ČFL - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dobrovice : Benešov - 9. června 2018   17:00

1:3
(0:3)
Benešov
Benešov
17' Kozel   • 27' Neuberg   • 35' Neuberg
Dobrovice
Kraus (46. Dědek) – Peljak (73. Vajgl), Routek, Soběslav, Tvaroha (34. Novák) – Fotr (46. Krystan), Žaloudek, Osvald, Bernát – Volf, Kostka (46. Schubert)
Miškovský, Sedláček
Ulrich – Musil, Šafránková
Husova 627, Dobrovice
160 diváků
Benešov
Tetour – Laňka, Neuberg, Zákostelský, Rys – Kozel (86. Ježdík) – Engelmann (90. Haitl), Brejcha, Čapek, Hurka (82. Vosáhlo) – Essomba
Rotbauer – Turek, Laštovka

Dobrovičtí fotbalisté měli ve druhé půli velkou převahu, ale třígólovou ztrátu z úvodního dějství už dohnat nedokázali. Domácí tedy prohrávají třetí zápas v řadě, zatímco série Benešova bez porážky se natahuje už na 11 kol.
Z Dobrovice se pro tuto sezónu loučím, ve čtvrtek od 17 hodin ale ještě čeká fotbalisty z města cukru derniéra na hřišti Slavoje Vyšehrad.
90+2'
90+1'
Sudí nastaví 2 minuty.
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Haitl.
88'
V přesilovce se Dobrovice vrhá vpřed a Novák z 15 metrů přestřeluje.
87'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Pavel Čapek (SK Benešov). Před chvilkou viděl žlutou za zakopnutí míče a teď hrubě fauloval zezadu.
86'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Kozel, přichází Ježdík.
85'
Žlutou kartu dostává Dědek (FK Dobrovice).
85'
Žlutou kartu dostává Čapek (SK Benešov).
83'
Pátý roh domácích vyvolal na malém vápně závar, po několika hlavičkách tam a zpět končí míč v Tetourových rukavicích.
82'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hurka, přichází Vosáhlo.
81'
Domácí se marně domáhali penalty, spornou situaci posoudil rozhodčí Ulrich opačně a uděluje žlutou kartu Krystanovi.
80'
Volf však trestný kop z velkého vápna opřel jen do zdi. Z protiútoku utekl sám na bránu Laňka a v tutovce minul!
79'
Žlutou kartu dostává Denis Laňka (SK Benešov).
79'
Přímý kop pro domácí téměř z hranice velkého vápna!
77'
Rychlonohý Krystan předběhl Hurku, ten pak skluzem odvrátil míč na roh.
76'
Vajgl padajícím listem našel jen rukavice brankáře Tetoura.
74'
Před bránou hostů dostal zřejmě ve strkanici loktem kapitán Benešova Zákostelský a zůstává ležet na trávníku.
73'
Dobrovice má pro dnešek dostřídáno, zatímco hosté ještě nezačali: poslední změnou je odchod Denise Peljaka, místo něj nastupuje Martin Vajgl.
71'
Rychlý brejk vedl Engelmann, před prázdnou bránou jeho centr dostal do bezpečí Soběslav.
69'
Žlutou kartu dostává Radek Žaloudek (FK Dobrovice).
68'
V ofsajdu byl přistižen Essomba.
67'
Tetoura málem překvapil Krystan, s centrem, stáčejícím se do brány, si ale nakonec brankář Benešova poradil.
64'
Těžiště hry se v posledních minutách přesunulo do středu hřiště a přibylo nepřesností.
60'
Poprvé na sebe trochu upozornil Essomba Ondoua. Jeho průnik zmařil vracející se Soběslav a ještě mu vytloukl bloky, takže se odkopává od Dědkovy brány.
59'
Dobrovický nápor pokračuje, Volf se kličkou zbavil bývalého spoluhráče Hurky a na penaltovém puntíku našel Osvalda. Jeho hlavičku s jistotou pokryl na čáře Tetour.
57'
Cukrovarníci ožili a Krystan hned po výkopu dalším centrem hledal Bernáta, který už napřahoval k ráně. Včas se k němu přihnal Laňka a míč mu ukradl od nohy, ale z druhé vlny pálil Volf a jeho bomba prosvištěla těsně kolem šibenice.
56'
Dobrovice právě vstřelila branku!
Jiskřičku naděje vykřesal domácím ONDŘEJ SOBĚSLAV, který na zadní tyči nadvakrát procpal míč za Tetourova záda po skvělé křížné přihrávce střídajícího Krystana.
53'
Bernát po sprintu přes půl hřiště dostihl míč a odcentroval na Schuberta, který vracel před bránu Volfovi. Ten vystřihl nádherné nůžky, jenže z bezprostřední blízkosti jimi trefil jen gólmana Tetoura. Rozhodčí pak upřeli Dobrovici jasný roh.
52'
Žlutou kartu dostává Ondřej Soběslav (FK Dobrovice).
51'
Volfovu střelu z 20 metrů ztlumil napřaženou podrážkou Brejcha a Tetour ji na čáře s jistotou čapl.
51'
Dnešní utkání sleduje 160 diváků.
49'
Engelmann sklepl míč na velkém vápně Rysovi, jeho rána levačkou ale nabrala opačnou faleš.
47'
Hosté faulovali přímo před dobrovickou střídačkou. Přímý kop tradičního exekutora Bernáta dokázali benešovští hlavičkáři dostat pryč.
46'
Dobrovický trenér Petr Hejno přichystal o přestávce hned trojí střídání a ze hry stahuje kromě mladíků Fotra s Kostkou i brankáře Krause.
Do druhé půle posílá do brány rekonvalescenta Dědka a do pole Krystana s Schubertem.
46'
Úvodní dějství skončilo pro domácí fotbalisty pořádným průšvihem. V první čtvrthodině měli sice víc ze hry, ale na to se nehraje. Nerozchytaného Krause, který při zdravotní kalamitě dobrovických brankářů přišel zpět z Kosořic, tedy z okresního přeboru, překonali benešovští střelci třikrát. Nejprve se pěknou ranou z 18 metrů prosadil Kozel a pak dvakrát po standardních situacích Neuberg.
Statistiky první půle:
Střely na bránu 2:4, střely mimo 3:2, rohy 3:3, fauly 9:6, ofsajdy 1:1.
45'
44'
Domácí by rádi dali aspoň jeden gól do přestávky, blízko k tomu měl Osvald, výborný Novákův centr však hlavičkou poslal vedle.
40'
Bernátův přímý kop odehrál Zákostelský jen před Soběslava, jehož prudký centr před odkrytou bránu ke své smůle dostal Žaloudek do záklonu.
38'
Benešovští jsou při chuti, kombinují s míčem na útočné polovině, ale Laňkův centr adresáta ve vápně nenašel.
35'
Benešov právě vstřelil branku!
Stejná dvojice jako minule zařídila i třetí gól hostů. Martin Hurka rozehrál přímý kop z velké dálky, po odskoku na úrovni penaltové značky uklidil míč halfvolejem k tyči opět JAN NEUBERG.
34'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Tvaroha, přichází Novák.
33'
Kostka vybojoval u pravého praporku roh pro Dobrovici, Osvaldův centr však nikoho k zakončení nevybídl a nakonec je domácím pískán útočný faul.
29'
Hosté dostali po trestném kopu a závaru na malém vápně míč do sítě potřetí, radost jim však zkazil zdvižený praporek pomezního Musila.
27'
Třetí roh Benešova rozehrál exdobrovický Hurka a napřaženou kopačkou zblízka srazil míč za Krausova záda vysoký stoper JAN NEUBERG.
24'
Bernátův centr hosté zablokovali, rotující míč se pak po odskoku o trávník u praporku stočil zpátky do hřiště.
23'
Picava se pokouší o protihru, po Volfově centru hlavičkoval v souboji tísněný Kostka nepřesně a domácí se nedomohli ani rohu.
22'
Laňka se protáhl strnulou dobrovickou obranou a pěknou střelou po zemi trefuje tyč za Krausovými zády.
21'
Tvarohův centr vystihl Tetour a hned založil protiútok, na jehož konci získávají hráči Benešova další rohový kop.
20'
Začalo silně pršet, diváci houfně utíkají pod střechu tribuny.
17'
DANIEL KOZEL napřáhl před velkým vápnem a jeho parádní šleha zapadla k tyči.
16'
Přímý kop měli k dispozici benešovští fotbalisté, Neuberg měl však při svém zakončení z voleje hodně vychýlená mířidla.
13'
Z 22 metrů pálí doprostřed brány domácí Žaloudek, brankář Tetour neměl potíže.
12'
Žlutou kartu dostává Kozel (SK Benešov).
11'
S chutí hrající Volf využil nedorozumění benešovských stoperů, kteří si dávali před velkým vápnem přednost, a prudce napálil poskakující míč pod břevno. Tetour zkrotil jeho ránu s potížemi nadvakrát.
10'
Druhý roh pro domácí vybojoval Volf.
8'
Ani Bernát, střílející levačkou po zemi mezi nohama obránce Laňky, nenasměroval svůj pokus mezi tyče.
6'
První roh Dobrovice vedl k brejku hostů, který zakončil z úhlu vedle brány Rys.
5'
Zpoza šestnáctky nepřesně střílel domácí Volf.
3'
Tvrdý střet brankáře Krause s Essombou byl posouzen jako faul afrického útočníka.
1'

FK Dobrovice: Kraus – Peljak, Routek, Soběslav, Tvaroha – Fotr, Žaloudek, Osvald, Bernát – Volf, Kostka
Náhradníci: Dědek – Miškovský, Schubert, Vajgl, Sedláček, Krystan, Novák

SK Benešov: Tetour – Laňka, Neuberg, Zákostelský, Rys – Kozel – Engelmann, Brejcha, Čapek, Hurka – Essomba
Náhradníci: Rotbauer – Vosáhlo, Haitl, Ježdík, Turek, Laštovka

Rozhodčí: Ulrich – Musil, Šafránková.
Obě mužstva vycházejí z tunelu na zelený pažit, domácí jsou oblečeni do modrobíle pruhovaných dresů, hosté mají žluté dresy a modré trenýrky.
V sestavě Benešova nechybí záložník Martin Hurka, který předloňskou sezónu odkopal zde v Dobrovici.
Dobrovickem se prohání čerstvý vítr, na obzoru jsou kolem dokola černá bouřková mračna, ale nad samotným hřištěm zatím prosvítá slunko. Uvidíme, jestli se dočkáme spíše dešťové, nebo gólové nadílky.
Vzájemné zápasy:
Na podzim vyhrál Benešov doma góly Rataje a Čapka z prvního poločasu 2:0. Bylo to historicky první vítězství borců od Konopiště, v předešlých ročnících skončila tři vzájemná utkání nerozhodně a jedno vítězstvím Dobrovice.
Fotbalisté Dobrovice v domácí rozlučce s třetiligovou sezónou přivítají už deset kol neporažený Benešov.
Ten se po přezimování těsně nad pásmem sestupu vyšvihl už na desáté místo s 50 body a skóre 41:39. Naposledy Benešov doma porazil jiného zástupce Mladoboleslavska v ČFL, Benátky nad Jizerou, poměrem 3:1.
Nejlepší střelci: 8 – Čapek, 7 – Laňka, 4 – Zákostelský, Engelmann, 3 – Essomba, Turek, Rys.

Cukrovarníci zvládli vítězně poslední dvě domácí střetnutí, venku ale naopak už pětkrát v řadě prohráli, minulý týden podlehli po dobrém výkonu 2:1 o postup bojujícímu pražskému Vltavínu.
V tabulce je Dobrovice třináctá se 43 body a skóre 45:41 a o víc než jednu příčku si v závěrečném finiši polepšit nemůže.
Nejlepší střelci: 13 – Volf, 6 – Osvald, Bernát, 4 – Fotr, 3 – Kostka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.