ČFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Štěchovice - 4. května 2019   10:15

1:2
(0:1)
Štěchovice
Štěchovice
19' Batka   • 64' Lukavský
Písek
Vojtíšek – Kulík, Presl, Pecka, M. Held, Hrachovec, Sedláček.
Dujsík – Čechlovský, Hanáková.
Burketova /tráva
193 diváků
Štěchovice
Schejbal – Hašek, Lukavský, Štědronský, Urban, Těžký, Novák.

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký víkend.
Domácí tak na silné Štěchovice nestačili, i když na konci nastavení mohlo přijít vyrovnání, ale hráč Písku nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče. Jihočeši tak prohrávají konečným výsledkem 1:2 a hostující celek si odváží další cenné body do tabulky.
90+4'
90+4'
Kohoutek vykopává od své branky směrem na branku Písku.
90+3'
Domácí mohli na konci zápasu srovnat krok, ale písecký hráč nedokázal ve velké šanci míč trefit do brány.
90+1'
Z poloviny hřiště rozehrává Toma na Jakuba Helda, který posílá míč do vápna, kde hosté dokázali tlak Písku odrazit.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
88'
Dnešní utkání sleduje 193 diváků.
88'
Další střídání hostů. Dolů jde Batka a nahrazuje ho Štědronský.
87'
Po kontaktu zůstal na trávníku ležet Batka. Po chvíli klidu se z trávníku zvedá.
86'
Po faulu na hráče hostí z poloviny hřiště rozehrávají volný přímý kop na branku Písku.
85'
Ještě jedno střídání červeno-bílých. Hřiště opouští Novák a nahrazuje ho Těžký.
83'
U velkého vápna byl nehlídaný Presl. Jeho rána končí hodně nad bránou.
80'
Další střídání Štěchovic. Trávník opouští Volešák a nahrazuje ho Urban.
78'
Do dalšího tlaku se dostal Novák. Jeho pokus končí asi metr a půl od tyčky domácí branky.
76'
Z rohového kopu poslal přihrávku do vápna Volešák. Obrana Písku vyráží míč do bezpečí.
75'
Do vápna prošel s míčem Lukavský, domácí obránce jeho pokus vytěsnil na rohový kop.
74'
Po faulu na hráče domácích obdržel žlutou kartu Jakobovský. Následuje přímý kop směrem na branku hostí.
71'
Další střídání hostů. Odchází Woitek a přichází Novák.
69'
Písek právě vstřelil branku!
Jihočeši snižují zásluhou ANTONÍNA PRESLA, který propálil svojí ránou vše a střela končí až za Kohoutkem.
64'
Štěchovice právě vstřelily branku!
Hosté zvyšují svůj náskok. Po střetu Tomy s Vacovským asi dva metry za velkým vápnem se k volnému míči dostal JAKUB LUKAVSKÝ a střelou k tyči do spodní části brány zvyšuje na 2:0.
62'
Další domácí střídání. Trávník opouští Ulbrich a nahrazuje ho Presl.
57'
Oba týmy střídají.
Z domácího týmu odchází Voráček a nahrazuje ho Martin Held.

Z hostů odchází Nehoda a nahrazuje ho Lukavský.
56'
Po faulu na hráče hostů z poloviny hřiště rozehrávají směrem na branku domácího celku.
55'
Dva pokusy měl Nehoda. Obě střely dokázala zastavit obrana domácích.
53'
Další tlak na píseckou branku. Hráč hostí mířil hodně nepřesně.
51'
Ve vápně se dostal k nebezpečnému zakončení Volešák, který mířil do spodní části branky. Toma přesným zákrokem podržel svůj tým.
49'
Po faulu na hráče v bílo-červených dresech následuje volný přímý kop na píseckou branku.
49'
Žluto-modří vybojovali roh. Z následné nahrávky do vápna se ke střele dostal Benetka. Ten poslal ránu vysoko nad branku hostů.
47'
Volešák nahrál Nehodovi, který z velké vzdálenosti míří vysoko nad branku Jihočechů.
46'
Je za námi první poločas.

Domácí měli z přímého kopu možnost jít do vedení v 10. minutě, ale Voráčkovo střelu zastavil hostující brankář.

Štěchovice se ujali vedení v devatenácté minutě, kdy se přesnou trefou prosadil Lukáš Batka.
Druhý poločas začne přibližně v 11 25 hod.
45'
45'
Na konci první půlky se k rohovému kopu dostali domácí. Na Hanzlíkovu přihrávku nikdo ze spoluhráčů nedokázal dosáhnout a Kohoutek vyráží pryč.
44'
Na polovině hřiště Štěchovic je pískán faul na domácího Ratkoviče, kterého se dopustil jeden z hostů. Písek zahrává další přímý kop.
43'
Out z poloviny hřiště rozehrává Švejda.
39'
Na polovinu svého soupeře se dostali hosté, ale domácí obrana včas zasáhla a míč v klidu odebrala.
36'
K možnosti ohrozit píseckou branku se dostal Nehoda, ale mířil hodně vedle branky, kterou nakonec neohrozil.
33'
Za velkým vápnem se dostal ke střele Jakub Held, jeho pokus mířil asi metr vedle tyče.
31'
Další nedovolený zákrok na Ratkoviče. Jihočeši z poloviny hřiště mají volný přímý kop na branku Štěchovic.
29'
Písecký tým měl míč na svých kopačkách, ale nedokázal nic vymyslet a hosté tak získávají s přehledem balón.
26'
Po střetu dvou hráčů zůstal na trávníku Ratkovič. Volný přímý kop pro Písek.
24'
Další možnost pro Voráčka. Tentokrát ho zastavuje Švejda, který mu čistě odebral balón.
22'
Z levé strany posílal do vápna dobrou přihrávku Voráček. Míč doplachtil až ke Kohoutkovi.
19'
První branku utkání dávají hosté a ujímají se jedno-brankového vedení, kdy se dobrou střelou do levé části brány prosazuje LUKÁŠ BATKA.
18'
Odpískán faul na hostujícího hráče. Z poloviny hřiště rozehrávají hosté.
16'
Dobrou přihrávku poslal Švejda, ale písecký hráč byl u míče dřív a získává míč pro svůj tým.
13'
Do další možnosti se dostal Pinc, ale brankář hostů pomalou střelu v klidu chytil.
10'
Z přímého kopu prostřelil zeď Voráček. Jeho střelu Kohoutek dobře viděl a chytá.
9'
Hostující tým fauloval kousek za velkým vápnem Ratkoviče.
6'
Voráček fauloval, hosté mají míč v držení a vykopávají ze své poloviny hřiště.
3'
Hosté si vybojovali další roh. Písecký výběr odráží další pokus mimo ohrožení své branky.
3'
Do první větší šance se protlačil hráč Štěchovic. Toma jeho pokus vystihl včas a přesně zasáhl.
3'
Z pravé strany hosté kopali rohový kop, brankáře neohrozili.
2'
Novák nahrál do vápna na Jakobovského, kterému odebral šanci domácí hráč, který hlavičkou odvrací nebezpečí.
1'
Žluto-modří zahajují utkání.
1'

FC Písek: Toma – Benetka, Vacovský, Vávra, J. Held, Ratkovič, Pinc, Běloušek, Voráček, Ulbrich, Hanzlík (K).
Náhradníci: Vojtíšek – Kulík, Presl, Pecka, M. Held, Hrachovec, Sedláček.

TJ Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda (K), Košata, Volešák, Kučera, Batka, Novák, Jakobovský, Woitek, Nehoda.
Náhradníci: Schejbal – Hašek, Lukavský, Štědronský, Urban, Těžký, Novák.

Rozhodčí: Dujsík – Čechlovský, Hanáková..
Na domácím hřišti u Otavy se v sobotu představí silný celek Štěchovic.

FC Písek
Jihočechům se v posledních zápasech příliš nedaří.
Z posledních pěti kol třikrát prohráli, kdy nestačili na SK Převýšov 1:2, FK LOKO VLTAVÍN 0:1 a na Jiskru Ústí nad Orlicí 1:2. Jednou si připsali po dvou poločasech remízu 1:1, kdy je SK Sokol Brozany porazily až na penalty (4:5).
Jedinou výhru Písek zaznamenal s FK Dobrovicemi, které porazili 1:0 téměř před měsícem.
V tabulce je na 15. místě s 26 body z celkových 17 účastníků.

TJ Štěchovice
Středočeský tým jede do Písku jako favorit, který je na vítězné vlně. Z posledních pěti kol vyhráli všech pět. Slavii Karlovy Vary porazili 3:2. FK Dobrovice 2:1. S SK Převýšovem zvítězili 3:2. SK Sokol Brozany 1:0. V posledním kole nedali šanci hostují Jiskře, která padla 3:0.
Poslední prohru zaznamenali s Velvary před měsícem a půl, kdy prohráli v prodloužení konečným výsledkem 3:2.
Hosté drží šesté místo s 37 body.

Oba týmy mají o co hrát. Jihočeši by se rádi zvedli ze spodu tabulky do vyšších příček. Štěchovice budou chtít vyhrát a prodloužit tak vítěznou sérii na šest zápasů za s sebou.

Úvodní výkop je naplánován na 10 15 hod.