To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou.
Máme dobojováno. Ve druhém poločase byl fotbal výrazně lepší, výsledkem tomu jsou tři vstřelené branky. Nejdříve se hezkou střelou zpoza šestnáctky prosadil Jan Růžička, následně ve vápně upadl jeden z domácích a rozhodčí odpískal pokutový kop, který chladnokrevně proměnil Ondřej Šípek. Hosté zapnuli až na posledních patnáct minut, což jim stačilo pouze na snížení, kdy se z pokutového kopu nemýlil hostující kapitán Jiří Petrů.
90+4
90+3
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Schindler.
90+3
Šípek zkušeně držel mí na levé straně a vymodlil si faul, Zápům na vyrovnání čas už stačit nebude.
90+2
A málem bylo vyrovnáno! Zápy se ve vápně se štěstím dostali k míči, ale ve stoprocentní šanci selhali a míč poslali vysoko nad.
90+1
Žlutou kartu dostává Jan Hodas (Loko Vltavín).
90
Rozhodčí přidal nad rámec základní hrací doby tři minuty.
90
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mashike, přichází Pejša.
89
Žlutou kartu dostává Ondřej Pávek (Loko Vltavín).
89
Zmatek ve vápně vytvořily Zápy, propadnuvší balón špatně trefil jeden z hostujících hráčů a míč poslal pár metrů vedle branky.
88
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Tichý.
88
Liener byl hodně ostřen faulován, hosté mají necelých pět minut na vyrovnání.
87
V posledních minutách se roztrhl pytel se zajímavými šancemi, a to jsme v prvním dějství neviděli ani jednu.
86
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hakl, přichází Veselý.
86
Zápy právě vstřelily branku!
Exekuce pokutového kopu se ujal hostující kapitán JIŘÍ PETRŮ, který stejně jako Ondřej Šípek poslal brankáře na opačnou stranu.
85
Žlutou kartu dostává Martin Uvíra (Loko Vltavín).
84
Uvíra trochu zbrkle podrazil hostující hráče v pokutovém území a je z toho penalta i pro hosty.
83
Zápy měli delší časový úsek s míčem, jenže po ztráte se do protiútoku hnal Mashike, který ve vápně míč potáhl na pravou stranou a svojí střelou rozezvučel levou tyč hostující branky.
80
Z ničeho nic se vyložené šanci objevil hostující Petr Putz, svým pokusem z hranice malého vápna rozvlnil pouze síť za brankou.
80
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Macháček.
78
Vltavín právě vstřelil branku!
ONDŘEJ ŠÍPEK poslal Straku na opačnou stranu a zvyšuje vedení Vltavínu v dnešním utkání! Celé situaci předcházel pád jednoho z domácích hráčů ve vyložené šanci.
77
Byla nařízena penalta pro domácí!
76
Vokoun byl ostře sestřelen na polovině hřiště, rozhodčí vše viděl a píská faul. Do konce zápasu nám zbývá necelých patnáct minut, uvidíme ještě nějakou branku?
75
Hosté na delší časový úsek zavřeli Vltavín před šestnáctkou, k dispozici měli tři rohové kopy, s trochou štěstí ale byli domácí pokaždé úspěšnější.
73
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Pergl.
73
Šípek se hnal za míčem, který byl ale na něho moc dlouhý, v opačném případě by byl domácí hráč tváři v tvář Strakovi.
72
Zápy jsou v dnešním utkání naprosto bezškodní, domácí jejich akce v poklidu brání a k ničemu vážnějšímu je za celý zápas nepustili.
71
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Maione, přichází Hodas.
70
Leitner byl povalen před pokutovým územím, podle rozhodčího se jednalo o čistý zákrok a ve hře se pokračuje.
68
Domácí se s trochou štěstí dostali před šestnáctkou k balónu, výsledkem je zblokovaná střela.
66
Polovysoký balón letěl na Mashikeho, který hrudníkem sklepnul na Šípka, jehož střelu nadvakrát zpacifikoval Straka.
66
Abena si dlouho zahrával s míčem, celou situaci nakonec musel řešit kapitán Petrů.
65
Vltavín zahrával autové vhazování, hráči si ale vůbec neporozuměli a míč končí až za brankovou čárou.
64
Valíček zastihl míč ještě na hrací ploše, následně byl ale odzbrojen čistým zákrokem.
62
Macháč se dral za míčem, u balónu byl ale včas brankář Záp Straka. Hosté mají zhruba třicet minut, aby s výsledkem něco udělali.
61
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Liener.
60
Pávek nyní musel řešit obtížnější situaci, nakonec byl odpískán faul na jeho osobu. Nutno říci, že domácí brankář je v dnešním utkání víceméně bez práce.
60
Za míčem se už, už hnal Matějka, jeden z domácích hráčů mu ale hezkým skluzem míč odebral a zabránil tak nejhoršímu.
59
Valíček si zkušeně počínal s balónem, a nakonec si i vymodlil faul na polovině hřiště.
57
Vokoun byl v rychlostním souboji u míče dříve než Jelínek a míč pro jistotu přihrává Pávkovi.
55
A znovu se opakovala situace, kdy domácí hráč hodil míč z autu do autu.
55
Akce hostů skončila nepřesností, Vltavín uvede míč opět do hry autovým vhazováním.
54
Domácí jsou na koni! Ve druhém poločase výrazněji zvýšili aktivitu a Zápy tak nevědí co s míčem. Nyní jeden z hráčů Vltavínu opět napřáhl zpoza vápna, branku ale těsně minul.
51
Tak to byla nádhera! Až do padesáté minuty jsme museli čekat na první vážnější šanci, kterou domácí okamžitě zužitkovali. Za šestnáctkou krásně napřáhl JAN RŮŽIČKA a svojí nekompromisní střelou nedal Strakovi žádnou šanci.
48
Vorasický byl v souboji důraznější a následně vybojoval rohový kop. Míče se chopil Svoboda, centrem ale nalezl pouze domácího Abenu.
47
Domácí začali druhý poločas ve velkém stylu, hezkou akci předvedl trojlístek Macháč – Mashike – Pozníček, na jejím konci byl nebezpečný centr do vápna Záp.
46
Hráči obou celků se vrací na hrací plochu, druhý poločas zanedlouho začne.
První poločas je již minulostí a je nutno říct, že moc krás nepobral. Ani jeden z celků se nedostal do žádné vážnější šance, což značí velmi vyrovnaný zápas. Nicméně o trochu aktivnější je domácí Vltavín, jehož akce ale povětšinou končí nepřesnostmi v útočné fázi. Druhý poločas začne přibližně v 11:22 a doufejme, že bude o něco atraktivnější.
45
45
Putz upadl před šestnáctkou domácích, nicméně hlavní sudímu situaci vyhodnotil tak, že hostující hráč byl tím, kdo fauloval.
45
Další nepřesnost v podobě finální nahrávky na Macháče.
43
Macháč se na nepřesné kombinace už nemohl dívat, proto se rozhodl o dalekonosnou střelu zhruba z pětatřiceti metrů, mířil ale pouze do náruče brankáře Straky.
41
Růžičkův přízemní centr byl zblokován, Vltavín se usídlil na delší dobu na útočné polovině.
40
Pozníček obešel tři hráče, míč přihrál na Mashikeho, který mu ale balón vrátil hodně nepřesně. Po chvíli jsou domácí opět u míče.
38
Neobvyklá situace se nyní podařila domácímu hráči, který míč z autového vhazování hodil zpět do autu.
36
Kovařík se opět dostal ke své oblíbené disciplíně dalekonosným hodům, ve vzduchu ale vyskočil nejvýše Abena a míč odvrací.
35
Následně Vltavín vybojoval rohový kop, k odraženému míči se dostal jeden z domácích, který střelou volejem poslal míč daleko vedle branky.
34
Maione po tvrdém souboji s Kovaříkem ulehl na trávník, po pár vteřinách ale vstává a pokračuje se ve hře.
32
Autového vhazování se na útočné polovině ujal Kovařík, který také dalekonosným hodem hledal Putze, jehož střela skončila vysoko nad brankou.
29
Mashike rozjel útočnou akci, míč přihrál na pravou stranu Maionemu, který se mu ještě pokoušel "kulatý nesmysl" vrátit, akce ale opět končí nepřesností, míč sbírá brankář Straka.
28
Svoboda byl povalen, k míči se tak dostali na delší dobu Zápy, jejich standardní situace končí pouze v náruči Pávka.
26
Stále čekáme na nějakou vážnější šanci z obou stran. Aktivnější jsou sice domácí, jejich akce jsou ale hodně nepřesné.
25
Žlutou kartu dostává Martin Jelínek (SK Zápy).
24
Domácí měli k dispozici standardní situaci, k míči se postavil Ondřej Šípek, svým centrem ale našel pouze hlavu jednoho z hráčů Záp. Následně Vltavín vybojoval roh, který byl také odvrácen pozornou obranou.
22
Mashike se hrudníkem pokoušel sklepnout míč na Macháče, ten ale míč už nestihl na hrací ploše.
21
Žlutou kartu dostává Miroslav Novák (SK Zápy).
20
Dvě nepřesné přihrávky vyprodukoval Abena, po jedné z nich fauloval v souboji Růžička.
19
Šípek chtěl prostrčit míč mezi nohami Nováka, to se mu nepodařilo a o míč přišel. Následně svojí ztrátu odčinil odpískaným faulem na jeho osobu.
17
Zápy jsou v útoku zatím hodně bezzubý, tempo zápasu prozatím určuje domácí Vltavín.
16
Před dotírajícím Šípkem odehrál míč brankáři raději Novák, hra je v úvodu zatím plná nepřesností.
15
Domácí měli možnost kopat rohový kop, ten se jim hrubě nepovedl, Novák bude vhazovat na své polovině.
14
Novák se s míčem dostal až za postranní čáru, následně dohrál souboj, což se nelíbilo domácím fanouškům, rozhodčí ale situaci nechává plynout.
13
Vltavín působí na hřišti živějším dojmem, nyní byl u míče včas brankář Straka, nicméně domácí po krátkém časovém úseku míč opět získali.
11
Šípek se efektivně uvolnil kolem bránícího hráče za což také sklidil ovace domácího publika.
11
Vltavín kombinoval před šestnáctkou soupeře, akce ale končí další nepřesností, těch je prozatím až příliš hodně.
10
Na Maioneho byla přihrávka dlouhá, i tak ale vybojoval autové vhazování. Hra se v úvodních minutách přelévá z jedné strany na druhou.
8
Valíček si hezky narazil se Šípkem, který mu také míč vrátil, následně Vltavín vybojoval roh.
7
Mashike chtěl procpat míč na svého kolegu v útoku, což se mu ale nepodařilo, z následného protiútoku byli hosté neškodní.
6
Při snaze získat míč fauloval Valíček, Zápy uvedou míč opět do provozu opět ze své poloviny.
4
Vokoun si těsně před vlastní šestnáctkou počínal proti pravidlům a hosté tak měli k dispozici zajímavou standardní situaci. Zodpovědnost na sebe vzal Pávek, jenomže svým technickým pokusem trefil jen zeď, následnou skrumáž ve vápně včas uhasili domácí.
2
Oba týmy si vyzkoušeli první útočné akce, nicméně v obou případech skončily nepřesností.
1

Loko Vltavín: Pávek – Valíček, Abena, Růžička, Machač, Uvíra (C), Šípek, Pozníček, Maione, Vokoun, Mashike
Náhradníci: Roušal – Hodas, Macháček, Pejša, Schindler, Janda, Tichý

SK Zápy: Straka – Vorasický, Pávek, Petrů (C), Novák, Hakl, Kovařík, Jelínek, Svoboda, Putz, Matějka
Náhradníci: Terč – Pavlík, Liener, Veselý, Pergl, Hejný

Rozhodčí: Lerch – Machýček, Šafránková.
Velmi vyrovnané utkání se dnes očekává na hřišti Vltavínu, na místní stadion přijedou Zápy, tedy celek, který je za Vltavínem o pouhý jeden bod. První letošní vzájemný zápas těchto celků skončil přestřelkou, avšak nakonec se z výhry radovaly Zápy, a to v poměru 5:3. Vltavín určitě chystá odplatu, navíc oba týmy jsou stále ve hře o postup do 1. Fotbalové ligy.
Krásné sobotní dopoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí Loko Vltavín na svém stadionu přivítá SK Zápy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.