ČFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Živanice - 25. srpna 2018   10:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
55' Kraus  • 84' Kraus
2:1
(0:1)
Živanice
Živanice
34' Štěpánek
Králův Dvůr
Krček – Bohánek, Rendla, Hell (37. Bouček), Zelenka, Kraus, Balšánek (C) (90+1. Břížďala), Šebek, Dolák (88. Nehoda), Procházka (66. Hejda), Šlapák (75. Novák)
Špicl – Břížďala, Novák, Hejda, Nehoda, Bouček, Černý
Lafek – Machýček, Šafránková
160 diváků
Živanice
Hrnčíř – Živný (87. D. Pánek), Staněk, Gorol (C), Kakrda, Polák, Ptáček, Štěpánek (79. Hundák), Ujec (71. Petrus), Buriánek, Motyčka
Volšík – Petrus, Ferčák, Hundák, Gašpar, D. Pánek, F. Pánek

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně.
Zápasu by (asi) více slušely pokutové kopy po devadesáti minutách. Králův Dvůr se pořádně nadřel na tři body proti nováčkovi České fotbalové ligy. Nakonec dva góly Martina Krause rozhodly zápas. Ten první z penalty do protipohybu brankáře. Ten druhý poté silou vůle po tlaku na malém vápně. Ostatně, Hrnčíř mohl být hrdinou a napodobit gólmana Hradce Králové, který se při poháru FAČR dokázal nedávno prosadit. Jenže domácí se štěstím přežili jeho zakončení z osy vápna, když v závěru přiběhl do šestnáctky na roh.
90+3'
90+3'
Hosté mačkají svého soupeře, Novák neosvobodil svůj celek z pravé strany.
90+2'
Další centr hostů do vápna, ale Krček je bez zásahu.
90+1'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Břížďala.
90'
Domácí měli obrovskou kliku při rohu. Na středu vápna byl zcela volný a nekrytý Hrnčíř. Následně dva hostující hráči byli neobsazeni těsně před brankou, ale nikdo z nich nedorazil míč do branky.
90'
Roh zprava proti domácím.
90'
Polák s Gorolem připravili míč na pravou stranu, domácí následně zlikvidovali centr soupeře.
89'
Bohánek chtěl vhodit míč Novákovi na pravou stranu, ale ten si s balónem nerozuměl.
88'
Hostující zakončení z takových dvaceti metrů bylo umístěno vedle levé tyče, Krček skákal ke své brankové konstrukci.
88'
Domácí ustáli tak ve vápně, ale budou se bránit autu z pravé strany.
88'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Dolák, přichází Nehoda.
87'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Živný, přichází D. Pánek.
86'
Gorol nahrál na pravou stranu. Následný přetažený míč pustil Krček vedle delší tyče.
86'
Balšánek kombinoval s Bohánkem, hosté byli aktivní při presinku, takže se Rendla rozhodl odpálit balón (radši) do bezpečí.
84'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Nejprve se Novákovi nepovedl centr zprava na zadní tyč. Ale domácí vrátili míč do ohně a z malého vápna dostal MARTIN KRAUS silou vůle míč po zemi do sítě. Králův Dvůr poprvé vede v tomto zápase.
83'
Balšánek našel Nováka na pravé straně, ale ten se nedokázal zbavit bránícího hráče.
83'
Hundák se na levé straně neodhodlal k zakončení, následně si hosté přihrávají u soupeřova vápna.
82'
Gorol napálil míč zprava mimo tři tyče, Krček bude vykopávat od své branky.
82'
Po nákopu Krause byl Šebek u míče pozdě na pravé straně.
81'
Po standardce Balšánka se otočil Rendla ve vápně v jasné šanci minul branku svojí tvrdou střelou.
81'
Buriánek (ZIV) vidí žlutou kartu za podražení Šebka na pravé straně.
80'
Krčkovi však pomohla zeď.
79'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Hundák.
78'
Hosté se nastěhovali na domácí polovinu, ale Králův Dvůr nedovolil zakončit soupeři.
77'
Domácí střela zleva mířila vedle kratšího dolního rohu branky.
77'
Balšánkovi utekl balón na levé straně, ale domácí vše napravili u středového kruhu.
76'
Bouček centroval zprava na druhou tyč do rukou Hrnčíře.
76'
Kraus vzal aut z pravé strany. Následně Novák vytěžil proti dvěma hráčům autové vhazování.
75'
Univerzál Novák by se měl postavit na pozici útočníka po stažení Šlapáka.
75'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Novák.
74'
Střela zprava dopadla vedle domácí branky.
73'
Po ponechaní výhody dostává Bohánek žlutou kartu.
73'
Sudí Lafek ponechal hostům výhodu. Následně centr zprava skončil na přední tyči u domácího hráče.
72'
Krček rozehrál jen na hlavu protihráče, ale balón se posléze odrazil k domácím fotbalistům na polovině hřiště.
71'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Ujec, přichází Petrus.
70'
Dlouhá nahrávka Balšánka po levé straně nebyla přesná.
69'
Gorolovi s Kakrdou se standardka vůbec nepovedla a vypadalo to, že hostující kapitán trefil svého spoluhráče, který sbíhal do vápna.
68'
Rendla (KD) fauloval z pravé strany blízko svého vápna a vyfasoval žlutuo kartu.
67'
Balšánek nenašel společnou řeč s Bohánkem na pravé straně, Hrnčíř měl vše pod kontrolou.
66'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Hejda.
66'
Po nástřelu na bližší tyč vypálil jeden z hostů z hrany vápna mimo branku.
65'
Proti zakončení z dálky skočil Krček k pravé tyči a vyrazil balón na roh.
65'
Ptáček ztratil míč na levé straně, ale domácí opláceli stejnou mincí při rozehrávce.
64'
Bohánek se objevil na pravé straně proti Ptáčkovi, ale nakonec vůbec neodcentroval.
64'
Hosté překopli branku soupeře střelou z pravé části šestnáctky.
63'
Šebek si obhodil prvního hráče, ale poté neměl prostor k zakončení z pravé strany.
62'
Balšánek netrefil míč čistě zprava. Ale útok trval dál. Až jeden z domácích hráčů prohrál souboj na levé straně.
62'
Rendla využil Balšánka na pravé straně, ten mu míč vrátil. Nikdo z hostů nepresoval.
61'
Procházka pokazil pas na levou stranu, kde se rozběhl Kraus. Hrnčíř může vykopávat.
60'
Po rychle vhozeném autu na levé straně udělali domácí útočný faul.
59'
Ptáček bral aut zleva, ale Gorol ihned zapsal ztrátu.
59'
Bohánek doplatil na pravé straně na špatnou nahrávku spoluhráče.
58'
Ztráta domácích na polovině hřiště. Následně si pomohl Bohánek tělem zprava a vykopává tak Krček.
57'
Domácí se s ničím nerozpakovali na levé straně a místo risku si vybrali odehrání míče do zámezí.
56'
Krček předvedl hru nohama, pokračoval tak Rendla, který viděl na pravé straně volného Bohánka.
55'
MARTIN KRAUS srovnává z penalty pravačkou po zemi do pravé části branky ze svého pohledu, Hrnčíř šel k druhé tyči. 1:1.
54'
Balšánek posunul míč z rohu na Krause, po jehož centru zahrál někdo z hostů rukou ve vápně! Penalta proti nováčkovi ČFL!
54'
Dolák spolupracoval s Balšánkem na pravé straně a po teči hostujícího hráče rychle vhazuje Bohánek.
53'
Balšánek zahodil standardku zprava pravačkou nad břevno.
51'
Po křižné nahrávce Balšánka na pravou stranu došlo k faulu těsně před vápnem hostů. Hrnčíř může stavět zeď.
50'
Balón propadl na levé straně vápna, ale domácí ve velké šanci mířili mimo tři tyče.
50'
Bouček s Rendlou nahráli Procházkovi na pravou stranu, jehož míč do ohně byl odvrácený.
49'
Někdo z hostů šel do souboje na zadní tyči a poté nabídl bolestivou grimasu, ošetřování ovšem není nutné.
49'
Na středu vápna vyboxoval Hrnčíř míč mimo svou šestnáctku.
48'
Po pasu do levé části šestnáctky povolí hlavní rozhodčí roh Balšánkovi.
48'
Rendla s Balšánkem dirigovali hru na polovině hřiště. Vzápětí si své odvedl také Šebek.
47'
Po ztrátě soupeře na pravé straně rozehrál Krček nakrátko.
47'
Faul domácích na polovině hřiště, hosté se neženou k rozehrávce.
46'
Po rozehrávce hostů jdeme do druhého poločasu.
46'
Hosté vedou půli 1:0 po dorážce Štěpánka ze 34. minuty. Domácí měli dvě vyložené šance. Jenže zakončení z osy vápna a poté z pravé části šestnáctky si s přesností vůbec nepotykalo. Králův Dvůr se (zase) celkem trápí. Chybí mu lehkost, hosté dobře brání a moc chyb směrem dozadu neudělali. To soupeř je v kreči a po vyrovnaném prvním poločase prohrává.
45+1'
45'
Nedorozumění domácích na pravé straně znamená aut pro Živanice u hostujícího vápna.
45'
Zakončení zleva doprostřed branky schoval Krček do koše.
44'
Domácí se vrátili do obrany při rychlém brejku soupeře po levé straně, ten ovšem stále drží míč na svých kopačkách.
43'
Domácí zachovali fair-play a vrátili balón Hrnčířovi.
43'
Vše je v pořádku, bez ošetření, takže hosté můžou pokračovat v jedenácti.
42'
Jeden z hostů leží na hrací ploše a spoluhráči zakopli balón do autu.
42'
Bouček se Zelenkou oslovili zřejmě Doláka na levé straně, kterému uskočil míč prvním dotekem.
41'
Balšánek poslal míč na pravou stranu, kde následně kombinují dva jeho spoluhráči.
40'
Domácí zcela minuli tři tyče střelou z pravé strany mimo vápno.
40'
Ofsajd hostů na pravé straně.
39'
Balšánek se Zelenkou nenašli Doláka na levé straně.
38'
Křizná střela z pravé poloviny vápna jde vedle vzdálenější tyče hostující svatyně.
37'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hell, přichází Bouček.
37'
Na centr zleva na přední tyč byla domácí obrana připravená, následoval faul po ztrátě míče v podání hostů.
36'
Hosté nyní deptají svého soupeře dlouhou kombinací v okolí středového kruhu.
35'
Navíc chyba domácích po rozehrávce ze středového kruhu a hosté si vyměňují míč na vlastní polovině.
34'
Živanice právě vstřelily branku!
Domácí měli obrovské problémy na ose vápna až PAVEL ŠTĚPÁNEK dorazil balón do pravého dolního rohu branky za Krčka.
34'
Dolák neprošel na levé straně přes dvojici fotbalistů.
33'
Zelenka se postaral o aut z levé strany, ale útok domácích ihned skončil.
32'
Domácí podrželi balón na polovině hřiště až Zelenka s Dolákem neměli prostor k centru z levé strany.
31'
Přes tři hráče ve zdi padal balón nad břevno bez teče.
30'
Dolák fauloval na středu vlastní poloviny a hosté rozehrají standardku.
30'
Kakrda zahájil útok po pravé straně až zasáhl Zelenka nohou na hranici vápna.
29'
Jako poslední se míče dotkl domácí hráč ve vápně a vykopávat tak bude Hrnčíř.
29'
Po centru z pravé strany se chystá domácí roh.
27'
Kakrda s Gorolem přichystali míč na levou stranu, ale následné zakončení bylo sraženo do bezpečí.
27'
Zelenka vhodil míč zleva k přední tyči, kde dominovali hosté.
26'
Domácí přitápí pod kotlem v posledních minutách a jsou lepší.
26'
Po autu Zelenky se dotkl míče Šlapák či Dolák, ale proti němu se vrhl po balonu ve skluzu bránící hráč.
25'
Další vyložená šance domácích, ale zakončení křížem z pravé strany vápna kryje Hrnčíř.
25'
Rendla chtěl přihrát na levou stranu Dolákovi, ale proti byla hostující obrana.
24'
Jeden z domácích hráčů napálil odražený míč z voleje na ose vápna vedle levé tyče.
24'
Zelenka zrychlil hru na levou stranu, následný centr na střed vápna patřil k těm nepřesným.
23'
Kakrda a Gorol předali míč na levou stranu a následně se natáhl Krček proti zakončení k zadní tyči.
22'
Kakrda se na pravé straně nedostal přes Zelenku, ale domácí se stále brání hostující souhře.
21'
Zase centr k přední tyči, ale nikdo z domácích fotbalistů nezakončil na Hrnčíře.
21'
Po centru na krátkou tyč by měli domácí disponovat rohem.
20'
Volný přímý kop z pravé strany proti Hrnčířovi.
19'
Rendla vypíchl míč protihráči z levé strany a následně navíc došlo k faulu na někoho z domácích fotbalistů.
19'
Balšánek nahrál nepřesně na levou stranu, kde byl Dolák, ale domácí mají další šanci.
18'
Vyloženou šanci zatím nikdo neměl.
17'
Po souhře Balšánka se Zelenkou přišel centr zleva na druhou tyč a domácí ukončili svůj útok hlavou mimo branku.
17'
Hell rozehrával s Rendlou, následně se přidal Dolák na půli.
17'
Hosté vyhnali svého soupeře až na jeho polovinu.
16'
Jeden z hostů padl k zemi na pravé straně, ale o faul se podle rozhodčího Lafka nejednalo.
16'
Zelenka vhazoval. Dolák poté kroužil kolem bránícího hráče, ale nedostal se ani k centru.
15'
Zelenka si vyměnil míč s Dolákem na levé straně. Následně skončil balón od Kakrdy v zámezí.
14'
Po velké chybě domácích v rozehrávce se hosté ukvapili centrem zleva do náruče Krčka.
14'
Faul Hella zezadu na ose domácí poloviny připravil hostům rychle rozehranou standardku vedle pravé tyče.
13'
Kakrda rozjel akci po pravé straně, střela z velké dálky poté šla vedle levé tyče.
12'
Střela ze střední vzdálenosti končí nad hostující brankou.
12'
Hrnčíř si zahrál nohama až proti útoku po pravé straně nastavil Zelenka svojí hlavu.
11'
Po nedovoleném zákroku z pravé strany píská hlavní rozhodčí proti domácím.
10'
Roh pravačky Balšánka nenašel nikoho v modrém na zadní tyči.
10'
Zelenka s Dolákem podpořili útok po levé straně a domácí budou kopat roh.
9'
Domácí se ubránili bez zákroku Krčka a míří vpřed po levé straně.
9'
Faul na levé straně dává hostům zajímavou standardní situaci.
8'
Hra je na začátku zápasu plná nepřesností na obou stranách.
8'
Hrnčíř a Krček zatím nezasahovali.
7'
Zřejmě Dolák si pomohl zleva faulem, hosté se nikam nehnali s rozehrávkou.
7'
Zelenka vytěžil z hlavy na levé straně autové vhazování z území domácích.
6'
Hell sehrál akci se Zelenkou po levé straně, ale následně nedosáhl na míč Dolák.
6'
Hell s Rendlou byli součástí domácí rozehrávky, míč vzápětí putoval na pravou stranu a hlavu protihráče.
5'
Domácí z pravé strany ukončili útok soupeře a budou vhazovat z vlastní poloviny.
4'
Domácí jsou v úvodu více na míči a hosté se snad ještě nedostali na polovinu protivníka.
4'
Balšánek s Krausem zvolili rozehrávku nakrátko až domácí kapitán centroval na bližší tyč a nohu někoho z hostů.
3'
Šlapák byl při centru zleva zablokovaný, krátce na to vybojoval Zelenka roh.
3'
Balšánek hledal Krause na levé straně, ale ten se neprosadil jeden na jednoho.
2'
Se zakončením bez razance ze střední vzdálenosti nemůže mít Krček žádné potíže.
2'
Hrnčíř měl dost času na rozehru a dlouho držel míč až jej vykopl na levou stranu do zámezí.
1'
Kraus svedl souboj pozdě, ale Balšánek i tak kombinuje se spoluhráči na polovině hrací plochy.
1'
Šlapák rozehrál míč na Balšánka a zápas začal.
1'
Králův Dvůr klasicky v modrém, Živanice poté v oranžovém.

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Rendla, Hell, Zelenka, Kraus, Balšánek (C), Šebek, Dolák, Procházka, Šlapák
Náhradníci: Špicl – Břížďala, Novák, Hejda, Nehoda, Bouček, Černý

TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Živný, Staněk, Gorol (C), Kakrda, Polák, Ptáček, Štěpánek, Ujec, Košťál, Motyčka
Náhradníci: Volšík – Petrus, Buriánek, Ferčák, Hundák, Gašpar, Pánek

Rozhodčí: Lafek – Machýček, Šafránková.
Živanice jsou nováčkem tohoto ročníku České fotbalové ligy a zatím nezažívají ideální vstup do třetí nejvyšší české fotbalové soutěže. Ve třech zápasech vyhrály pouze na půdě Olympie Radotín. Ještě k tomu až na penalty. V úvodních dvou kolech nezískaly ani bod. Nejprve Lokádě stačila k výhře pouze trefa Pejši z 58. minuty, vzápětí Živanice v domácím prostředí nestačily na Domažlice poměrem 1:4.
Králův Dvůr je dnes jasným favoritem zápasu. Po třech odehraných kolech má na svém kontě pět bodů a je na devátém místě v tabulce České fotbalové ligy. Domácí doposud dokázali ve všech duelech bodovat. Nejprve doma porazili Písek poměrem 2:0 po trefách Hella a Procházky. Následně uhráli cenný bod na půdě Slavoje Vyšehrad a prohráli až na penalty. Na ty došlo také ve středu, kdy do Králova Dvora dorazily Brozany. Domácí celek odešel (opět) poražen.
Delegace
Utkání bude probíhat pod dohledem hlavního arbitra Davida Lafka. Role pomezních rozhodčích se ujmou Lukáš Machýček a Nikola Šafránková. Delegátem FAČR byl jmenovaný Josef Vrzal.
Hezký den, vítejte u textové reportáže, ve které se zaměříme na utkání České fotbalové ligy mezi Královým Dvorem a Živanicemi. Zápas má stanovený výkop na 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.