ČFL - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Dobrovice - 25. března 2018   15:00

Štěchovice
Štěchovice
2' Sulík
1:1
(1:0)

2:4 (PEN)

Dobrovice
Dobrovice
49' Žaloudek
Štěchovice

Vašák – Jakobovský, Busta, Kučera (K), Těžký – Pavlík – Sulík, Novák, Volešák (77. Štědronský), Košata (65. Hovorka) – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Schejbal – Příhoda, Štědronský, Hovorka, Šum.
Michal Paták – Zdeněk Mudra, Martin Košan
Stadion TJ Štěchovice, Vltavská ulice
Dobrovice

Bartoš – Novák J., Routek, Sedláček, Tvaroha – Fort (87. Schubert), Žaloudek, Soběslav, Bernát (77. Vajgl)– Volf (80. Osvald), Miškovský (K) (71. Kostka).

Trenér: Vladimír Sedláček.

Dědek – Schubert, Vajgl, Pelyak, Osvald, Kostka, Krystan.

To je z dnešního zápasu vše. Ve druhém poločase Dobrovice dokázala hned na začátku vyrovnat a nerozhodný výsledek vydržel až do konce základní hrací doby. V penaltách neuspěly Štěchovice dvakrát, Dobrovice jen jednou a přibaluje si na cestu druhý bod. Z mé strany je to pro dnešek ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne.
Sedláček proměňuje.
Štědronský neproměňuje.
Soběslav neproměňuje.
Novák neproměňuje.
Tvaroha proměňuje.
Žlutou kartu dostává Bartoš (FK Dobrovice).
Sulík proměňuje.
Novák proměňuje.
Batka proměňuje.
Kostka proměňuje.
Střílení penalt začíná.
Dnešní zápas končí remízou a pochopitelně tak o majiteli druhého bodu rozhodne penaltový souboj.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Dlouhý aut Kučery a několik pokusů po zákroku Bartoše, hosté tento závar přežili bez újmy.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
87'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Fotr, přichází Schubert.
87'
Další pokus Soběslava Vašák chytá.
86'
Rozhodnout mohl i Soběslav, ale jeho pokus mířil těsně vedle.
80'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Osvald.
79'
V ochozech to jen zahučelo a po rohovém kopu se drží za hlavu Batka, který mohl vstřelit možná rozhodující gól.
77'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Bernát, přichází Vajgl.

Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Štědronský.
76'
Bartoš se zapotil při chaosu u rohového kopu domácích, ale poté se dostal do úniku Bernát, který naštěstí pro domácí běžel sám a byl ubráněn.
71'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Miškovský, přichází Kostka.
70'
Tři na dva v podání Dobrovice, Miškovský ale z voleje minul.
67'
Ve střehu zůstal Bartoš a propadlý balon s jistotou ukryl do rukavic. Hra se celkově trochu zpomalila.
65'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Košata, přichází Hovorka.
57'
Jakobovský dostal ideální přihrávku od soupeře, ale balon odevzdal centrem do prostoru Bartoše.
55'
Vašák prověřen před i po rohovém kopu Bernáta, vše vyřešil správně.
51'
Aktivně se snažil připadat druhý gól Miškovský, ale nevyslal na Vašáka příliš prudký pokus.
49'
Dobrovice právě vstřelila branku!

Rohový kop hostí končí gólem, když pokus RADKA ŽALOUDKA hlavou zapadl mezi tři tyče – 1:1!
46'
Je za námi první poločas zápasu a zatím jsme viděli jeden gól, který vstřelil na začátku Sulík. Od té doby nebyla k vidění výraznější šance, ale opticky více u a balonu byla Dobrovice. Naopak více nebezpečně byly domácí Štěchovice. Druhý poločas začne v cca 16:04.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Routek (FK Dobrovice).
45'
Volf i Miškovský byli v dobré postavení, ale centr z pravé strany ani jeden nezakončil.
43'
Batka se uvolnil a hledal před bránou Košatu, ten se však ke střeleckému pokusu nedostal.
41'
Z čista jasna se objevil před Bartošem Sulík, který nestihl gólmana soupeře více prověřit.
37'
Domácí vybojovali balon na útočné polovině a po centru Košaty se snažil zakončovat Batka, ale ke střele se dostal až Novák a následně se dostal ke střele i Volešák, ale odražený balon zakončil mimo.
34'
O penaltu se pokusil koledovat Fort, po souboji ve vápně upadl, ale o faul se zřejmě nejednalo. Penalta odpískána nebyla.
32'
Dobrá pobídka Bernáta mířila na Volfa, který zakončoval ve skluzu, ale balon ideálně netrefil.
29'
Batkův centr z pravé strany zakončoval z voleje Volešák, ale Bartoš stál na dobré místě a chytá.
27'
Volešák rozehrával z pravé strany a centrem našel hlavu Busty, od kterého letěl balon do zámezí.
26'
Volný kop Fotra se pokusil zakončit Soběslav, který ale na domácí obranu i Vašáka nenašel recept.
24'
Do nesnází se mohl dostat Bartoš, ale v klíčové momentu stihl udělat kličku Batkovi.
23'
Volešák dostal ideální přihrávku a nabízel balon Batkovi, celou velmi nadějnou akci ukončil ofsajd Volešáka.
14'
Volf zakončoval v těžké pozici, jeho střelu poté Vašák bez problémů chytá.
13'
Od vstřeleného gólu jsou zatím gólmani bez vyloženě těžké práce.
10'
Volf byl ze hřiště odnesen na nosítkách a vypadlo to, že je zraněný. Vše je zatím jinak, Osvald na hřiště nepůjde, jelikož se Volf na hřiště vrací!
5'
Vyrovnat se pokoušel samostatně Fort, ale jeho tečovaná střela nemířila mezi tři tyče. Následný rohový kop bez využití.
3'
Z pravé strany centroval Batka na Volešáka, před ním ale Bartoš stihl zasáhnout.
2'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Hned na začátku zápasu se domácí dostávají do vedení, když centr Těžkého z levé strany uklidil za záda Bartoše MARTIN SULÍK – 1:0!
1'

TJ Štěchovice:

Vašák – Jakobovský, Busta, Kučera (K), Těžký – Pavlík – Sulík, Novák, Volešák, Košata – Batka.

Náhradníci: Schejbal – Příhoda, Štědronský, Hovorka, Šum.

FK Dobrovice:

Bartoš – Novák J., Routek, Sedláček, Tvaroha – Fort, Žaloudek, Soběslav, Bernát – Volf, Miškovský (K).

Náhradníci: Dědek – Schubert, Vajgl, Pelyak, Osvald, Kostka, Krystan.

Rozhodčí: Michal Paták – Zdeněk Mudra, Martin Košan.
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu mezi Štěchovicemi a Dobrovicí. V nekompletní tabulce mají domácí Štěchovice odehraný kompletní počet devatenácti zápasů, ze kterých vybojovaly 32 bodů. Dobrovice dnes absolvuje premiérový mistrovský zápas v tomto roce, po podzimních sedmnácti zápasech mají na kontě 28 bodů.

TJ Štěchovice
Domácí mají šanci odčinit nepovedený podzimní zápas. Velmi špatný výkon na půdě Dobrovice byl potrestán prohrou 1:4, která byla zasloužená. Podobně jako před rokem Štěchovice skvěle začaly. Před dvěma týdny si opět poradily s Vyšehradem (2:0) a minulý víkend měly na lopatkách Benátky, které nakonec vyrovnaly v závěru (1:1) a po vyhraných penaltách tak Štěchovice vytěžily dva body.

FK Dobrovice
U hostů nelze jaro hodnotit. Úvodní zápas s Viktorií Jirny byl odložen podobě jako minulý týden domácí zápas s Brozany. Ve středu byla v plánu dohrávka s Jirny, ale ta byla odložena také. Cesta k udržení nebo vylepšení podzimního umístění tak začíná až dnes.

Sledujte dnešní onlajn, zápas začíná v 15:00!