ČFL - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Litoměřicko - 30. března 2019   10:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
0:1
(0:1)
Litoměřicko
Litoměřicko
29' Kodad
Králův Dvůr
Krček – Bohánek, Novák, Hell, Bouček, Procházka, Balšánek (C) (68. Hejda), Kraus, Šebek, Sedláček (63. Dolák), Kůžel
Špicl – Zelenka, Dolák, Hejda, Petr, Černý
M. Paták – V. Paták, Kříž
Králův Dvůr
Litoměřicko
Ordelt – Ippolito, Novák (87. Surmaj), Verner (77. Valenta), Šimkovský (C), Hanuš, Kodad (55. Greš), Krištof, Dolejší (90+2. Sedláček), Bulíř (89. Chábera), Rubeš
Lisa – Chábera, Surmaj, Sedláček, Valenta, Greš

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Litoměřicka, které svého soupeře porazilo poměrem 1:0. Ve druhém dějství jsme opět sledovali celkem vyrovnanou podívanou, přičemž výrazně nebezpečnější byl právě hostující celek, jenž se ale do dvoubrankového vedení nedostal. Útočné výpady domácích postrádaly logičtější myšlenku, proto si Ordelt nepřipsal žádné vážnější zásahy. Litoměřicko tak z dnešního zápasu bere plný počet bodů.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Dominik Dolejší, přichází Jakub Sedláček.
90+1'
Krček ještě poslal míč na druhou stranu hrací plochy, kde se jeho celku podařilo vybojovat aut.
90'
Závar v hostující šestnáctce nakonec nepřinesl nic nebezpečného, následně Litoměřicko odkoplo na druhou stranu.
89'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Tomáš Bulíř, přichází Jakub Chábera.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácím se nedaří dostat k tlaku. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.
88'
Novák v roli posledního obránce odkopával na druhou stranu, kde se k míči dostal Kůžel. Následně si jeho kolega Dolák ukopl míč do zámezí.
87'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Marek Novák, přichází David Surmaj.
86'
K odkopu se tak postavil brankář Ordelt, který si na levém křídle vybral Bulíře, jehož předkopnutí míče směřovalo pouze k protihráči.
85'
Hell se postaral o provedení volného kopu, který posílal k hranici pokutového území, kde si útočným faulem pomáhal domácí Hejda.
81'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Litoměřicko stále vede o jednu branku. Domácí se stále nemohou dostat do vážnějšího tlaku.
80'
Ordelt si dával s provedením odkopu celkem načas, nakonec mu to u sudího prošlo. Jeho přenesení hry směřovalo na Ippolito, jenž okamžitě přihrával.
79'
Domácí Dolák se snažil probít přes střed hrací plochy, avšak to se mu nakonec nepovedlo. I tak si jeho celek vybojoval autové vhazování zprava.
78'
Na řadu přišla standardní situace pro hosty. Tradiční exekutor Hanuš kroutil míč do šestnáctky, kde jí nakonec vyhlavičkoval jeden z domácích.
77'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Miroslav Verner, přichází Patrik Valenta.
77'
Žlutou kartu dostává Miroslav Verner (FK Litoměřicko).
76'
Bulíř ještě udržel míč na hrací ploše, avšak krátce poté trefil protihráče před sebou. Jeho celek se dostal k dalšímu centru, Hanušova nabídka pouze proletěla vápnem.
75'
Následovalo ofsajdové postavení, ve kterém se zapomněl domácí Kůžel. Praporek pomezního šel okamžitě nahoru, k rozehrávce se staví Ordelt.
74'
Balón za sebe ještě prodlužoval Hejda, který našel pouze rukavice brankáře Ordelta. Litoměřicko je stále mnohem hladovější, navíc i nadále vede o jednu branku.
73'
Na řadu přišel rohový kop pro hosty. Tentokráte se k rozehrávce postavil Novák, jehož nebezpečný centr nedokázal Krček vyrazit před sebe.
72'
Obrannou povinnost si splnil hostující Ippolito, který odhlavičkoval balón do zámezí. Na druhé straně to po levém křídle zkoušel Hanuš, který s přihrávkou neuspěl.
71'
Protiútok táhl Dolák, který okamžitě roztáhl hru na pravou stranu. Z této pozice přiletěl do pokutového území centr, se kterým si hosté poradili.
70'
Žlutou kartu dostává David Kůžel (FK Králův Dvůr).
70'
Litoměřicko zahrávalo další rohový kop, tentokráte z pravé strany. Míč opět směřoval na zadní tyč, s čímž počítal Bouček, který balón odhlavičkoval.
69'
Další šance Litoměřicka! Rohový kop se snesl na zadní tyč, kde číhal Rubeš. Jeho pohotová rána levou nohou nakonec skončila na horní síti.
68'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jakub Balšánek, přichází Marek Hejda.
64'
Následně v pokutovém území musel zasahovat obránce Novák, který nekompromisním způsobem odkopl míč do bezpečnějšího prostoru.
63'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Sedláček, přichází Dominik Dolák.
63'
Mohlo to být o dvě branky! Zpětná přihrávka směřovala na Krištofa, který orazítkoval horní konstrukci. Krček se po míči natahoval zcela marně.
62'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, hostující celek stále vede o jednu branku. Do konce zápasu zbývá ještě dostatek času na vyrovnání.
61'
Posléze se k podobnému zakončení dostal Novák, který si navedl míč na pravou nohu, avšak poté trefil obětavého protihráče. Hosté se dostali k tlaku.
60'
Hodně času měl před sebou hostující Verner, který to zkoušel z hranice pokutového území. Míč se stočil směrem od branky, Krček tak nezasahoval.
59'
Krátce poté se do pokutového území chtěl prodrat Bulíř, který se nedostal přes smečku protihráčů. Hosté se i přesto dostali zpět ke kulatému nesmyslu.
58'
Posléze si nedovoleným zákrokem pomohl vracející se Bouček, který zatáhl za dres Greše. Litoměřicko rozehrálo volný kop dalekonosným pasem.
57'
Ordelt neodkopl zrovna přesvědčivě, neboť našel nohu domácího Procházky. Ten zkoušel štěstí z velké dálky, avšak míč skončil daleko vedle.
56'
Po delší době výstraha z domácí strany! Jako první se k volnému míči dostal Balšánek, který ve skluzu zamířil kousek vedle bližší konstrukce.
55'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Ladislav Kodad, přichází Jakub Greš.
54'
Nyní sledujeme lehce nezáživnou podívanou, která nenabízí nic moc zajímavého. Před malým momentem se po pravém křídle chtěl protáhnout Krištof.
53'
Samotný rohový kop nenabídl žádné nebezpečí, avšak poté se ještě k hlavičce dostal Procházka, kterému se na zadní tyči málem povedlo najít Nováka.
52'
K ní se pochopitelně postavil kapitán Balšánek, který zvolil polovysoký centr, na který reagoval Procházka. Jeho rána byla tečována – rohový kop.
51'
Na opačné straně se dobrým pohybem prezentoval hostující Kůžel, který se po kontaktu s protihráčem ocitl na zemi. Na řadu přijde standardka.
50'
Tak nakonec se místo autu uskutečnila standardní situace, po které sympaticky zakončoval Bulíř. Krček si prostředek branky hravě pohlídal.
49'
Jako poslední se dotkl míče domácí Procházka, autové vhazování tak obstaralo Litoměřicko. Hanuš bude moci vhazovat od levé postranní čáry.
48'
Ve středu hrací plochy číhal zcela osamocený Verner, který odklidil míč do zámezí. Autového vhazování se tedy ujme domácí celek.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl celkem nezáživnou podívanou. Většinu času jsme sledovali boj ve středu hrací plochy, za celou dobu jsme se dočkali pouze jedné vyložené šance, kterou Litoměřicko dokázalo využít. Následně si domácí celek chtěl vytvořit nápor, avšak téměř každá akce končila na pozorné obraně soupeře. Litoměřicko tak po prvním poločasu vede o jedinou branku.
45'
44'
Balšánek šikovně roztáhl hru na pravou stranu, odkud přiletěl nadějný centr. Na něj si naskočil Šebek, který z dobré pozice úplně minul branku soupeře.
43'
U postranní čáry předvedl dobrý obranný zákrok domácí Hell, který navíc vybojoval autové vhazování. To z pravé strany obstará Procházka.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Šebek si počkal na náběh Boučka, který opět trefil prvního hráče před sebou. Králův Dvůr se dostal k mírnému tlaku, který ale nic nepřinesl.
37'
Kraus se dokázal sympaticky prodrat podél brankové čáře, avšak následnou přihrávku srazil protihráč. Rychlý atak hostů přinesl zisk autu.
36'
Včas se do obrany vrátil Šebek, který ale přišel o balón. K němu se tak dostal hostující Novák, jenž si ustlal na zemi. O faul se dle sudího nejednalo.
35'
Hanuš se navíc dostal k rozehrávce rohového kopu, který směřoval na přední tyč, což pro domácí obranu nebylo nebezpečné. Krček založil akci.
34'
Litoměřicko kombinovalo na levé straně, kde se k centru chtěl uvolnit Verner. To se nepovedlo, avšak domácí Hell odkopával pouze do autu.
33'
Z levé strany vhazoval Bohánek, který si pro spolupráci chtěl vybrat Sedláčka, jenž nedokázal zpracovat těžkou přihrávku. Aut také pro hosty.
32'
Za obranu si nabíhal domácí Kraus, který se brankáře pokoušel překvapit lobem. Míč dopadl daleko vedle branky, ani tentokráte nedošlo k ohrožení.
31'
Ke střeleckému pokusu se přihlásil domácí Kůžel, jehož rána ale postrádala větší přesnost. Ordelt nemusel zasahovat, naopak bude rozehrávat.
30'
V tuto chvíli to bude mít domácí celek složité, prohrává totiž o jednu branku. Do konce zápasu zbývá dostatek času, Králův Dvůr může zápas klidně otočit.
29'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! LADISLAV KODAD se prodral až do pokutového území, kde se k němu míč odrazil, načež levou nohou zamířil mimo dosah brankáře Krčka, který zůstal pouze stát.
28'
Sledujeme celkem nezáživnou pasáž tohoto utkání, která stále nenabízí nic nebezpečného. V posledních minutách má ale jasně navrch Litoměřicko.
24'
Hosté se na delší dobu usadili na útočné polovině, kde se k centru z pravé strany dostal Kodad. Jeho nabídka zamířila pouze do náruče brankáře.
23'
Navíc si u středového kruhu ustlal hostující Dolejší, který si tak vymodlil nedovolený zákrok. Mezitím Šimkovský přenášel hru na Nováka, který nebezpečně odcentroval.
22'
Do vzdušného souboje se dostával Dolejší, který ale nedokázal zvítězit. Kombinace domácích postrádala přesnost, vhazovat tak bude Novák.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, ve které jsme se branky nedočkali. Více ze hry má Králův Dvůr, jenž stále naráží na pozornou obranu.
20'
Krček měl na rozehrávku od své branky celkem dost času, jeho pas nakonec zamířil k autové čáře, kde Procházka pouze prodlužoval do autu.
19'
Roztažení hry našlo na pravém křídle Kodada, který alespoň vybojoval autové vhazování. Krátce poté si ho vyzkoušeli také domácí hráči.
18'
Ordelt rozehrával ze své branky, načež to zkoušel po zemi. Litoměřicko se daleko nedostal, neboť si Bulíř pomohl útočným faulem. Je pískáno.
17'
I tak si Králův Dvůr vyzkoušel další rohový kop, i tentokráte z pravé strany. Na míč se dokázal vyškrábat Sedláček, který hlavičkoval ze záklonu.
16'
Na řadu přišel rohový kop pro domácí barvy. Balšánek centroval k hranici malého vápna, kde se nikdo ze spoluhráčů k hlavičce nedostal.
15'
Na jistotu se rozhodl zahrát hostující zadák Ippolito, který odpálil míč za cen autového vhazování. Následně musel zasahovat také Hanuš, jenž prodlužoval za sebe.
14'
Králův Dvůr si rovněž vyzkoušel rohový kop. Ten nakonec propadl až k volnému Krausovi, který zamířil úplně vedle. Ordelt tak nemusel zasahovat.
13'
Litoměřicko opět zahrozilo střelou z větší vzdálenosti, brankář Krček byl i tentokráte stoprocentní. Budeme sledovat odkop od domácí svatyně.
12'
Také hosté si vybojovali úvodní rohový kop, ke kterému se postavil Hanuš. Na jeho nabídku si chtěl naskočit Rubeš, který nakonec nedoskočil.
11'
Kodad se na pravém křídle dokázal prodrat přes protihráče, který se záhy vrátil, aby vybojoval míč zpět. Krátce poté se hostům nezdařil atak středem.
10'
Krček si připsal první vážnější zákrok. Zhruba ze třiceti metrů to zkoušel hostující Krištof, který pálil k levé tyči, kam skončil také pozorný brankář.
9'
Balón poskakoval v pokutovém území, kde do něj chtěl udeřit domácí Kraus. Nakonec mu míč sjel od kopačky, na druhé straně zakončoval Bulíř.
8'
K rozehrávce se nakonec postavil Hanuš, který centr zakroutil přímo do ruky brankáře. K dorážce se ještě dostal Kodad, který výrazně minul branku.
7'
Na zemi se ocitl hostující Verner, kterému výrazně pomohl protihráč. Logicky se jedná o nedovolený zákrok, hosté mají k dispozici standardku.
6'
Ordelt si dával s rozehrávkou hodně načas, nakonec to zkoušel po straně. Litoměřicko se prokombinovalo na druhou stranu hrací plochy.
5'
Také domácí brankář Krček si vyzkoušel práci s míčem, který posléze posílal na druhou stranu. Tam se k němu dostal Kůžel, který roztáhl hru vpravo.
4'
Následně musel ven z branky hostující brankář Ordelt, který posléze odklidil hrací předmět do zámezí. Soupeř tak bude moci opět vhazovat.
3'
Hned v úvodu utkání jsme sledovali standardní situaci v podání domácích. Balšánek zakroutil míč na hlavu Sedláčka, který hlavičkoval slabě.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Novák, Hell, Bouček, Procházka, Balšánek (C), Kraus, Šebek, Sedláček, Kůžel
Náhradníci: Špicl – Zelenka, Dolák, Hejda, Petr, Černý

FK Litoměřicko: Ordelt – Ippolito, Novák, Verner, Šimkovský (C), Hanuš, Kodad, Krištof, Dolejší, Bulíř, Rubeš

Delegát FAČR = Milan Macháček
Litoměřicko má za sebou na jaře tři utkání proti týmům z horních pater České fotbalové ligy. Nejprve zapsalo domácí skalp lídra z Záp, když na tři body stačila trefa Dolejšího z 57. minuty. Následně však Litoměřičtí prohráli na hřišti Loka Vltavín brankou z nastaveného času druhého poločasu. V posledním střetnutí poté fotbalisté Litoměřic podlehli v domácím prostředí Domažlicím poměrem 0:3. Petr Došlý zaznamenal hattrick.

Tím pádem jsou Litoměřice v tabulce České fotbalové ligy na třinácté příčce. Na svého dnešního soupeře ztrácí tři body. Nejlepším střelcem hostujícího mužstva je Verner, jenž se v tomto třetiligovém ročníku prosadil v devíti případech.
Králův Dvůr nezažívá úplně nejpovedenější vstup do jara třetí nejvyšší české fotbalové soutěže. Ze tří duelů hned dvakrát prohrál. Nejprve sice otočil utkání v Písku. Vzápětí však doma podlehl Slavoji Vyšehrad poměrem 2:5. Minulý víkend nestačil na nováčka ze Živanic 1:2. A to ještě soupeř neproměnil v úvodu pokutový kop. Domácí celek je v aktuálním vydání tabulky České fotbalové ligy na jedenácté pozici se ziskem pětadvaceti bodů. Na desátý Benešov ztrácí dva body. Jeho nejlepším střelcem v letošní sezoně je desetigólový Kraus, což je také nejlepší střelec celé ČFL.
Vzájemné zápasy
LIT – KD 0:1
KD – LIT 1:3
LIT - KD 2:1
KD – LIT 0:1
LIT - KD 2:0
Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 21. kola České fotbalové ligy, ve kterém se střetnou Králův Dvůr a Litoměřicko. Začínáme v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.