ČFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jirny : Ústí n/O - 11. dubna 2018   17:00

Jirny
Jirny
41' Kocourek  • 58' Truhlář(vl.)  • 68' Honcharenko
Kukla, Pinkava, Kopecký, Krátký, Chalupník

90+1'
86'
Blíží se konec utkání a domácí stále vedou 3:0!
82'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Mareš, přichází Marek Stöckner.
79'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Křeček, přichází Mruvčinský.
77'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Pinkava.
73'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Kopecký.
70'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází Kukla.
68'
Jirny právě vstřelily branku!
Po přihrávce Kocourka se prosazuje přesnou střelou SERHII HONCHARENKO! 3:0!
65'
Rohový kop znovu rozehrával Kocourek, tentokrát ale akce úspěch neslaví, jelikož obrana hostí včas zakročila.
61'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Hruška, přichází Tokar.
58'
Vlastní gól brankáře Ústí! Kocourek rozehrál další rohový kop, který brankář hostujícího celku nedokázal udržet a pustil ho do vlastní brány!
57'
Po rohovém rohu Kocourka si na lavičku naskočil Křeček, jehož pokus mířil těsně mimo.
54'
V obrovské šanci se ocitl Smejkal, avšak jeho zakončení srovnání nepřineslo.
50'
Hosté jsou aktivnějším týmem. Jde vidět, že je inkasovaná branka značně povzbudila.
46'
45+1'
41'
Autorem branky z pokutového kopu je DANIEL KOCOUREK.
1'

SK Viktorie Jirny: Kafka – Hruška, Honcharenko, Mareš, Kocourek, Stöckner R., Vondráček, Křeček, Čepelák, Kejha (C)
Náhradníci: Aleksandrov – Ridley, Škorvánek, Stöckner M., Tokar, Mruvčinský

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Truhlář – Coufal, Falta, Chleboun J., Chleboun P., Langer, Vaňous (C), Smejkal, Souček, Nágl, Habrman
Náhradníci: Kukla, Pinkava, Kopecký, Krátký, Chalupník

Rozhodčí: Řeháček – Martínek, Mrkáček.
Třetí jarní utkání na domácí půdě odehraje Viktorie Jirny už ve středu 11. dubna. Jedná se o dohrávku 19. kola s letošním nováčkem ČFL Jiskrou Ústí nad Orlicí. Výkop zápasu je v 17 hodin a půjde o souboj 10. s 13. celkem tabulky.

Vzájemná utkání Jirny – Ústí nad Orlicí:

10. 11. 2012 (divize C) Ústí nad Orlicí – Jirny 0:2

09. 06. 2013 (divize C) Jirny – Ústí nad Orlicí 10:1

19. 08. 2017 (ČFL) Ústí nad Orlicí – Jirny 0:3
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.