Bundesliga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Stuttgart - 6. března 2021   15:30

Frankfurt
69' Kostić
1:1
(0:0)
Stuttgart
68' Kalajdžić  (Kempf)
Frankfurt
Trapp – Ilsanker, Hinteregger, N'Dicka – Durm (72. A. Touré, 82. Chandler), Hasebe (C) (72. Rode), Sow, Kostić – Jović, Younes – André Silva.
Schubert – Zuber, Willems, A. Touré, Rode, Chandler, Hrustic, Barkok, Ache.
Stuttgart
Kobel – Mavropanos (70. Karazor), Anton, Kempf (C) – Wamangituka, Endo, Mangala, Sosa – Förster, Kalajdžić – Coulibaly (62. Klimowicz).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Lépe do druhého poločasu vstoupil Eintracht Frankfurt, kterému se povedlo vstřelit branku, avšak ta nakonec kvůli ofsajdu neplatila. Logicky tak přišel trest, do regulérního vedení se totiž dostal soupeř, který se ovšem z vedení moc dlouho neradoval. O pouhé dvě minuty později totiž udeřil právě Eintracht Frankfurt, kterému se povedlo srovnat na konečných 1:1. Zbytek zápasu totiž nic moc zajímavého už nepřinesl.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 10:7. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:17.
90+4'
90+3'
Jsme za polovinou nastaveného času, zřejmě to skutečně bude nerozhodný výsledek. V závěru zápasu má ovšem více ze hry domácí mužstvo.
90+2'
Kobel odkopával na opačnou polovinu hrací plochy, kde ovšem našel pouze dobře postaveného Sowa. Ten si na druhé straně dokráčel pro faul.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Eintracht se v závěru zápasu dostává k sympatickému náporu, do konce moc času nezbývá.
87'
V pokutovém území pro změnu zasahoval hostující Anton. Poté z velké vzdálenosti napřáhl domácí zadák Ilsanker, jehož rána směřovala vysoko nad.
85'
Silva se vrhl do hlavičkového souboje proti Antonovi, avšak úspěšnější byl nakonec druhý jmenovaný, kterému se povedlo odpálit balón do bezpečí.
84'
Přesto se jako poslední balónu dotkl právě jeden z hostujících hráčů a mohlo se tak pokračovat vhazováním zleva, které si vzal na starost Kostić.
83'
Eintracht Frankfurt se poté musel s míčem vracet na vlastní polovinu, kde to brankář Trapp zkoušel přenesením hry na levou stranu, kde zakročil soupeř.
82'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Timothy Chandler.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. V posledních minutách sledujeme celkem dost nepřesností, nyní bude moci vhazovat Kempf.
80'
U středového kruhu poté uspěl v osobním souboji hostující Endo, který to zkoušel nahrávkou mezi domácí obranu, kam se ovšem včas vrátil Ndicka.
79'
Po delší době se do kombinace zapojil také brankář Trapp, který rozehrál nakrátko na pravou stranu, odkud to vysokým nákopem zkoušel Ilsanker.
78'
Žlutou kartu dostává Orel Mangala (VfB Stuttgart).
77'
Poté se Younes raději s míčem vydal na vlastní obrannou polovinu, kde do kombinace zapojil také kolegu Ilsankera, který se poté vydal směrem kupředu.
75'
Hostující celek si dal hodně záležet na rozehrávce z vlastní poloviny. Do ní se nakonec zapojil také brankář Kobel, který prudce odkopával směrem kupředu.
73'
Následoval rohový kop z levé strany, o který se postaral domácí Kostić. Jeho nabídku si ovšem dokázal najít Anton, kterému se povedlo míč odvrátit.
72'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Sebastian Rode.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Almamy Touré.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. V krátkém časovém sledu jsme sledovali hned dva přesné zásahy, stav je ovšem nerozhodný.
70'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Konstantinos Mavropanos, přichází Atakan Karazor.
69'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Bleskovým způsobem máme vyrovnáno! Nejprve se do zakončení dostal křídelník Jović, který ovšem trefil pouze před sebou stojícího protihráče. Poté se ovšem k míči dostal FILIP KOSTIĆ, který to znovu zkoušel ke vzdálenější konstrukci, přičemž se mu také v tomto případě povedlo vyzrát na brankáře Kobela.
69'
Eintracht Frankfurt to bude mít najednou hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. Přesto do konce zápasu zbývá hodně času, výsledek se může otočit.
68'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se hostující celek dostává do vedení! Hostující celek se totiž dostal na druhou stranu hrací plochy, kde jsme sledovali famózní nahrávku směrem na SAŠU KALAJDŽIĆE. Ten si dokázal nahrávku zpracovat hrudí a poté i díky ruce domácího Hintereggera překonal brankáře Trappa.
68'
Poté se Forster snažil vybojovat rohový kop, avšak míč se nakonec od jeho kopačky odrazil pouze do zámezí. Trapp tak bude rozehrávat od branky.
67'
Silva to poté zkoušel středem hrací plochy, kde ovšem proti němu stála smečka protihráčů. Proto jsme sledovali centr na Jovicé, který pálil nad branku.
66'
Wamangituka se poté pokoušel prodrat přes pravé křídlo, kde ovšem narazil do dobře postaveného Kostiće, který to naopak zkouší směrem kupředu.
65'
Ilsanker to poté z vlastní poloviny zkoušel nákopem na pravou stranu, kde se dokázal prosadit Jović. Po jeho nahrávce pálil přímo doprostřed Silva.
64'
Stuttgart to kombinačně zkoušel přes pravou stranu hrací plochy, kde se ovšem povedlo včas zakročit Kostićovi, kterému se ovšem nepovedlo najít Silvu.
63'
Máme za sebou hodinu hry. I nadále čekáme na první přesný zásah, Eintracht Frankfurt ovšem vstřelil branku, avšak ta nakonec kvůli ofsajdu neplatila.
62'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Tanguy Coulibaly, přichází Mateo Klimowicz.
61'
Na útočné polovině se ovšem povedlo zakročit Kempfovi, který za sebe nepustil nahrávku směrem na Joviće. Eintracht Frankfurt se udržel na útočné polovině.
60'
Před malým momentem jsme sledovali další žlutou kartu. Hinteregger tak bude moci rozehrávat od své pokutového území, zřejmě to půjde nakrátko.
59'
Žlutou kartu dostává Tanguy Coulibaly (VfB Stuttgart).
57'
Eintracht Frankfurt vhazoval z pravé strany, načež se kombinačně dostal k hranici pokutového území. Tam se Sowovi povedlo přeposlat míč do tandemu na Filipa Kostiće, jehož rána levou nohou směřovala ke vzdálenější konstrukci. Branka ovšem neplatí, VAR totiž uviděl ofsajd!
56'
Sosa si poté vyzkoušel rozehrávku dalšího rohového kopu, kterou dokázal stočit přesně na hlavu Mavropanose, jehož hlavička ovšem směřovala nad branku.
55'
Hosté se poté poměrně jednoduše dostali na druhou stranu hrací plochy. Tam si Sosa dokázal navést míč na levou nohu, avšak trefil pouze Durma.
54'
Žlutou kartu dostává Silas Wamangituka (VfB Stuttgart).
53'
Do protiútoku se poté na levém křídle pouštěl Kostić, který se nejprve dostal přes prvního protihráče, avšak poté mu míč utekl daleko ven z hrací plochy.
52'
Ndicka to poté zkoušel nahrávkou podél autové lajny, kde se pokoušel najít kolegu Kostiće. Míč ovšem putoval do zámezí a následovat bude vhazování.
51'
Stuttgart nakonec zahrával rohový kop z levé strany, o který se postaral Sosa. Jeho vzdušná nabídka doputovala k Ilsankerovi, který rychle odvrátil.
50'
Sosa poté přenechal autové vhazování Kempfovi, prvně jmenovaný se přesto dostal k centru do pokutového území, kde pro změnu zakončoval Kalajdžić.
49'
Sosa vhazoval od levé autové lajny, kde se mu na pomoc nabídl také Mangala. K němu ovšem ukázkově dostoupil Hasebe, který vybojoval vhazování.
48'
Anton se s míčem dostal na druhou stranu, kde se ovšem musel vypořádat s napadajícím protihráčem. Nakonec vyprodukoval další zpětnou nahrávku.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl ani jednu branku. Sledovali jsme hodně vyrovnanou podívanou, avšak za celou dobu jsme se nedočkali ani jedné vyložené šance. Oba celky se tak střídaly v držení míče, většinu doby jsme hru sledovali ve středu hrací plochy. Rovněž jsme sledovali celkem dost osobních soubojů, hlavní sudí zatím vytasil dvě žluté karty, přičemž obě udělil domácímu celku za nedovolenou hru.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Na pořadu dne byl rohový kop z levé strany, který ovšem nepřinesl nic nebezpečného. Na míč totiž nikdo nedosáhl a hrát s ním tak může Ilsanker.
42'
Na vlastní polovině se poté dokázal zorientovat domácí Ilsanker, který poté na opačné polovině dokázal najít kolegu Hasebeho, jenž ještě přenášel hru.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Domácí raději trochu uklidnili hru na vlastní polovině. Poté to Kostić zkoušel nahrávkou k hostující obraně, kde měl ovšem hodně daleko k míči Jović.
38'
Na levou stranu si poté seběhl domácí Ndicka, který se ovšem neodvážil k centru přes protihráče. Nakonec Stuttgart získal míč a dostává se směrem kupředu.
37'
Tentokráte šel příliš agresivním způsobem do souboje Wamangituka, který si to ještě poté vyřizoval s Jovićem. Domácí budou zahrávat standardku.
35'
Stuttgart se s míčem usadil na útočné polovině, kde to z velké vzdálenosti zkoušel vzít na sebe Mangala, jehož rána nakonec putovala výrazně vedle branky.
33'
Znovu se do rozehrávky svého celku zapojil brankář Kobel, který odkopával daleko na opačnou stranu, kde se ve vzduchu dokázal prosadit Hinteregger.
31'
V krátkém časovém sledu další žlutá karta, tentokráte zatáhl za záchrannou brzdu Hinteregger.
30'
Je za námi také třetina hry, na první branku tohoto zápasu ovšem stále čekáme. Anton to nyní zkoušel přenesením na levou stranu, kde číhal Coulibaly.
29'
Po předchozím nedovoleném zákroku se na zemi ocitl hostující Wamangituka. Jednalo se o faul domácího Ndicky, na hrací plochu zamířili také lékaři.
28'
Daleko se s míčem ovšem poté nedostal hostující Forster, kterého nakonec u postranní lajny dokázal hravě zastavit Kostić a míč se odrazil do zámezí.
27'
Žlutou kartu dostává Evan N'Dicka (Eintracht Frankfurt).
26'
Kousek od středového kruhu skončil po souboji na zemi domácí Sow, přičemž se Eintracht Frankfurt dožadoval nedovoleného zákroku, avšak marně.
25'
Eintracht Frankfurt poté pokračoval v kombinaci, při které se na opačnou polovinu dokázal dostat Ndicka, kterého nakonec nedovoleně zastavil Sosa.
24'
Trapp se pokoušel odkopnout na opačnou stranu hrací plochy, kde tak nějak tušil Silvu. Před ním ovšem zasahoval Anton, kterému se povedlo odvrátit.
23'
Kobel příliš uspěchal rozehrávku od své branky, poté si jí navíc musel zopakovat. Rozehrávka putovala po zemi, ve středu hrací plochy se do ní zapojil Endo.
22'
V pokutovém území si hledal prostor pro zakončení domácí Silva, který to zkoušel pravou nohou. Do dráhy letu míče se ovšem dokázal postavit Kempf.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, na první branku stále čekáme. Sledujeme vyrovnanou podívanou, na první šanci rovněž čekáme.
20'
Stuttgart se jednoduše dostal na opačnou polovinu, kde byl ovšem čistým způsobem zastaven Wamangituka. Na toho si u postranní lajny počíhal Ilsanker.
19'
Coulibaly fauloval kousek od svého pokutového území a na pořadu dne byla standardní situace. K ní se postavil Kostić, který ale našel protihráče.
18'
Silva se dostával za hostující obranu, jenomže si nakonec sám pomohl útočným faulem. Velice dobře to udělal obránce Kempf, který si dal do souboje tělo.
17'
Mavropanos poté vhazoval z pravé strany a ke kombinaci se mu nabídl kolega Wamangituka. Před ním zasahoval Younes a bude z toho další aut.
16'
Hlavní sudí si poté všiml nedovoleného zákroku na hostujícího Enda, který skončil na zemi. Stuttgart tak bude moci rozehrávat volný kop z vlastní poloviny.
15'
Průniková nahrávka měla mezi hostující obranou najít Joviće, který měl k míči hodně daleko. Jako první se k němu dostal Kobel, který rozehrál po zemi.
14'
Kobel se poté postaral o další vysoký odkop na opačnou stranu hrací plochy, kde si ho dokázal najít obránce Durm, kterému se povedlo rychle odvrátit.
13'
Eintracht Frankfurt pokračoval v kombinaci na útočné polovině, kde se do ní zapojil také defenzivně laděný Hasebe, kterému se povedlo najít Ilsankera.
12'
Hodně prostoru měl poté kolem sebe hostující Mangala, kterého nakonec náramně čistým skluzem dokázal zastavit Hasebe, jenž založil protiútok.
11'
Kostić poté zahrával rohový kop z levé strany, ovšem nic nebezpečného jsme neviděli. Obránce Ilsanker nakonec v těžké pozici hlavičkoval nad branku.
10'
Kobel si s míčem zahrál u svého malého vápna, načež před napadajícím Silvou odkopával na druhou polovinu, kde se mu povedlo najít volného Coulibalyho.
9'
Eintracht Frankfurt se kombinačně dostal na opačnou polovinu hrací plochy, kde ovšem zasahoval Endo, kterému se nepovedlo přesně přenést hru.
8'
Míč se poté snesl do zámezí, což pro změnu znamenalo autové vhazování z pravé stany. Durmova nabídka putovala na Hasebeho, který raději uklidnil hru.
7'
U pravé autové lajny to na sebe vzal Wamangituka, kterému se nakonec nepovedlo přejít přes bránícího. Stuttgart ovšem i nadále zůstává u balónu.
6'
O provedení autového vhazování se před malým momentem postaral domácí zadák Kostić, kterému přispěchal na pomoc Hasebe, jenž přenášel hru.
5'
Zpětná nahrávka putovala na kopačku domácího brankáře Trappa, který poté na jistotu rozehrál po zemi na Ndicku, jenž pro změnu přeposlal na Ilsankera.
4'
První zakončení tohoto zápasu vyprodukoval hostující Wamangituka, který pálil hodně vysoko nad branku. Brankář Trapp si tak první zákrok nepřipíše.
3'
Hintereggerovi se povedlo zakročit u svého pokutového území, přičemž odkopával míč daleko na druhou stranu hrací plochy, kde se nacházel Hasebe.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Ilsanker, Hinteregger, N'Dicka – Durm, Hasebe (C), Sow, Kostić – Jović, Younes – André Silva.
Náhradníci: Schubert – Zuber, Willems, A. Touré, Rode, Chandler, Hrustic, Barkok, Ache.

VfB Stuttgart: Kobel – Mavropanos, Anton, Kempf (C) – Wamangituka, Endo, Mangala, Sosa – Förster, Kalajdžić – Coulibaly.
Náhradníci: Bredlow – Ahamada, G. Castro, Cissé, Čurlinov, Didavi, Klimowicz, Karazor, Stenzel..
Eintracht Frankfurt

Favoritem tohoto zápasu ovšem bude Eintracht Frankfurt, která má v posledních duelech vynikající formu. Frankfurt se tak tabulkou dostal až na čtvrtou pozici a v případě vítězství se tak může bodově dotáhnout na třetí Wolfsburg, který má momentálně o tři body více. Eintracht Frankfurt ovšem v minulém kole překvapivě nebodoval, což narušilo dlouhou sérii bez porážky. Eintracht totiž letošní třetí porážku zaznamenal na půdě Werrderu Brém, které sice prohrávaly o jednu branku, nakonec však zápas zvrátily ve svůj vlastní prospěch a povedlo se jim vyhrát poměrem 2:1.
VfB Stuttgart

Fotbalisté Stuttgartu se po třiadvaceti odehraných zápasech nacházejí na desáté pozici tabulky, což přesto znamená spodní polovinu. VfB Stuttgart má na svém kontě dvaatřicet bodů, v případě vítězství se tak klidně může vyhoupnout až na sedmou pozici před Union Berlín. VfB Stuttgart ovšem v posledních dvou duelech dokázal pokaždé naplno bodovat, nejprve se mu totiž povedlo díky jediné brance uspět na půdě Kolína nad Rýnem, v minulém kole si Stuttgart doslova smlsl nad posledním Schalke, které si nakonec domů odvezlo debakl poměrem 1:5.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Německá Bundesliga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Eintracht Frankfurt a VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.