Bundesliga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hertha Berlin : Bielefeld - 9. května 2021   18:00

Hertha Berlin
Schwolow – Klünter, Stark (C), Dardai – Zeefuik (46. Radonjić), Tousart (73. Boyata), Ascacibar, Mittelstädt (32. Torunarigha) – Cunha (59. Dilrosun) – J. Córdoba, K. Piątek (73. Darida).
Dankert – Rohde, Hacker
Olympiastadion, Berlín
Bielefeld
Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Lucoqui – Maier (90+2. van der Hoorn), Prietl – Okugawa (74. Kunze) – Doan (84. Gebauer), Klos (C) (84. Schipplock), Voglsammer (90+3. Soukou).

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.
Je konec! Dnešní nepříliš atraktivní utkání nepřineslo ani jeden brankový zásah. Domácí fotbalisté sice působili aktivnějším dojmem, ovšem ti hostující měli více zajímavých možností. Oba gólmani ale udrželi nulu, a tak se situace dvě kola před koncem Bundesligy ve spodku tabulky slušně zamotala.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Nemanja Radonjić (Hertha BSC).
90+3'
Ani v nastavení se nic moc zajímavého nestalo. Žádná šance nepřišla, jediným zajímavým momentem byla strkanice mezi Daridou a Kunzem...
90+3'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Andreas Voglsammer, přichází Cebio Soukou.
90+2'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Mike van der Hoorn.
90+1'
Žlutou kartu dostává Vladimír Darida (Hertha BSC).

Žlutou kartu dostává Fabian Kunze (DSC Arminia Bielefeld).
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty!
89'
Javairo Dilrosun se nyní dostal k odraženému míči a halfvolej mu sedla opravdu náramně! Stefan Ortega však balón dobře viděl a stihl po něm skočit.
88'
Po faulu měl k dispozici Berlín standardní situaci. Po několika soubojích následovala střela z šestnácti metrů, která byla sražena mimo tři tyče.
87'
Žlutou kartu dostává Anderson Lucoqui (DSC Arminia Bielefeld).
87'
Střely na branku: 3 – 5!
86'
Každopádně tento výsledek by přinesl ještě obrovskou zápletku do posledních dvou kol ligy... Hned pět týmů by bylo v rozdílu pouhých dvou bodů.
85'
Do konce zápasu nám chybí posledních pět minut. Domácí získali možnost volného kopu na útočné polovině, ale směrem dopředu jsou celkem bezzubí.
84'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Christian Gebauer.

Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Sven Schipplock.
83'
Stefan Ortega poslal svůj odkop od brány daleko na polovinu hřiště. Tam sice byli úspěšnější v hlavičkových soubojích domácí, kteří o míč brzy přišli.
82'
Dedryck Boyata rozjel novou akci, když dostal míč alespoň na útočnou polovinu. Hertha nakonec poslal centr z pravé strany, který nebyl úplně přesný.
81'
Jenže dnes to na nějakou vstřelenou branku opravdu nevypadá... Oba týmy se sice snaží, ovšem ani jeden z nich nějaké gólové možnosti neměl.
80'
Do konce utkán í nám chybí posledních deset minut! Zatím to vypadá, že se budou body dělit. To není vhodné ani pro jeden tým, potřebují oba vyhrát.
79'
Berlín se dostal k míči a znovu si chvilku přihrával na své obranné polovině. Následovala rychlá akce po levé straně, avšak ta měla rychlý konec.
78'
Marton Dardai chtěl vhazovat na útočné polovině, ale pomezní měl trochu jiný názor. Anderson Lucoqui proto vhazoval za hosty a musel se ještě posunout.
77'
Andreas Voglsammer byl nedovoleně zastaven, tak vybojoval volný kop. Ten byl rozehraný nakrátko, poté přišel centr, se kterým si domácí poradili.
75'
Dnes jsme viděli už tři střídání z důvodu zranění, a to na obou stranách. To musí přidělávat trenérům přece jen nějaké ty vrásky v obličeji navíc.
74'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Fabian Kunze.
74'
Masaja Okugawa nám zůstal sedět na hřišti, když ho šlapákem při odkopu míče dohrál jeden ze soupeřů. Je možné, že tady se bude muset dokonce střídat.
73'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Vladimír Darida.

Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Dedryck Boyata.
72'
Fotbalisté v černých dresech se po delší době dostali ke střele na bránu. Ta přišla těsně za hranici šestnáctky, ale Alexander Schwolow v pohodě zakročil.
71'
Držení míče: 62% – 38%!
70'
Javairo Dilrosun schytal nepříjemnou ránu kolíky do stehna. Tohle se pískat prostě musí, což se také stalo. Domácí hráč je navíc v pořádku.
69'
Následovala samozřejmě standardní situace. Je otázkou, co Nemanja Radonjić zamýšlel. Každopádně jeho centr / střela skončila jen mimo hřiště.
68'
Amos Pieper to vzal trochu zápasnicky a jasně si přidržel okolo krku svého soupeře. Suí to viděl a faul odpískal, přestože s tím Pieper ani trochu nesouhlasí.
67'
Berlínští fotbalisté si znovu přihrávají na obranné polovině, kolikrát jsme to dnes již viděli?
66'
Niklas Stark předvedl dobrý obranný zákrok, když odehrál míč těsně před soupeřem. Ten ho nejspíše ještě štrejchl kopačkou do obličeje, ale hned se omlouvá.
65'
Ricu Doan si naběhl na levou stranu vápna, kam dostal těžký centr. Z jedničky se ho snažil vrátit na hranici vápna, ovšem jeho přihrávka nebyla přesná.
64'
Střely na branku: 3 – 4!
63'
Hosté to nakonec zkusili celkem dalekým centrem z pravé strany. Alexander Schwolow byl však pozorný a mí míč v rukavicích, nikdo jiný tam nebyl.
62'
Arminia se s míčem daleko nedostala, a tak se musela rychle bránit. Berlíňané ale předvedli jen nepřesnost, a tak hráči v černém mohou rozjet další akci.
61'
Bielefeld tak může rozjet novou útočnou akci od svého gólmana, který bude rozehrávat. Je velmi pravděpodobné, že dnes bude rozhodovat jediný gól.
60'
Je za námi hodina hry. Jhon Córdoba se snažil prosadit přes Joakima Nilssona, jenže toho fauloval. Sudí nedovolený zákrok viděl, a tak odpískal.
59'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Javairo Dilrosun.
59'
Matheus Cunha je dnes celkem častou obětí nedovolených zákroků a nyní za ní míří lékařský tým. Sám Cunha ale ukazoval, že bude muset střídat!
58'
Držení míče: 63% – 37%!
56'
Jenže nakonec tam byla teč, a tak následoval rohový kop a velká šance! Na centr si totiž naskočil úplně osamocený hráč hostí, jenž poslal prudkou hlavičku doprostřed brány. Schwolow si sice musel poradit nadvakrát, ale zvládl to.
55'
Hosté vybojovali standardní situaci z nebezpečné pozice. Arne Maier to nakonec vzal na sebe. Sice se mu povedlo propálit zeď, jenže jeho pokus šel vedle.
54'
Následovalo přenesení hry na straně Berlína. Poté přišel ztečovaný centr, se kterým si musel Stefan Ortega poradit. To stihl a našel míč v rukavicích.
53'
Hertha se zkusila prosadit po levé straně, ale nebyla úspěšná. Trápit ji to zatím nemusí, jelikož vybojovala alespoň autové vhazování na útočné polovině.
52'
Bielefeld dnes působí nebezpečnějším dojmem, ale o něco aktivnější jsou domácí fotbalisté. Nyní se hra odehrává především okolo poloviny hřiště.
51'
Žlutou kartu dostává Cédric Brunner (DSC Arminia Bielefeld).
50'
Je za námi úvodních pět minut druhého poločasu, ve kterých se znovu nestalo vůbec nic. Je na místě otázka... Dočkáme se dnes vůbec nějaké branky?
49'
Ricu Doan se snažil prosadit po pravé straně. Následně trochu teatrálně upadl ve vápně, i když byl jemně přidržen. Penalta se nepíská, bude z toho jen odkop.
48'
Anderson Lucoqui byl jedním z hráčů, kteří se v první půli srazili hlavami. Nyní ale vypadá naprosto v pořádku a vzal si na starosti autové vhazování.
47'
Už je před námi i druhý poločas, snad nám přinese hezčí podívanou než ten první. Jinak domácí trenér udělal v sestavě jednu změnu a posílil ofenzivu.
46'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Deyovaisio Zeefuik, přichází Nemanja Radonjić.
46'
Je za námi první poločas, který nakonec trval rovnou jednapadesát minut. V první půli se toho zase tak moc zajímavého nestalo. Hodně nepříjemná byla srážka hlavami mezi Maximilianem Mittelstädtem a Andersonem Lucoquim. Domácí hráč z toho vyšel hůře, jelikož musel nakonec střídat. Největší šanci v utkání měl Jhon Córdoba, jenže ten v pádu trefil tyč.

Další poločas začne přibližně v 19:07.
45+6'
45+5'
Andreas Voglsammer se na druhé straně z ničeho nic objevil v šanci! Dostal se k odraženému míči, avšak rána mu vůbec nesedla a míč šel hodně mimo.
45+4'
Krzysztof Piątek byl znovu v akci a evidentně není spokojený s výrokem sudího. Ten určil, že se bude odkopávat, zatímco polský útočník by chtěl roh.
45+2'
Krzysztof Piątek nyní může nadávat jen sám sobě, což také z plných plic udělal. V nejdůležitější moment mu podjela noha, jinak mohl gólmana přelobovat.
45+1'
Šest minut je sice dlouhé, jenže také celkem očekávané nastavení. Přesně tak dlouho totiž trvalo ošetřování Maximiliana Mittelstädta, který musel i vystřídat.
45'
Nastavovat se bude šest minut!
44'
Tentokrát si nějakou dobu přihrávali hostující obránci na obranné polovině. Nyní se už dostali přes polovinu hřiště, ale jsou hodně daleko od brány Schwolowa.
43'
První poločas nám moc fotbalové krásy zatím nepřinesl. Velkou šanci jsme vlastně viděli jen jednu, jenže ta skončila na tyči. Dočkáme se v první půli branky?
42'
Berlín vybojoval rohový kop. Marton Dardai zvolil centr na přední tyč, kde si s ním bez větších problémů poradil jeden z hostujících fotbalistů.
41'
Anderson Lucoqui nám znovu zůstává ležet na hřišti. Dostal ránu balónem do choulostivých pánských míst... Nejspíše se z toho ale rychle oklepe.
40'
Do konce poločasu nám chybí posledních pět minut, ale dá se očekávat celkem dlouhé nastavení. Nehrálo se totiž šest minut z důvodu ošetřování.
38'
Na straně berlínského týmu jsme viděli hned několik hlaviček okolo vápna. K ničemu mu to však nebylo, a tak se musí rychle zformovat zase do obrany.
37'
Žlutou kartu dostává Manuel Prietl (DSC Arminia Bielefeld).
37'
Arminia měla k dispozici volný kop na polovině hřiště, ale dlouho se u míče nezdržela. Proto směrem dopředu mohou zase něco vymyslet domácí hráči.
36'
Žlutou kartu dostává Lucas Tousart (Hertha BSC).
35'
To byla snad prví gólová šance celého utkání! Jhon Córdoba se dostal až do vápna. Tam mu sice podjela noha, přesto domácí útočník zakončil. Trefil jenom levou tyč!
34'
Alexander Schwolow ukázal dobrý odhad, navíc mu pomohl jeden z obránců. Takto mohl domácí gólman doběhnout pro míč jako první a ukrýt ho do rukavic.
33'
Maximilian Mittelstädt to nakonec ještě pár minut zkusil, ale nejspíše se necítí úplně nejlépe. To každopádně ukazují i jeho grimasy při cestě na střídačku.
32'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Maximilian Mittelstädt, přichází Jordan Torunarigha.
31'
Obránci Herthy si nyní přihrávají zase jen na obranné polovině. Domácí toho směrem dopředu ještě moc nepředvedli, to hosté jsou o něco nebezpečnější.
30'
Maximilian Mittelstädt předvedl dobrý obranný zákrok, kterým zamezil velké šanci hostujícího celku. Přesto Arminia zůstává u míče, když bude vhazovat.
29'
Střely na branku: 3 – 3!
28'
Hosté jsou zatím o něco málo nebezpečnější. Manuel Prietl tvrdě vypálil a jeho pokus byl ještě tečovaný. I s tím si Alexander Schwolow dokázal poradit.
27'
Arminia vybojovala standardní situaci. Ricu Doan centroval na malé vápno, ale tam byl úplně osamocený domácí obránce, který balón odhlavičkoval.
26'
Hráči v černých dresech se během chvilky dostali až k zakončení. Andreas Voglsammer ho měl na starosti, ale Alexander Schwolow předvedl dobrý zákrok.
25'
To samé se ale dá říct také o domácím celku. Ten má oproti svému soupeři jedinou výhodu. Tou je, že má odehráno o zápas méně. To může být rozhodující.
24'
Bielefeld se snaží aktivně napadat, ale domácí obránci si přihrávají mezi sebou na obranné polovině. Hosté dnes potřebují za každou cenu vyhrát.
23'
Matheus Cunha dobře zblokoval přihrávku na druhou stranu hřiště, následně ale špatně došlápl a skácel se k zemi. Tento hráč však bude v pořádku.
22'
Žádnou vyloženou možnost jsme v tomto duelu zatím neviděli, navíc nesledujeme nijak moc pohledné utkání. Také se skoro šest minut nehrálo.
21'
Držení míče: 65% – 35%!
20'
Nyní to domácí přehráli, jinak klidně mohli jít do vedení! Po přihrávce na pravou stranu vápna mohl jít jeden z domácích sám na gólmana. Místo toho ale zvolil zpětný pas, což bylo velmi chybné řešení.
19'
Maximilian Mittelstädt se navíc rovnou zapojil do akce po pravé straně. Hertha se však nikam daleko nedostala, a tak bude muset zvolit postupný útok.
18'
Je dobrou zprávou, že Maximilian Mittelstädt i Anderson Lucoqui jsou po souboji znovu na hřišti. Tak to vypadá, že by z toho nemuselo být nic vážného.
17'
A hosté přišli se zajímavou šancí! Manuel Prietl napřáhl na nějakých dvaadvaceti metrech a vyslal solidní ránu, kterou těsně minul pravou tyč.
17'
A už se konečně zase hraje!
16'
Je dobrou zprávou, že Maximilian Mittelstädt alespoň došel za postranní lajnu po svých. Nyní si převléká dres, jeho je od krve. Možná to přece jen ještě zkusí.
15'
No, nevypadá to s domácím hráčem ale vůbec dobře! Ten nejspíše pro dnešek dohrál... Jordan Torunarigha se proto rozcvičuje velmi aktivně.
14'
Anderson Lucoqui je také nadále ošetřovaný za postranní lajnu, když má na hlavě přiložený chladicí polštář. Naopak domácí obránce nadále leží na pažitu.
13'
Nadále se nehraje. Vypadá to, že Anderson Lucoqui bude schopen pokračovat. Maximilian Mittelstädt má naopak okolo hlavy pásku, nejspíše tam bude i krev. navíc stále zůstává ležet na hřišti...
12'
Maximilian Mittelstädt na tom ovšem není o moc lépe. Ten zůstává ležet na hřišti a je také ošetřovaný ve velmi nepřirozené poloze. I zde je pokračování neznámou.
11'
Zatím se nám hra celkem často přerušuje. Maximilian Mittelstädt v hlavičkovém souboji nepříjemně trefil Andersona Lucoquiho do obličeje... Ten musí být nyní ošetřovaný, uvidíme, jestli bude schopen dohrát.
10'
A po chvilce jsme viděli rohový kop i na druhé straně. Joakim Nilsson se dostal úplně osamocený k hlavičce, ale tu namířil těsně nad horní tyč!
9'
K vidění byl první rohový kop, a to na domácí straně. Přetažený centr letěl na zadní tyč, odkud přišla hlavička o zem. S tou si hostující brankář poradil.
8'
Hostující útočník ani nepotřeboval ošetření a po chvilce se zvednul. Hertha následně zaútočila a Stefan Ortega musel zakročit proti střele z dvaceti metrů.
7'
Maximilian Mittelstädt vhazoval na obranné polovině, ale dlouho neměl komu. Masaja Okugawa poté doslova narazil do soupeře, ale bude v pořádku.
6'
Lukas Klünter chvilku podržel balón na své obranné polovině, načež ho posunul na polovinu hřiště. Následoval ale zpětný pas a velmi postupný útok.
5'
Je za námi úvodních pět minut dnešního duelu, ve kterých jsme se nedočkali ničeho zajímavého. Snad se nám obraz hry do následujících minut zlepší.
4'
Akce Bielefeldu neměla žádného úspěchu, jelikož přišla ztráta. Hertha by mohla jít dopředu, ale zatím má velké problémy s přechodem přes polovinu hřiště.
3'
Cédric Brunner si zavařil na polovině hřiště, kde se nechal obehrát jedním z domácích hráčů. Rozhodčí ale viděl faul, a tak hosté u balónu zůstanou.
2'
Deyovaisio Zeefuik se snažil prosadit po levé straně, ovšem individuální akcí neuspěl. Postavila se proti němu dvojice soupeřů, která balón získala.
1'
A dnešní víceméně záchranářský souboj nám právě odstartoval! Domácí hrají v bílomodrých pruhovaných dresech, zatímco hostí dnes v černých.
1'

Hertha BSC: Schwolow – Klünter, Stark, Dardai – Zeefuik, Tousart, Ascacibar, Mittelstädt – Cunha – J. Córdoba, K. Piątek.
Náhradníci: Körber – Pekarík, Alderete, Boyata, Torunarigha, Darida, Dilrosun, Löwen, Radonjić.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Lucoqui – Maier, Prietl – Okugawa – Doan, Klos, Voglsammer.
Náhradníci: Linnér – Laursen, van der Hoorn, Gebauer, Kunze, Soukou, Hartel, Vlap, Schipplock.

Rozhodčí: Dankert – Rohde, Hacker.
DSC Arminia Bielefeld

Bielefeld má, jak již bylo naznačeno, o něco horší pozici. Po jednatřiceti zápasech má na svém kontě třicet bodů a patří mu šestnáctá pozice. Ta by znamenala baráž. Arminia má problémy v útok i v obraně, o čemž svědčí silně záporné skóre -28. Bielefeld získal v posledních třech kolech čtyři body, když remizoval s Augsburgem a porazil Schalke. V posledním duelu ale schytal vysoký debakl na hřišti Mönchengladbachu.
Hertha BSC

Hertha je na tom před dnešním zápasem o malinko lépe než její dnešní soupeř. Po třiceti kolech má na svém kontě třicet bodů a patří ji patnáctá pozice. Šestnáctý Bielefeld však má stejně bodů, k tomu ale odehráno o zápas více. Berlín sice nemá úplně špatný útok, ovšem velké problémy má v defenzivě. Výsledkem je záporné skóre -11. Hertha vybojovala v posledních třech zápasech pět bodů, když remizovala s Mönchengladbachem a Mohučí. V posledním duelu brala plný počet bodů, když porazila Freiburg.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Bundesligy! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Herthou a Bielefeldem. Výkop je naplánován na 18:00 a my budeme u toho.