ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Benátky n/J - 2. září 2017   10:15

Písek
Písek
5' Slepička  • 25' Slepička
2:1
(2:0)
Benátky n/J
Benátky n/J
50' Synek
Písek
Varyš, Kočí, M. Held, Hrachovec, Holub, Kalášek, Běloušek.
Tryzna – Novotný, Ježek.
Burketova/tráva
Benátky n/J
Michňa – Horák, Krýda, Boček, Synek.

Děkuji všem za pozornost a přeji všem pěkný zbytek sobotního dne.
Jihočeši tak vyhrávají nad Benátkami 2:1 a ve 4. kole získávají tak všechny body do tabulky. Hostující tým se snažil, ale ze hřiště Písku odjíždí bez bodu.
90+2'
90+2'
V nastaveném čase se již nikdo další neprosadil a rozhodčí ukončuje hvizdem zápas.
90+1'
Po zákroku dostává žlutou kartu brankář domácího týmu Hajdušek.
90'
Ještě jedno střídání. Hřiště opouští střelec obou branek Slepička a nahrazuje ho Martin Held.
90'
Po dalším faulu na domácího hráče dostává žlutou kartu Walter.
88'
Další střídání Jihočechů. Hřiště opouští Milec a na trávník vybíhá Běloušek.
87'
Ke střele se dostal Synek, ale jeho pokus v klidu chytá brankář žluto-modrých.
85'
Odpískán nedovolený zákrok Písku na hostujícího hráče. Míč tak získávají hosté.
85'
Po kontaktu dvou hráčů zůstal na trávníku hráč Písku. Už je v pořádku a pokračuje se ve hře.
83'
Benátky znovu střídají. Z trávníku odchází Tvrzník a místo něj přichází Krýda.
76'
Do další příležitosti se dostal hráč domácího celku, ale brankář hostů jeho pokus chytá bez problémů.
73'
Jihočeši znovu střídají. Odchází Řezáč a nahrazuje ho Kočí.
73'
Po faulu na domácího hráče dostává Jäger žlutou kartu od hlavního rozhodčího.
70'
Benátky měli možnost, ale domácí mužstvo se ubránilo.
69'
Na druhé straně hřiště se k míči dostal Písek, ale hostující obránce včas pokryl hráče Písku.
69'
Centr Sudka do vápna nenašel nikdo z hráčů Benátek a míč tak získává v pohodě Písek.
68'
Tentokrát se píská faul na Avdiče. Jihočeši rozehrávají ze své poloviny hřiště.
66'
Nakonec se Presl na trávník v dnešním zápase již nepodívá. Trenér ho stahuje ze hřiště a nahrazuje ho Hrachovec.
62'
Po kontaktu hráčů zůstal na trávníku ležet Presl. Nyní je ošetřován a za chvíli se vrátí zpět na hřiště.
60'
Centr Sudka nenašel spoluhráče ve vápně a míč tak získává domácí tým.
57'
Benátky střídají. Ze hřiště odchází Kocourek a nahrazuje ho Boček.
56'
Po nedovoleném zákroku na Walter je odpískán faul. Hosté rozehrávají volný kop na branku Písku.
54'
U míče znovu hostující tým, snaží se vymyslet další akci.
50'
Benátky právě vstřelily branku!
Hostující tým dává důležitou kontaktní branku. K míči se po nahrávce svého spoluhráče dostal JAKUB SYNEK a z blízka střelou překonal Hajduška.
48'
Útok Benátek přerušen hvizdem rozhodčího. Míč získává Písek.
46'
Faul na Froňka. Písecký hráč je v pořádku a Hajdušek rozehrává míč do středu hřiště na své spoluhráče.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11 20 hod.
Je za námi první polovina utkání, kdy domácí celek jasně přehrál Benátky a zaslouženě vede 2:0. Oba góly zařídil Miroslav Slepička, který se trefil v 5. a 25. minutě.
45'
44'
Odpískán další zákrok na hráče hostů.
42'
Do dalšího přečíslení se dostali Jihočeši, kdy Froněk pěkně vystřelil, ale další gól zatím tato akce nepřinesla.
41'
K míčí se dostal Mařík. Jeho přihrávku našel ve vápně domácí hráč a vykopává do bezpečí.
39'
Nahrávka Slepičky do vápna nenašla žádného spoluhráče a míč končí za čárou.
36'
Přihrávka Milce našla ve vápně hostujícího hráče a ten vykopává do bezpečí.
32'
Benátky se dostali do větší šance, ale Hajdušek bez problému míč chytá.
31'
Faul Jakuba Helda na hostujícího hráče. Tento zákrok se obešel bez karty. Rozhodčí jen napomenul hráče domácího celku.
29'
Rohového kopu se ujal Walter, ale jeho přihrávku našel ve vápně domácí hráč.
28'
Po kontaktu dvou hráčů je pískán faul domácího hráče.
25'
Písek právě vstřelil branku!
Jihočeši se znovu prosazují a zvyšují svůj náskok na 2:0. Autorem branky je MIROSLAV SLEPIČKA, který dává druhý gól v zápase.
23'
Pokusu Písku zvýšit skóre se hostující celek znovu ubránil.
21'
Další nedovolený zákrok Písku.
18'
Faul na hráče hostů uprostřed hřiště. Volný přímý kop pro Benátky.
17'
Rohový kop na druhé straně hostující celek nevyužil a Písek získává míč.
16'
Dalšího rohového kopu se ujal Hanzlík, ale nakonec z toho nevzniklo nebezpečí. Hosté se v klidu ubránili.
13'
Zrodila se další příležitost pro Písek. Do šance se dostal Froněk. Našel svého spoluhráče Slepičku, ale jeho pokus zlikvidoval Levíček.
12'
Z pravé strany poslal do velkého vápna míč Presl. Jeho nahrávku však žádný spoluhráč nenašel.
11'
Písek se znovu dostal do šance,ale s hlavičkou domácího hráče neměl brankář hostů žádný problém.
7'
Faul hráče Písku na Maříka. Volný přímý kop pro Benátky.
5'
Žluto-modří se ujímají vedení. Centr do vápna našel volného MIROSLAVA SLEPIČKU, který nedal brankáři šanci.
4'
Rohového kopu se ujal jeden z domácích hráčů, ale jeho pokus jeho spoluhráči nevyužili.
3'
Další možnost pro domácí, Benátky míč vyráží na rohový kop.
1'
První pokus Presla končí mimo branku.
1'

FC Písek: Hajdušek – Milec, Froněk, Presl, Řezáč – Benetka, Rendla (K), Slepička, Hanzlík, Avdič, J. Held.
Náhradníci: Varyš, Kočí, M. Held, Hrachovec, Holub, Kalášek, Běloušek.

SK Benátky nad Jizerou: Levíček – Sudek, Šimeček, Knobloch, Walter, Hakl, Jäger, Mařík, Borovička (K), Tvrzník, Kocourek.
Náhradníci: Michňa – Horák, Krýda, Boček, Synek.

Rozhodčí: Tryzna – Novotný, Ježek.
Domácí mužstvo čeká v sobotu dopoledne další utkání v nové sezóně. Ve 4. kole se Jihočeši potkají s Benátky nad Jizerou .

Písečtí se nacházejí po třech kolech na 14 . místě se 4 body.

Hostující tým je na 10. příčce a bodů má 6 .