentner si dával s odkopem od své branky celkem dost načas, nakonec se posléze musel sám činit. Technická rána od Schauba skončila na jeho rukavici.
52'
Hlavní sudí si všiml dalšího nebezpečného zákroku, kterým se prezentoval Schaub. Domácí se rozhodli rozehrát po zemi, přičemž si o nahrávku řekl Caricol.
51'
Hodně nebezpečně to z přímého kopu zkoušel Kainz, kterému se povedlo překonat zeď. Jeho technická navštívenka dopadla přesně do rukavic brankáře.
50'
Niakhaté pouze odkopával na opačnou polovinu, kde se jeho nabídka stala snadnou kořistí Bornauwa. Posléze se činil domácí Zentner, který vychytal Schauba.
49'
Kainzovi se s vypětím všech sil povedlo procedit míč na druhou stranu, navíc se ho jako poslední dotkl Brosinski. Následovat bude autové vhazování.
48'
Žlutou kartu dostává Pierre Malong (1. FSV Mohuč 05).
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost domácí celek, který bude pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl dvě branky. Kolín vstoupil do zápasu velice aktivně, první branka mu sice nebyla uznána, avšak ta druhá už platila. Posléze ale převzala iniciativu Mohuč, která se dočkala vyrovnávací branky, načež se klidně mohla dostat do kýženého vedení, což se v konečném důsledku nekonalo.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Caricol se ujal rozehrávky volného kopu z vlastní poloviny, nicméně exekuce se nakonec musela opakovat. Místo toho jsme sledovali nahrávku na Baka.
42'
Schaub se zbavil hned dvojice protihráčů, načež z pravé strany zkoušel odcentrovat do pokutového území. Jeho nabídku si našel Niakhaté, který si počínal zodpovědně.
41'
Žlutou kartu dostává Sebastiaan Bornauw (1. FC Kolín nad Rýnem).
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Quaison zřejmě prováhal ideální moment k přihrávce na Szalaie, místo toho si počkal na náběh Malonga, který s míčem doběhl ven z hrací plochy – odkop.
39'
Do operativní pozice se před malým momentem dostal Malong, který v tísni raději zvolil nahrávku na vedle stojícího St. Juste, jehož příhra nebyla optimální.
38'
Boëtius si seběhl pro nahrávku do pokutového území, kde do míče udeřil pravou dolní končetinou. Ta nakonec vyprodukovala zakončení vysoko nad branku.
37'
Logicky tak na řadu přišel rohový kop, který se uvnitř malého vápna snesl na hlavu pozorného Bornauwa. Ten nekompromisně odhlavičkoval ze šestnáctky.
36'
Nenápadná akce domácích nakonec přinesla zakončení do Quaisona, který z dobré pozice trefil pouze ležícího protihráče, od kterého šel míč do zámezí.
31'
Je za námi třetina zápasu, doposud jsme viděli hned dvě branky. Sledujeme nesmírně vyrovnanou záležitost, v tuto chvíli jsou o něco aktivnější hostující hráči.
30'
Kolín nad Rýnem si v krátkém časovém sledu vyzkoušel další rohový kop, který se stal snadným soustem pro Brosinskiho. Ten v poklidu odhlavičkoval balón.
29'
Kousek od středového kruhu fauloval vracející se Schirí, který poslal k zemi Boëtiuse. Prvně jmenovaný hráč se hodně diví, nicméně faul to skutečně byl.
28'
Terodde se pokusil zakončit z ostrého úhlu, nakonec mu to jeho střely vložil kopačku St. Juste. Logicky tak na řadu přišel rohový kop, který odhlavičkoval Caricol.
27'
Hrací předmět se opět zjevil za postranní lajnou, následovalo autové vhazování pro Kolín nad Rýnem. Katterbach si nakonec vybral vedle stojícího Kainze.
26'
K rozehrávce se nakonec postavil obránce Caricol, jehož vysoká nabídka doplachtila na hlavu jednoho z protihráčů. K odraženému míči se dostal Niakhaté.
25'
Kousek od svého pokutového území fauloval hostující Bornauw, který zapříčinil standardní situaci. Zřejmě budeme sledovat vzdušnou nabídku od Brosinskiho.
24'
O rozehrávku se staral domácí zadák St. Juste, který oslovil vedle stojícího Niakhatého. Ten ještě oslovil Brosinskiho, kterému se povedlo vybojovat další aut.
23'
Hlavní sudí ještě posléze řešil regulérnost branky, zřejmě se jednalo o možné hraní rukou. Nakonec tomu tak nebylo, skóre je skutečně vyrovnané.
21'
Mainz právě vstřelil branku!
Máme tady velice rychlou vyrovnávací branku v podání domácích! Mohuč se usadila u pokutového území, kde se Szalaiovi se štěstím povedlo procedit přihrávku na JEANA-PAULA BOËTIUSE, který bez větších problémů procedil balón do hostující branky. Po několika minutách máme opět srovnáno!
20'
Nejprve se z levé strany postaral o centr domácí Caricol, jenomže jeho nabídka našla pouze Szalaie, jehož rána bez přípravy nakonec skončila kousek vedle tyče.
16'
V krátkém časovém sledu další faul, tentokráte od napadajícího Teroddeho. Juste si dával s rozehrávkou hodně načas, nakonec si však vybral Caricola.
15'
V krátkém časovém sledu mohlo být srovnáno. Pohotovým způsobem se totiž do míče opřel domácí Boëtius, jehož ránu dokázal Horn vyrazit nad břevno.
14'
Köln právě vstřelil branku!
Pohledná akce hostujícího celku končí vedoucí brankou! Nováček soutěže rozjel velice svižnou kombinaci středem hrací plochy, přičemž se Schindlerovi povedlo v pokutovém území najít SIMONA TERRODEHO, jenž vypálil z otočky. Jeho náramně přesná rána zapadla přesně ke vzdálenější konstrukci.
14'
Mohuč se snažila prodrat středem hrací plochy, kde si nakonec nedovoleně počínal hostující Schindler. Domácí hráči se rozhodli rozehrát na vlastní polovinu.
13'
Zentner se postaral o dalekonosný odkop od své branky, který se snažil poslat do míst, kam si nabíhal Quaison. Před ním se ale povedlo zakročit Bornauwovi.
12'
Hosté si vybojovali rohový kop z levé strany, který rozehrál velice aktivně hrající Kainz. Jeho centr se kroutil do malého vápna, avšak míč nakonec zaplul ven ze hřiště.
11'
Kainzova nabídka našla kopačku prvního protihráče, kterým byl Niakhaté. Jeho odklizení našlo pouze kopačku Schauba, který operuje před šestnáctkou.
10'
Hlavní sudí si všiml nedovoleného zákroku, při kterém se na zemi ocitl hostující Bornauw. Ten se sám postaral o rozehrávku, přičemž dalekonosně odkopával.
9'
Nejvýše do vzduchu se dostal obránce Niakhaté, kterému se povedlo přesnou nahrávkou najít vedle stojícího Malonga, jehož přenesení hry nebylo přesné.
8'
Na pořadu dne byl rohový kop pro domácí, který nebyl vůbec špatný. Jeden z hráčů ještě prodlužoval na zadní tyč, kde před Quaisonem zasahoval Czichos.
7'
Zentner nemusel v tomto případě vůbec zasahovat, pokus o centr totiž zaplul daleko za jeho svatyni. Kolín nad Rýnem vstoupil do utkání velice aktivně.
6'
Domácí brankář rozehrál konstruktivně na pravou stranu, kde se nacházel volný Brosinski. Ten to pro změnu zkoušel podél lajny, kde ho zastavil Katterbach.
5'
Kolín se radoval z úvodní branky, avšak ta nakonec neplatí kvůli jasnému ofsajdu. Kainzova branka tak není regulérní, Zentner bude moci rozehrávat.
4'
Jenomže Baku se daleko s míčem nedostal, ten se naopak odrazil daleko od jeho kopačky až za brankovou čáru. Horn bude odkopávat od své svatyně.
3'
Centrovanou nabídkou z pravé strany to zkoušel Brosinski, který našel pouze hlavu jednoho z protihráčů. Následovat bude autové vhazování pro domácí.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující celek, který bude hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski (C), St. Juste, Niakhaté, Aaron Martín – Baku, Malong, Öztunali – Boëtius – Szalai, Quaison.
Náhradníci: F. Müller – Barreiro, Awoniyi, Burkardt, Hack, Latza, Maxim, Onisiwo, Pierre-Gabriel.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Ehizibue, Bornauw, Czichos, Katterbach – Schirí, Hector (C) – Schindler, Schaub, Kainz – Terodde.
Náhradníci: Kessler – J. Córdoba, Drexler, Modeste, Hauptmann, Höger, Meré, Risse, Schmitz.

Rozhodčí: Willenborg – Aarnink, Unger.
1. FC Kolín nad Rýnem

Na opačné straně stojí jeden z nováčků letošní sezony, kterým je Kolín nad Rýnem. Ten si vede o trochu lépe, konkrétněji z toho je patnáctá pozice, tedy poslední nesestupová. Kolín má v tuto chvíli na svém kontě sedm bodů, tedy o jeden o bod více, než jeho dnešní protivník. Nováček soutěže se v posledních kolech výsledkově zlepšil, nejprve se mu povedlo vykřesat velice cenný bod na hřišti Schalke, kde byl konečným výsledkem stav 1:1. Posléze se Kolínu povedlo uspět také na domácím stadionu, tentokráte s přehledem porazil poslední Paderborn, kterému nasázel hned tři branky.
1. FSV Mohuč 05

Fotbalisté Mohuče se po osmi kolech nacházejí na předposlední pozici tabulky, což pochopitelně znamená sestupové pásmo. Mohuč má na svém kontě pouze šest bodů, nicméně díky vítězství v tomto zápase by se klidně mohla dostat na třináctou pozici. Mohuč letos zvítězila pouze ve dvou případech, naposledy tomu bylo v sedmém kole, kdy v souboji proti poslednímu Paderbornu dokázala zvítězit výsledkem 2:1. Tento výsledek byl hodně rychle zapomenut, Mohuči se další venkovní utkání moc nepovedlo, v duelu proti třináctému Düsseldorfu nakonec prohrála poměrem 0:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Německá Bundesliga má na programu zápasy prvního kola, my budeme společně sledovat souboj mezi 1. FSV Mohuč 05 a 1. FC Kolín nad Rýnem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud