To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou.
V penaltovém rozstřelu bylo nakonec úspěšnější Litoměřicko a po zásluze získalo druhý bod.
90+5
V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FK Litoměřicko.

Střílení penalt začíná.
Ve druhém poločas jsme nakonec viděli dvě branky, a to po jedné na obou stranách. Nejdříve se do vedení dostali hosté, jenomže po obrovským tlaku domácích se prosadilo i Litoměřicko a srovnalo na 1:1.
90+5
Druhý poločas skončil.
90+4
Obrovská šance domácích! Jeden z hráčů Litoměřicka napřáhl zpoza pokutového území ke střele, kterou zastavuje až břevno hostující branky.
90+3
Centrované balóny dnes domácím nevycházejí, stejně jako v tomto případě.
90+2
Žlutou kartu dostává Kalaš (FK Litoměřicko).
90+1
Žlutou kartu dostává Vrabec (FK Hořovicko).
90+1
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90
S míčem si nyní domácí neporozuměli a sami se dost zbytečně připravují o balón.
89
Kalaš evidentně zahrál rukou, což hlavní sudí uviděl a píská nedovolený zákrok rukou krátce za polovinou hřiště.
88
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Glazer, přichází Ungr.
87
Vašut byl v souboji o míč byl neúspěšný, následně Hořovicko vyváží balón daleko od své branky.
86
I další rohový kop Litoměřicka skončil bez úspěchu a hra se opět stěhuje na polovinu hřiště.
84
Žlutou kartu dostává Bělohlávek (FK Hořovicko).
83
Vašut sice na hranici šestnáctky nalezl Valentu, toho ale přihrávka spíše zbořila. Následně v pokutovém území upadl Šimkovský, hlavní sudí ale ukázal, že se jednalo o čistý zákrok.
82
Do konce zápasu nám zbývá necelých deset minut, hosté jsou velmi blízko k získání alespoň jednoho bodu, což je v jejich situaci ale málo.
81
Domácí záložníkovi se exekuce ale vůbec nepovedla a míč končí daleko za hostující brankovou.
80
Hanuš svým rohovým kopem trefil ruku Šuberta a s míčem se tak posune zhruba o pět metrů. Šubert následně vidí žlutou kartu.
78
Valentova přihrávka nalezla Kolmistra, jehož nabídku uklízí do rukavic Herco.
77
Hořovicko se konečně vymanilo ze sevření, a dokonce je s míčem na útočné polovině.
76
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Mojdl, přichází Bělohlávek.
75
Valenta se hezkým způsobem prosmýkl kolem bránícího hráče a vybojoval rohový kop. Hořovicko je pod obrovským tlakem.
73
Faust opět ukázal své rychlé nohy, když si to namířil po levé straně až k pokutovému území. Domácí záložník následně našel Vašuta, který následně se svými spoluhráči celou akci překombinoval.
72
Hanušova standardka z pravé strany vyvolala mírný zmatek před hostující brankou. Ze hřiště se po jednom ze soubojů těžce zvedá Šubert.
70
Litoměřice právě vstřelily branku!
A je vyrovnáno! MAREK FAUST si seběhl s míčem na střed šestnáctky, kde střelou na bližší tyč konečně překonává Herca. Stav utkání je tak opět nerozhodný a před námi je ještě stále dvacet minut.
70
Vašut už po několikáté skepl balón na své spoluhráče, tentokráte konkrétněji na Šimkovského, jehož pohotová střela končí hodně vedle levé tyče.
69
Domácí jsou ve druhém poločase jednoznačně aktivnější, jenomže na jejich kopačky se přilepila smůla.
67
Žlutou kartu dostává Krůta (FK Hořovicko).
66
Ve středu hřiště se srazili dva hráči Litoměřicka, po více než minutě ale oba pokračují ve hře.
64
Exekuce pokutového kopu se chopil Hanuš, jehož tvrdou střelu fantastická chytá Herco. Hostující brankář jednoznačně drží Hořovicko ve hře o tři body.
63
Valenta dostal ideálně nabito na hranici šestnáctky, jeho technickou střelu ale v pokutovém území rukou zblokoval jeden z hostujících hráčů a hlavní sudí nařizuje pokutový kop!
62
Litoměřicko zahrávalo další rohový kop, na který si třicet minut před koncem zápasu seběhl také domácí brankář Pechatý. Roh ale skončil jako ty předchozí.
61
Litoměřicko bylo blízko vyrovnání! Dominik Vašut se v pokutovém území tvrdě opřel do balónu, jeho střelu zastavila až tyč Hercovy svatyně.
60
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Kabele, přichází Kolmistr.
60
Valenta se už, už dral do šance, na poslední chvíli mu ale míč odskočil od kopaček a končí za brankovou čárou.
59
Málo vídaný moment nyní předvedl jeden z hostujících hráčů, kterému se povedlo hodit míč z autu do autu.
57
Glazer na opačné straně hřiště zajel do Kalaše a je mu pískán faul. Litoměřicku se krátí čas, nyní to jsou oni, kdo je na tahu.
56
Dnes nejaktivnější hráč domácích Faust se dostal k centrovanému balónu z levé strany. Na pobídku domácího záložníka si naskočil Grunert, ke vstřelení branky ale scházelo více sklopit hlavu.
54
Dva rohy Litoměřicka v krátkém časovém sledu byly ubráněny, nicméně domácí zůstávají u balónu.
53
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Černý, přichází Valenta.
52
Hořovicko najednou srší aktivitou, nyní se ale provinilo ofsajdem a u míče tak opět budou domácí.
51
Faustův centr propadl až na malé vápno, kde se pohyboval pouze hráč hostí a míč odkopává hluboko do hlouby pole.
50
Do další šance se dral Hašek, míč mu byl ale naposlední chvíli odcizen.
49
Hořovicko právě vstřelilo branku!
Tak to je šok pro domácí! Obrana Litoměřicka úplně zaspala, a na hranici ofsajdu zapomněla na MILANA KRŮTU, který následně tváří v tvář Pechatému prostřelil domácího brankáře.
46
Vašut hezkým míčem vybídl Kalaše ke skórování, střela domácímu forvardovi ale vůbec nevyšla, brankář Herco zasahovat nemusel.
46
Máme za sebou první dějství ve kterém jsme branku neviděli. Uplynulá pětačtyřicetiminutovka nenabídla žádnou stoprocentní příležitost a oba celky tak stále mají ke třem bodům stejně daleko. Druhý poločas začne přibližně v 11:24.
45
45
A málem jsme se přece jenom dočkali. Kalaš se dral do vápna za přízemním centrem, domácímu hráči ale chybělo pár čísel, aby míč dopravil do branky.
44
Šlehoferova táhlá střela byla jak jinak, než zblokována. Vypadá to, že v prvním poločase branku neuvidíme.
43
Zdálo se, že Hašek vybojoval rohový kop pro svůj celek, hlavní sudí byl ale opačného názoru.
42
K prvnímu varování se propracovalo také Hořovicko. Vrabec si naskakoval na centrovaný balón, ten hlavu hostujícího hráče pouze lízl a míč skončil daleko od branky.
40
Mojdl byl na polovině hřiště tvrdě faulován, sám hráč chvíli poležel na trávníku.
39
Litoměřicko melo slibnou příležitost otevřít skóre. K dispozici měli přímý kop těsně za šestnáctkou, jenomže Černýho pokus skončil pouze na dobře postavené zdi.
37
Další z řady centrů Šimkovskému konečně vyšel. Domácí obránce přesným centrem nalezl ve vápně Šlehofera, který ale branku netrefil.
36
Nyní dlouhá přihrávka na Kalaše skončila až v zámezí, bez nároku zachytit balón. Litoměřicko, jakoby nevědělo, co hrát.
35
Kalaš byl těsně za polovinou hřiště podražen, Šimkovský okamžitě rozehrál balón zpět ke stoperům.
33
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Bežó, přichází Nademlejnský.
32
Hanušova polovysoká nabídka do vápna svého adresáta nenašla, domácí se v posledních minutách v útoku trápí.
31
Glazer se dral po levé straně, nakonec se těsně před šestnáctkou odhodlal k centru, který byl ale moc dlouhý.
30
Kabele si s Kalašem neporozuměl, následně domácí přicházejí o balón.
29
Vašut vybojoval další rohový kop, ten nakonec vyústil Faustovou střelou nad branku.
27
S hodně bolestivou grimasou se ze hřiště odplazil kapitán Hořovicka Jan Bežó. S hostujícím obráncem to nevypadá vůbec dobře.
26
Na delší časový úsek se nyní Hořovicko dostalo na polovinu sopeře. Šubertovi se na pravé straně centr vůbec nepovedl a brankář Pechatý tak míč opět rozehraje od své branky.
24
Černý si nekomplikoval život a míč odkopl raději daleko do zámezí.
23
Hosté se v posledních minutách pouze brání, na víc než jednu nebo dvě přihrávky se nezmůžou.
21
No, co chybělo. Štancl se na kombinační hru svého týmu už nevydržel dívat a zhruba ze třiceti metrů napřáhl ke střele. Balón z kopačky domácího obránce skončil těsně vedle Hercovy branky.
20
Domácí měli k dispozici už několikátý roh, Hanušův centrovaný balón si našel pouze hlavu hráče Hořovicka.
19
Atraktivita utkání v posledních minutách trochu upadla, hra je plná nepřesností a hodně často končí ještě před šestnáctkou obou celků.
17
Vašut šikovně sklepl balón na Kalaše, ten se ale do míče vůbec netrefil.
16
Černý měl co dělat, aby zachytil křižnou přihrávku za obranu domácích. Na druhé straně se k centru propracoval Faust, balón odklízejí hosté pouze za cenu rohového kopu.
14
Ojedinělá kombinace hostů na útočné polovině skončila nepřesnou přihrávkou na Glazera.
13
Kabeleho pohotová střela zpoza šestnáctky skončila těsně nad brankou. Hosté v mnoha situacích přicházejí dosti zbytečně o balón.
12
Domácí začínají na hřišti dominovat, Hořovicko se dostává k míči jen sporadicky.
11
Šimkovskému se centr v tísni vůbec nepovedl a dolétl pouze na hlavu hráče Hořovicka.
10
Mojdl si v souboji s Kabelem pomáhal nedovoleně, hlavní sudí Pastyřík píská faul.
8
Hašek pokryl balón před dotírajícím Šimkovským, brankář Herco bude vykopávat.
7
Na rohový kop si naskočil Grunert a moc nechybělo, abychom viděli první branku utkání.
6
Jeden z hráčů Hořovicka pláchnul po pravé straně, jenže přečíslení dva na jednoho nevyřešil vůbec dobře. Na druhé straně se ke střele dostal Šlehofer, tu mu však zablokovala pozorná obrana.
4
Litoměřicko se usídlilo před šestnáctkou domácích. Nyní hodně nepřesně hledal spoluhráče Grunert.
3
Haškova snaha o jesle nevyšla, mladý hostující záložník ztrácí balón těsně za polovinou hřiště.
2
Faust si narazil s Kabelem a následně ještě ve vápně hledal lépe postaveného spoluhráče, do přihrávky ale strčil nohu jeden z hostujících hráčů a celou akci brzdí.
1
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté z Hořovic, první útočná akce skončila daleko za postranní čárou.
1

FK Litoměřicko: Pechatý – Šimkovský (C), Grunert, Černý, Štancl, Kabele, Kalaš, Hanuš, Vašut, Faust, Hanuš
Náhradníci: Strnad – Hanzlík, Hýř, Větrovec, Kolmistr, Valenta, Frank

FK Hořovicko: Herco – Kaufman, Bežó (C), Krůta, Šubert, Pelikán, Mojdl, Vrabec, Hašek, Zítek, Glazer
Náhradníci: Křikava – Nademlejnský, Bělohlávek, Ungr

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Langmajer.
FK Hořovicko

Jako beznadějná situace se jeví sestupové starosti Hořovicka. Beznadějně poslední celek soutěže doposud získal pouhopouhých dvanáct bodů, navíc s třinácti vstřelenými brankami za uplynulých pětadvacet utkání má nejhorší ofenzívu soutěže. Hostům ale hraje do karet jeden fakt, v prvním vzájemném střetnutí obou dnešních celků byl právě celek z Hořovic úspěšnější.
FK Litoměřicko

Nováček soutěže z Litoměřic je momentálně na třinácté pozici a na první sestupové místo má náskok patnácti bodů. Především jarní formy Litoměřicka je o něco veselejší, než závěr zimy. Domácí celek dnešního utkání z posledních pěti zápasů vyhrál hned tři, naposledy na venkovním hřišti podlehl první Olympii v poměru 5:2
Krásné sobotní dopoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí FK Litoměřicko na svém stadionu přivítá FK Hořovicko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.