Wolfsburg - Hoffenheim | ONLINE | 23.9.2019 20:30 | Bundesliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Bundesliga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Hoffenheim - 23. září 2019   20:30

Hoffenheim

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

TSG 1899 Hoffenheim:

Hoffenheim aktuálně najdeme na 13. pozici se čtyřmi body a skóre 3:6. Poslední utkání odehrál na domácí půdě před 29 395 diváky proti Freiburgu. Ovšem už v 11. minutě poslal hosty do vedení Gunter. Ve 38. minutě zvýšil náskok Freiburgu Haberer a do šaten se šlo za stavu 2:0 pro hostující celek. V 59. minutě přidal další branku hostů Petersen a Hoffenheim prohrál 0:3.
VfL Wolfsburg:

Wolfsburg je momentálně na 8. místě s osmi body a skóre 7:3. VfL je společně s Lipskem a Bayernem zatím neporažené mužstvo. V posledním utkání Wolfsburg zavítal do Düsseldorfu, kde přišlo do Merkur Spiel-Arény 36 758 diváků. Už v 16. minutě poslal domácí do vedení Giesselmann. Ve 29. minutě ale srovnal Weghorst. Druhá polovina zápasu nám bohužel branku nepřinesla a Wolfsburg si tak odvezl remízu 1:1.
V 5. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy VfL Wolfsburg a TSG 1899 Hoffenheim. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu na půdě Hoffenheimu, kde Wolfsburg vyhrál jasně 4:1. Dnes se ale bude bojovat ve Volkswagen Aréně ve Wolfsburgu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 30 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Benjamin Cortus a jeho asistenti Christof Günsch a Christian Leicher. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.