Bundesliga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Bayern - 20. února 2021   15:30

Frankfurt
13' Kamada (Kostić) • 32' Younes (Kamada)
2:1
(2:0)
Bayern
54' Lewandowski  (Sané)
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – A. Touré, Rode (70. Ilsanker), Hasebe (C), Kostić – Younes (74. Barkok), Kamada (90+3. Zuber) – Jović (69. Ache).
Bördner, Schubert – Barkok, Ache, Chandler, Hrustic, Ilsanker, Willems, Zuber.
Stegemann – Pickel, Assmuth
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Bayern
Neuer (C) – Süle, J. Boateng, Alaba, A. Davies – Kimmich, Roca (46. Goretzka) – Sané (90. Javi Martínez), Choupo-Moting (83. Lucas Hernández), Coman (83. Musiala) – Lewandowski.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek soboty.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:16. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:7.
Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který toho nabídl opravdu hodně. Domácí celek v prvním poločase jasně dominoval, vstřelil dvě branky a zcela zaslouženě vedl nad vedoucím týmem tabulky 2:0. Ve druhém poločase ale bylo vše jinak, protože na trávníku existoval jen jeden celek, a to hostující Bayern. Ten se dočkal kontaktní branky, když se trefil Lewandowski. Hosté měli poté ještě několik dobrých příležitostí, ale vyrovnávací branku ze svého tlaku nevstřelili a prohráli tedy na hřišti Frankfurtu 1:2.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Steven Zuber.
90+3'
Žlutou kartu dostává Evan N'Dicka (Eintracht Frankfurt).
90+2'
Domácí zahrávali rohový kop, ale do zakončení se nedostali a na tahu je ještě Bayern.
90+1'
Mohlo být rozhodnuto! Filip Kostić se dostal do brejku, vyzkoušel to skvěle z hranice velkého vápna, ale Neuer míč fantasticky vyrazil!
90'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Javi Martínez.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Po dobrém centru hlavičkoval hostující Jamal Musiala, ale z dobré pozice nedokázal trefit branku!
87'
Stále se hraje na polovině domácího celku, který ovšem s vypětím všech sil brání své jednogólové vedení. Hostům se velice rychle krátí čas.
85'
Po centru se do zakončení dostal Robert Lewandowski, ale jeho pokus nebyl přesný a stav utkání se tedy nemění!
83'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Jamal Musiala.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Eric Choupo-Moting, přichází Lucas Hernández.
81'
Nebude. Rozhodčí vše přezkoumal na videu a nakonec pokutový kop nenařídil.
80'
Po bleskové akci domácích přišla přihrávka do vápna, do zakončení se dral Ragnar Ache, který po souboji upadl! Rozhodčí zákrok kontroluje na videu, bude to penalta?
78'
Po delší době se domácí dostali k míči, vydali se dopředu, ale velmi rychle o něj přišli. Hrát tak může opět vedoucí celek tabulky.
76'
Hostující hráči zahrávali už devátý rohový kop, ale ani z něho se nedokázali prosadit. Hostující hráči však stále kombinují na polovině soupeře.
74'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Aymen Barkok.
72'
A opět dnes velmi aktivní Kingsley Coman. Tentokrát ale nebyl jeho pokus nebezpečný a Trapp tedy zasahovat nemusel. S rozehrávkou vůbec nepospíchá.
70'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Stefan Ilsanker.
69'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Ragnar Ache.
68'
Kingsley Coman poslal míč z první do branky, nejspíše chtěl centrovat, ale míč se snesl do branky a Trapp měl hodně práce! Domácí brankář to zvládl a míč vyrazil!
66'
Hosté zahrávali během minuty dva rohové kopy, ale celé to skončilo jen nepřesným zakončením a od své branky bude rozehrávat Trapp.
65'
Obraz hry je stále stejný. Hraje se pouze na polovině domácího celku, který s vypětím všech sil brání své těsné vedení. Bayern má ve druhém poločase obrovský tlak.
63'
Niklas Süle se tlačil k centrovanému míči, po souboji upadl, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal. Hosté se nyní hodně rozčilují, ale k ničemu jim to není.
62'
Rohový kop pro Bayern Mnichov.
61'
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že Bayern stále prohrává o jednu branku, tak si myslím, že nás čeká ještě hodně zajímavá podívaná.
59'
Nyní se do zakončení tlačil Robert Lewandowski, ale tentokrát polský střelec neuspěl a branku neohrozil.
57'
Stále se hraje na polovině Frankfurtu. Domácí se ve druhém poločase pouze brání, směrem dopředu ještě nevymysleli vůbec nic.
56'
Žlutou kartu dostává Sebastian Rode (Eintracht Frankfurt).
56'
A mnichovský celek pokračuje ve svém tlaku. Nyní z toho byl dlouhý míč za obranu, ale daleko ze své branky vyběhl Trapp, který míč odhlavičkoval do zámezí.
54'
Bayern právě vstřelil branku!
A hosté se zcela zaslouženě dočkali kontaktní branky! Leroy Sané si doslova pohrál se třemi obránci, dva posadil dokonce na zadek, poté přihrál do vápna a ROBERT LEWANDOWSKI uklidil míč do branky.
53'
Skvělý Alphonso Davies! Levý obránce opět čaroval, obešel dva protihráče, namířil si to do vápna, ale tam byl zastaven. Hosté zahrávali roh, ale nic z něho nebylo.
52'
Mnichovský celek vstoupil do druhého poločasu velice dobře. Hosté jsou jasně lepší, tlačí se do zakončení a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
50'
A další střelecký pokus hostů. Tentokrát to na sebe vzal Kingsley Coman, ale ani jeho rána nebyla přesná a Trapp tedy zasahovat nemusel.
48'
Obránce Niklas Süle se za hranicí velkého vápna dostal k odraženému míči, připravil si ho na střelu a nakonec i vystřelil, ale míč skončil vysoko nad brankou Frankfurtu!
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Leon Goretzka.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:36 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme hodně zajímavou bitvu, kterou zatím mnohem lépe zvládá Frankfurt, který vede nad favorizovaným Bayernem 2:0. O první branku se postaral Dajči Kamada a druhou přidal Amin Younes, který se prezentoval parádním zakončením. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a vedou zcela zaslouženě. Mnichovský celek čeká ve druhém poločase pořádní šichta, takže je jasné, že druhé dějství bude hodně zajímavé.
45+6'
45+6'
Coman tlačil míč před branku, ale od jednoho z domácích borců se odrazil do zámezí. Po rohu se do zakončení dostal Niklas Süle, ale nemířil přesně.
45+5'
Naopak po zisku míče měl práci Neuer, ale s propagačním pokusem Kamady si dokázal poradit.
45+4'
Hostující hráči se ještě tlačí dopředu, ale do zakončení se nemohou dostat. Stále kombinují daleko od branky, kterou střeží zkušený Kevin Trapp.
45+2'
Rozhodčí v prvním poločase přidal hned šest minutek.
45+1'
A šance také na druhé straně! Po zblokované střele se na rohu malého vápna k míči dostal Luka Jović, ale proti jeho střele skvěle zakročil Manuel Neuer, který tak výrazně podržel svůj celek!
45'
Po přihrávce do vápna se do zakončení zřejmě patičkou dostal Eric Choupo-Moting, ale míč skončil těsně vedle levé tyče!
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácí zahrávali rohový kop, ale po centru se žádný z hráčů do zakončení nedostal.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Hosté se snaží něco vymyslet, jsou o poznání aktivnější, než v úvodu utkání, ale obrana Frankfurtu zatím funguje opravdu skvěle a soupeře do zakončení nepouští.
37'
Domácí celek zahrával svůj třetí rohový kop, ale ani hráčům Frankfurtu se nepodařilo prodrat do zakončení. Na tahu je Bayern, který to dnes bude mít hodně složité.
35'
Z následného rohu nic nebylo a mnichovský celek tedy stále prohrává o dvě branky.
34'
A málem bylo sníženo! Coman poslal míč do vápna, ten tečoval jeden z domácích hráčů a míč padal za Trappa, který ho ovšem konečky prstů dokázal vytěsnit nad branku!
32'
Frankfurt právě vstřelil branku!
A z rychlé akce je tu druhá branka a domácí jdou do vedení 2:0! Kamada poslal míč do vápna, tam se k němu dostal AMIN YOUNES, který si ho přehodil na pravačku a poté ho napálil přesně do šibenice! Neuer byl zcela bez šance, protože to byla opravdu nádherná rána!
32'
Mnichovský celek zahrával dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a na tahu je znovu Frankfurt.
31'
Je za námi úvodních třicet minutek a Frankfurt vede nad Bayernem trochu překvapivě 1:0. Nutno ale dodat, že domácí jsou lepší a vedou zcela zaslouženě. Hosté zatím nevymysleli vůbec, ale vůbec nic.
29'
Kingsley Coman se prodral dopředu, nakonec u rohového praporku po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal zcela klidný a faul neodpískal.
27'
Až nyní to vyzkoušel obránce Almamy Touré, ale ani jeho druhý pokus v tomto zápase neměl gólové parametry. Od své branky tak bude rozehrávat Neuer.
26'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci čekáme. Rozhodně se ale nenudíme.
24'
Utkání z tribuny sleduje i Joachim Löw, trenér německé reprezentace. Myslím si, že z výkonu domácích hráčů musí být zatím nadšený.
22'
Hosté se také snažili něco vymyslet, dobré dvě minutky kombinovali, ale branku ohrozit nedokázali. Domácí zatím skvěle napadají, skvěle brání a celkově předvádí výborný výkon.
20'
A další snažení domácích. Tentokrát se na levé straně uvolnil skvěle hrající Filip Kostić, ovšem přihrávku nezvládl a míč poslal jen do zámezí.
19'
Domácí jsou i nadále jasně lepší a stále se tlačí dopředu. Tentokrát to z rohu velkého vápna vyzkoušel Almamy Touré, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a Neuer zasahovat nemusel.
17'
Jeden z domácích hráčů si nyní všiml, že Neuer je daleko ze své branky, tak to vyzkoušel z poloviny hřiště, ale pokus byl nepřesný a míč skončil vedle branky.
15'
A domácí pokračují ve velmi dobrém výkonu. Nyní zahrávali rohový kop, ale do zakončení se tentokrát nedočkali, takže se stav utkání nemění.
13'
Ale nyní už to domácím vyšlo o poznání lépe a zaslouženě jdou do vedení 1:0! Po zisku míče přišla rychlá kombinace, do zakončení se dostal DAJČI KAMADA a ten si věděl rady a překonal Neuera.
13'
Nakonec se domácí přeci jen dopředu vydali a do vápna se zkoušel prodrat navrátilec Luka Jović, ovšem mezi dvěma protihráči se neprosmýkl.
12'
Domácí jsou u míče, kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
10'
Problém vyřešen, pomezní rozhodčí nahrazen a můžeme tedy pokračovat.
9'
Na trávníku to nyní vypadá jak před zápasem. Hráči si ve skupinkách přihrávají a stále se řeší situace s pomezním rozhodčím.
7'
Stále se nehraje. Vypadá to, že pomezní rozhodčí nebude moci pokračovat, takže bude muset být nahrazen.
6'
Nyní menší komplikace, protože pomezní rozhodčí má zdravotní problémy a odkulhal do útrob stadionu. Chvíli se tedy hrát určitě nebude.
5'
První větší šance tohoto utkání! Ve vápně Bayernu se dostal k míči jeden z domácích hráčů, zbavil se obránce, ale poté z hranice penalty trefil jen před sebou stojícího protihráče, takže Neuer zasahovat ani nemusel!
3'
O první střelecký pokus se po rychlé akci postaral Leroy Sané, bývalý hráč Manchesteru City, ovšem jeho rána přesná nebyla a Trapp byl bez práce.
2'
Domácí to hned zkusili dlouhým nákopem, ale na polovině Bayernu dominoval Jérôme Boateng. Poté to ještě zkoušel Dajči Kamada, ale na pravé straně se individuálně neprosadil.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají v červených dresech. Celek z Mnichova dnes v bílém.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Frankfurtem a Bayernem začne za malý okamžik.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – A. Touré, Rode, Hasebe (C), Kostić – Younes, Kamada – Jović.
Náhradníci: Bördner, Schubert – Barkok, Ache, Chandler, Hrustic, Ilsanker, Willems, Zuber.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Süle, J. Boateng, Alaba, A. Davies – Kimmich, Roca – Sané, Choupo-Moting, Coman – Lewandowski.
Náhradníci: Hofmann – Dantas, Goretzka, Lucas Hernández, Javi Martínez, B. Sarr, Musiala, Sieb.

Bayern Mnichov

Mnichovský celek nedávno vyhrál Mistrovství světa klubů, ale po finále zaváhal v nejvyšší německé soutěži, když doma pouze remizoval 3:3 s Bielefeldem. Mnichovský celek měl ale náročný program, který se skládal z velkého množství zápasů a náročného cestování. Z posledních pěti ligových zápasů Bayern čtyřikrát vyhrál, na svém kontě má 49 bodů a kraluje tabulce před Lipskem, které má o pět bodů méně. Hosté opět táhne Robert Lewandowski, který dominuje tabulce střelců. Polský útočník už nastřílel 25 branek a na dalších 6 přihrál. V tabulce střelců je za ním Silva právě z Frankfurtu, který vstřelil 18 branek. Čeká nás tedy zajímavý souboj.
Eintracht Frankfurt

Domácí neměli úplně nejlepší vstup do sezony, ale v posledních týdnech předvádí skvělé výkony, poráží jednoho soupeře za druhým a v tabulce se posunuli už na čtvrté místo. Z posledních čtyři utkání získal Frankfurt plný počet bodů, když porazil Bielefeld, Herthu, Hoffenheim a naposledy doma přehrál Kolín nad Rýnem. Na svém kontě mají domácí 39 bodů a jsou tedy na čtvrté pozici, když na první místo, na kterém je právě Bayern, ztrácí deset bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Eintracht Frankfurt – Bayern Mnichov. Mírným favoritem je hostující Bayern, ale domácí hrají ve skvělé formě, tak uvidíme, jak to celé dnes dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.