ČFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Dobrovice - 29. května 2019   17:00

Ústí n/O
Ústí n/O
13' Mayer  • 36' Mayer
2:2
(2:0)

3:2 (PEN)

Dobrovice
Dobrovice
52' Sodoma   • 78' OSVALD
Ústí n/O
Jeřábek – Chleboun, Kopecký, Krátký, Pazdera, Pinkava.
Dobrovice
Bartoš – Bernát, Fotr, Miškovský, Petrlák, Žižka.

Dnešní zajímavé utkání je u konce! Pojďme si jej rozebrat hezky od začátku. Již ve 13. minutě utkání rozvášnil domácí fandy Denis Mayer, když po zmatku v šestnáctce dotlačil míč za záda brankáře hostů. Ve 27. minutě přišla pro hráče Dobrovic Miroslava Routka studená sprcha, když jej sudí díky faulu zezadu červenou kartou vykázal ze hřiště. Hru s jedním hráčem v poli navíc domácí zužitkovali na jedničku. Ve 36. minutě se totiž prosadil tentýž střelec Mayer, když obdržel chytrý pas od svého kapitána a prostřelil gólmana Truksu.

Jenže hosté se nevzdávali. Ve druhém poločase začali být více aktivní a místy přehrávali svého soupeře. A byli za to odměněni. Sedm minut po začátku druhé půle prostřelil obranu společně s brankářem Bartalošem Jiří Sodoma, který tak vrátil svůj tým zpět do hry. V 78. minutě se Dobrovice znovu dočkaly. Dalším střelcem byl Tomáš Osvald, který si vzal na starost jednu ze standartek a zakončil ji s přehledem krásnou střelou do levé šibenice! Poločas skončil a nařízeny byly penaltové rozstřely. Ze začátku byli ve výhodě hostí, jenž šli po druhé sérii do vedení. Ovšem rázem se situace obrátila a domácí mohli slavit druhý bonusový bod, když si v páté sérii připsal vítězný gól dnešní poslední střelec Václav Střelec!

To je pro dnešek vše, doufám že jste si utkání i celý textový přenos užili! Děkuji za pozornost, Jan Štokman.
Václav střelec překonává brankáře Truksu, což znamená vítězství a druhý bod pro TJ Jiskru Ústní nad Orlicí!
Patrik Tvaroha drží svůj tým a s přehledem proměňuje!
Patrik Chleboun ve čtvrté sérii trefuje krásnou střelou levou šibenici brány a posílá svůj tým do vedení.
Nejlepší střelec hostů Volf svojí penaltu neproměnil a série se tak srovnává na 1:1!
Tomáš Lněnička dává gól! Je tak prvním úspěšným střelcem za domácí v penaltách.
Tak tohle se nepovedlo! Petrlák se do střely pořádně opřel, ale vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi! Míč skončil vysoko nad břevnem.
Mayer nedává! Truksa je v penaltách zatím stoprocentní!
Bartaloš inkasuje! Fotr překonává domácího brankáře a hosté jdou do vedení.
Žlutá karta pro hráče Žaloudka.
Ani na podruhé Falta nedává gól! Tento fotbalista si vybral pořádnou porci smůly, když se jeho střela odrazila od pravé tyče a vyrazila se pryč z tyče levé!
Penalta Petra Faltu je díky technickému přestupku reklamována a bude se zahrávat znovu.
Jiří Sodoma zvolil střelu doprostřed brány, kde byl však připravený Bartaloš!
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Petr Falta dostává za podražení hráče žlutou kartu.
90+2'
Ani napotřetí z toho gól nebude. Hra se místo toho otáčí na opačnou stranu.
90+2'
Nedovolený zákrok domácího hráče. Přichází další volný kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec hrací doby.
90+1'
I hosté se však brání a nechat si vstřelit třetí branku určitě nechtějí.
90'
Ze stejného místa jako byla odehrána standartka hostů se bude rozehrávat další, tentokrát pro Ústí nad Orlicí.
90'
Z nabízené standartky však hosté nevytvořili vůbec nic. Míč končí za bránou domácích.
89'
Sudí píská faul domácího hráče. K míči se znovu dostávají hráči Dobrovic.
88'
Pochvalu si zaslouží taktéž obrana domácího celku, která právě znemožnila hostům přejít do přečíslení!
87'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Osvald, přichází Bernát.
86'
Výborná defenzivní činnost hostů. Obránci Dobrovic teď zneškodnili svým blokem hned dvě nebezpečné střely. Nejprve padli do střely Součka, následně zblokovali pumelici Chlebouna.
85'
Bartaloš si bere míč, odkop od brány TJ Jiskry.
84'
Hosté se svojí aktivitou dostali do vápna, kde jeden z nich upadl a požadoval po sudím další penaltu. Rozhodčí se však nenechal nachytat a ukazuje ať se hraje dál!
82'
Dobrovice zahrozili dalším z jejich útoků. Dostali se také ke střele, ovšem k váženějšímu ohrožení nedošlo.
81'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází Pazdera.
80'
Ústí nad Orlicí opět fauluje. Balón si bere střelec druhé branky Dobrovic, který bude centrovat na své spoluhráče před šestnáctku.
78'
Dobrovice právě vstřelila branku!
Krásný gól a obrovská radost hráčů v pruhovaných dresech! Dobrovicím se po inkasovaném faulu nabídla možnost skórovat ze standartky a také že tak učinili! Míč si vzal do parády TOMÁŠ OSVALD, který svojí střelu umístil přes zeď do levé šibenice!
77'
Jeden z domácích fotbalistů se nedaleko hranice vápna provinil podražením soupeře. Pro hosty se otevírá zajímavá šance skórovat.
76'
Po střídání má gólman Bartaloš zelenou a může provést odkop od své brány.
75'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Zelinka, přichází Fotr.
75'
Josef Petlička dostává za hru proti pravidlům žlutou kartu!
74'
Zajímavá akce domácích! Hráči Jiskry se prohnali pravou stranu až do šestnáctky, kde se snažili brankáře hostů překonat hned dva hráči. Ani jednomu se to však nepodařilo a gólman Truksa skokem po míči uklidňuje situaci.
73'
Gólman Truksa si na centrovaný míč vyběhl a na dvakrát jej likviduje!
72'
Po menším zmatku ve vápně hostů sudí nařizuje roh pro domácí.
70'
Hosté se před střídáním ujmuli míče a měli volný kop z jejich půle. Nic z něj však nevymysleli a prakticky jen odevzdali balón svému soupeři.
69'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mufanzwaini, přichází Krátký.
69'
Rohový kop pro domácí celek. Hosté se v klidu ubránili a poslali míč daleko od své brány.
68'
Střelu si nakonec na triko vzal Chleboun, který bránu přestřelil.
67'
Faul také na druhé straně! Tentokrát to je však ještě před vápnem. Hosté si nastavují zeď a domácí hráči přemýšlí, kam střelu či centr umístí!
65'
Výtečný zákrok Bartaloše! Tento domácí brankář teď zachránil TJ Jiskru od srovnání skóre. Po faulu na Jiřího Sodomu v šestnáctce sudí odpískal pokutový kop, který si vzal právě zmiňovaný Sodoma, taktéž jediný střelec FK Dobrovic v tomto mači. Střelu z penaltového puntíku umístil na levou tyč, kde byl připravený gólman!
64'
Ano, je to tak! Byla nařízena penalta pro hosty!
64'
Na zemi leží hráč Dobrovic Sodoma a vypadá to na penaltu!
62'
Velký souboj o míč vznikl v oblouku před šestnáctkou. Nakonec se domácí dostali ke střele, která však nebyla ta z nejpřesnějších – skončila několik metrů od pravé tyčky.
61'
Mufanzwaini se na pravé straně vápna soupeře dostal k míči, ale ihned poté díky mokré trávě podklouzl a balón ztratil.
60'
Z rohu nic nebude, jelikož byl v před brankovém prostoru zaznamenán útočný faul.
59'
Rohový kop pro FK Dobrovice. Zahrávat jej bude Osvald.
58'
Připravený Truksa likviduje další standartku Ústí.
57'
Balón se ocitá v moci brankáře domácích, jenž si připravuje odkop od brány.
56'
Obrana Dobrovic si s nebezpečím poradila a další gól ve své síti již vidět nechce.
55'
Ústí nad Orlicí má díky inkasovanému faulu možnost ohrozit Truksu ze standartní situace, kterou si bere na starost Souček.
54'
Protiútok hostů jim tentokrát moc nevyšel. Míč pro domácí tým.
52'
Je sníženo! Hosté v devíti hráčích snižují na rozdíl jedné branky! Střelcem branky byl označen JIŘÍ SODOMA, který si míč potáhl na pravou stranu vápna a prudkou střelou propálil gólmana Bartaloše!
52'
Mufanzwaini teď pořádně prohnal domácí obránce, kteří si museli pospíšit s rozehrávkou.
50'
Dobrá práce obránce Falty, který teď zastavil domácí od nebezpečného útoku.
49'
Osvald si našel ideální střeleckou pozici a z dálky vyzkoušel ohrozit bránu Bartaloše. Myšlenka dobrá, provedení mizerné.
48'
Domácí přenesli hru na druhou stranu. O míč však vzápětí přicházejí a již se chystají na další útok soupeře.
47'
Hosté se díky standartce dostali hlouběji do vápna. K zakončení se ovšem díky včasné reakci domácí obrany nedostali.
46'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Klain, přichází Petrlák.
46'
První půli máme za sebou. Mohli jsme být svědky hned dvou gólů, o které se zasloužil dnešní jediný střelec Denis Mayer. Jeho první gól byl následkem velkého zmatku před bránou hostů, kterého již zmiňovaný hráč dokázal využít. Druhá branka vznikla po spolupráci s kapitánem Součkem, který Mayerovi včasně přihrál a ten míč hezkou střelu uklidil za záda brankáře Truksy. V poločase byla také udělená červená karta, kterou získal Miroslav Routek po faulu zezadu před šestnáctkou.

Druhý poločas začne za přibližně 10 minut.
45+2'
45+1'
Za nedovolený zákrok na domácího kapitána dostává Marek Volf žlutou kartu.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu!
45'
Dobrovice poté dostali šanci ještě z rohového kopu, který ovšem také nevyužívají.
44'
Výtečný zákrok Bartaloše! Hosté teď na domácí tým vyvíjeli velký tlak, který zakončili ostrou střelou z úhlu na bránu, kde stál neprůstřelný Bartaloš.
43'
Dobrovice kousek od snížení! Po centru ze standartní situace se k dorážce dostali hned dva hráči. V obou případech však jejich střely zablokovali pohotoví obránci Ústí!
42'
Hra se díky velkému množství přerušování hodně kouskuje. Další standartka pro hosty.
40'
Dobrovice začínají s míčem od svého brankáře.
39'
Soběslav nacentroval míč na hranici šestnáctky, odkud míč odhlavičkoval Osvald. Balón však nenasměroval nejlépe a tak končí pár metrů vedle pravé tyče.
38'
Volný přímý kop pro pruhované hosty.
37'
Autové vhazování Dobrovic na půli domácích.
36'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
GÓL! TJ Jiskra využívá přečíslení a jde do dvoubrankového vedení! Vše začalo u kapitána Součka, který stáhl obránce na sebe, aby následně mohl přihrát úplně volnému spoluhráči DENISU MAYEROVI, který již z koncovkou neměl problémy a s přehledem překonal Truksu!
34'
Hosté zachytili pas domácích a ihned se vydali do protiútoku.
33'
Zaútočit se rozhodli také domácí, jenž nejprve centrovali do vápna. Tam ovšem zasáhla opět dobrá defenzíva. Poté si Ústí vybojovalo menší tlak, ovšem po jedné nepřesné přihrávce vše ztratili.
32'
I přes to, že hosté hrají v devíti hráčích se tohoto faktoru vůbec nezalekli a jsou zatím aktivnější.
31'
Faul na útočníka pruhovaných. Dobrovice budou zahrávat další standartku.
31'
Z centru od rohového praporku nic zajímavého nevzniklo. Poté se hosté ještě ujmuli míče, ale krátce na to byl odpískáno postavení v ofsajdu.
30'
Do protiútoku se teď dostal Petlička, který zaútočil z levé strany. Brankář domácích předvádí znovu skvělý zákrok. Roh pro hosty.
29'
Hráči Ústí nad Orlicí svojí šanci promrhali, ovšem stále mají výhodu jednoho hráče v poli navíc.
28'
Standartka pro domácí z lichotivé vzdálenosti!
27'
A POZOR! Máme tu červenou kartu pro fotbalistu s číslem 3. Jedná se o Miroslava Routka, který svému soupeři nedovolil projít na hranici vápna do útoku a zezadu jej fauloval. Rozhodčí je nelítostný a tohoto hráče posílá předčasně do kabin!
25'
TJ Jiskra se dostala do šestnáctky hostů, nikoliv však k zakončení.
24'
Odkop od brány FK Dobrovic.
23'
Autové vhazování pro Ústí nad Orlicí.
22'
Velká příležitost pro Mufanzwainiho! Po hezkém pasu od svého spoluhráče šel tento fotbalista původem z Jihoafrické republiky sám na brankáře, ale svojí následnou střelu nedokázal umístit mezi tři tyče.
21'
A osahat balón si může i brankář na druhé straně.
20'
Do kontaktu s míčem se dostal Bartaloš, jenž rozehrával od svého teritoria.
19'
Po dlouhé době to vyzkoušel také domácí Skalický, jenž posílal míč před bránu, odkud míč zpět odvrátila defenzíva Dobrovic.
18'
Pruhovaní to zkoušeli středem hřiště. Podařilo se jim projít až před šestnáctku, odkud finální pas vyslal Tvaroha. Jednalo se však o nepřesnou přihrávku, kterou si našel jen pozorný gólman Bartaloš.
17'
Hosté jakoby se po inkasované brance semkli a ve snaze vyrovnat skóre vůbec nedávají šanci svému soupeři.
16'
Dobrovice stále pokračují s míčem na kopačkách.
15'
Domácí tým dnes do utkání nastoupil v modrých dresech s bílými pruhy, hosté zvolili dresy bíločerné.
14'
Hosté se snaží po obdrženém gólu zvýšit svojí aktivitu.
13'
Ale teď už tu úvodní gól máme! Zařídil ho DENIS MAYER, který využil zmatku před bránou Dobrovic a když se k němu míč odrazil, neváhal a uklidil jej za záda Truksy! Domácí se tak ujímají vedení.
11'
Hosté si taktéž vyzkoušeli standartku, ani z ní však nepadne dnešní úvodní branka.
10'
Odkop od branky Dobrovic.
9'
Balón po centru z další standartky do vápna doletěl a dokonce i zamířil od hlavičky jednoho z útočníků na bránu, gólman Truksa s ním však neměl nejmenší potíže.
8'
Nedovolený zákrok na Skalického, který po kontaktu se soupeřem vyřkl bolestí.
7'
Útočný faul Dobrovic. Míč si bere Bartaloš.
6'
Tuhle střelu si Souček za rámeček nedá. Kapitán domácích bránu úplně překopl.
5'
Domácí hráč se teď chtěl kličkou zbavit protihráče, ale ten jej fauloval. Vidíme tak první faul v tomto utkání a s ním i první strandartku pro Ústí nad Orlicí.
4'
Hezká souhra s kapitánem domácích, Součkem, který vyzkoušel nacentrovat míč do vápna. Tam ovšem žádného spoluhráče nenašel.
3'
Zajímavá situace i na druhé straně. Proti střele Mayera brankář Truksa bez problému zasahuje.
2'
Hned z kraje utkání tu byla šance Dobrovic, když to z levé strany vápna zkoušel na bránu Routek.
1'
Hosté mají úvodní rozehrávku.
1'

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Bartaloš – Falta, Habrman, Chleboun, Langer, Lněnička, Mayer, Mufanzwaini, Skalický, Souček (C), Střelec.
Náhradníci: Jeřábek – Chleboun, Kopecký, Krátký, Pazdera, Pinkava.

FK Dobrovice: Truksa – Klain, Osvald, Petlička, Routek, Soběslav (C), Sodoma, Tvaroha, Volf, Zelinka, Žaloudek.
Náhradníci: Bartoš – Bernát, Fotr, Miškovský, Petrlák, Žižka..
Vítám Vás u 34. kola České fotbalové ligy mezi Ústí nad Orlicí a Dobrovicemi.

TJ Ústí nad Orlicí:
Domácí tým leží v tabulce na 11. místě se 38 body. O tom, že nemají šanci postoupit ví už tento celek poměrně dlouho. Nezažívá ani dobrou formu, když aktuálně drží šňůru čtyř proher v řadě. Z posledních dvou zápasů navíc mužstvo Vladimíra Chudého nevstřelilo ani branku.

Nejlepším střelcem Jan Souček se 7 góly.

FK Dobrovice:
Podobně jsou na tom i hosté. Ti jsou v tabulce o dvě příčky před svým soupeřem, šanci postoupit do Fortuna národní ligy však vzhledem k zbývajícím čtyřem kolům také nemají. Ani Dobrovice neměly dobrý start do nového roku. Hned v prvních utkání schytaly pár debaklů, z nichž nejvyšší byl a"desítka" od fortuna ligového klubu Mladé Boleslavi a od té doby to s nimi šlo z kopce. Z 12. ligových klání hosté vyhráli pouze tři z nich. Posledně se chytli právě na pátých Domažlicích, kterým nasázeli tři branky.

Nejlepším střelcem je Marek Volf se sedmi góly.

Vzájemné zápasy:
Jediné společné utkání v této sezóně oba týmy sehrály 19. září minulého roku, kdy tehdy domácí Dobrovice v přestřelce zdolaly Ústí nad Orlicí 5:2. K vidění byl například hattrick již zmiňovaného Marka Volfa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.