Bundesliga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bielefeld : Stuttgart - 2. dubna 2022   15:30

Bielefeld
59' Krüger (Serra)
1:1
(0:1)
Stuttgart
25' Kalajdžić
Bielefeld
Ortega – Brunner (84. de Medina), Pieper, J. Nilsson, A. Andrade (62. Laursen) – Schöpf, Prietl – Wimmer (71. Okugawa), Hack, Krüger (84. Lasme) – Serra (62. Klos).
Kapino – G. Castro, de Medina, Klos, Kunze, Lasme, Laursen, Okugawa, Ramos.
Ittrich
SchücoArena, Bielefeld
Stuttgart
F. Müller – Stenzel, Mavropanos, W. Anton, Ito – Endo, Karazor, Führich (70. Mangala) – Tomás, Kalajdžić, Marmúš (78. Tibidi).
Bredlow – Beyaz, Coulibaly, Mangala, Massimo, Millot, Thommy, Tibidi.

Je tu konec utkání a oba celky si dělí body. Mnohem víc remíza vadí hostujícímu Stuttgartu, jenž si vypracoval minimálně tři obrovské šance, leč využil jen penaltu v prvním poločase. Bielefeld si tolik jasných příležitostí nevypracoval, ovšem stačila jedna hlavička Krügera, která určila výsledné skóre 1:1.

Statistiky utkání
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:10. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:12.

To je z toho přenosu vše. Děkuji za pozornost.
90+7'
90+7'
Žlutou kartu dostává Orel Mangala (VfB Stuttgart).
90+7'
Florian Müller vysokým centrem dostal míč až před druhou branku, ale hosté se k zakončení nedostali.
90+6'
Klos už je mimo hřiště a hra může pokračovat.
90+5'
Jedním z ošetřovaných je Fabian Klos, který opouští hřiště na nosítkách.
90+3'
Hlavičkový souboj na útočné polovině Bielefeldu nedopadl dobře pro dvojici domácích hráčů, kteří se srazili a do akce musí bohužel zdravotníci.
90+2'
V nastaveném čase jsou aktivnější domácí, kteří jsou však daleko od branky.
90+1'
Žlutou kartu dostává trenér hostujícího týmu.
90+1'
Ještě 3 minuty mají celky na vstřelení vítězné branky.
90'
Stuttgart se dostal k brance soupeře. Přišel vysoký centr do vápna, který byl příliš složitý na to, aby jej někdo hlavičkou zakončoval.
89'
Ti se rychle dostali až na druhou stranu hřiště. Tomás dával míč pod sebe na malé vápno, ale jeho spoluhráče byl dobře střežen a nezakončil.
87'
Masaja Okugawa fauloval u branky soupeře, což se domácím divákům nelíbí, ale o faul opravdu šlo, takže s míčem můžou hrát hosté.
86'
Hlavička na vzdálenější tyči skončila v rukavicích brankáře Müllera.
85'
Atakan Karazor předvedl skvělý obranný skluz v šestnáctce. Bylo to dost riskantní a ve vzduchu byla penalta, ale bude z toho jen roh.
84'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Florian Krüger, přichází Bryan Lasme.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Cédric Brunner, přichází Nathan de Medina.
83'
Po faulu ve střední vzdálenosti přišel volný kop hostů. Dlouhý centr zamířil až do pomezí.
82'
Stuttgart už je na útočné polovině a pomalu utahuje smyčku před domácí brankou.
82'
Na trávníků zůstává po střetu se svým spoluhráčem Konstantinos Mavropanos. Dostal loktem do krku, ale vypadá to, že bude pokračovat ve hře.
81'
Dlouhý centr na hranici vápna si Saša Kalajdžić nedokázal zpracovat a míč tak končí v náruči domácího brankáře.
80'
Hraje se na středu hřiště. Míč mají v držení hráči v bílých dresech.
78'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Alexis Tibidi.
78'
Neuvěřitelné, co hosté nedali. Míč prolétl na brankové čáře. U pravé tyčky stál Tomás, jenže nestihl zareagovat a míč do úplně prázdné brány nezvládl dostat.
77'
Hosté zahráli volný kop, který odklidila obrana na rohový kop.
75'
Hosté kombinují na polovině hřiště a čekají na okénka v postavené obraně Bielefeldu.
73'
Žlutou kartu dostává Atakan Karazor (VfB Stuttgart).
71'
Tiago Tomás se pěkně uvolnil na pravé straně a namířil si to blíže na osu hřiště. Jeho pokus o střelu byl ovšem zablokován za hranicí pokutového území.
71'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Patrick Wimmer, přichází Masaja Okugawa.
70'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Orel Mangala.
69'
Domácí přešli do rychlého brejku, který ovšem zastavuje pomezní rozhodčí. Přihrávka na domácího útočníka šla do ofsajdu.
68'
Domácí jsou po vstřelení branky dost pasivní. K balónu se momentálně dostali jen díky nepřesnosti v rozehrávce Švábů.
66'
Tiago Tomás byl blízko brance. v těžké pozici si našel přízemní centr na malém vápně, jenže do zakončení nemohl dát razanci a Ortega stihl jeho pokus zastavit před brankovou čarou.
65'
Hosté jsou aktivnější. Kombinují u poloviny hřiště. Arminia by chtěla těžit ze vstřelené branky, ale Stuttgart si chce vzít vedení rychle zpět.
63'
Hosty mohou mrzet jasné šance, které nebyly využity. Stuttgart však vypadá, že se z branky rychle oklepe.
62'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Janni Serra, přichází Fabian Klos.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Andrés Andrade, přichází Jacob Barrett Laursen.
59'
Bielefeld právě vstřelil branku!
No a domácí Bielefeld předvedl skvělou akci. Alessandro Schöpf odcentroval míč do vápna, kde jej na zadní tyč hlavou prodloužil Janni Serra. Přesně do míst, kam letěl balón, si naběhl FLORIAN KRÜGER, jenž v tutovce neselhal. Asistence: Jani Serra.
59'
Domácí jsou u míče, ale je to na své polovině hřiště. Stuttgart se v této situaci příliš nevytáhl a pouze čeká, co domácí předvedou.
57'
Janni Serra Si naskočil na centr v pokutovém území, ale naprosto chyběla razance, takže brankář Müller si připisuje jednoduchý zákrok.
56'
Bielefeld naposledy skóroval 19. února proti Unionu Berlín. Od té doby nic. Dnes zatím k ohrožení branky blízko nebyl.
54'
První velký šance druhého poločasu. Umar Marmúš strhl obranu ve vápně na sebe, čímž na středu uvolnil Tiago Tomáse, jenž dostal míč a ve velmi dobré pozici přestřelil branku.
52'
Nepřesnou přihrávku do běhu přečetl Amos Pieper, který proti míči vystoupil a odklidil jej za pomezní čáru.
50'
Souboj o míč na útočné polovině dopadl lépe pro hráče v bílém trikotu. Jeden z domácích borců totiž fauloval.
49'
Tiago Tomás si to namířil z pravé strany do vápna, šel přes dva obránce a ztratil rovnováhu. Rozhodčí jasně ukázal, že za tohle na penaltový puntík neukáže.
48'
Bylo to trochu neohrabané, ale hosté získali autové vhazování blízko branky Ortegy.
48'
Druhý poločas začíná nedovoleným počínáním na obou stranách. Teď se faulu daleko od své brány dopustili domácí.
47'
Žlutou kartu dostává Tiago Tomás (VfB Stuttgart).
46'
Druhý poločas začíná beze změn v kádrech. Kombinovat začínají domácí.
46'
První poločas nabídl pouze jednu branku. Po ruce Wimmera v pokutovém území kopali hosté penaltu. Tu si vzal na starost Saša Kalajdžić, jenž si připsal čtvrtý gól v tomto ročníku. Hosté mohli jít i do výraznějšího vedení, ale Marmúš svou velkou šanci nevyužil. Domácí byli v úvodu aktivnější, jenže k většímu ohrožení branky se nedostali. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+1'
45+1'
Tiago Tomás doběhl přetáhnutý centr ke koncové čáře, ale u branky neměl spoluhráče. Balón si tak přebírají domácí.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Přesně to se stalo, ale nikdo z domácích se k zakončení nedostal.
45'
Útočné snažení domácích zastavil faulem Anton. Většina hráčů tak v tmavých dresech míří do šestnáctky, kam určitě přijde centr.
44'
Dlouhá kombinace to nebyla. Přihrávka po pravé pomezní čáře nenašla adresáta a domácí budou vhazovat.
43'
Po faulu na hostující polovině si s míčem mohou zahrát hráči v bílém.
42'
Arminia měla dobrý vstup do utkání, byla aktivnější, jenže po inkasované brance nedokázala navázat na svou hru a Stuttgart je jednoznačně nebezpečnějším týmem.
40'
Umar Marmúš byl v další obrovské šanci. Dostal se do brejku, žádný obránce jej nezachytil. Brankář vyběhl daleko od branky a hostující hráč se tak rozhodl zakončovat z hranice vápna. Brankář míč nezasáhl, ale ani nemusel, jelikož prolétl těsně kolem levé tyče z pohledu útočníka.
38'
Už to mohlo být o dvě branky. Z levé strany velkého vápna dobře vystřelil Marmúš. Ortega se natahoval marně, ovšem ke štěstí domácích šel míč těsně vedle.
37'
Na trávníku leží Saša Kalajdžić. Bylo to po dalším faulu u poloviny hřiště.
36'
Další faul hostů. Tentokrát u poloviny hřiště. Hra se v závěru začíná více kouskovat.
35'
Hosté napadali v blízkosti soupeřovi branky a obránci se s rozehrávkou zapotili. Nakonec pro Arminii vše dopadlo relativně dobře.
33'
Anton si počínal při hlavičkovém souboji nedovoleně a vidí žlutou kartu. Faulu se dopustil ve střední vzdálenosti od branky. Bielefeld tak řešil nabídnutou šanci centrem do šestnáctky. Ohrožení branky z toho nebylo.
32'
Patrick Wimmer skvěle posílal míč před branku, kde měl hned tři spoluhráče. Jeho nabídku však nikdo nevyužil a míč těsně kolem hráčů odskákal na druhou stranu.
32'
Stuttgart se tak postupně dostal na útočnou polovinu, kde dlouho s míčem nesetrval. Útočit začíná Arminia.
31'
Odkop od hostující branky si našel protihráč na polovině hřiště a hlavičkou míč uklidil na aut.
29'
Dlouhý centr na nabíhajícího útočníka v bílém dresu si sebral ze vzduchu Stefan Ortega, který o několik chvil později musel řešit i další centr na malé vápno. Obě situace vyřešil s přeheldem.
29'
Žlutou kartu dostává Saša Kalajdžić (VfB Stuttgart).
28'
Standardní situace z pravé strany na hranici vápna byla zahrána střelou, kterou odklidil hlavičkou domácí obránce.
28'
Žlutou kartu dostává Cédric Brunner (DSC Arminia Bielefeld).
27'
Stuttgart využil z mála maximum a po chybě Patricka Wimmera jde do vedení. A najednou jsou aktivnější i v držení míče.
25'
Stuttgart právě vstřelil branku!
K penaltovému puntíku se postavil SAŠA KALAJDŽIĆ, pro něhož to byla první penalta za tento tým. Vybral si ze svého pohledu levou stranu branky. Brankář trefil stranu, ale na prudkou ránu byl krátká.
24'
Stuttgart bude kopat penaltu!
23'
Centr na přední tyč odklidil Patrick Wimmer rukou na rohový kop a možná z toho bude penalta!
22'
Hosté ohrozili branku Arminie, když se po pěkném přenesení na levou stranu dostal do zakončení Tiago Tomás. Jeho střelu zablokoval na roh jeden z obránců.
21'
Bielefeld se dostal na dostřel hostující branky, jenže špatná přihrávka do vápna celou akci kazí a Stuttgart si může oddechnout.
20'
Stefan Ortega si musel s rozehrávkou pospíšit, jelikož na něj dotírali dva hostující hráči. Nakonec vše zvládl a přesně rozehrál vzduchem.
18'
Florian Krüger těžil ze své rychlosti, když jej do útoku na polovině hřiště vyslal spoluhráč, jenž jedním dotekem zrychlil celou hru. Jenže Krüger neskloubil rychlost s technikou a je z toho aut pro domácí.
17'
Po faulu Pascala Stenzela zahrávali domácí standardní situaci z pěkné dálky. Centr do vápna si obrana pohlídala a k ohrožení branky tak vůbec nedošlo.
16'
Patrick Wimmer se pěkně prosmýkl po levém křídle k hranici vápna, kde už na něj však další protihráč příliš. Domácí i tak nadále zůstávají v držení míče.
15'
Hráči v bílém rychle přešli hřiště a už letěl centr těsně nad trávníkem k penaltovému puntíku, tam byli obránci Bielefeldu připraveni.
14'
Hráči v bílých dresech se nedostali přes polovinu hřiště. Přišla ztráta a rychlý kontr hostů. Míš putoval do běhu Wimmerovi, jenž donutil brankáře k zákroku. Bude to další roh pro Arminii.
13'
Ten se příliš nepovedl, ale domácí nadále zůstávají v držení kulatého nesmyslu. Stuttgart se v úvodu utkání spoléhá hlavně na obranu a případné brejky.
12'
Robin Hack vystřelil zpoza velkého vápna. Míč neletěl do branky, ale otřel se o obránce a domácí mají možnost zaútočit opět z rohu.
11'
Stuttgart se nedokázal s míčem dostat od vlastního rohového praporku. Skvělým přístupem si domácí vybojovali roh.
10'
Opět vidíme pomalé založení útoku domácích od vlastního brankáře. Ten se pokusil vyslat svého spoluhráče na levém křídle dlouhým centrem, jenže nebylo to přesné a hrát mohou hráči v bílém.
9'
Centrovaný míč letěl do malého vápna, odkud jej vyboxoval Florian Müller. Balón dolétl za šestnáctku, odkud přišel velmi nepovedený pokus. Hostující brankář bude odkopávat.
8'
Centr před branku Stuttgartu odklidil na roh skluzem Konstantinos Mavropanos.
7'
Bielefeldští si nahrávali na útočné polovině, ale dobrá poziční hra hostů donutila domácí celek vrátit míč až na svého brankáře.
6'
Vysoký nákop nakonec přinesl domácím autové vhazování v blízkosti branky Stuttgartu, ale k ohrožení branky se domácí nedostali.
5'
Wataru Endo přízemním centrem nenašel nikoho ve velkém vápně a do útoku rychle přešel Bielefeld. Útočící hráč se dostal až do šestnáctky, kde však zaúřadoval dobrým zákrokem Anton.
4'
Zahrozit mohla i Arminia, ale její útok ztroskotal pětadvacet metrů od branky.
3'
První velkou šanci na skórování měli hosté, když se do rychlého brejku vydal Tiago Tomás. Ten ještě posunul na kraji vápna míč na Umara Marmúše, jenž však v dobré příležitosti branku přestřeli.
2'
Domácí celek kombinuje na vlastní polovině, nakonec mičuda zamířila až na kopačky Floriana Müllera, jenž se jej zbavil odkopem na půlku hřiště.
1'
Saša Kalajdžić za perfektní atmosféry vykopnul toto utkání. V Německu můžou od tohoto kola fanoušci na zápas v plném počtu, a je to znát!
1'

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, A. Andrade – Schöpf, Prietl – Wimmer, Hack, Krüger – Serra.
Náhradníci: Kapino – G. Castro, de Medina, Klos, Kunze, Lasme, Laursen, Okugawa, Ramos.
Trenér: Kramer

VfB Stuttgart: F. Müller – Stenzel, Mavropanos, W. Anton, Ito – Endo, Karazor, Führich – Tomás, Kalajdžić, Marmúš.
Náhradníci: Bredlow – Beyaz, Coulibaly, Mangala, Massimo, Millot, Thommy, Tibidi.

Nartey, Sankoh (oba poranění kolena)
Katompa Mvumpa (nespecifikované zranění)
Naopak Arminia Bielefeld je zcela z formy (čtyři porážky za sebou) a společně s Herthou je na tom nejhůře co se týče aktuální výkonnosti z posledních pěti utkáních. Arminia uspěla naposledy za tři body v polovině února proti Unionu Berlín 1:0.
VfB Stuttgart měl před reprezentační přestávkou solidní formu, když ze tří utkání uhrál uhrál sedm bodů. Mönchengladbach a Augsburg porazil shodně 3:2 s Unionem Berlín uhrál remízu 1:1.
DSC Arminia Bielefeld (17) se střetna na svém hřišti v záchranářském duelu proti VfB Stuttgart (14). Oba soupeře v tabulce dělí jediný bod.