ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nymburk : Brozany - 1. října 2017   16:00

0:2
(0:0)
Brozany
Brozany
57' Chukwuma   • 79' Chukwuma
Nymburk
Jungr- Bodlák, Hájek, Herčík (68. Nepovím), Houžvička, Chlapec, Kabyl (87. Dudek), Kučaba, Petr, Svoboda (31. Cáska), Vyskočil
Přibyl- Cáska, Daněk, Dudek, Franc, Nepovím
Grimm Tomáš – Košan Martin, Štychová Jana
215 diváků
Brozany
Lipš- Benda, Bubeníček, Cibulka, Dunderovič, Franc, Chukwuma (89. Walter), Marič (71. Šollár), Slanička (88. Modr), Studecký, Tichý (81. Hovorka)
Daňko- Barnát, Hovorka, Modr, Spirkoski, Šollár, Walter

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Polabanem Nymburkem a Brozany, které končí zaslouženou výhrou hostů 0:2, když se v druhém poločase z obou branek radoval kanonýr Chukwudi Chukwuma, který se stává nejlepším střelcem této soutěže po osmi odehraných kolech. Nymburk zůstává na sedmnáctém místě, Brozany se posouvají na osmé místo před slavný Vyšehrad.
90'
89'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Walter.
88'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Slanička, přichází Modr.
87'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Kabyl, přichází Dudek.
86'
Žlutou kartu dostává Studecký (Sokol Brozany).
85'
Další volný přímý kop pro Brozany, které už jenom dohrávají zápas.
84'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Hovorka.
83'
Rohový kop pro domácí Polaban.
82'
Domácí hráči se sice snaží, jenže je to jen zmar. Brozany hrají v posledních dnech parádně, hlavně Chukwudi Chukwuma.
81'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Tichý, přichází Hovorka.
80'
Útočným faulem se provinil domácí Cáska.
79'
Sokol Brozany právě vstřelil branku! CHUKWUDI CHUKWUMA střílí desátou branku a v posledních třech utkáních jich nastřádal již osm. Teď krásně prostřelil domácího brankáře Jungra.
78'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Benda.
77'
Nymburk kombinuje na své polovině hřiště a čeká na volné okénko v obraně Sokolu.
76'
Obrovské šance domácího Polabanu! K několika střelám se dostali domácí hráči, jenže hostující brankář Lipš předvedl neskutečné zákroky.
75'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Petr, který zapískala postranní rozhodčí Jana Štychová.
74'
Dalekonosná střela domácího Nepovíma končí mimo bránu Lipše, který bude dlouhým kopem hledat Chukwumu.
73'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí Kučaba.
72'
Polaban se vymanil z tlaku a sám ho vytváří, ale zatím to mají sokolští pod kontrolou.
71'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Marič, přichází Šollár.
70'
Houževičkův útočný výlet končí na Bubeníčkovi, který si splnil své obranné povinnosti.
69'
Chukwuma se už radoval z branky, jenže rozhodčí Grimm píská zpracování rukou.
68'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Herčík, přichází Nepovím.
67'
Chukwumova slabá hlavička končí v rukavicích Jungra, který rychle přihrává na rozběhnutého Houževičku.
66'
Tlak Sokola nadále stoupá, domácím se nedaří dlouhodobá kombinace.
65'
Opět bez zakončení, nicméně hostující hráči jsou znova u míče díky neschopnosti domácích hráčů rychle a kvalitně přejít do brejku.
64'
Další rohový kop pro hostující mužstvo.
63'
Ten nepřinesl nic vážného, neboť míč byl příliš rychlý a dlouhý.
62'
Rohový kop pro Brozany.
61'
Bubeníček bude dlouhým vhazováním hledat Chukwumu v pokutovém území Polabanu.
60'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Dunderovič.
59'
Rohový kop pro Nymburk.
58'
Polaban na to snaží odpovědět vstřelenou brankou, jenže zatím jsou úplně bezmocní.
57'
Sokol Brozany právě vstřelily branku! CHUKWUDI CUKWUMA potvrzuje svoji parádní formu a střílí již devátou branku v této sezóně po pěkné střele, po které neměl domácí brankář Jungr žádnou šanci.
56'
Centr byl nepřesný a tak Kučaba prchá do rychlého protiútoku.
55'
Kabyl se provinil faulem. Brozany budou mít interesantní standardní situaci.
54'
Brozany jsou v druhém poločase aktivnějším celkem a směle kombinují na své útočné polovině.
53'
Nepřesná kombinace Sokola končí u domácího obránce Kabyla.
52'
Bubeníčkův centr nenašel v pokutovém území nikoho v červeném dresu. Jungr bude odkopávat od brány.
51'
Jeden z domácích hráčů nevybíravě fauloval Slaničku na půlicí čáře.
50'
Bubeníček obstaral vhazování, jenže nebyl moc úspěšný, neboť Chlapec byl v osobním souboji lepší než Marič.
49'
Dnešní utkání sleduje 215 diváků.
48'
Chukwuma se opět hnal do pokutového území, jenže opět u něho byli domácí obránci.
47'
První útok jim však nevyšel, neboť Herčík si připal další dobrý obranný zákrok.
46'
Brozany rozehrály druhou půli.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Nymburkem a Brozany, který skončil bezbrankovou remízou. Ani jeden celek si nedokázal vytvořit žádnou větší šanci a tak mají oba týmy o čem přemýšlet. Uvidíme, co přinese druhá půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+4'
45+2'
Brozany budou mít volný přímý kop za půlicí čárou.
45+1'
Hostující brankář Lipš včas vyběhl a u míče byl rychleji než rozběhnutý Hájek.
45'
Rozhodčí Tomáš Grimm se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Faulem se na půlicí čáře provinil domácí Houževička.
43'
Nymburku se nedaří dostat míč na svou útočnou polovinu a jsou pod pernamentním tlakem.
42'
Už to vypadalo, že domácí půjdou do rychlého brejku, jenže Cáska vyslal nepřesnou přihrávku na levé křídlo na Petra.
41'
Brozany budou vhazovat poblíž pokutového území Polabanu.
40'
Střela končí vysoko nad bránou hostujícího Lipše.
39'
Nymbruk bude mít zajímavou standardní situaci.
38'
Chukwuma obdržel přihrávku ve vápně, jenže než stihl vystřelit, byl u něho Kabyl, který mu rychle odebral míč.
37'
Útočným faulem kolem půlicí čáry se provinil Marič.
36'
Další nepřesná přihrávka domácích končí u hostujícího brankáře Lipše.
35'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, protože míč byl příliš krátký.
34'
33'
Slanička dokázal zastavit v pokutovém území domácího Bodláka, který se řítil do zakončení.
32'
Hájek se hnal po levém křídle, jenže jeho centr nedolétl do pokutového území na svého spoluhráče.
31'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Cáska.
29'
Nepřesná kombinace domácích končí u hostujícího brankáře Lipše.
28'
Opět parádní obranný zákrok domácího Hájka, který zastavil rozvíjející útok Sokolu.
27'
Tento útok Polabanu nebyl úspěšný. Brozany spěchají do rychlého brejku.
26'
Franc si pohlídal míč před dotírajícím Chlapcem a odkopl míč do zázemí.
25'
Podle konverzace lidí u kamer došlo ke zkolabování jednoho z fanoušků.
24'
Ten nebyl úspěšný, neboť Chukwuma byl dobře hlídán domácí stoperskou dvojicí.
23'
Brozany nemůžou nalézt cestičku ke gólu kombinací, tak se snaží o dlouhý nákop.
22'
Vypadá to, že zápas znovu odstartuje. Oba celky jsou již připravené na hřišti.
21'
Stále se nehraje. Uvidíme, na jak dlouho to bude.
20'
Oba celky jsou na střídačku, rozhodčí mizí mimo záběr kamer.
19'
Zápas je pro mě z neznámých důvodů přerušen.
18'
Opět velký boj o míč ve středu pole, tentokrát tento souboj vyhrál domácí celek.
16'
Nymburk kombinuje na své polovině hřiště, jenže se mu nedaří propasírovat míč přes napadající hráče Brozan.
15'
Nepřesná přihrávka hostujícího Mariče končí za brankovou čarou.
14'
Petr se krásně obtočil kolem obránce a na hranici vápna vypálil k pravé tyči, nicméně hostující brankář Lipš bez větších problémů chytá.
13'
Nepřesná střela Bendy končí mimo bránu domácího Jungra, který bude hledat dlouhým kopem svého útočníka a kapitána Cibulku.
12'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Kabyl.
11'
Rohový kop pro hostující Brozany.
10'
Domácí obránci dobrou obrannou práci dostali míč mimo povolené území. Dunderovič bude vhazovat.
9'
Sokolští se dokázali ubránit nájezdu domácích vikingů, kteří se hnali po pravém útoku.
8'
Dalekonosná střela Chukwumy končí daleko mimo areál domácího Polabanu.
7'
Franc vybojoval míč a dlouhou přihrávkou našel na druhé straně šířky Bendu.
6'
Útočným faulem se provinil domácí Svoboda, který velice škaredě složil France.
5'
Oba celky již jako tradičně v této soutěži svádí boj především kolem půlicí čáry.
4'
Už je opět na svých nohách a může pokračovat v tomto utkání ČFL!
3'
Jeden z domácích hráčů leží zraněný ve svém pokutovém území.
2'
Brozany se nedokázaly dostat do vápna přes pravé křídlo, Polaban bude vhazovat.
1'
Nymburk oblékl zelené dresy, Brozany červené.
1'
Oba celky přicházejí na hřiště.
Poslední dva vzájemné duely:
04.06.17 Brozany-Nymburk 3 : 2
06.11.16 Nymburk-Brozany 2 : 3 (2 : 2)
Brozany sice začaly sezónu tristně, jenže v posledních třech zápasech se zvedly a začínají sahat po příčkách nejvyšším. Na svém kontě mají třináct bodů za čtyři výhry a jednu prohru na penalty, to stačí na dvanácté místo. Skóre mají kladné 18:13. Z posledních pěti utkání dokázali vybojovat devět bodů za tři výhry, všechny výhry byly v posledních třech utkáních. Nejlepší střelec týmu je s osmi góly Chukwuma, který v minulém utkání zaznamenal hattrick proti Písku.
Nymburk začal sezónu katastrofálně, neboť okupuje předposlední místo osmnáctičlenné tabulky, na poslední Čížovou mají náskok tři body. Na svém kontě mají tedy čtyři body za výhru a prohru na penalty, skóre mají pasivní 4:14. Z posledních pěti utkání dokázali získat tři body za výhru proti Jirnám, které porazili 1:3. Nejlepší střelec týmu je s třemi góly Benda.
Hezký den u ČFL! V dnešním 8.kole se představí domácí Nymburk, který přivítá Brozany. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.