Bundesliga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Köln : Stuttgart - 20. února 2021   15:30

0:1
(0:0)
Stuttgart
50' Kalajdžić  (Sosa)
Köln
T. Horn – Čestić (62. Drexler), Meré, Czichos – Ehizibue (70. Meyer), Schirí, Rexhbecaj, Jakobs – M. Wolf, Dennis, Duda (70. S. Özcan).
Zieler – Katterbach, Limnios, Meyer, Drexler, Thielmann, Schmitz, J.-K. Horn, S. Özcan.
Cortus – Heft, Achmuller
RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem
Stuttgart
Kobel – Mavropanos (85. Karazor), Anton, Kempf – Wamangituka (85. Stenzel), Mangala, Endo, Sosa – G. Castro (68. Thommy), Kalajdžić (75. Klimowicz), Förster (75. Coulibaly).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:10.
Je konec! Stuttgart nakonec vítězí v Kolíně 1:0. Po nevýrazné první půli se po změně stran urodilo několik šancí. Hned pět minut po přestávce otevřel hlavou skóre Saša Kaladžić. Domácí poté mohli vyrovnat, ale Dennis netrefil branku a Salih Özcan nádhernou střelou oraazítkoval tyč. V závěru měl Kolín k dispozici přímý kop z dobré pozice, ale Elvis Rexhbecaj mířil nepřesně.
90+4'
90+3'
Exekuce přímého kopu se ujal Elvis Rexhbecaj, který zvolil zakončení levačkou kolem zdi, ale svůj projektil nezakroutil mezi tři tyče hostující branky.
90+2'
Emmanuel Bonaventure Dennis si dobře pokryl míč v blízkosti velkého vápna, kde získal nedovolený zákrok na svou osobu. Kolín bude zahrávat přímý kop ze skvělé pozice.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Kolín v závěru utkání kombinuje s míčem na kopačkách na polovině soupeře, jenže nikdo v bílém se zatím nedostal do zakončení. Stuttgart brání na jedničku.
89'
Wataru Endo uspěl v dalším hlavičkovém souboji a odehrál míč mimo šestnáctku. Na hřišti ještě zůstal ležet Coulibaly, který se drží za záda.
88'
Elvis Rexhbecaj dojel soupeře na polovině hrací plochy a znovu připravil domácí celek o držení míče. Stuttgart bude rozehrávat.
87'
Erik Thommy sprintoval za přihrávkou na pravé křídlo, ale Rafael Czichos si jeho náběh pohlídal a nechal míč propadnout do autu.
86'
Žlutou kartu dostává Rafael Czichos (1. FC Kolín nad Rýnem).
85'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Konstantinos Mavropanos, přichází Atakan Karazor.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Silas Wamangituka, přichází Pascal Stenzel.
84'
Rafael Czichos si dal pozor na rozběhnutého Coulibalyho a odkopl před ním míč na polovinu Stuttgartu. Kolín už musí vrhnout všechny síly vpřed.
83'
Gregor Kobel nakopl míč od branky na pravé křídlo, jenže jeho pobídka mířila jen do zámezí. Hostující celek se v závěru druhé půle zbytečně zbavuje míčů.
82'
Elvis Rexhbecaj se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho projektil skončil na hrudi prvního obránce v tmavém dresu.
81'
Mateo Klimowicz se na pravém křídle snažil vyhnout domácímu obránci, jenže po souboji se poroučel k zemi a může být rád, že nedostal žlutou kartu za simulování.
80'
Wataru Endo se pustil do souboje na pravé straně hrací plochy a hlavou odehrál míč před Ismailou Jakobsem. Defenziva Stuttgartu hraje skvěle.
79'
Hosté kombinovali na pravé straně, jenže získali pouze vhazování. Stuttgart nyní potřebuje otupit sílící aktivitu domácího Kolína.
78'
Domácí mají také pořádnou smůlu! Salih Özcan vypálil levačkou zpoza velkého vápna a jeho krásná dělovka orazítkovala horní tyčku!
77'
Timo Horn se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Jeho nákop směřoval na levou stranu, jenže na pobídku nedosáhl nikdo v bílém dresu.
76'
Borna Sosa dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval na malé vápno, ale u přední tyčky zasáhl první obránce v bílém dresu Kolína.
75'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Saša Kalajdžić, přichází Mateo Klimowicz.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Förster, přichází Tanguy Coulibaly.
74'
Silas Wamangituka se dral za přihrávkou na pravou stranu, jenže si vinou špatného zpracování předkopl míč až k obráncům, kteří míč odehráli do autu.
73'
Max Meyer se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže zadáci v tmavých dresech mu znemožnili postup do pokutového území.
72'
Jorge Meré si dal pozor na rozběhnutého soupeře a pomohl si před ním malou domů. Domácí brankář poté nakopl míč na levou stranu.
71'
Mohlo být vyrovnáno! Emmanuel Bonaventure Dennis se dostal do pokutového území, kde si míč kolem obránce zasekl na levačku, ale minul branku!
70'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Max Meyer.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Salih Özcan.
69'
Iljás Schirí poslal přihrávku za obranu soupeře, jenže Ismail Jakobs zastavil míč až na čáře a zapadl do reklamních bannerů. Hostující zadáci tak získali míč.
68'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Erik Thommy.
67'
Castro zahrával rohový kop hostujícího Stuttgartu. Jeho centr přiletěl na malé vápno, jenže tam se do zakončení nedostal nikdo v tmavém dresu.
66'
Gonzalo Castro sprintoval s míčem u nohy do velkého vápna. Z jeho hranice poslal přihrávku na levou stranu, ale dobíhající Mavropanos centrem trefil obránce.
65'
Silas Wamangituka dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do rukavic připraveného brankáře Timo Horna. Gólman domácího celku schoval míč do rukavic.
64'
Saša Kalajdžić dostal přihrávku do souboje na polovinu domácího celku, ale podle rozhodčího si počínal nedovoleným způsobem.
63'
Rafael Czichos si ve vlastním pokutovém území pořádně zkomplikoval život a málem nabídl soupeři další šanci na zakončení. Domácí obránce situaci uhasil na poslední chvíli.
62'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Sava-Arangel Čestić, přichází Dominick Drexler.
61'
Castro dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na levou nohu, jenže jeho projektil skončil na noze prvního obránce.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a hostující Stuttgart si stále drží těsné vedení. Kolín v posledních minutách zvýšil aktivitu a tlačí se vpřed.
59'
Elvis Rexhbecaj si navedl míč do blízkosti velkého vápna a troufl si na zakončení levačkou. Jeho projektil však nabral opačnou rotaci a skončil vedle branky.
58'
Ondrej Duda se po levém křídle tlačil do blízkosti velkého vápna, jenže si nedal pozor na napadajícího soupeře a nedostal se až k odcentrování.
57'
Gonzalo Castro v posledních minutách aktivně napadá rozehrávku domácího celku. Stopeři Kolínu si zatím dávají pozor a stíhají odehrát míč od nohy včas.
56'
Castro se z levé strany tlačil do pokutového území, jenže centr vnějším nártem se mu vůbec nepovedl a skončil na noze prvního obránce.
55'
Další obrovskou šanci hostujícího Stuttgartu zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Přihrávku na pravou stranu dostal Silas Wamangituka, ale ten byl v ofsajdu.
54'
Timo Horn si troufl na velmi riskantní rozehrávku. Domácí brankář poslal přihrávku těsně kolem napadajícího Dennise.
53'
Emmanuel Bonaventure Dennis si došel pro přihrávku na polovinu hrací plochy, kde se dobře otočil kolem soupeře, jenže nerozehrál konstruktivně.
52'
Waldemar Anton si dal pozor na vysoký centr z levé strany hrací plochy a před dotírajícím soupeřem odkopl míč mimo velké vápno.
50'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Stuttgart se pět minut po přestávce dostává do vedení! Rozehrávky přímého kopu od levé postranní čáry se ujal Sosa, který odcentroval do šestnáctky a SAŠA KALAJDŽIČ krásnou hlavičkou otevřel skóre.
49'
Emmanuel Bonaventure Dennis se prodral do pokutového území, kde si dobrou kličkou přehodil míč na levačku, ale jeho projektil zablokoval první obránce.
48'
Silas Wamangituka výborně napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině. Aktivní fotbalista Stuttgartu dostal pod tlak Czichose, který si pomohl odkopem.
47'
Borna Sosa zastavil rozehrávku soupeře a dlouhým nákopem ihned hledal spoluhráče na levé straně. Jeho pobídku však obránce odehrál do bezpečí.
46'
Domácí Kolín obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Doufejme, že ve druhé půli budeme sledovat zajímavější fotbal než v půli první.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrný duel. Ani jeden z týmů se zrovna netlačil do útoku. O něco aktivnější byl hostujíí Stuttgart, jenže nikdo v tmavém se nedostal do zakončení. Na hřišti je k vidění plno nepřesností. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
45'
Stuttgart zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde byl Konstantinos Mavropanos, ale jeho hlavička skončila vedle branky.
44'
Iljás Schirí si naběhl na přihrávku na levou stranu, jenže si nedokázal poradit s napadajícím obráncem a přišel o míč. Hráči hostujícího celku jsou důraznější.
43'
Silas Wamangituka dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl odcentrovat do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila na hrudi obránce.
42'
Rafael Czichos diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hřiště. Stoper Kolína poslal přihrávku na levou stranu, ale Jakobs už se k míči nedostal.
41'
Ondrej Duda výborně napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Důrazný Mangala si však dal na slovenského hráče pozor a nakopl míč vpřed.
40'
Ondrej Duda si na polovině hřiště výborně pokryl míč tělem a napadající Mangala jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat budou fotbalisté Kolína.
39'
Emmanuel Bonaventure Dennis sprintoval za nákopem na polovinu soupeře, jenže si neporadil se zpracováním a míč se od jeho kopačky odrazil až ke Kobelovi.
38'
Brankář domácího celku Horn tentokrát vymyslel prudkou přihrávku na levou stranu, jenže jeho pobídka mířila jen do zámezí. Už i domácí gólman zapadl při rozehrávce do šedého průměru první půle.
37'
Orel Mangala prošel do pokutového území, kde poslal přihrávku na značku pokutového kopu, ale Saša Kalajdžić se při snaze zakončit dopustil faulu.
36'
Rafael Czichos dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal nákop na polovinu hostujícího Stuttgartu, jenže nikdo v bílém se k míči nedostal. Rozehrávat bude Kobel.
35'
Timo Horn tentokrát vyrazil až na hranici velkého vápna, kde se zapojil do rozehrávky domácího mužstva. Jeho nákop směřoval na levé křídlo, kde neměl spoluhráče.
34'
Gonzalo Castro fauloval při průniku do pokutového území a může být rád, že za svůj zákrok nedostal od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
33'
Castro tentokrát vymyslel zajímavou přihrávku za obranu soupeře, jenže zadáci v bílém si dali na přihrávku dobrý pozor a odehráli míč do bezpečí.
32'
Hostující celek po dlouhé době zahrával rohový kop. Castro poslal centr na značku pokutového kopu, odkud hlavičkoval Anton, ale jeho pokus schoval Horn do rukavic.
31'
Ani další rozehrávka hostujícího celku na polovině Kolína nebyla zrovna přesná. Nákop na pravou stranu nabral opačnou rotaci a míč skončil v autu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrný duel. Ani jeden z týmů se zatím nedostal do vyložené šance.
29'
Žlutou kartu dostává Marc-Oliver Kempf (VfB Stuttgart).
28'
Pokračuje velmi opatrné střetnutí. Ani jeden z týmů se během posledních minut nikam netlačí a hráči spíše kombinují na vlastní polovině.
27'
Timo Horn se pod tlakem napadajícího soupeře musel zapojit do rozehrávky Stuttgartu. Jeho pobídka mířila na pravou stranu, ale k míči se dostali hráči v tmavých dresech.
26'
Elvis Rexhbecaj si zpracoval odražený míč na polovině hrací plochy a rozehrál na levou stranu. Rexhbecaj však přihrávkou neoslovil spoluhráče.
25'
Ismail Jakobs se prodral do pokutového území, jenže neustál souboj s Antonem a poroučel se k zemi. Podle rozhodčího se jednalo o čistý souboj, penalta se pískat nebude.
24'
Hostující brankář našel dlouhým nákopem na polovinu soupeře rozběhnutého Forstera, který se dral do šestnáctky, ale stopku mu vystavil Czichos.
23'
Silas Wamangituka sprintoval za další pobídkou na pravé křídlo, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
22'
Waldemar Anton poslal dlouhý nákop za obranu domácího celku, jenže Rafael Czichos si dal na oblouček dobrý pozor a odhlavičkoval míč do bezpečí.
21'
Stuttgart následně zahrával rohový kop. Jeho exekuce se chopil kapitán Castro, který centrem na malé vápno našel jen hlavu prvního obránce.
20'
Čestić zastavil slibnou akci soupeře zbytečným faulem a vidí žlutou kartu.
20'
Waldemar Anton zvládl sprinterský souboj s aktivním Dennisem a pomohl si před ním malou domů. Hostující brankář Kobel poté odehrál míč do bezpečí.
19'
Konstantinos Mavropanos dostal přihrávku na pravou stranu, odkud nakopl míč za obranu domácího celku, jenže na jeho pobídku nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
18'
Iljás Schirí se krásně uvolnil v pokutovém území, kde místo zakončení ještě poslal přihrávku pod sebe, ale dobíhající Elvis Rexhbecaj placírkou přestřelil branku Stuttgartu.
17'
Domácí se usadili na polovině soupeře, kde si vyměnili několik rychlých přihrávek, ale Duda centrem z pravé strany poslal míč do rukavic brankáře.
16'
Czichos poslal nákop na polovinu Stuttgartu, ale jeho pobídku obrana hostujícího celku dobře přečetla a odehrála míč do bezpečí.
15'
Emmanuel Bonaventure Dennis si v dalším hlavičkovém souboji přivodil nějaké zranění a nyní zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou.
14'
Zadáci Stuttgartu získali odražený míč na vlastní polovině a ihned se vydali do útoku. Akce domácího celku však skončila nepřesnou přihrávkou na levou stranu.
13'
Gonzalo Castro prošel s míčem u nohy na polovinu soupeře, jenže nikdo z hostujících fotbalistů se mu nestačil uvolnit. Stuttgart přišel o míč.
12'
Emmanuel Bonaventure Dennis spěchal na polovinu soupeře, jenže si pomohl nedovoleným zákrokem, který sám odnesl bolestivým zraněním.
11'
Saša Kalajdžić si naběhl na přihrávku za obranu domácího celku, jenže si nedal pozor na své postavení a asistent rozhodčího mu odmával ofsajd.
10'
Marc-Oliver Kempf dostal prostor na levé straně, odkud chtěl odcentrovat do pokutového území, jenže jeho pobídku zastavil první obránce.
9'
Wataru Endo potáhl míč z vlastní poloviny na polovinu soupeře. Jeho následná rozehrávka směřovala na levou stranu, ale hráči Stuttgartu se daleko nedostali.
8'
Silas Wamangituka si skvěle zpracoval odražený míč na polovině hrací plochy a rozehrál na levou stranu. K odcentrování se dostal Borna Sosa, ale jeho pobídku srazil obránce na roh.
7'
Timo Horn se musel znovu zapojit do rozehrávky domácího celku. Jeho nákop přiletěl na levou stranu, kde si míč bez problémů zpracoval hostující Mavropanos.
6'
Konstantinos Mavropanos vymyslel chytrou kolmici mezi obránce domácího celku, jenže na jeho pobídku nikdo v tmavém dresu nedosáhl a Timo Horn si dokráčel pro míč.
5'
Konstantinos Mavropanos nakopl míč na pravé křídlo, kam sprintoval aktivní Silas Wamangituka, jenže před druhým jmenovaným míč proskákal do autu.
4'
Zadáci domácího celku nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Kolín v úvodních minutách dnešního souboje spíše vyčkává.
3'
Gonzalo Castro si skvěle pokryl míč tělem na polovině hrací plochy, ale důrazný Ismail Jakobs jej čistým způsobem obral o míč. Rozehrávat bude Stuttgart.
2'
Silas Wamangituka se po levém křídle prodral na hranici velkého vápna, odkud poslal zajímavý centr před branku Kolína, ale dobíhající Kalajdžič na míč nedosáhl.
1'
Hostující Stuttgart obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravou stranu si domácí obrana pohlídala.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v bílém, zatímco Stuttgart oblékne černou sadu.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Čestić, Meré, Czichos – Ehizibue, Schirí, Rexhbecaj, Jakobs – M. Wolf, Dennis, Duda.
Náhradníci: Zieler – Katterbach, Limnios, Meyer, Drexler, Thielmann, Schmitz, J.-K. Horn.

VfB Stuttgart: Kobel – Mavropanos, Anton, Kempf – Wamangituka, Mangala, Endo, Sosa – G. Castro, Kalajdžić, Förster.
Náhradníci: Bredlow – Klement, Cissé, Thommy, Coulibaly, Klimowicz, Didavi, Stenzel, Karazor.

Rozhodčí: Cortus – Heft, Achmuller.
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil se zrodila remíza 1:1.
1. FC Kolín nad Rýnem

Domácí Kolín nad Rýnem je na tom o něo hůře. Kolín v jednadvaceti zápasech získal dvacet jedna bodů a patří mu čtrnáctá pozice ligové tabulky. Na sestupové vody má Kolín k dispozici jen tříbodový náskok. Doma však body pravidelně rozdává. Hůře je na tom jen Schalke, které doma získalo o bod méně. V posledním duelu Kolín prohrál 0:2 na hřišti Frankfurtu.
VfB Stuttgart

Hostující Stuttgart zatím prožívá solidní sezónu. V jednadvaceti zápasech získal Stuttgart dvacet šest bodů a patří mu desátá pozice bundesligové tabulky. Na záchanu už má Stuttgart k dobru desetibodový náskok. Na poháry navíc ztrácí jen sedm bodů a ještě může zabojovat o místenku do Evropy. V poslendích duelech se mu ale nedaří. Po porážce s Leverkusen doma jen remizoval 1:1 s Herthou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi 1. FC Kolín nad Rýnem a VfB Stuttgart. Výkop je stanoven na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.