ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Vyšehrad - 9. září 2018   10:30

K. Vary
K. Vary
7' Krlička  • 9' Mandula  • 18' Krlička  • 29' Geňo
4:2
(4:0)
Vyšehrad
Vyšehrad
71' Laňka   • 89' Rys
K. Vary
Chára – Samek, Pěkný, Tůma, Mestl, Vyleta (79. Šmídl), Maňák (85. Suchý), Hudec (66. Němec), Krlička, Mandula (50. Novotný), Geňo. Trenér: Karel Tichota.
A. Němec, Skala, Vokáč, Šmídl, Suchý, Novotný, Šampalík.
Janoch – Duda, Hodek, DFA Pešek
Stadionek ve Dvorech. Kapacita okolo 700 diváků.
300 diváků
Vyšehrad
Havránek – Brejcha, Rataj (85. Šlegl), Drobílek (71. Doležal), Čapek, Laňka, Funda (34. Madej), Rys, Kozel, Hradecký, Šimek. Trenér: Roman Veselý.
Neuberg, Šlegl, Doležal, Heřman, Madej, Shinjikashvili, Pellegrini.

Je dobojováno. Slavia v první poločase podala výborný výkon a to jí stačilo k vítězství. Ve druhém poločase hosté dvěma brankami snížili, ale na zisk bodů to bylo málo.
V Karlových Varech se na fotbale potkáme za čtrnáct dní 23. září, když se ve Dvorech od 10:30 hodin představí tým Litoměřicka.
Hezký den a dobrou chuť u nedělního oběda.
92'
90'
Domácí střídají. ze hry odchází Geňo a nahrazuje ho Vokáč.
89'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
PETR RYS se probil do vápna a propálil Cháru.
88'
Ale jsou tu opět hosté, kteří útočí.
88'
Akce hostí končí u Cháry.
85'
Střídají i hosté. Rataje nahrazuje Šlegl.
85'
Maňáka nahrazuje Suchý.
84'
Laňka byl pokrytý Mestlem a míč je v zámezí.
84'
Už to neplatí. Hosté zakládají útok...
83'
Domácí jsou u míče.
82'
Adam Němec se snažil z pravé strany odcentrovat, ale pokus nebyl úspěšný.
82'
Tak ještě jednou. U míče je Chára a opět vykopává...
81'
U míče jsou ale hosté a snaží se jít do útoku.
81'
Cháry vykopává...
79'
Domácí střídají. Vyletu nahrazuje Šmídl.
79'
A už se zase hraje nahoru dolu.
77'
A možná tak trochu zbytečná karta pro Tůmu. Domácí nechali soupeře jít do přečíslení.
75'
Dlouhý nákop Laňky končí u Cháry.
73'
Druhý roh pro hosty v krátké době. Oba ubráněné.
71'
Hosté podruhé střídají. Drobílka nahrazuje Doležal.
71'
Hosté snižují. ze standardní situace se prosazuje Denis Laňka.
71'
Přímák hostí.
69'
Domácí Vyleta a hostující Drobílek se dnes velice často potkávají a oba hráče vzájemné souboje hodně bolí. Je to zatím bez karet a bez krve.
67'
Marián Geňo ve veliké šanci. Jeho střela jen těsně proletěla okolo levé tyče.
66'
Domácí podruhé střídají. Hudce nahrazuje Němec.
65'
Přímák pro domácí. Maňák hledal Tůmu, ale nenašel ho.
63'
A taky to tak bylo.
63'
Perličky ze hřiště...
Hostující kouč upozorňuje své svěřence před rohem: "Máte tady hráče. Hlídejte ho."
Reakce Mariána Geňa: "Nechte je bejt. Já jsem pomalej, neuteču."
63'
Domácí se ubránili.
62'
Rohový kop hostí.
62'
Hra postrádá potřebnou přesnost. Vidíme hodně ztrát míče na obou stranách.
60'
Míč má Chára a rozehrává.
59'
Brankář Chára vykopával, ale Novotný špatně zpracoval a hned šli hosté do protiútoku.
57'
Domácí se dožadují penalty za držení Novotného. Nepíská se.
56'
Novotného posla do brejku Maňák, ale rozhodčí mávají ofsajd.
53'
Strkanice se obešla bez karet, ale klidně je mohl rozhodčí ukázat. Na obou stranách i po dvou a kdyby byla nějaká červená, tak se nikdo nemohl divit.
50'
Domácí poprvé střídání. Ze hry odešel Mandula, nahrazuje ho Novotný.
50'
Strkanice na hřišti.
48'
Hezká kombinace domácích, ale Vašek Vyleta nepřesně odcentroval.
46'
Dnešní utkání sleduje 300 diváků.
46'
Čekáme na hosty...
Hráči se už pomalu trousí na hřiště a za chvilku začne druhý poločas.
Slavia zatím svého soupeře válcuje. Nutno ale podotknout, že i Slavoj si vytvořil řadu šancí. Pražanům chybí dnes přesnost a také trochu toho potřebného štěstí v zakončení.
Druhý poločas začne přibližně v 11:40.
45'
41'
Ludvík Tůma: "To je hrozný dneska. Od desáté minuty se mi chce sr..."
Ludvík Tůma podruhé: "Neřvěte na rozhodčí. Vedeme 4:0. Budou proti nám."
40'
Nejprve Krlička nepropálil ve vyložené šanci Havránka a následně Geňo přestřelil prázdnou branku.
39'
Tadeáš Madej zajel do Maňáka a rozhodčí mu ukázal žlutou kartičku.
36'
Obrana Slavoje udělala dnes několik chyb. Nutno říci, že k některým byla ze strany domácích donucena. Proto Vyšehrad prohrává.
Jinak se jeho hráči dostávají do zakončení a mají i střelecké příležitosti. Bohužel pro něj buď jsou nepřesní a nebo je brankář domácích Chára pozorný.
35'
Chára je ale u své levé tyče včas.
35'
Maňák fauluje a přímák z hranice vápna pro hosty.
34'
Trenér Veselý se snaží s výsledkem něco udělat a střídá. Fundu nahrazuje Madej.
31'
Z následného přímáku hosté přestřelili.
31'
První žlutá kartička. Tu vidí Martin Pěkný, když si pomohl v souboji rukama.
29'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Koncert. Ještě neutekla ani půl hodinka a domácí už vedou o čtyři branky. MARIÁN GEŇO se probil přes obránce a prostřelil padajícího Havránka.
27'
Geňo zakládá útok, je zastaven, ale faul se nepíská.
27'
Rychlý brejk domácích zastavuje pomezní rozhodčí pro ofsajd.
26'
Drobílek centruje, ale domácí stoper Tůma odvrací.
26'
Hudec fauluje a přímý volný kop pro hosty.
25'
Domácí kombinují, ale chybí finální přihrávka. Jako teď v případě Maňáka.
22'
Rohový kop pro hosty.
22'
David Čapek se dostával do zakončení, ale nebyl přesný.
21'
Duo stoperů Pěkný – Tůma ale je hraje pozorná.
21'
Rohový kop domácích hosté ubránili a hned se ženou do rychlého protiútoku.
18'
Hudec našel pasem Geňa. Ten si počkal na nabíhající hráče a DANIEL KRLIČKA se po teči jednoho ze stoperů dostal do zakončení. Jeho hlavička do proti pohybu Havránka byla pochoutkou pro fanoušky kopané.
16'
První zakončení Slavoje mezi tři tyče. Petr Rys se pokusil překvapit Cháru. Ten je ale pozorný.
16'
Hraje se ve středu hřiště a sledujeme boj o každý míč.
14'
Po rychlém nástupu Slavie se hra uklidnila. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, ale Slavoj stále působí trochu rozhozeně po dvou inkasovaných brankách.
11'
Drobílek se pokusil naběhnout za obranu Slavie, ale byl přikrytý Mestlem.
9'
Tak to je nástup. Rychlá kombinace a DOMINK MANDULA přidává další gól. Hosté jsou momentálně hodně rozhození.
7'

Jak je to jednoduché. DANIEL KRLIČKA si zpracoval míč a z hranice šestnáctky vypálil. Brankář Havránek nedosáhl.
5'
Drobílek centroval, ale domácí odvracejí a Maňák zakládá útok.
3'
Domácí se ubránili a hraje se ve středu hřiště.
3'
Vyleta fauloval Laňku a hosté mají přímý volný kop.
2'
Hudec zatáhl míč po levé straně, ale centr byl sražený.
1'
A už se hraje. Výkop měli hosté.
1'
Už se nám pomalu blíží začátek a hráči se odcházejí převléknout do šaten.
K. Vary: Chára – Samek, Pěkný, Tůma, Mestl, Vyleta, Maňák, Hudec, Krlička, Mandula, Geňo. Trenér: Karel Tichota.

Náhradníci: A. Němec, Skala, Vokáč, Šmídl, Suchý, Novotný, Šampalík.

Vyšehrad: Havránek – Brejcha, Rataj, Drobílek, Čapek, Laňka, Funda, Rys, Kozel, Hradecký, Šimek. Trenér: Roman Veselý.

Náhradníci: Neuberg, Šlegl, Doležal, Heřman, Madej, Shinjikashvili, Pellegrini.

Rozhodčí: Janoch – Duda, Hodek, DFA Pešek.
Do začátku utkání zbývá několik málo minut. Oba celky se zatím rozcvičují. Tým Slavoje se rozběhává, Slavia pak hraje bago.

Hezký den všem příznivcům kopané.

Karlovarská Slavia poslední dvě utkání prohrála. Doma nestačila na Štěchovice poměrem 0:2 a neuspěla ani v Písku 1:2.

Slavoj Vyšehrad naopak poslední dva duely vyhrál. Doma přejel Velvary 3:0 a vyhrál i v Benešově poměrem 3:1

Z toho vyplývá, že favoritem střetnutí jsou borci z Prahy. Domácí parta pod vedením trenéra Karal Tichoty, ale chce nechat zapomenout na předchozí nezdary a cílem je bodovat.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.