V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Olympia Hradec Králové.
Michal DEMETER proměňuje.
Tomáš ŠILHAVÝ proměňuje.
Karel PITÁK proměňuje.
Střílení penalt začíná.
Ani devadesát minut hry nestačilo týmům k tomu, aby vstřelily nějaký gól. Stav 0:0 je konečný, o druhém bodu rozhodnou až pokutové kopy.
90+3
Druhý poločas skončil.
90+2
Tříminutové nastavení je zhruba v polovině, Olympia v souvislém tlaku.
90+2
Centr do pokutového území nic nebezpečného nepřinesl, hosté odkopli míč až k Frydrychovi.
90+1
V úvodní nastavené minutě dostane Hradec Králové možnost rohového kopu.
90
Rohový kop přinesl centr na zadní tyč a nepřesné zakončení, Olympie rázem rychle spěchá dopředu.
89
Zápas se blíží do remízového konce, Králův Dvůr bude zahrávat ještě jeden rohový kop.
87
Z hranici pokutového území zakončoval Ježdík, jenže trestuhodně branku Olympie přestřelil!
86
Nyní jsou to pro změnu hosté, kteří se snaží o vstřelení rozhodující branky. Olympia však nechce soupeře do pokutového území pustit.
85
Zároveň je hostující trenér Jiří Sabou vykázán na tribunu!
84
K vidění je hodně emocí a to se ještě umocní! Jiří Duben dostal za ostrý zákrok okamžitě červenou kartu!
82
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Petr Eliáš, přichází Daniel Zelenka.
81
Hlavičkovaná ve vápně končí v náruči brankáře Krčka.
80
Převaha domácích pokračuje, následovat bude rohový kop.
80
Za zbytečný zákrok si žlutou kartu vyslouži hostující Martin Šlapák.
79
Karlu Pitákovi se dnes směřem dopředu nedaří. Znovu se dostal na hranici malého vápna, odkud akrobaticky prostor mezi třemi tyčemi minul.
78
Domácí evidentně chtějí dotáhnout zápas do vítězného konce, Králův Dvůr by byl spokojen se ziskem i jednoho bodu.
77
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Adam Hájek, přichází Jiří Ježdík.
75
Tlak Olympie je nyní velmi silný, hosté vše hasí pouze za cenu nedovolených zákroků. Uvidíme ve východních Čechách rozhodující branku?
73
Karel Piták ale napálil pouze dobře postavenou zeď, z nadějné šance nakonec nebylo vůbec nic.
72
Další zákrok hostí přišel na hranici pokutového území, to bude hodně zajímavý volný přímý kop v podání Olympie!
71
Za ostrý zákrok u lajny dostal žlutou kartu hostující Michal Hell.
69
Králův Dvůr chtěl zahrozit z volného přímého kopu, jeho exekuce ale neproběhla podle představ. Frydrych cestu míče do zámezí pouze kontroloval očima.
67
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jakub Balšánek, přichází Michal Procházka.
65
Bílozelení se drží na balonu, centr z pravé strany hosté na přední tyči odklidili do bezpečí.
62
Více než hodina hry je za námi, nyní se již hraje prakticky pouze v okolí pokutového území Králova Dvora. Hosté naopak spoléhají na rychlé kontry.
59
Naopak se chystá nebezpečí na druhé straně, Králův Dvůr bude kopat další rohový kop.
58
Domácí si následně žádali pokutový kop, ruka na straně Králova Dvora se ale nepíská.
57
Centr z pravé strany do šestnáctky Olympie skončil na hlavách stoperů, následně balon doplachtil do Frydrychovy náruče.
56
Střídání v týmu FC Olympia Hradec Králové: ze hřiště odchází Lukáš Houžvička, přichází Jiří Kořínek.
55
Souboj prvního týmu se třetím ve druhé půli zatím žádnou šanci nepřinesl.
49
Pěkná akce hostujícího týmu skončila nepřesnou přihrávkou na hranici pokutového území.
47
V úvodu druhé poloviny domácí znovu přidali na obrátkách a usadili se na půlce svého soupeře.
46
Úvodní poločas je za námi, diváci v Hradci Králové branku neviděli. Šancí však bylo dostatek a rozhodně jsme se nenudili, doufejme, že ve druhé půli se nějakého gólu dočkáme.
45
44
Jakub Balšánek dostává za zákrok na polovině hřiště žlutou kartu.
43
Karel Piták znovu pořádně protáhl Krčka! Jeho ostrá rána zpoza pokutového území vystrašila hostujícího gólmana, Krček byl nakonec na zemi včas a zabránil nejhoršímu!
41
Rázem se hra znovu přesunula, kop od rohového praporku si vyzkouší pro změnu domácí Olympie.
39
Po delší době dostanou hosté možnost kopat rohový kop.
37
Stále se nic nového nezměnilo, domácí jsou herně aktivnější, nicméně na skóre se to stále neprojevilo.
32
Další nákop do pokutového území v podání domácího týmu končí v náruči připraveného gólmana Krčka.
30
Půlhodina hry je za námi, na úvodní branku v Hradci Králové stále čekáme.
29
Hlavičkovaná ve vápně Krčka nijak nevystrašila, hostující gólman pošle balon do hry výkopem.
28
Rohový kop přinese nebezpečí i před brankou Králova Dvora, hlavičkáři Olympie míří do pokutového území.
27
Agilní Králův Dvůr znovu ohrozil Frydrycha, hlavička po rohovém kopu ale zaplula přímo do rukavic připraveného domácího gólmana.
26
Tutovku nyní zahodili i hosté! Martin Šlapák dostal na straně balon za hradeckou obranu, udělal kličku brankáři a následně zakončoval z ostrého úhlu do prázdné branky! Jeho střela nakonec minula vzdálenější tyč a skončila opravdu těsně mimo!
25
Tentokrát ale hostujícího gólmana daleko více zaměstnal Ondřej Kuťák, jehož střelu musel Krček vytáhnout ze šibenice hostující branky! Z následného rohového kopu již domácí celek nezahrozil.
24
Ondřej Kraják nadýchaným centrem hledal spoluhráče, brankář Krček nakonec zkušeně pohlídal cestu míče do zámezí.
22
Ojedinělou útočnou akci Králova Dvora zastavil další ofsajd.
21
Nikoliv, přímá střela z volného kopu skončila vysoko nad.
20
Dvacet minut hry je za námi, převaha Olympie začíná být v posledních minutách znatelná. Dočkáme se další šance z následné standardní situace?
19
Pěkná akce domácích znovu směřovala na nejlepšího střelce Olympie, Karel Piták se ukázkově položil do střely, ani tentokrát ale prostor mezi třemi tyčemi zasáhnout nedokázal.
17
Dva zákroky Šlapáka v krátkém rozmezí ještě umocňují tlak Olympie. Do vápna přilezí další centr z volného přímého kopu.
16
Domácí rázem směrem dopředu ožili, zakončení Daniela Bareše z velké vzdálenosti ale postrádalo gólové parametry.
15
Nyní však lídr dostal k obrovské příležitosti! Centr za obranu našel osamoceného Karla Pitáka, kapitán Hradeckých ale hlavou těsně přestřelil branku Králova Dvora!
13
V okolí pokutového území se Králův Dvůr zatím jeví nebezpečnějším dojmem, domácí se ještě k ničemu nedostali.
12
Praporek asistenta rozhodčího vylétl vzhůru i na opačné straně.
10
Hosté dokázali dostat balon do sítě, jejich radost ale dlouho nevydržela! Balšánek prostrčil míč do pokutového území na Hájka, který sice prostřelil domácího brankáře, máván mu však byl ofsajd! Gól Králova Dvora neplatí!
9
Houžvička faulován na polovině hřiště, následný nákop doskákal až do náruče brankáře Krčka.
7
Série autových vhazování na útočné polovině hostí pro třetí tým tabulky ČFL nic zajímavého nepřineslo.
6
Domácí celek přebírá otěže zápasu a je v současné době aktivnější. Dobrá obrana Králova Dvora mu ale zatím nic výrazného nepovolila.
5
Hra se obrátila směrem k šestnáctce hostí, Pitákovo prostrčení do nitra vápna ale skončilo na kopačkách soupeře.
4
Petr Eliáš se hned dvakrát dostal k poskakujícímu balonu v pokutovém území Olympie, pokaždé však bylo jeho zakončení zablokováno.
3
Králův Dvůr dostane k dispozici standardní situaci.
2
Úvodní minuty nic zajímavého nepřinesly, více se na míči drží hráči hradecké Olympie.
1

FC Olympia Hradec Králové: Frydrych – Broukal, Novotný, Duben – Demeter, Houžvička, Kraják, Čada – Bareš, Kuťák, Piták (C)
Náhradníci: Linhart, Čihák, Ličman, Prouza, Kořínek, Kraus

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Šilhavý, Soldát, Eliáš, Hel – Kilián, Balšánek (C), Kraus – Hájek, Šlapák
Náhradníci: Vávra, Černý, Dochtor, Ježdík, Procházka, Svoboda, Zelenka

Rozhodčí: Benedikt – Průcha, Němec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.