Wolfsburg - Köln | ONLINE | 17.8.2019 15:30 | Bundesliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Bundesliga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Köln - 17. srpna 2019   15:30

Ukončeno
Wolfsburg
16' Arnold  • 60' Weghorst (X. Schlager)
2:1
(1:0)
Köln
90+1' Terodde  
Wolfsburg
Sestavy:
Casteels – Knoche, Guilavogui (C), Brooks – William, X. Schlager, Arnold, Roussillon (74. Steffen) – Klaus (82. Brekalo), Weghorst (87. Nmecha), Joao Victor.
Náhradníci:
Pervan – Brekalo, Gerhardt, Malli, Mbabu, Uduokhai, Steffen, Nmecha, Rexhbecaj.
Rozhodčí
Jablonski – Borsch, Thielert
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Köln
Sestavy:
T. Horn – Ehizibue, Meré, Czichos, Hector (C) – Höger (56. Schirí), B. Verstraete – Schindler, Drexler (62. Terodde), Kainz (70. Čurlinov) – Modeste.
Náhradníci:
Kessler – Bader, Bornauw, Risse, Koziello, Schirí, Sobiech, Terodde, Čurlinov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:17.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Wolfsburgu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Druhý poločas nám nenabídl zrovna atraktivní podívanou, naopak jsem viděli hodně vyrovnanou záležitost, přičemž se většinu času hrálo ve středu hrací plochy. I přesto se vlci dostali do dvoubrankového vedení, nicméně v první minutě nastaveného času soupeř alespoň snížil.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Žlutou kartu dostává Jorge Meré (1. FC Kolín nad Rýnem).
90+1'
Köln právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom tady máme snížení! Jeden z domácích prodlužoval míč za sebe, kde se zjevil SIMON TERODDE, který uháněl sám na brankáře. Výsledkem bylo kostrbaté zakončení, jenž nakonec skončilo za Casteelsem.
90+1'
Brekalo se probíjel až k hranici pokutového území, kde si nakonec navedl míč na pravou nohu, která vyprodukovala střelu doprostřed branky.
90+1'
Casteels si dával s rozehrávkou od své branky celkem dost načas, nakonec se rozhodl poslat míč daleko na druhou polovinu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Kolín se dostává k náporu, na vyrovnání bude mít ještě nastavený čas.
88'
Poté se do zakončení tlačil Modeste, avšak nakonec míč vůbec nezasáhl. To naopak hrálo do karet Hectorovi, který z jedničky zamířil do náruče brankáře.
87'
Padající míč se snášel ke Steffenovi, avšak toho zradilo zpracování neposedného předmětu. Ehizibue na nic nečekal a ihned obstaral další aut.
87'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Lucas Nmecha.
86'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Domácí Wolfsburg si celkem v poklidu hlídá dvoubrankové vedení, soupeř je navíc hodně neškodný.
85'
U postranní lajny si patřičně důrazně počínal domácí Brooks, který navíc svému celku vybojoval autové vhazování, o které se následně postaral Steffen.
84'
Horn i tentokráte rozehrával po zemi, přičemž mu přispěchal na pomoc Čurlinov. Kolín se snadným způsobem dostal na druhou stranu, Terodde trefil protihráče.
82'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Josip Brekalo.
79'
V krátkém časovém sledu přišel na řadu další nedovolený zákrok. Tentokráte se provinil domácí Santos, který je v tomto utkání hodně neviditelný.
78'
Steffenova první nahrávka byla velice nepřesná, na vlastní polovině ji dokázal vystihnout dotírající Schirího, jenž ale poté rovněž nepřesně nahrával.
77'
Guilavogui až příliš uspěchal akci svého celku, přičemž výsledkem bylo ofsajdové postavení, ve kterém se zjevil Weghorst. Pomezní byl nyní velice pozorný.
76'
Z útočné poloviny rozehrával volný kop domácí William, který si nakonec na pravém křídle vybral Klause, jehož rychlé končetiny dokázal pohlídat soupeř.
75'
Kolín rozehrál rohový kop cvičený signálem, který putoval na přední tyč. Tam se do hlavičky zkoušel protlačit Terodde, avšak ho přehlavičkoval William.
74'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Renato Steffen.
73'
Čurlinov se okamžitě po svém příchodu na hrací plochu zapojil do akce svého celku. Manévr uvnitř pokutového území dokázal zablokovat Guilavogui.
72'
Poté do pokutového území přiletěl hodně vysoký centr, který si dokázal najít znuděný brankář Casteels, jenž posléze založil akci svého mužstva.
71'
Kolín se přeci jenom udržel na útočné polovině, kde to sám na sebe zkoušel vzít střídající Terodde, jehož průnik přeci jenom zastavil pozorný Knoche.
70'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Darko Čurlinov.
69'
Horn se postaral o hodně prudký odkop, který doletěl až na druhou stranu hrací plochy. Modeste se ani v tomto případě nedokázal nikterak prosadit.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme se dočkali dvou branek. I po té druhé jsou domácí hráči častěji u hracího předmětu.
63'
Do hlavičkového souboje se dostával Kainz, který sice neuspěl, avšak protihráč odvracel míč za autovou lajnu. Následovat bude další autové vhazování.
62'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Dominick Drexler, přichází Simon Terodde.
61'
Na druhou branku tohoto zápasu jsme tak čekali přesně hodinu hry. Vlci se dostali do dvoubrankového vedení, což pro hosty značí hodně složitý úkol.
60'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Schlager se čistým způsobem dostal k míči, se kterým postupoval směrem k pokutovému území, kde do vyložené šance vysunul WOUTA WEGHORSTA, jenž se protlačil až před brankáře, kterého překonal střelou k zadní tyči.
60'
Do volného prostoru si seběhl hostující Schindler, který poté přešel ke středu hrací plochy. Jeho následná nahrávka našla Hectora, jehož centr byl zablokován.
59'
O provedení autového vhazování se postaral domácí William, který sice pod sebou našel volného Knocheho, avšak ten poslal míč zpět do zámezí.
58'
Taktický zákrok vyprodukoval hostující Drexler, který již se žlutou kartou fauloval aktivně hrajícího Schlagera. Vlci zřejmě opět rozehrají po zemi.
57'
Kostrbatá kombinace hostů nakonec putovala zpět na vlastní polovinu, kde se o rozehrávku staral talentovaný Meré, jenž nakonec přenesl hru křížem.
56'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Marco Höger, přichází Iljás Schirí.
55'
Hodně prostoru měl na levém křídle Roussilon, který okamžitě posílal přízemní nahrávku do malého vápna, kam se v poklidu vrhl také brankář Horn.
54'
Horn mohl rozehrávat od své branky, přičemž rozehrával po zemi na volného Czichose. K míči se dostal také Ehizibue, jenž byl nedovoleně skolen k zemi.
53'
Klaus se snažil využít nepozornosti v hostující obraně, neohroženým způsobem se dostal až do palebné pozice, odkud prověřil brankáře Horna.
52'
Jenomže po jednom z předchozích soubojů skončil na zemi hostující Höger, kvůli kterému sudí přerušil hru. Na nic vážného to nevypadá, střídat se tak nemělo.
51'
Arnold si i v tomto případě vyzkoušel standardní situaci, na kterou si u malého vápna naskakoval Weghorst, jehož prodloužení trefilo pouze protihráče.
50'
Na opačné straně se k centru do pokutového území dostal aktivní Ehizibue, jenž nakonec opět našel pouze kopačku soupeře, kterým tentokráte byl Brooks.
49'
Žlutou kartu dostává Dominick Drexler (1. FC Kolín nad Rýnem).
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali velice přesnou nahrávku v podání Klause, který se na pravém křídle snažil oslovit Williama, jenž nakonec fauloval.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nakonec dopadl lépe pro domácí celek, jenž se dostal k jediné brance, o kterou se postaral Arnold. Sledujeme ale celkem vyrovnanou podívanou, přičemž si také nováček soutěže vypracoval několik slibných šancí, avšak k vyrovnání to zatím nestačilo. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Koncovka prvního poločasu se skutečně blíží, Kolín je už delší dobu bez balónu.
43'
Vlci se nyní usadili na útočné polovině, přičemž to dalším centrem zkoušel Schlager, jehož nabídku si v pokutovém území dokázal najít Drexler.
42'
Nakonec Arnold zahrával další standardní situaci, kterou rozehrál na vedle stojícího Roussilona, jehož následný centr do pokutového území skončil u Merého.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem čtyř minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Křídelník Klaus tak dlouho bojoval o hrací předmět, až si nakonec vymodlil nedovolený zákrok. Provinil se hostující kapitán Hector, kterému se výrok sudí nelíbí.
39'
Brooks si dával na rozehrávce ze své poloviny hodně záležet, avšak to mu naopak spíše uškodilo. Dalekonosné přenesení hry skončilo pouze u Czichose.
34'
Opakovaný záběr ale jednoznačně kontakt potvrdil, logicky se tak měla konat penaltu. Hlavní sudí nechává opět pokračovat, což se hostům nelíbí.
33'
Kolín kombinoval na pravém křídle, přičemž v pokutovém území skončil na zemi Drexler, avšak dle sudího v tom nebyl zákrok domácího Guilavoguiho.
32'
Na útočnou polovinu zavítal Verstraete, který zničehonic skončil na zemi, avšak bez pomoci protihráče. Toho si byl vědom také sudí, který nechal pokračovat.
31'
Czichos to pro změnu zkoušel nákopem k hranici pokutového území, kde zasahoval pozorný Brooks. Posléze si úspěšný zákrok připsal také Knoche.
30'
Schindler se ještě pokoušel zachytit míč na hrací ploše, avšak se mu to nakonec nepodařilo. Místo toho budeme sledovat aut v podání domácího Brookse.
29'
Arnold se postaral o provedení standardní situace z levé strany, avšak ta zamířila na hlavu prvního protihráče, který odhlavičkoval míč ze šestnáctky.
28'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut hry, ve kterých jsme se dočkali jediné branky. Ve vedení je Wolfsburg, který je favoritem tohoto zápasu.
27'
Ze střední vzdálenosti to přímo na branku zkoušel Schlager, jehož rána pravou nohou nebyla špatná, avšak směřovala přímo do náruče brankáře Horna. Na opačné straně kroutil střelu kousek vedle šibenice Drexler.
26'
Žlutou kartu dostává Marco Höger (1. FC Kolín nad Rýnem).
26'
Casteels chyboval při rozehrávce, přičemž jeho přihrávku zachytil pozorný Kainz, jehož okamžitý centr do malého vápna v poklidu odvracel Guilavogui.
25'
Posléze jsme sledovali dalekonosný hod, který skončil na hrudi domácího Schlagera. Ten odvracel přímo na nohu Schindlera, kterému se rána nepovedla.
24'
Ehizibue byl u míče jako první, což přineslo hodně důrazný zákrok v podání Roussilona, který se za svůj faul omluvil. Kolín bude i přesto zahrávat volný kop.
19'
Hrací předmět se i přesto dostal ven z hrací plochy, přičemž Roussilon vhazoval z levé strany. Následnou přetahovanou u středového kruhu lépe zvládl Verstraete.
18'
Téměř ihned po rozehrávce si taktickým zákrokem pomohl domácí Schlager, který před zraky sudího fauloval Kainze, jenž sám rozehrál standardku.
17'
Na první branku tohoto zápasu jsme tak nemuseli dlouho čekat, do vedení se dostal favorit tohoto duelu. V tuto chvíli jsou tak na tahu hostující hráči.
16'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! William se totiž z pravé strany postaral o provedení dalekonosného autového vhazování, které v pokutovém území odvracel jeden z protihráčů. Jeho odhlavičkování si ale našel MAXIMILIAN ARNOLD, jehož rána z první zaplula přesně k tyči.
16'
Vracející se Kainz možná trochu zbytečně dohrál situaci na vlastní polovině, nevybíravým způsobem totiž poslal k zemi protihráče, z čehož vznikla standardka.
15'
Na opačné straně jsme rovněž sledovali kolmici téměř přes celou délku hrací plochy, Roussilon se snažil najít Weghorsta, kterému přeci jenom něco chybělo.
14'
Ehizibue si sbíhal na pravé křídlo, kam se také snášela dalekonosná nabídka v podání Kainze, avšak prvně jmenovanému nakonec míč uskočil do zámezí.
13'
Na opačné straně hodně nebezpečně centroval do pokutového území obránce Hector. Do vzduchu se dostal Brooks, který pouze prodlužoval za svá záda.
12'
Úvodní šance zápasu! Wolfsburg totiž chyboval u svého pokutového území, do zakončení zpoza šestnáctky se tak dostal Modeste, jenž mířil kousek vedle.
11'
Ve vzdušném souboji kraloval domácí zadák Guilavogui, který Modestemu nedal sebemenší šanci. Až poté si nedovoleně počínal jeden z hostujících hráčů.
10'
Na pořadu dne tak byla standardní situace, která nakonec putovala na kopačku osamoceného Williama, jehož následný centr skončil v náruči brankáře.
9'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl domácí Schlager, kterému výrazně pomohl Czichos, jenž si výrazně řek o žlutou kartu, která zatím nepřišla.
8'
Kolmice za obranu měla směřovat na Modesteho, avšak putovala do jiného prostoru. Akce Kolínu je tak u konce, Casteels bude moci rozehrávat od branky.
7'
Weghorst si v pokutovém území dělal prostor ke střele, avšak patřičně důrazně zasáhl obránce Czichos, který ukopl hrací předmět až k postranní lajně.
6'
Do kombinace svého celku se také poprvé zapojil domácí brankář Casteels, který konstruktivně roztáhl hru na levou stranu, kde se nacházel Brooks.
5'
Ve středu hrací plochy si nedovoleným způsobem počínal domácí Schlager, který šel do vzdušného souboje hodně důrazně, což určitě pocítil také Modeste.
4'
Posléze to podél autové lajny zkoušel domácí křídelník Roussilon, který se snažil protáhnout kolem dvojice protihráčů, avšak Ehizibue se zaskočit nenechal.
3'
Hostující kapitán Hector se celkem poklidným způsobem dostal na druhou stranu, avšak tam mu míč uskočil daleko od kopačky, čehož využil dotírající William.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

VfL Wolfsburg: Casteels – Knoche, Guilavogui (C), Brooks – William, X. Schlager, Arnold, Roussillon – Klaus, Weghorst, Joao Victor.
Náhradníci: Pervan – Brekalo, Gerhardt, Malli, Mbabu, Uduokhai, Steffen, Nmecha, Rexhbecaj.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Ehizibue, Meré, Czichos, Hector (C) – Höger, B. Verstraete – Schindler, Drexler, Kainz – Modeste.
Náhradníci: Kessler – Bader, Bornauw, Risse, Koziello, Schirí, Sobiech, Terodde.

Rozhodčí: Jablonski – Borsch, Thielert.
1. FC Kolín nad Rýnem

Na opačné straně se nachází Kolín nad Rýnem, který se do nejvyšší soutěže vrací po jednoleté odmlce. Kolín se tak musel smířit s pádem do nižší soutěže, což ho naopak motivovalo k následnému postupu. Hostující tým tohoto zápasu nakonec postoupil z první pozice, přičemž náskok na druhý Paderborn byl šestibodový. Kolín za celou sezonu prohrál v devíti případech, navíc si v posledních pěti duelech mohl dovolit hned třikrát prohrát. Také Kolín se mohl radoval z postupu do druhého kola domácího poháru, souboj proti Wehenu nakonec dospěl až do penaltového rozstřelu, ve kterém uspěl právě Kolín.
VfL Wolfsburg

Fotbalisté Wolfsburgu dali zapomenout na nepovedenou sezonu, v té loňské se konečně opíraly o povedené výkony, které nakonec skončily sympatickým šestým místem, které znamená skupinovou fázi Evropské ligy. Vlci za celou sezonu prohráli pouze v jedenácti případech, navíc na skupinovou fázi Ligy mistrů jim scházely pouze tři body. Domácí celek tohoto zápasu vstoupil do letošního ročníku velice dobře, a sice zvládl první kolo domácího poháru. Wolfsburg změřil síly s Hallescherem, přičemž řádná hrací doba přinesla výsledek 3:3, avšak v prodloužení padly další dvě branky, o které se postaral právě bundesligový celek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Německá Bundesliga má na programu zápasy prvního kola, my budeme společně sledovat souboj mezi VfL Wolfsburg a 1. FC Kolín nad Rýnem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud